Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Giguś.. Ty nasz dobry duszku.. jakbym Cię teraz dorwała to taaaaak bym Cię wyściskała, że hej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba wpadasz ze skrajnosci w skrajnosc wlasnie ciesz sie ze masz swoje kochanie i przestan jeczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie scisnij mnie telepatycznie za bardzo bo musze jeszcze wyjsc za maz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :D Giguś cieszę się, że masz Faceta-Zdolniachę :) na pewno będzie OK :) A Ty Pysiaku kiedy piszesz historię??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :D Giguś cieszę się, że masz Faceta-Zdolniachę :) na pewno będzie OK :) A Ty Pysiaku kiedy piszesz historię??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się ;) Qrcze ździsiu mi się przywiesza i po 2 razy wysyła moje przeznadziejne wypowiedzi :o Uda nam się. WSZYSTKIM. Ja to po prostu WIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 16 a potem jeszcze tylko polski ustny 18 wlasnie dzwonil moj mis i powiedzial ze mnie kocha boze jakie to slodkie miec kogos tak bliskiego kocham go lalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok uciekam bo już dziś aż do przesady Wam naprzynudzałam :P wyśpię się i może jutro wreszcie uda mi się napisać coś choć trochę.. hm.. mądrego (akurat :P ) Buziolki Słoneczka 👄 Do JuTrA!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi moge dwa razy cztac to co piszesz i wcale nie jestes zalosna jestes wspaniala dziewczyna i ja wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh bomba dobranoc przychodzisz posmecisz i juz uciekasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Gabisiu.. życie jest za krótkie, żeby je marnować na dołowanka :) Ja cały czas staram się wyciągnąć z niego ile się da.. tylko czasem deko dziwaczeję :P Już dziś 9.. więc niedługo będziesz po wszystkim :) i wreszcie wolność na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolnosc i wyjade z miskiem na tydzien do buszu w sam srodek lasu :):):)):)):) i w koncu sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstreciuch pisze jak jest hihi dobranoc BOMBASTYCZNA dziewojo i wy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodko Ci się zapowiada :D A my już od tamtych wakacji planujemy 2-tygodniowy wypad w góry :D pieniążki już odłożone i czekamy tylko na pięęęękną pogodę i wolne Misiaka :) No i łikendy obowiązkowo na mazurkach :D już nie mogę się doczekać.. aż żem się rozmarzyła.. Ale tak naprawdę nie chodzi gdzie.. chodzi o to, żebyśmy wreszcie byli sami.. z dala od tego wszystkiego.. od problemów.. ehh.. I znów żegnam się 20 razy ;) cała ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z dala od cywilizacii bomba jak my sie rozumiemy pa mala ja tez sie zegnam i zegnam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus ja mam nowa obsesje piosenke TATU gomenasai....jest przesuperowa, slucham jej na okraglo, juz prawie na pamiec ja znam:) wiecie co jestem padnieta dzisiaj, nie wiem dlaczego, chyba dlatego ze sie nie wysypiam ostatnio, znowu bede gadac sama do siebie bo nie ma zadnej, slodkich snow dziewuszki, anusssko trzymam kciuki jutro🌻 a zapomnialabym dziekuje za maila kasiu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:):) Bombastyczna dzięki za maila:) Super:D Ale się niezle uśmiałam;) Rumianku ja też mam na punkcie tej piosenki fioła:) Śliczna jest;) Bombastyczna przestań mi sie tu dołowac!! Nie wolno:) Już uśmiech na twarz🌻 Gigusiu ale fajnie wakacje w puszczy...mhm...tak sam na sam...Jej i Ty Kasiu a gdzie jedziesz w góry dokładniej? Ja mam plan w połowie lipca jadę do Grecji do koleżanki do pracy:) Już się nie mogę doczekać:) Tylko muszę zdać egzaminy:P Owieczko a Ty w pracy? Anussska masz duzego wirtualnego kopa na szczęście:D Kig odpocznij sobie 🌻 To rzeczywiście trochę długo...No mnie się zaczyna ślęczenie po nocach ale jak nadejdzie lipiec to sobie odbije wszystko:P No a ja przerobiłam cały materiał na kolosa i zobaczymy czy jutro będę coś pamiętać:P Trzymajcie kciuki:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka nie mam czau czytac coscie popisaly choc bardzo bym chciala:( no nic mam cykorka bo na bioli mi zalezy najbardziej a musze sie wybic na jakies 80% i wiecej :( zeby sie tylko udalo:( zaraz zaczynaja pisac podstawe a ja jeszzce w pizamce:) no i nie widzialam sie z witkiem 2dni ale zdzis do mnie pryzjdzie i mnie odprowadzi ladnie:) a teras sobie slucham muzyki relaksacyjnej od mego psychoologa:P no to dziewczynki miłego dnia i nie wiem czy dzis do was zagladne:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala powodzenia z tym kolosem Anussska trzymaj sie mala zaliczysz na min 80 % wiem to :) Rumianku biedactwo idz spac przy swoim tatu i sie w koncu wyspij DZIEN DOBRY wszystkim :D:D:D:D:D owieczko biedulko jak bedziesz miala cgwile wolnego odezwij sie i ty kig tez a ty bomba jak tam samopoczucie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj stwierdzilam z miskiem ze my przez ta nasza milosc stalismy sie jacys wrazliwsi misiak powiedzial ze zrobil sie bardziej ludzki a ja rycze ostatnio na zawolanie boze wrazliwosc nienormalna psychicznie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!!! Anusssko trzymam kciuki baaaaardzo mocno za ciebie i za moja kolezanke ktora tez dzisiaj pisze biologie:) zobaczysz zdasz na pow. 90% z moim spaniem juz dzisiaj troche lepiej, w niedziele chyba dopiero sie wyspie porzadnie, ide cos w domku porobic bo wszyscy juz w pracy tylko ja w domciu:D milego dnia, odezwe sie jeszcze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po obiadku i godzince opalania biore sie za nauke historii wspaniala perspektywa dnia :):):):):):) jest goraco wspaniala morska bryza....................................:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu jak ja ci zazdroszcze tej bryzy morskiej, w mojej miejscowosci jest male jezioro ale nie wolno sie w nim kapac, w dodatku jak jest cieplo i wieje wiatr to smierdzi:P ja tez zjadlam wlasnie obiadek i czekam na mame az przyjedzie z pracy, a potem ja do pracy slonecznego dnia zycze wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu mam nadzieje ze historia nie bedzie taka popierd**** jak w zeszlym roku, nie wiem co za debile ukladali mature w zeszlym roku z hist. kto by sie uczyl o liniach kolejowych w ks.warszawskim?? zmykam bo mama wrocila, jeszcze raz buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus mam nadzieje ze egzamin z historii nie bedzie tak popierd**** jak w zeszlym roku, jak zobaczylam niektore pytania to myslalam ze tam zemdleje, jak wyszlam z tej sali bylam zalamana, myslalam ze oblalam, na drugi dzien od razu wyborcza i liczenie punktow, jak nazbieralam 30 to mi normalnie kamien spadl z serca, zmykam bo mama wrocila, buuuuuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :P jestem i ide was czytac a poszlo mi ze tak powiem oceniam to pozytywnie z naciskiem na neutralnie:Dno nie wiem czy poprawie to:( ale ide czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×