Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

boze nie moge spac na dowrzu jest tak cieplo ptaki spiewaja tak glosno ksiezyc jest taki jasny jezu ja juz plote bzdury KOCHAM GO wiem ze jestesmy tylko dla siebie nikt nam tego nie odbierze :] przepraszam znowu sie powturze JESTEM SZCZESLIWA SZCZESLIWA LALALLALLALLALAALALLALALAAL nie ja juz calkiem zglupialam kolrowych moje panie pewnie czesc z was juz spi aja pisze takie teksty zakochanej na zabuj DZIEWCZYNKI BADZCIE TAK SZCZESLIWE JAK JA RYZYKUJCIE I NIE TRACCIE PRZENIGDY NADZIEII:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tylko tyle ze jestem pijana:P wypilam z moja przyjacoilka 0,5 l bolsa w 20 minut, pobilysmy rekord zyciowy kocham was moje myszki, ciesz sie ze jestescie szczesliwe, moze nie wszystkie ale zawsze jest nadzieja na ;lepiej. boze ide spacx bo kapa nieziemska, buziolki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D wiecie co mam kaca:( obudzilam sie o 6 bo mi sie chcialo pic, napilam sie coli i czulam ze dalej jestem pijana, zreszta mnie jeszcze teraz do konca nie puscilo zabawa byla zajebista!!!!!!!!!!!!!!na polmetku kapa, czulam sie tam glupio z tymi dziecmi, ale potem za to wynagrodzilam to sobie, myszki kocham was i zycze milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść KOCHANE!!! :D Rumianeczku.. no no ;) a teraz główka pewnie ze 2 tony waży :P ale raz na jakiś czas każdemu się należy :D Urocza jesteś 👄 Gigusiu cieszymy się z Tobą Twoim szczęściem :D ja to też czasami myślę, że mam więcej szczęścia niż rozumu :P Naluś trzymaj się mocno.. i KONIECZNIE zapełnij sobie teraz każdą minutkę życia, żebyś nie miała czasu myśleć.. Anussska dzielna z Ciebie Kobietka 🌼 A co u naszej Owieczki??? Kochane pewno się już dziś nie odezwę bo za 2 godz przybywa do mnie mój Księciunio :D:D:D i normalnie już serduszko mi szaleje ❤️ Ehh.. dla mnie już nie ma ratunku :D a później przyjeżdżają do nas nasi bdb znajomi i pewno będzie wesoło jak zawsze ;) Taaaak się wytęskniłam.. Nio to idę się prysznicować i pięknić bo jak narazie to wyglądam conajmniej jak strach na wróble :P Milusiego dzionka Słoneczka ❤️ Chociaż przewiduję, że jeszcze Wam trochę dziś poprzynudzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie Kochane, że nie ma takiego problemu, którego nie da się rozwiązać.. raz wychodzi to lepiej a raz gorzej.. ale nigdy nie wolno rezygnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka:) Gigusia azz miło patrzec:)na Ciebie:) ciesze sie bardzo zes taka szczesliwa ale ja nie moge powiedziec ze jestem mniej szczesliwa:D rumianku no tak to jest jak sie wali w kociołek:D cale sczescie ze sie bawilas dobrze nie nie mialas zadnych rewelacji:) super jak sie upija na wesolo:) Bombastyczna to zycze milego dzionka:) u boku Ksieciunia:) 😍 Prawdziwa stopka wzielam sobie ja do serca:) bede was odwiedzac teraz mam nadzieje jeden raz na dzien bo moglabym tu siedziec calyczas ale musze sie wziasc za sibie bo 2 dni przebomblowalam a w srode biologia juz jest:( no nic ide sie brac za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadłam sie przywitać i zaraz idę zakopać sie pod stertę ksiażek z powrotem, bo dopadł mnie gigantyczny stres , że się nie wyrobię:( Rumianku oj ta boląca główka:P Ale najważniejsze, że się fajnie bawiłaś:):)Ale naprawdeszybko to obróciłyście:D Gigusia cieszę się razem z Tobą:D Jak to miło poczytać o Waszym szczęściu aż sie chce żyć:DA z tymi słowami co mam je wypluć to kto wie w sumie... Bombastyczna staram się jak mogę ale mam jeszcze chwilę załamania. Zobaczymy byle do przodu, szybko zleci już jest niedziela:)Fajnie Ci się dzisiaj dzionek zapowiada:DA ta stopka rzeczywiście taka życiowa...i też wezmę ją soboe do serca:) Anussska na pewno pójdzie Ci dobrze:) Musi:) I za pewne już dużo umiesz tylko teraz stres Cię dopada 🌻 Kig nie tylko Ty zostaniesz starą panną:P Ja też :P Ale póki co niech tak będzie jak jest:)Jak tam Twój esej słońce? No to ja zmykam, zajrzę wieczorem:) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a gdzie się podziewa Owieczka???? Odezwij się tu do nas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobbry dziewczynki milego dnia ja ide sie zabrac za ten durny angielski jutro ustne POMPA jak ja wejde do tej sali to koniec kicha :P ale i tak mi dzis nic nie zmaci dobrego humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi dalej szumi w tej glowie:D jeszcze nie