Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hello!! bylam dzisiaj na kontroli u dermatologa, dostalam antybiotyk (czyli zero alkoholu:P) i 3 rodzaje witamin bo mam ponoc niedobor:/ i ZAKAZ OPALANIA!!!!!!!!!!! zabije sie chyba...maj czerwiec a ja bede blada jak sciana:( no ale coz, zeby byc piekna trzeba sie poswiecic:) gigusiu congratulations, buziak za maturke dla ciebie👄 nie mam juz sily pisac wiec popisze cos rano, slodziutkich snow myszki moje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wpadłam się przywitać i lecę na kolosa:P Rumianku biedactwo...ale nadrobisz w lipcu i w sierpniu:)Ale kurczę ten zakaz alkoholu...ale wiesz co ja mam tabletki od urologa które powinnam brac regularnie przez miesiąc i czasami sobie odpuszczam chociaż wiem, ze tak nie wolno i nie namawiam Cię broń Boże do tego:P Trzymajcie sie słońca i do pozniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dzien doberek GIGUSIAAAAAAAAAAAAAAA GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE mowilam ze tak bedzie ja to chyba wozka powinnam zostac:P wczoraj przyszlam pozno z pracy i poprostu zaleglam wiec nic niepsialm Rumianku ale niemasz tak to juz jest ze jak sie chce piekna to trzba cierpiec:P cos o tym wiem bo tez mam ostatnio problemy z cera:( i wygldam jak jakis strach na wroble , chyba sexu mi brakuje bo niema kiedy:P oki laski sorrki ze tak okrojone ale musze sie szykowac bo moj skarb w parcy i jak sie spoznie na busa to niebedzie mnie mial kto zawiesc ciałllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllłłłłłłłłłłłłłłłł papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia gratuluje maturki:) mowialam ze sie zeaskoczysz mile:) ciesze sie 🌻 koteczki jutro pisze biologie ide na 12.40 bo wtedy zaczyna sierozszerzony poziom :p i wiemz e bedize dobbrze ide po 90% :p o ranyy ale jestem przemeczona a kolo mnie sterta ksiazek i testow ktore mam zamair dzis przeczytac i testy porobic:o no nic jeszze jutrorano:P a odpoczywac bede przy magdzie m:P rumianku ja wiem co to znaczy:P nie jadlam nigdy antybiotyku ale mam za to isotrexin na nosek(wagry) i nie dosc ze nie wolno tego laczyc z innymi na tradzik(nielacze) to nei wolno wystawic siena slonce ale ja nawet nie mam kremu z filtrem na dzien a buzka pikna:D No a rumianku jadlas keidsys tablety DROMIN (takie drozdzowe)??ja teras skonczyla m3miesieczna kuracje i jest mi duzo lepiej w buzie tam sa witamikni duuuzo i jest wit B i wogoole a jakie masz 3 rodzaje witamin jesc?? Naluś trzymam kciuka:) bedzie dobrze !!!! bombeczko kochana nie pamietam cos tam pisala ale wiem ze cie tu malo wiec prosze wstawac 10min wczesni jzeby tu popisac:P owieczko na sex trzeba znalesc czas:P ja mialam tydzien bez rodzicow to bylo dobrze teras przez te 2tyg 0 bo oboje zapracowan ale wakacjie mniam:D juz sie slinie:D kigus esej juz pewnie skonczony nie? ide slonca zaraz jesc snaidanko i NW obejrze se powtore:) no i testyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKi jestem happy znowu boze jaki swiat jest piekny. (boze jak ja bede tak popadac w skrajonsci w skrajnosc to niedlugo padne na zawal albo skoncze w wariatkowie) Nalu wiesz co ja mysle ze jezeli przejdziesz te wakacje bez niego i mimo to nie spotkasz jakiegos fajnego faceta to jak go zobaczysz we wrzesniu to jednak nie bedziesz umiala trzezwo spojrzec z dystansem mam nadzieje ze sie myle ale u mnie tak przynajmniej bylo ze jak musialam sie rozstac z chlopakiem ktorego dobrze nie poznalam to tak go ulepszalam w swoich marzeniach ze jak wrocil ja myslalam ze to ideal chodzacy ideal (co sie okazalo wielka nieprawda:)) nasza podswiadomosc robi nam rozne swinstwa ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej Rumianku wspolczucia z cera naprawde ale mam nadzieje ze ci ta masc pomoze no ja nie moge sie wypowiadac na ten temat ja nie znam zadnych masci na cere tylko dzieki genetyce odziedziczylam skore po moich rodzicach i jak mi wyskoczy raz na rok jakas krostka to nawet tego nie zauwazam.dlatego