Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Anussska dasz radę!!! Mądra z Ciebie Dziewczynka i nie pisz mi tu głupot!!! Ja też czasem myślę, że nie dam rady, że tępawa jestem.. ale.. trzeba chociaż spróbować ;) BBUUZZIIAAMM :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Jestem :) Nie wiecie nawet jaki horror dziś przeżyłam. Siedziałam sobie na balkonie robiąc ostatnie poprawki do mgr i nadleciała osa. To jeszcze nic. Okropne było to, że chyba sobie gniazdo założyły zaraz na oknem do pokoju :( w małej szczelinie między płytami (mieszkam w bloku). Dzielny tata wziął taśmę :) Cudną czerwoną jak żarówa i zalepił otwór. NIech sobie zdychają. Będą mi bziuczeć nad uchem, a ja niecierpie os :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rocznik 83, ale urodzilam sie w grudniu. Czyli mam 22 lata, a dopiero pod koniec tego roku skoncze 23. Studia mam 4 letnie, wiec teraz bede sie bronic. Kierunek jak najbardziej na czasie, poniewaz w tej chwili (chociaz po ostatnich wyborach nie jestem juz taka pewna) rynek medialny w Polsce to caly czas otwarta brama i szanse sa ogromne. Z drugiej jednak strony, ja nie wiem, czy bede siedziec w Polsce, świat jest taki ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam oglądać \"Gnijącą panne młodą\".. fajne :) Kurko mam nadzieję, że wszystko w życiu ułoży się po Twojej myśli 🌼 zostań z nami.. Ale mam dziś wieczór.. nostalgia mnie opanowała.. stanowczo za dużo myślę.. z tego wszystkiego chlapnę się zaraz do łóżka.. Kororororororowych snooooof 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja:):) Anussska głuptasie jesteś madra kobietką i nie mozesz myśleć inaczej !! 🌻 Gigusiu no z tym ruskim to mi sie zachciało...ale już mi sie odechciewa... Bombastyczna ale fajnie, że kupiłas sobie torebkę:) Kurczę musze iśc na zakupy:P Kig dokładnie jak radzi Anussska zakładaj je i choć aż do rozciagnięcia:) Kurka wodna no fajny kierunek studiujesz:) I w ogóle jak Ci dobrze, że piszesz juz pracę... Rumianku, Owieczko gdzie Wy??? Ech chciałam coś jeszcze napisać ale mi wyleciało... Aha ja oglądam Gotowe oczywiście:P Miłych snow słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być chodz..ech idę spać bo już nie myśle...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczorek mile panie jutro jade na noc do mojego misiaka hihihihihihihihihi dzisiaj mi opowiadal jak to jego mama pyta sie go : Agdzie gabi bedzie spac?? (hihi) na to jego ojciec : Och teresko a czy my jak mielismy 19 lat to musialas spac w pokoju obok:D:D:D:D:D (hihi) na to moj mis zeby sie nie wydurniali i on juz nie chce sluchac ekscesow z ich mlodosci :D:D:D:D:D:D nie no rodzice sa czasem niemozliwi Moi natomiast maja zwyczaj powtarzania jak to(...) w mlodosci chodzili do kina a nie na film(...) boze ale o ty to ja juz chyba kiedys pisalam:D:D:D kureczko tez nienawidze os jak przelatuja az mi sie robi zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety my jestesmy madre inteligentne piekne i zdolne jeszcze ktoras napisze ze jest tepawa(zo sie nie tyczy mnie) to zamorduje:P i pojade gdzie trzeba (glownie na slask :P) i zamorduje hihi owieczko mysle o tobie caly czas❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie, normalnie czytania na 30 minut mialam bombastyczna ja tez zlapalam jakiegos dola, wylaczylam kom, zebym sobie mogla spokojnie pomyslec:( gigus ja tez naleze do grona alergikow, niestety ja tez juz zakatarzona:( kurko witamy cie serdecznie🌻 ja tez nie cierpie os, w dodataku mam uczulenie na ich jad, w tamtym roku jak mnie ugryzla w palec, to reke mialam spuchnieta 4 dni, mimo tego ze dostalam