Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dzieki dziewczonka juz czuje te kopy w tylek:):):):):):) rumianek dziecko trzymaj sie :*:*:*:* buziaki dla ciebie na poprawe humoru dla reszty dziewczynek tych szalejacych po nocach:):):) i tych siedzacych w domku tez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaczelam 50 strone jestem dzieckiem szczescia to dobry znak:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamałam się....Darek wyjeżdza w sobotę:(:(:(:( I tyle było tego dobrego:(:( Jej ale mi zle...................................... Jutro ma przyjśc do mnie i się pozegnać , matko zaraz się rozpłaczę.........................:(:(:( KIg z domkiem na pewno będzie wszystko okej, zobaczysz. Gigusiu trzymam kciuki jutro. Musi być dobrze. Rumianku ty też sie tam trzymaj. Przepraszam że tak pobierznie ale nie mogę się skupić w tej chwili, jest mi tak zle .że masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalusiu glowa do gory:):):):):):)przestan sie mazac (i kto to mowi:):):):))) ej jak macie byc razem to bedziecie slonce mowie ci a ja wiem ze bedziecie:):):):) zbyt sie nagimnastykowalas zeby go poznac wiec to na pewno nie jest koniec znajomosci mowie ci to moj michal musial na mnie czekac caly rok czekal czekal az sie doczekal i ja mysle ze ty tez sie doczekasz swojego dareczka COZ ZNACZA 3 MIESIACE na przestrzeni ZYCIA usmiech mala i buziaki a tak wogole DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA dzisiaj ta pojebana matura jeeeeeeeeeeeest nareszcie juz mam dosc czekania zwlaszcza ze nie jest moja miloscia;) buziaki dla was 👄 male:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tylko poiwedziec naszej Gigusi ze jest madra zda napewnoe i ma sie niczego nieobawiiac no i tak w virtualu kpoie cie w tylek na szczescie PAMIETAJ JESTESMY Z TOBA I WIERZYMY W CIEBIE laski a teraz ide bo wczoraj bylam w pracy od 11 rano do 21 bo byl taki ruch ze musilam zostac:( jestem tak zmeczona ze hej a teraz ide sie szykowac do skoy cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik gigusiu trzymam mocno kciuki, pamietaj ze wszystkie myslami jestesmy z toba owieczko wiem co to znaczy 10 godzin na nogach, wspolczucia ok uciekam odezwe sie pozniej:D buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia trzymam teraz kciuki za Ciebie!!:) nalus tak ja mówi gigusia - dokładnie czym sa 3 mc na przestrzeni calego zycia??a jak macie byc razem to i tak bedziecie i bedziecie:) jeszcze z nim pogadasz w sobote, nie wiem na jakim etapie bedziecie rozmawiac ale zycze powodzenia :) biedna owieczka sie meczy w pracy nam:( a ja bylam podlac u babci kwaitki i kupialm sobie czipsy i kupialm sobie deo z addiadasa i mam 3numery urodyza darmo:)jupi ale fajnie:) jeszcze zaprzyjazniona sprzedawczyni sprzedala mi tylko jeden deo a trzeba bylo kupic dwa ale fajnie:) oki lecem sie uczyc bo jeszcze tydzien:Dno dwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy🌻 ale wiecie co to jest normalnie dla mnie nie wyobrażalne jak do tej pory...dotrze do mnie w sobotę jak pojedzie:( Gigusiu pewnie teraz piszesz:) Mam nadzieję, że wszystko okej;) My tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie:D Anussska to zrobiłaś zakup:)Gratuluję:D Ja miałam iśc dzisiaj na rosyjski ale nici z tego, bo facetka jest chora...trochę szkoda;)I w takim razie