tym bardziej ci wspolczuje dzieki raz jeszcze za wsparcie dziewczynki i MILEGO DNIA jest taka piekna pogoda cieszmy sie zyciem:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie! :) Anussska.. ja może się rzadko odzywam, ale jak już się odezwę.. :P Będę Niunia 3mać za Ciebie kciuki.. napewno świetnie sobie poradzisz.. w końcu zdolniacha z potencjałem jesteś :D POWODZENIA 🌼 Giguś GRATULACJE!!! :D No i po bólu :) Cieszę się razem z Tobą :D:D:D Rumianku Biedactwo Ty.. współczuję :( ale jeśli Cię to pocieszy to ja z cerą też mam wieczne problemy :( i już nie wiem co robić :( w tej chwili akurat jest ok (co się zdarza ze 3 razy do roku) ale ogólnie :( a przed miesiączką to normalnie pogrom 😭 szkoda pisać. I włosy mi wypadają a i tak mam ich 5 ma krzyż :( już ze 2 m-ce łykam jakieś skrzypy i drożdże i takie tam i NIC 😭 ale koniec użalania :) Niedługo wybieram się do dziadziów na opalanko więc może będzie troszkę lepiej :D Owieczko przyjemnej bieganiny 🌼 Naluś trzymaj się mocno 👄 teraz będzie już tylko lepiej.. i łatwiej.. Kig mam nadzieję, że masz za oknem pogodę tak piękną jak ja :D ehh.. przez Ciebie rozmarzyłam się o ślubie.. i koRnwaliach :D Aaaaa wczoraj żem się nie odzywała, bo ku mojemu zdziwieniu i nieposkromionej radości przybył do mnie mój Księciunio :D:D:D (2 dni pod rząd.. normalnie SZOK :D ) Obiecałam sobie dzisiejszy dzień na pełnych obrotach :P gdyby chociaż pół mi się udało :P Odezwę się później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Dziewczynki jak to jest z działaniem sexu na cerę??? Bo ja być jeszcze nie wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś choroba.. zauważyłam u siebie poważne problemy ze zdolnością opuszczania komputera :P jest na to jakieś lekarstwo??? :P Ale idę już sobie.. jeszcze dziś czekają mnie 2 godz nawijania w kółko tego samego tzn korki z ang :P chyba przez te zanieczyszczenia dzieciaki są coraz mniej.. hmm.. jarzące :P Buziam Was Misiolki 👄 może wreszcie mi się uda i sobie pójdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! anusssko antybiotyk dostalam w tabletkach i witaminy pp, b2 i CO, mam niedobor i dlatego musze yle tego lykac 3 razy dziennie po 3 tabletki i raz dziennie antybiotyk, pogubic sie juz mozna z tymi tabletkami, ale mam nadzieje ze bedzie lepiej wlasnie gotuje obiadek...mniam..:D kurczak w sosie smietanowo grzybowym i ziemniaczki do tego, zupa ogorkowa...pycha....:D ok zmykam do kuchni, potem cos jeszcze napisze, jeszcze musze wlosy umyc...och...buzki dla was👄 a i co do genow to moja siostra np nie ma i nie miala zadnych problemow z cera, moj mlodszy brat tak samo, tylko na mnie sie to wszystko przezrucilo chyba za ich dwoch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm trudno sie oderwac od tego komputera, ale nie ma zadnej wiec uciekam obiadku pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia gratuluje!mopwilam zwe jestesmy wszystkie genialne... Anussko powodzenia jutro 90 masz jak w banku esejek oddany!!!! zaraz oddaje kolejna prace potem jeszcze 2 prezentacje 2 eseje i maly zestaw prac z poisarstwa eeehh jeszcze 2 tygodnie mordegi ja chce sie opalac rumianku biedactwoi rozumiem twoje niezadowolenioe nie opalalam sie sama juz chyba z 2 l;ata bo w wakacje opracowalam i nie bylo czasu eeeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka zmykam, moze jeszcze zdaze przed 16 cos napisac ale watpie:) buziaki i milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy sie podziewacie?? hmmm na pewno na uczelni lub w pracy jeszcze siedzicie, ja sie obijam jeszcze 30 minutek bo na 16 do pracy:D teraz pije sobie herbatke z mama:) trzymajcie sie i do wieczora🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki wróciłam z uczelni i idę sie dalej uczyc... Kolos był nawet okej tylko teraz zależy jak ona to oceni.. Ja też mam kłopot z cerą. Zwłaszcza ostatnio. Ja stosuję Davercin. Jest dosyć silny i niestety może podrażniac skorę:( Ale póki co nie mam wyboru bo na jakieś tam maści jestem uczulona