od razu zastrzyk przeciwuczuleniowy. wiecie co nie pale juz 3 dni i wogole cos przestalo mnie do papierosow ciagnac, nareszcie, dotlenilam dzisiaj moje pluca na rowerku:) owieczko czekamy na ciebie tu, ale bedziesz miala czytania, wspolczuje ci myszko❤️ kolorowych snow i buziaki dla wszystkich👄 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja tez ostrzegam, zadna tu nie jest tepa, gdyby tak bylo to nie znalazlybysmy tego topiku:P zloje wam tylki jak tak jeszcze raz napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bede teraz smecic!!!!!!!!! dlaczego to zycie jest takie skomplikowane, czemu nie moze byc choc troche prostsze. Myslalam ze ten rok bedzie lepszy od tamtego, ale na razie jest 10 razy gorszy, nic mi sie nie udalo, wybralam zly kierunek studiow, w lutym mialam wypadek samochodowy z moja przyjaciolka (na szczescie nic nam sie nie stalo), chlopak ktory mi sie podobal zakochal sie w mojej przyjaciolce i o malo jej nie stracilam, wiecie co jak tak sobie mysle to tylko czekam az sie znowu jakies fatum przyplata do mnie:( ok ide lepiej spac to przynajmniej nie bede mysles o glupotach, buuuuuuziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku.. zawsze staraj się dostrzegać te pozywywne strony: miałyście wypadek ale przecież jesteście całe i zdrowe (mój Tato nie miał tego szczęścia), Wasza przyjaźń przetrwała ciężką próbę.. jesteś wspaniałą Kobietką.. A studia.. ja też mam roczek w plecy. Ale myślę sobie, że może tak musiało być, żebym zmądrzała i zrozumiała czego naprawdę chcę.. Mi też dziś tak smutasowo :( Tatuś mi się śnił tak z tydz temy.. Boziu.. to był pierwszy raz kiedy mi się śnił (śnił mi się przez 17 lat może ze 2 razy) i go słyszałam.. to było takie.. Boże.. nie potrafię.. W ogóle ostatnie wydarzenia dają mi dużo do myślenia. Zauważyłam, że trochę przytęperował mi się temperament i trochę się wyciszyłam. Już nie jestem taka wybuchowa. nawet mami mi to powiedziała.. Siedzę z kamienną twarzą.. spokojna.. a łzy lecą ciurkiem bez pozwolenia. Życie jest cholernie niesprawiedliwe. Ja jestem największą szczęściarą świata.. ale gdy pomyśle.. moja Mama.. Boże.. DLACZEGO??????????????????????????????????? Przed chwilą upisałam maila do mojego T. Musiałam. Strasznie dużo tego się nazbierało. Nie wiem co bym bez niego zrobiła. Przecież ja mam tylko Jego. I Mamę. Życie jest takie ulotne. Kruche. Matura?? Cały guzik w porównaniu z życiowymi egzaminami. Studia?? Pieniądze?? A jaką one mają wartość kiedy nie ma się z kim z nich korzystać?? To wszystko.. świat zgłupiał. Ludzie gonią niewiadomo za czym. Oszukują. Zabijają. Okradają. A przecież nikt nie jest wieczny. Ludzie są strasznie zawistni i wstrętni. A gdzie sumienie?? Gdzie ludzkie odruchy?? Czym jest to wszystko?? Każdy w jednej chwili może wszystko stracić.. Podobno Bóg doświadcza najbardziej tych, których najbardziej kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po Wielkich ucieczkach :) Troche mi zeszlo, bo trwala u mnie w domu wielka dyskusja jak to tak naprawde bylo, bo prawda jest taka, moje kochane, ze redaktorzy dali sie zmanipulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz kurka wodna powie kilka zdan od siebie. Chcialabym, zeby to madrze zabrzmialo, ale moze wyjsc z tego banal Zycie nie jest proste. Bog doswiadcza tych, ktorych najbardziej kocha. Piekne zdanie. Bog nigdy nie zada czlowiekowi wiekszego cierpienia niz moglby zniesc. Jezeli czujesz, ze cierpisz, oznacza, ze Bog ma Ciebie za cholernie silna osobę i możesz być dumna, że to akurat Ty. Ale do aby tak pomyśleć, trzeba być wierzącym. Nie ślepo, ale wierzącym, mieć serce