zmykam na powietrze z książką bo wieczorem widzę się z Darkiem i nie będę już miała czasu:) AA zapomniałam Wam opowiedzieć, ze wczoraj jak wracałam z knajpki z Anią, doczepił sie do nas jakiś koleś. Matko co za palant! Po pierwszych 15 minutach gadki znałyśmy już całe jego życie, łącznie z opowieśćią , ze któraś z nas to będzie miała fajnych teściów...ugh....myślałam że padnę. Nagle patrzę a on mnie chce przytulić! Ja w krzyk wydarłam się na niego, ze czegoś takiego sobie nie życzę a on że jak mogłam go tak zranić...jezu....to podszedł do Ani i do niej chciał sie przytulić ta go zwyzywała to sie obraził na minutę. Potem zaczął gadać, że on jest taki zajebisty i jakie ma plusy u nas....eh....ja nie wiem skąd sie biorą tacy idioci...:O:ONie mogłyśmy się go pozbyć przez całą drogę , dopiero koło siebie go zgubiłam a Ania pobiegła przed nim do domu i biedactwo musiało wracac same:D Matko mam przez to jakiś uraz:P Owieczko trzymaj sie w pracy🌻 Dobrze, że przynajmniej jest ciepło... Aha zaliczyłam kolosa!!:D Ale się cieszę o jeden do przodu;) Rumianku 🌻 Bombastyczna kaj znowuś jest!!! 🌻 Kig 🌻 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś no to widzisz sie z nim dzis w sob i może jeszcze kiedys:) wytrzymasz!od czego jest net i tel..może on tu przyjedzie na jakiśweekend albo....yhmmm nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska dzisiaj z nim pogadam i się okaże:) Ale mam nadzieję , że będzie okej:) Fajny topik z TMT powstał, nie?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia a co u ciebie??jak bylo??????ejjjjjjj?? bombastyczna😭 gdzie jestes 😠 Nalus ten TMT jest wszedzie i mnie rozczula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domu wykonczona dzieki dziewoczki za wsparcie podstawowa luz pisalam o chlopach rozszerzona koszmar ale jakos dalam rade bo byly teksty o powstaniu warszawskim:):):)):):):) ale drugi temat do dupy czyktos zna teksst pt wiewiorka:):):):)) ide spac jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te piekna i puszysta juz tu bylas wiec 🖐️ gigusi ja nie znam o wiewiórkach...sie ciesze ze jestes zadowolona:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki wyhujal nas ten landlord jednym slowem dlugo by tu pisac... #GIGA gratulujre jutro czesc dalsza czy jak? ojej ale jestem zmeczona Nala spokojnie mowilam proba odleglosci i zebys mi sie w 4 scianach nie zamykala...zawsze moze sie trafic hhhmm lepsza okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig bo nie mieliscie calej kasy??hmm szkoda ze w dzisiejszym siwiecie kaska wygrywa;(ufff nie bede sie mazac...jutro angielski pisza:D ale fajnieja juz sie nie moge doczekac swoich bo juz wiedze jak bede spala do 10 i oglalda filmy w pizamie do15...eh nie tak to nie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Słoneczka moje kochane!!! i od razu (znów) przepraszam.. 