i robie się od razu czerowona:( Bombastyczna z włosami to osobny problem. Pięc ich na krzyż na głowie a czasami jeszcze wypadną sobie... Kig ale fajnie, że napisałaś esej:) I zazdroszczę Ci że masz jeszcze tylko dwa tygodnie, ja dopiero zaczynam a konca nie widać...ech.. Gigusiu bardzo chciałabym spojrzeć na to z dystansem ale wiadomo podświadomość i serce płatają figle:) Zobaczymy jak wroci:) Owieczko a z tym seksem to oj ja na przykład nie mam z kim:P:P :D Ale Wy to nadrobicie na pewno;) Anussska trzymaj się tam kobietko nasza:) I wieczorem zrob sobie koniecznie przerwę:) Ja siedzę dzisiaj w nocy do oporu niestety...:( Rumianku miłej pracy Ci życzę:):)A z tą zupą ogorkową i drugim daniem to mi smaka niezłego narobiłaś:P Okej ja zmykam do teorii rozwoju...może się dzisiaj jeszcze odezwę , a jak nie to życzę WAm miłej reszty dzionka i wieczoru:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak maturzystki (ko-bo anusska ma jutro)??? wlasnie jestem po pracy zreby wydrukowac swoja druga rzecz na jutro eeeejj Nala jeszcze dwa tygodnie a ciagnie sie od...15marca:-P wiec tez konca dlluuugo nie bylo widac rany alem zmeczona...:-( nozki mnie bola:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :P Rumianku zgadnij co właśnie skończyłam oglądać ;) Ehh.. też tak chce.. Kig Biedactwo.. ale mam nadzieję, że niebawem masz zamiar to wszystko sobie odbić ;) o rany! Pół dnia dziś grzebałam się przy akwarium :P biedne rybcie chyba też mają dość :P Chyba idę lulu bo jakaś zmulona jestem.. Aaaa ANUSSSKA trzymam kciuki jutro za CIEBIE!!! i koniecznie daj znać jak CI poszło!!! Qrcze dziwny dzień mam dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dziś tu tak pusto.. i smutno..?? :( A mi się zbiera na ryk 😭 chyba zaraz pęknę.. chlip..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu bomba co z toba ej mala glowa do gory anussska trzymam kciuki:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Giguś! a tak jakoś :( niby wszystko ok a mi głupiej jakoś źle :( do jutra przejdzie.. chyba za dużo szczęścia na raz i nie potrafię go udźwignąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się, że Ci się spodobał :P ja też jak pierwszy raz to czytałam to myślałam, że się posikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się, że Ci się spodobał :P ja też jak pierwszy raz to czytałam to myślałam, że się posikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to Gabisiu psujesz mi plany na wieczór! miałam zamiar się podołować na siłę a Ty mi przeszkodziłaś niegrzeczna Dziewczyno!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu.. On zawsze wie kiedy Go najbardziej potrzebuję.. dla takich słów wytrzymałabym każde katusze :D:D:D I jak tu się dołować??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś gdzie już zwiałaś??? Ehh.. co zrobić.. taki los przynudzaczki :P Widzę, że dziś ja stoję na straży przynudzania na naszym topiku :P widzisz Anussska.. a tak się na mnie skarżyłaś, że się mało odzywam ;) no to się poprawiłam :P Chyba mi odbija :P W każdym razie uwielbiam Was jeszcze bardziej niż wczoraj ale słabiej niż jutro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBA wariatko przestan sie dolowac uhhhhhhhhh to nie ma sensu zycie jest znyt krotkie zeby sie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ :D i znów uświadomiłam sobie, że najlepszy człowiek i najprzystojniejszy mężczyzna jakiego znam jest MÓJ :D że też czasem o tym zapominam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj 2 godz sie opalalam 2 godz historia :D:D:D:D i wielki stres bo moj misiek zdawal dzisiaj stara mature z polskiego i bardzo sie balam, ale przed chwila dzwonil i wszystko w porzadku nawet mu temat podpasowal dzisiaj sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka olo zeszla sie z takim jednym wojtkiem czaili sie z miesiac czasu tak sie ciesze bo olo to niesamowita dziewczyna maniak filozofii jogi i capoeiry niepoprawna romantyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×