wytrzezwialam do konca milusiej niedzieli zmykam serca moje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku no ladnie ladnie boze ja tez mam wielka ochote sie schlac i to tak porzadnie juz dawno sie nie bawilam ale idzie to nadrobic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcce mi sie uczyc ide nad morze tak to dobry pomysl dawno juz tam nie bylam moze to glupie ale ja bardzo rzadko chodze nad morze nawet mam przerwy pol roczne ale tak to jest jak masz swiadomosc ze do morza jest spacerkiem 5 minut drogi i ono ci nie ucieknie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga dajesz jaki masz temat co ci pomoc? po pierwsze musisz wygladac na pewna siebie (nie za bardzo ale zawsez) usmiechnij sie na wejsciu ladniwe przygotuj spytaj czy moze zaczac...mow WYRAZNIE jak ci sie cos zapomni nie boj sie popatrzecv w plan-jak masz obrazy przyciagaj uwage np\'spojrzmy teraz na obraz..widoczne jest tu\' w czasie pytan kurcze no spokojnie...neiw iem co ci doradziuc ja swoja pracer porzygotowalam na dwa dni przed nie umialam na pamiec i praktycznie improwizowalam...bnie mialam umyslonego zakonczenia a moj temat byl \'wizja sadu ostatecznego w litaraturze i sztuce..\' i cps tam gadam niby ze zakonczenie ze nie wiemy jak tam jest po drugiej stronie ale przeciez jak to kos tam powiedzial (nie pamietam cytatu chodzilo o to ze kazdy kiedys umkrze i pojdzie na sad) ze sie kazdy przekona a niektorzy moze juz niedlugo KONIEC cisza JUZ NIEDLUGO NIEKTORZY co w tym smiesxznego?no coz slowa niepozorne tylko ze moja komisja to same babusie po 60-tce tak z lekka sie rozsypujace:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKONCZYLAM![70%eseju jest konkretne cytaty porownania fakty a resztya eeeehhh ale jest!!!! BLAGAM DAJCIE MI CCCCCCCCCCCC!!!!!Rumianku ty pijaku:-P jak dobrze ze ja mam mocny leb...tzn nie jesli idzie o piwo wodke np moge chlac ale ogolnie nie mialam nigdy kaca...az zaluje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was...Giga a ja chcialam jak cos ci cos jesz\\cze podpowiedziec...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kig za podwpowiedzi na ustny polski, a powiedz mi jak wygladal ustny anglik bo ja mam go jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pojebalo mi sie:-P no wiec eeee to byla dla mnie masakra bo moja matka uczy ang qwiec mialam duuuza presje brat nie musial zdawac bo ma certyikaty a ja...weszlam wylyuzowana (rozszerzony) siadam losuje i...patrze rysunki i dyskusja nad wyzszoscia czytania ksiazek nad telewizja ok luzik i tararararararraa temat do rozprawki ustnej: wplyw samochodow na srodowisko wiejskie ze co kurwa??????? wiedzialam ze leze i kwicze (matka wiedziala jakie sa tematy bo byla egzaminatorem gosciem we innej komisji ale franca nie chciala powiedziec!!!!!!!powiedzial;a tylko ze jest 1 trudny jak sie potem okazalo miala wlasnie ten co wylosowalam na mysli) ja normalnie szok ale mysle sobie ze sie nie poddam mialam 2 minuty na przygotowanie mniej wiecej obmyslilam sobie szybmko jakie sa plusy czytania (minusy wyjda w rozmowie-nalezy po prostu negowac plusy hehehe) i rozprawke przygotowalam sobie 3 punkty: zanieczyszczenie srodowiska, dzieci biegajace po ulicy na wsi moga wpasc pod samochod :-P i cos chyba ze sie caly urok wsi ulotni i tuyrysci nie beda chcieli przyjezdzac jak bedzie za duzo samochodow bla bla pierwsza czesc banal ale druga..o boze katorga..prawie jak egzamin dyplomowy ze srzypiec:-P przebrnelam..wyszlam rozryczalam sie bo stwierdzialam ze skopalam...siedzialam godzine czekajac na wyniku pogodzona z losem ze dostane jakos 11 na 20 . Ogloszenie wynikow wszyscy trzynmaja sie za rece jada nazwiskami...100% 100% 90% (no bylam w kolku geniuszy hehehe) i kaska...100% ZE CO???!!!!przerwalam dyrektorce rozryczalam sie i wybieglam z sali wiem brzmi to histerycznie ale dla mnie to byl SZOK rozbeczalam sie i wybiegajac cos tam walnelam ALE JA NIE ZASLUUZYYYLLLAAAMMMM!!!! poterm mnie nauczycielka zjebala ze zawsze wiedziala ze jestem walnieta ale zeby az tak:-: JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kig ty masz przeboje z ta swoja mamciom ale podnioslas mnie naduchu ja na szczescie zdaje tylko podstawe ale ja tez jestem wariatka ja w chwilach stresowych histerycznie sie smieje i pokazuje wszystkim jak mi na tym nie zalezy a w dolku sciska ze szlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz to obrazek to