😭 i DZIEĘKUJĘ za pamięć i przesłodkie mailiki.. Naluś to zdjęcie, które ostatnio mi przesłałaś.. PRZEŚLICZNE.. daj takie Darkowi.. nie wytrzyma bez Ciebie 3 m-cy.. qrcze niedobrze się to złożyło :( ale główka do góry!! Przecież wróci.. tylko szkoda, że wyjeżdża na wakacje.. kiedy wolność i ciepełko.. i duuuużo czasu.. a to, że jesteście na siebie skazani to już przesądzone :) Owieczko.. ten ślub.. ach.. tak bardzo chciałabym Cię zobaczyć.. taką śliczną.. w przepięknej sukni i taaaką zakochaną :) aż na serduszku robi się cieplej.. Gigusiu.. plissssss.. przyślij mi swoje zdjątka.. zaraz znów wpiszę mojego maila do profilu.. proszę bo umrę ze smutku i będziesz miała mnie na sumieniu ;) Anussska.. Słonko.. Wy z Witkiem to prawie jak ja z moim T pół roku temu :P ale czasem chyba tak musi być żeby nie było za mdło :P bo słodko jest później się godzić :) Dopisuję się do klubu piratów drogowych :classic_cool: Rumianku teraz półmetek?? To pewnie masz braciszka w technikum..?? Ale słodko, że się pobawisz :) Kig jak ja bym chciała mieć tyle energii co TY.. i 3mam kciuki za Twoją pracę.. dzielna z Ciebie dziewczynka 👄 Ojej.. strasznie długo \"Was\" czytałam.. aż zawrotów dostałam :) Jak dobrze, że jesteście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz PRZEPRASZAM Was Kochane za te moje. hmm.. wahania.. i tą nieobecność :( Mały huragan przechodzi przez moje (NASZE) życie :( Ale wiecie.. to jest prawdziwie extremalna nauka życia.. uczy cierpliwości i spokoju.. i widzę jaki prawdziwy Skarb mam przy sobie.. poważne problemy łączą jeszcze bardziej.. a ja zakochuję się każdego dnia na nowo.. Boże.. to najważniejsze na świecie.. MIŁOŚĆ.. bo we 2 pokona się każdą przeszkodę.. W ogóle.. dziwne rzeczy ostatnio dzieją się w moim życiu.. nawet sny.. przeraża mnie to wszystko.. boję się.. ale.. to chyba próba.. charakterów i miłości.. i wszystko wskazuje, że przejdziemy przez nią celującą.. pierwszy raz jestem o to spokojna. Dziwne prawda??? Ale filozoszka się ze mnie robi :o Dziękuję Wam Dziewuszki, że jesteście.. mimo, że tak.. na odległość.. ale jednak :) to dla mnie naprawdę ważne.. bo mimo, że nie piszę to czytam Was.. i cieszę się z Waszych sukcesów :) Strasznie mi to poprawia humor.. Wasza radość.. Nie wiedziałam.. nie potrafiłam niczego napisać.. to wszystko jest takie.. Ale trzeba wierzyć.. wierzę.. Jak dobrze, że jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzisiaj okres boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu bombastyczna co ty pleciesz CO SIE DZIEJE???????????????????? zaraz ci wysle zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna to ty nas czytasz a nic nie napsizesz??wystarczy napsiac \"zyje ale nie mam co psiac albo nie mam nastroju\" bo ja juz chcilam drukowac twoje zdjecia i rozklejac po calej polsce!!uhhh nie za bardzo czajem co sie dzieje ale widze ze swietnie sobie dajesz rade🌻 ciesze sie:) koteczku pisz nam wiecej bo topik bez ciebie jest niepełłny!!absolutnie to rozkaz!!:classic_cool: gigus mnie tez zawsze boli:( daje sobie cieple oklady i aulin i febrofen i 2nospy... i dalej boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia mialas spac!!:D a widzials sie z Miehcalem?(dobrze paietam imie??):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(;(;( mam teraz zwiazek na telefon SUUUUUUUUUUper(ironia) nospa nie pomaga jest do dupy najlepszy jest ibuprom max lub nurofen z michalem widze sie w sobote boze nareszcie po tygodniowym rozstaniu:(:(:(:(:( WYSLALAM WAM WSZYTKIM moje dzisiejsze zdjecie z przed matury:):):):) zdjecie robione dzis o 9 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia nie mam zdjecia twego:( wysli jeszcze raz bos cyba o mnie zapomniala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu śliczna dziołszka z Ciebie:D:D:D Wiecie co