poprostu. Jak wytlumaczyc sobie czyjas smierc? Jezeli jest sie wierzacym odpowiedz jest prosta. Nie ma co plakac, bo czlowiek, ktory odszedl jest juz u Boga i moze go ogladac osobiscie i przy nim byc. Bog stwierdzil, ze tak trzeba, a my, ludzie, nie mozemy się mu przeciwstawiać. Miał w tym swój cel, a nasza rola jest taka, by ten cal zrozumieć i postąpić odpowiednio do niego. Rok w plecy ze studiami???? A czym jest rok w odniesieniu do całego życia? Do wieczności? Niczym. Jeden rok, ledwo 365 dni. Ale to są dni pewnego doświadczenia. Pomyliłaś się z kierunkiem. Błądzić rzeczą ludzką. Głupotą byłoby raczej kontynuowanie cczegoś, do czego nie jest się stworzonym. W każdym zdarzeniu człowieka, które go jakoś dotyka jest pewna dawka mądrości. trzeba umeć wyciągnąć wnioski. Miałyście wypadek? Może po to, byście zauważyły jak niewiele potrzeba? Jak życie jest cenne? Jak jedna chwila zmienia życie? Napewno nie jest to kara. Masz lekkie załamanie? Każdemu wolno. Popłakać, ponarzekać, wywalić żal z siebie. Tak po ludzku posprzątać sobie na duszy, by wstać jutro w pełni sił. Co do snów osób, które odeszły. Ja bym mogła książkę napisać. Mój dziadek zmarł, jak byłam w 7 klasie podstawówki. Byłam Jego pierwszą wnuczką, wiecie, ta najlepsza, najukochańsza :) Kiedy umierał ja o tym wiedziałam. NIe wiem, czy chcecie bym to opisywała, ale to było tak niezwykłe, że jeden sen/mara/zjawisko zmieniło mnie na całe życie. Na plus. Wiem, że opiekuje się mną, nie raz miałam namacalny dowód tego. Też mogę opisywać i opisywać :) Raz mi nawet życie uratował :) Wiem, że to On :) A, że świat zgłupiał... To świat, nie wszyscy. Są jeszcze Ludzie w tym bałaganie i to daje mi nadzieję na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko wcale to nie zabrzmiało banalnie :) to wszytko takie piękne i ciągle czytajac Was kochane zaczynam coraz bardziej wierzyc, ze zyje nie tylko dla najblizszych i Mojego ale dla takich oso jak Wy🌻 to cholernie mobilizuje ze nie jest tak zle na tym swiecie, ze jestescie Wy i sa tacy ludzie jak Wy, napewno :) kurko możesz opisać nam sny i o swoim Dziadziu :) Mi umarli dziadkowie od strony taty i moja prabacia (ktorej bylam najukochansza wnuczka (??) bo dostałam medalik od Siostr Serafitek, ktory przechodzi z pokolenia na pokolenie dla NAJUKOCHANSZYCH wnuczek - a ja na dodatek bylam prawnuczka - prabacia czekala na mnie ;) ) no i wiem, ze prababcia była wielka, niera mi opowiadała, ze widuje Matke Boską przy swoim ołtarzyku, ktory miała w szklarni. Zmarła w wieku 97lat.. była cudowna. Tak zadko ja widywalam ale tak by ja czlowiek przytulal i kochal. Ale snów nei miałam ani sytuacji namacalnych o tym, ze o mnie pamietaja tez nie:( mam sie czuuc gorsza?? Rumianku widzisz przeczytałąm to co wczoraj napsiałas ale nie mialam sily odpisac i dzis rano zasiadam zeby napisac Ci dkladnie to co bombastyczna napisała i kukra: wypadek: ja też miałam może nie az taki zeby sie przestraszyc ze zycie stracic moge, ale ...no nie wiem co on oznaczal. Przezylam i nowe doswiadczenie...wiem moze troche plytkie, ale wnioskow nie wyciagnelam... pryzjaciolka : przetrwalyscie rumianeczku i to jest najwazniejsze, studia : ja tez mam rok w plecy i ten rok nie poszedl na marne, znajdz w tym pozytyw:) poszukaj, moze dojrzals, zmadrzalas, juz iesz czego chcesz:)Głowka do gory bombeczko widzisz tak to jest :( niektorzy odchodza szybciej, ale wiesz kiedy Bog zabiera nas do siebie?Jak juz zrobilismy na ziemi to coemilismy zrobic i poprzez te uczynki sie zbawilismy :) TWÓJ Tatus musial byc cholernie dobrym czlowiekiem:)i szybko dzialal. Moze bylpotrzebny od drugiej strony?Teraz Was pilnuje tak jak by Was nie upilnowal po naszej stronie ??:) pisz nam jak chcesz o tym:) Nalus, owieczko,kig,gigus🌻 miłego dnia :) ja mykm robic chemjjjeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku bomba i kurka maja racje Bóg nas doswiadcz czasem tragicznie zebysmy zaczeli doceniac zycie zebysmy zobaczyli jak latwo je stracic i jak sie trzeba nim cieszyc ...