ogladniecia dostaniesz powiesz co to jest najpierw CO/KTO (pierwszy blan) jak jest ubrany co trzyma co robi potem background kolejne mniej wazne osoby i lejesz wode ze pieknie slonkon swieci...gadaj chocby pierdoly ale GADAJ!!moj kolega tak zrobil jeszcze z podstawowki byl u mojej matki w komisjii (juz nie w mojej szkole u mamuski za to) i wszedl dostal i...nic. Zaczely sie go wypytywac (choicia\\z nie moga) co widzisz, kto to jest co ma na sobie i nic chlopaka wcielo aa szkoda,,, zdal za to w styczniu na 90%:-) dobra ja pomykam powodzenia koibieto jak masz problem z polskim to wal:-)m buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy jestesicie wszystkie ??? owieczko co sie z toba dzeje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia wszytko bedzie dobrze jutro nie boj sie:D tylko pameitaj mow \"in dy pikczer\":D no kig co takie pesymistyczne i podejsice??co taki brak wiary/?ja jak wyszlam z ang to se mysle a 18 pkt bedzie:D a dostalam tez 100% i tez mialam wies i miasto p orownaie jakeis a tematu za huj** se nei moge przypomniec....ale wiem ze mialam takimi zadupczastymi literkami na kartce wypisane podpunkcii i sei tego trzymalam:) powodzenia gigusia!!!a ja teraz robie testy:) i czekam az sie rumianek i owieczkai nalus i bombastyczna odezwiom😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ale dalyscie mi lekture do czytania a jeszcze ta strona 53 masakra bo rozciagnieta:P ale jakos sie z tym uporalam Naluś kochnie przykor mi z powodu wyjazdu Darka ale jak juz pisalam moze nijest tobie przeznaczony moze na ciebie czeka ktos tuz za rogiem wiec sie rozejrzyj ty Rumianku tez , bo szczescie jest zazwyczaj tuz obok i dlatego go niezauwazamy:) GiGUSIA I Anusska nieweim czy wam gartulowac tej matury czy jeszcze nie wiec nic niepwoim:P poczekamy na wyniki chcoc wiem ze BEDZIE SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR sorki ze tak pisze ogolnikowo ale jestem tak zmeczona ze hej. Kurde moj dzien polwga na pracy , przychodze o 24 ide spac wstaje o 6 jade do szkloy i potem do pracy, w sobote musilam isc dop pracy wczesnij za koleznke , rano zakupy i niemilam nawet czasu wejsc i sie przywitac, wczoraj moj misio spal u mnie bo przyszedl po mnie do pracy i tez tak zmeczony ze poprostu zasol i tak do rana:) ale milam go przynajmnij przy sobie Anusska kuj zelazo poki gorace jestli towj Witek mowi o slubie jesli oczysiwc chcesz:P i jesctes na to gotwa:P bo ja mimo tego ze szukam juz sali , mebluje pokoj bo bedzimy mieszkac narzie z rodzicami bo niechce od nich isc:P bo jestem odtratnoa z domu a mieszkania sa bardzo drogie to tak szczerze narzie to do mnie niedochodzi ze wychodze za maz:P:P:P moze jakas glupia jestem:P Gigusia bo ja biore slub w czerwcu za rok a ty?? fajnie jak by tez w tym samym czasie to bylo by fajnie ze 2 karnce Polski w tym samym czasie i to dobre znajme Kig nieweim czy juz to pisalam ale jestes silna osobo i jak nie ten dom to inny:P a starm panna napewno niebedziesz:P gwarantuje ci to:) Bombastyczna ja tez nieiwerze w przyjazn mimno ze ją tak nazwym ale niewiezrze i tak jak ty mam mame i mojego skarba:) i to mi stracza:) wiecie co Kocham Was mi mimo tego ze niepsilam to caly czas o was myslam i czekalam tylko na moment kiedy napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska odezwalm sie milam isc sie juz poluzy bo juztro znowu pobutka o 6 rano ale jakos niemoge jeszcze isc:) ja widze ze jestes❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Kasiu dziekuje za calusyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy superrrrrrrrrr sprwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nady jescze jestem na sekunde bombastyczna ja dostlam cos od cie ale mi sie nei chce otowrzyc:(łeeeeeeeeeeee owieczko nie kuje zelaza:( bo to tak bez oswaidczyn nie chce...ja wiem ze witek szykuje sie na oswiadczyny moze w tym roku moze w przyszlym bo mi cos napomknol..ale ja nie naciskam, choc on wie ze ja po zareczynacch chce dojrzec do slubu:) bo narazie dojrzalam do zareczyn:D a maturka zdana owieczko co to psocisz ja tylko poprawiam EGZAMINY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula przperszam to milo byc go naszej Gabi :) przepraszma ale z tego zmaczona moglo mi sie pokiełbasic:P niegniewaj sie ja nawet nieweim jaki jest dzien znaczy sie ktorego dzisiaj wiec sie niegniewaj bo chcodze jak zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×