przeglądałam matury na necie były arkusze i normalnie wstyd się przyznac ale miałabym problem z nią, dlatego jestem z Ciebie Gigusiu dumna, że poszło Ci okej;):):) Bombastyczna nareszcie znowu jesteś:D Ty sie strzeż bo Anussska juz miała plan z Twoim zdjeciem a ja sie przyłączam do tego;) Nie giń juz nam na tak długo:DCieszę się że u Ciebie okej bo tak wywnioskowałam:) I dziękuję za misia śliczny jest:) W ogole to z Darkiem się nie widziałam:( Był chyba tak zajęty , ze no cóż nie miał czasu...więc już sama zaczynam bzikować i nie wiem co mam myśleć...wiem marudzę ale jest mi strasznie ciężko i zle , ze tak sie to wszystko skonczy i on sobie pojedzie...eh....chce mi sie płakać... Kig eh...co za facet z tego właściciela:O ale jestem pewna, że znajdziecie coś fajnego🌻 tekstu o wiewiorce nie znam.... Anussska jestem pewna, że Tobie też dobrze pójdzie i bedziesz się mogła wylegiwać, ze hohoho...:):) Eh a ja sie idę zakopać pod kołdre bo cos czuję , że to nie ma sensu itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziękuję za ponowne gorrrrrace przyjęcie mojej skromnej osóbki ❤️ Ehh.. LIFE IS BRUTAL 😭 ale nie można się załamywać.. postanowiłam, że przestanę być taką biedną sierotką, która wiecznie się użala (choć czasem to konieczne) musimy być silne.. dla siebie i osób, które nas kochają.. Naluś Koteczku nie wolno tak!!! Wiem, że CI ciężko.. ale ON wróci.. nie wyjedzie na zawsze.. a 3 m-ce to jeszcze nie jest totalna tragedia.. naprawdę Kotku.. główka do góry.. tym bardziej, że żyjemy w dobie compów, comórek i tych innych.. wiem, że łatwo pisać.. ale.. qrcze.. jeśli to uczucie przetrwa rozłąkę to znaczy, że przetrwa duuuuuuużo więcej.. a ja tam w Was wierzę 🌼 Gigusiu już chyba troszkę Ci ulżyło :) już 1/3 za Tobą :) OOOOJEJ muszę sprawdzić pocztę :D Anussska.. TY Wstręciuszku jeden ;) ja CI dam!!! Moje zdjęcia są ściśle topsicretowate!!! Objęte TAJEMNICĄ NARODOWĄ.. za ujawnienie grozi kastracja :classic_cool: Ach.. uwielbiam Was Dziewuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE ZA MAILE MOJE MYSZKI!!!!!!!!! JESTESCIE KOCHANE gigusiu ciesze sie ze jestes zadowolona, ja jeszcze nie spojrzalam na arkusze maturalne, zaraz lookne na necie:) bombastyczna super ze wrocilas do nas🌻[ tesknilysmy, ciesze sie ze dajesz sobie jakos rade, chociaz nie wiemy za bardzo o co chodzi to trzymamy kciuki zeby bylo dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jak porabana slucham ciagle sciezki dzwiekowej z dirty dancing, oszalalam, moja mama juz sie wk**** jak puszczam te piosenki, powiedziala ze mi kabel z kompa schowie i tyle bede miala sluchania...dobrze ze sobie na plyte nagralam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zakochałam się w tej piosence Piaska.. w ogóle uwielbiam jego głos.. ehh.. A jak Wam się widzi piosenka Isy (czy jak jej tam) coś takiego \"kochaj, zostań..\" słodka :) a mój Misio najbardziej lubi moment \"ze mną grzesz\" :P Fajno mieć 20 lat.. Gigusiu ałaśnie gapie się na Twoje zdjątka :D ŚŚŚŚliczna jesteś.. a na tym zdjęciu z Michałkiem w ogóle słodko.. śliczna z Was para :) Qrczaczki pieczone same ślicznotki na tym topiku :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kasiu, tu sa same super dziewczyny powinnysmy zmienic nazwe tego topiku na super girls:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×