Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

tak tak tak :) Ten wspaniały Tony, czy jak mu tam było ;) ale sprzęt super. Szkoda, że w tv kosztuje 600 zł :O moim zdaniem opłaca się dać 400, bo to tyle jest warte, ale w Polsce, niestety podróbki są tak beznadziejne, że jak do tej pory - konkurencji nie mają żadnej, więc cena jest podbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane buziak dla Was 😍 Normalnie to jest fart że Was poznałam:D Los tak chciał:):):) Gazelle fajna rzecz:) Tez by sie taka przydała:P Ech...a ja ciągle jem... zaraz bedzie 2000 postów jak juz nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kasiu ja tez sie ciesze ze w kocnu moge sobie z wami na bierzaco popoisac a nie tak po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka przesyłam Ci batonika wirtualnego:D Owieczko mam z czego skarbie niestety:P Ale skoro nas Bombastyczna rozgrzeszyła to idę po coś jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie owieczko jak ja jestem na topiku to nie ma zawsze zadnej, a dzisiaj tlumy:D kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko rozbroiłaś mnie :D:D:D przeczytałaś Naluś??? No.. to weź sobie do serca :D Kurko a miałaś okazję na tym poćwiczyć?? Ja mam tyle odłożone.. ale w zyciu nie poświęciłabym moich 10 dni z Kochaniem w górach nawet za największy cud techniki ;) Ja się ostatnio zawzięłam i robiłam brzuszki.. ale że wczoraj był Misio a dziś rodzinka.. i znów ZONK :P i znów będę musiała od początku.. E tam.. olać odchudzanie.. mój wujek zawsze do mnie mówi (bo że to ja niby chuda jestem :P) że: CHŁOPCY NIE PSY-NA KOŚCI NIE LECĄ :P także Dziewczynki.. po co się męczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Anussska, Kig, Gigusia z czytaniem tego nie nadrobią...🌻 Dokładnie Rumianku tłumy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz rumianku dzisiaj chyba tak los chcial zebysmy byly tu prawie wszystkie tylko niema kig i anusski:( ale dla nich wielke❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. kto by pomyślał, że zakocham się w Dziewczynkach ;) Ale Wy jesteście takie wspaniałe.. i co ja na to poradze.. Qrcze.. ale ja dziś wylewna jestem :P Niech mnie ktoś przytuli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu i bardzo dobrze ci wujek mowi bo moj przyszly mąż:) tez tak mwoi i mowi jeszcze ze jak bym byla chudsza to by mnie niechcila bo jak by sie na mnie polzyl to mu sie kosci wbijaly:P i moj tatus jest tego samego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wielkie 😍 Ja sobie zawsze mówię od dzisiaj koniec, nie jem:P Ale jak napisałaś Bombastyczna ZONK:D:D A tam w nosie z tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna przytulamy Cię !!!😍😍 Owieczko mnie tez tak mowią:) I cos w tym musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nieobecne pewnie już chrapią :) Szkoda mi Anussski.. tyle czasu pracowała.. ale ja tam cały czas wierzę, że dostanie to czego chce bo sobie zasłużyła no! Ze mnie to dopiero leń (o)patentowany :P Ja zawsze uczę się na ostatnią chwilę jak już jestem wystrachana i zdesperowana :P chcę to zmienić ale.. qrcze.. pierdoła ze mnie :o dlatego Anussska jestem pełna podziwu dla Ciebie 🌼 i szacunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wielkie ❤️ dla reszty! Ćwiczyłąm i jestem zadowolona, bo można spalić kalorie nie wiedząc kiedy, poważnie. Nie wierzyłam, dopóki sama nie \"przebiegłam\" 100 m w kilka sekund, nie czułam zmęczenia, dopiero po zejściu w mięsniach było uczucie biegu. Sorki za moje gadanie ale organizm jest na nocnym trybie ;) i mogę pisac dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy mówią to samo to trzeba wreszcie posłuchać :P D Z I Ę K U J Ę ❤️ Już mi słodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko to może to wcale niezła inwestycja.. tym bardziej, że sprawdziłaś.. hmm.. gdybym była bogatsza.. ale póki co trzeba będzie wrócić do brzuszkowej męczarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w fazie: chcę kupić ;) a w portfelu 0 (zero) aż bije po oczach (hmmm... może ta plamka w oku włąśnie przez to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo rany.. ale oczy mi chlapią :P bo wczoraj poszłam spać po 2 a dziś od 6 nie mogłam spać. Buziam Was Słodkości moje Kochane 👄 Oby nam się udało.. bo zasługujemy.. prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko dziękuję za zdjęcie:) Jej ale masz śiczne oczka:D W ogole taki aniołek z Ciebie:) Bombastyczna ja ćwiczę bardziej na nogi bo juz mnie tak Bóg obdarował że wszystko idzie mi w nogi..ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna miłych snów skarbie:)😍 Oj Kurko dobre z tą plamką;) ale naprawdę ze oni nie wiedzą jak Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek??? aż się wstydzę teraz i czerwienię :) Ty masz taką fajną fotkę, piękne duże oczy, uśmiech miły, fajna jesteś. Jak dobrze, że ja tu weszłam do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Kurko.. podstawa to chęci.. ;) Padam już normalnie.. nie gniewajcie się Słoneczka ale opuszczę Was bo już zasypiam na klawiaturze :P Słodkich snów zyczę.. jutro oczywiście znów będę Was gnębiś :P DObrANoc Misiolki 👄👄👄 Dobrze, że jesteście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki dostałam takie jak na zapalenie siatkówki i pomogły, ale zapalenie to nie było, bo by dziś wyszło na angiografii (ten fluor) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko oj tak taki aniołeczek:) A te moje oczy są okropnie:D:D:D ale podobają mi się one najbardziej ze wszystkiego z mojego wyglądu:P:D Aniołeczku nasz:) Bombastyczna jeszcze raz słodkich snów Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już padam, ciekawe ile razy w nocy wstanę do kibelka :) ale już nosem haczę o klawiaturę :) Buziaczki gorące moje Słonka kochane!!! Spijcie dobrze wszystkie!!!! ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA MOJA UKRAINA SIE CIAGLE WIESZA MILAM JUZ DLA WAS TYLE NAPISANE I CO I HUJ BĄBKI STRZELIL:p ZE SIE TAK WYRAZE:( Z PRZYKROSIAC MUSZE WAM NAPISAC ZE TEZ MUSZE JUZ ISC BO RANO NIEWSTANE:( ALE PAMIĘTAJCIE ZE O WAS MYSLE Anusska jestescmy z toba calym serduszkiem pamiętaj ze wierzymy w ciebie kurko ja tez chce twoje zdjecie🌻 dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×