❤️ dziewczynki jestescie wspaniale i wyjatkowe i bardzo bym chciala was kiedys osobiscie kureczko podaj swoj email chcialabym zobaczyc jak wygladasz jestes bardzo madra a nie banalna👄 bombko podziwiam cie za sile ja nie wiem czy bym tak potrafila👄 rumianku nie watp nigdy w zycie❤️ anussska jestes wielka ❤️ owieczko zalozycielko dzieki👄 kig gdzies daleko o nas mysalca dzieki za te mysli 👄 uwielbiam was \\ a wogole dziendoberek :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki! Jakaś zmulona dziś sie obudziłam :( Dziękuję za wszstkie słowa.. to bardzo ważne. Dziękuję. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dziekuje wszystkim za slowa otuchy, jestescie naprawde wspaniale, jak czytalam wasze posty to od razu mi ulzylo, mam nadzieje ze po tych wszystkich wydarzeniach szcescie w koncu i mnie znajdzie:) ide sprzatac, zajrze tu pozniej, dziekuje jeszcze raz, jestescie kochane❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wiem co mam powiedzieć...ja się podpisuje pod słowami Kurki🌻 Po prostu ujęła to w taki sposób, że nic dodać nic ująć... Bombastyczna Mnie nie dawno odeszła moja ukochana babcia, dwa lata temu druga, trochę temu prababcia i dziadek. Został mi tylko dziadek , ojciec mojej mamy i wiecie co czasami mam do siebie pretensje, że za mało czasu z nim spędzam, bo wiem,że nigdy nic nie wiadomo...a Babcia ta co odeszła nie dawno wiem, że nademną czuwa, śni mi się co jakiś czas, uśmiecha do mnie wtedy i po prostu wiem, że to co się dzieje teraz w moim życiu to byc może po cześci jej sprawka🌻 Kochane ja wam powiem tak, że w życiu nigdy nic nie wiadomo. Może nagle pewnego dnia wstaniemy rano i nagle nasze życie się odmieni...Nie wiem ,ale ostatnio nauczyłam sie aby żyć chwilą... Anussska wiesz ja czytając Was mam takie samo wrażenie jak Ty...naprawdę może zabrzmi to banalnie ale przywracacie mi wiare w to, że nie wszyscy na tym swiecie są zli, wredni itd... Rumianku kochanie tak jak napisała Kurka , Bombastyczna , że to wszystko stało się po coś. Zycie nie znosi próżni i jak dla mnie wszystko zawsze dzieje sie po coś, abyśmy sobie umieli uświadomić pozytywy i wyciągnąć wnioski, aby być bogatszym w doswiadczenie. Wiecie co ostatnio myslę sobie, że ta przygoda z Darkiem była mi potrzebna, owszem jest mi jeszcze momentami zle ale zaczynam odczuwać, że to że on był pomógł mi w pewnym stopniu zapomnieć o tamtym przykrym związku i tej historii...rozumiecie? A teraz poznałam naprawdę fajngo, wartościowego chłopaka, szkoda, że nie jest stąd, ale w sumie gdyby stąd był nie byłoby jak jest.... Kochane trochę się rozpisałam. Wybaczcie mi ale mam jakiś melancholijny nastrój... Gigusiu skarbie zapomniałaś o mnie, ale ci wybaczam:P:P🌻Fajny masz wierszyk w stopce miśku:) Kig, Owieczko kochane 🌻 Jak kogoś pominęłam to krzyczcie i od razu przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam dodać dzieńdobry Słońca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja włączyłam kompeczka mego jedynego zeby sie zapytac własnie Naluś jak twoje samopoczucie z Darkiem...no i widzisz jak Cie wyczailam:) moze masz racje ze to bylo ci potrzebne??ale wiesz...wszytko sie okaze jak on wroci:) a ten chlopak to z gg?jak go poznalas i jak daleko mieszka od Ciebie? No i wlaczyla mtez kompeczka zeby Rumiankowi napsiac,ze sie ciesze o te fajeee. No rumianku przyznaj sie??zapalilas juz??nie pal słońce🌻 bombastyczna znow zapomniaals Co/Kogo masz>??usmiechnij sie skrabie bo tak jak napsiala Nalus trzeba zyc CHWILĄ....ojejj chyba dopiero teraz do mnie dociera tak naprawde co to znaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska do mnie to dotarło po ostatnich przeżyciach. Z jednych wyszłam mniej poturbowana z drugich bardziej, ale jest dobrze. Samopoczucie jeśli chodzi do Darka jest co raz lepsze. Wyjechał mowi sie trudno trzeba życ dalej, nigdy nic nie wiadomo co będzie przez te trzy miesiaće.a jak wróci to się zobaczy. Ten chłopak to jest trochę dziwne , śmieszne i byc może dziecinne. Ja uwilebiam skoki narciarskie i tak sobie łażę po tcyh różnych forach z tym związanymi. I na jednym z nich był jakiś tam fajny temat i się wypowiedziałam, on też zresztą tam pisze i jakoś tak się zaczęło. Najpierw na forum a potem na gadu. Ale powiem Wam, że mimo wszystko wiadomo przez gadu się człowieka w 100% nie pozna, ale z drugiej strony właśnie wtedy się ludzie otwierają. Przysłał mi zdjęcie ja mu moje i tak sobie klikamy już jakiś czas. Jest naprawdę fajny z tego co zdążyłam zauważyć i mamy wspólną pasję skoki, a na pewno się spotkamy w Zakopanym na skokach w lato:):) To tak pokrótce , proszę się nie śmiać:P Tak wieć moje kochane żyjmy chwilą bo czasami jest ona piękna:):) Aha przypomniało mi się, Gigusiu tez rozmowy rozdiców Twojego skarba są niezłe, uśmiałam się nieco:D:D Ale fajnie, że spędzisz z nim urocze chwile:):) Rumianku nie pal, tak jak pisze Anussska...🌻 Kochana a Ty sobie zrób małą przerwę w tej chemii, najlepiej to uczyć się partiami i robić sobie 10 minut przerwy po każdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam jest spod Bydgoszczy:) Hehe mam penfrienda czy jak to sie tam zwie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze Kobietki piszecie.. ❤️ Naluś.. nio to congratulations :) biedny Dareczek napewno spać po nocach przez Ciebie nie możesz a Ty już drugiego owinęłaś sobie wokół paluszka.. niegrzeczna Dziewczynka ;) Rumainku łączę się z Tobą, bo ja też szwendam się i próbuję sprzątać. Wolę dziś, w pt to jutro całą sobotę będę miała free :) Trzymajcie się Kochane mocno.. ja też będę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam sie znowu jestescie super❤️ lepszych wirtualnych przyjaciolek nie mozna sobie wymarzyc:D jade za godzinke na zakupy z moja przyjaciolka,ciesze sie ze sie zobaczymy znowu🌻 humorek u mnie juz ok, wypilam kawe wlasnie z babcia i teraz umylam wloski, za chwile ide je suszyc i prostowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku jestem z Ciebie bardzo dumna:) Oby tak dalej kochana:) Ja już wyprostowałam swoje włoski i idę teraz na miasto sie poszwendać:) Bombastyczna czy ja wiem czy sobie owinęłam:P A Darek na pewno śpi sobie smacznie:PAle jest okej, wychodzę powoli na prostą:) A z tym sprzątaniem to dobry pomysł, tyle, że ja kurczę muszę zakuwać w pon mam pierwszy egzamin,,aaaa zaczynam się bać;) Będę pozniej kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku jestem z Ciebie bardzo dumna:) Oby tak dalej kochana:) Ja już wyprostowałam swoje włoski i idę teraz na miasto sie poszwendać:) Bombastyczna czy ja wiem czy sobie owinęłam:P A Darek na pewno śpi sobie smacznie:PAle jest okej, wychodzę powoli na prostą:) A z tym sprzątaniem to dobry pomysł, tyle, że ja kurczę muszę zakuwać w pon mam pierwszy egzamin,,aaaa zaczynam się bać;) Będę pozniej kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×