Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Rumianku fajna sprawa:) Tylko ze ten mój jest niestety z daleka..ale idą skoki letnie do Zakopanego więc sie spotkamy bo on taki sam fan jak ja :D:D A moze sie Twój Tomek odnajdzie jeszcze:) Rumianku wróc pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek moje kochane przepraszam za stronek bardzo bardzo bardzo:) ale tak sie stesknilam ze hej i juz niemoglam poczytalma tylko troche bo sie niezdarze wyrobic mysle ze kiedys w koncu nadrobie zaleglosci Rumianku naprwde cie podziwiam za te fajki ze jak narazie niepalisz:) Anusska niedoczytalm jeszcze tego i dlatego sie pytam czy grill sie udal?? pewnie juz napisalas swoja relacje ale ja niedoczytalm zraz bede sie nagrabiac zaleglosci ale pisze teraz bo sie boje ze jak bym zaczela czytac to niezdarze czegosc napisac Naluś kochnie ja ci powiem tak ze znajomosc przez neta to wcle niejest zla znajmosci bo popatrz na NASSSSS nieznamy sie osobicie a jak potrafimy sie dogadac jestesmy z roznych stron świata i nawet Kig siedzi w Angli i co przepadamy za soba , niemozemy bez sibie zyc no przynajmnij ja bez Was Bombasyczna nieweim czy ci juz dziekowlam ze meila bo kurde jestem na sibie taka zla ze malo pisze bo juz nie pamietam czy odpisywalam wam na posty czy nie😭 😭 Gigus zdarzylam jescze poczytac i tym twoim wieczorku na plaży jejjjjj jak ja bym tak chcila wczoraj od 2 tygodni trzymalam w ramionach mojego przyszlego męża niemacie pojecia jak mi bylo dobrze GiGUS nieweim jak wy wytrzymyjecie taka rozląke ja jak bym mogla to bym wczoraj wclae mojego meza niewypuwscila do domu ale dzisiaj komunia wiec musilam go puscic zeby mi wypoczol oki ide czytac dalej kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska naprwde bedziesz miec śliczny ten domek:) aż ci zazdroszcze tez bym chcila ja mam dzialke tylko i tez mam tam doemk taras i zielona trawke ale to nie to samo bo ja mam dzialek niestey daleko i niemam mozliwsci tam jezdzic kiedy bym chcila:( a na studia sie napewno dostniesz mowie ci bo kto jak nie ty , tyle czasu i energi poświecilas w nauke ze naprwde nieweim co by sie musilo stqac jakbys sie niedostala zreszta to jest tylko gadanie dostaniesz sie NAPEWNOOOOO9O Nawet niewiecie jak mi dobrze jak sobie do was pisze tak mi lżej na serceu naprwde szkoda ze nasza kura sie nieodzywa ale mam nadzieje ze to wzytsko nadrobi kurde bym zapomnila RUMIANKU TY NASZ KOCHANY J E S T E S C U D O W N A naprwde rozweselilas mnie tą twoja walka o nowa strone:P ale jak zwykle udalo sie to naszjej Anii ona ma zawsze szczescie do nwoych stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LQALALALALA jaka jestem szczelsiwa ze moge sobie pisac do was wiem ze zadnej niema ale co to tam:) jak bede miec tylko chwilke to was tu zapisze i ponadrabiam zaleglosci :) bede robic dzisiaj robic zdjecia wiec jak wyjde na jakis jakos norlamnie bo ogolnie to wychodze jak potwor to wysle:P jej jak dobrze miec kogos czyli WAS do kogo moge wszystko napisac bez zadnych konsekwencji , bo wy i mi poradzicie i pomozecie i wogole ❤️ cudownie ze JESTESCIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ide szykowac:) KiG🌻 RuMiAnEk🌻 AnUsSkA🌻 NaLa🌻 BoMbAsTcZnA🌻 KuRkA🌻 ps. dziekuje ze o mnie niezapomniałyscie:❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wpadłam się przywitać:) Owieczko kochana jak fajnie, że napisałaś do nas🌻Skarbie my wiemy, że masz pracę , szkołe także pamiętaj że my tu zawsze na Ciebie czekamy i jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj:) Już niedługo wakacje i chociaż szkoła nam odejdzie także będzie dobrze:) Udanej komunii dzisiaj życzę:) Ale fajnie masz:) Ja również cieszę się , że Was poznałam🌻 I Owieczko z tym netem to wlaśnie Wy mi dajecie wiarę, że coś takiego ma szanse zaistnieć:) Cieszę się, że tu trafiłam i zostałam:D Uwielbiam Was moje drogie, każda z nas inna a jednocześnie takie podobne:D Ale mi sie trafił opis;) Idę dziubki do książki dzisiaj cały dzień z głowy... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! owieczko nareszcie jakies wiesci od ciebie, a stronek troche sie nazbieralo do czytania🌻 zycze milego dnia na komunii, wam tez myszki zycze milego dnia, ide jeszcze do lozeczka na chwilke polezec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cozescie tyl popisały koteczki :) ojj a ja nie mam czasu nic czytac poczytam se w srode :) jutro mam chemjieee:( łeeeeeeee jak nie poprawie to sie nie wiem co😠 ohh ide dzis na grila tez na dzialke bo przyjzdza dalasza rodzina i dzis witek juz ze mna pojdzie a potem jeszcze bede musiala przegladnac zeszyty wszystkie..a z fiz nie robie nic od zeszlego czwartku :( trzymajcie sie słoneczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki sprawdzalam wlasnie ta petycje o giertychu i moj podpis widnieje:D jutro ja skladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek jestem smutna😭 no trudno mialam nie smecic ale sie nie da wczoraj dzwonil o 24 gdyby nie te telefony nie wiem jak bym wytrzymala dobrze ze nie musicie czytac tych moich smecen bo one sa strasznie nudne ale ja musze tu pisac bo jak owieczce przynosi mi to ulge zawsze pisalam jakis pamietnik nawet teraz ale pamietnik nie poradzi ............dzieki ze jestescie wczoraj sie dowiedzialam ze w wakacje tez bedzie pracowal plywal razem z ojcem czyli bedziemy sie widziec raz na 2 tygodnie😭 ja nie wiedzialam ze ja sie moge tak zakochac az tak i z taka wzajemnoscia im dalej tym z moim zakochaniem jest coraz gorzej z jego strony tez na pocieszenie zostaje nam czerwiec i tyle a najbardziej sie boje tego co bedzie po wakacjach ja wiem jedno chce byc tylko z nim i do tego bede dazyc za wszelka cene (boze tekst jak z brazylijskiej telenoweli uh)...................BOZE NIE CZYTAJCIE TEGO BO TO NUDA I SMECENIE 😭 jestem zalosna Owieczko ciesze sie skarbie ze wrocilas ja nie wytrzymuje tej rozlaki i to jest problem😭 wiem ze bedziesz najladniejsza laska na tej komunii zdjecia maja byc przeslane👄 Anussska Nalus ja tez musze sie dzisiaj zakuc bedziemy kuc telepatycznie 👄 Rumianku tobie tez milego dnia i jestes naprawde leczniczym rumiankiem jak mi zle czytam ta crazy stronke👄 kig kurko bomba gdie wy milego dnia dziewczonka👄 G I G A B U Z I A K nie no dzis przegielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu wiesz ze jak ci zle to mozesz pisac bez zadnych zahamowan, jak ci to pomaga to my sie cieszymy, nie martw sie jakos wytrzymasz, widze ze jestescie naprawde zakochani wiec jakos przezyjecie ten czas, buzka na dobry humor👄 wlasnie bylam poroznosic prezenty komunijne moim malym sasiadom bo dzisiaj komunia na mojej wiosce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Kochane!!! :D Ehh.. dziś to nie ta sama Kasia co wczoraj :D Anussska.. Słoneczko.. nie dołuj się. Zrób tyle ile jesteś w stanie a reszcie daj podarzać własnym tokiem i wszystko się ułoży.. nie warto się zamartwiać bo niczego tym nie zmienisz a do tego jeszcze nastrój do bani.. wierzymy w Ciebie Kotku.. i Ty też uwierz.. 👄 Kiguś.. a jaki problemik ukręcić pierożki?? ;) Oby była mąka i mięsko mielone albo twarożek ;) Ehh.. gdybym mogła się do Ciebie teleportować.. Owieczko fajniusiowo, że się wczoraj odezwałaś :D i że Ci się jeszcze nie znudziłyśmy :D Naluś przeżyjesz Biedaczko sesję a później już tylko lato słońce.. i lenistwo :D:D:D Rumianeczku Kochanie jak tam Twoje postanowienie rzucenia tego świństwa papierosów??? Giguś.. ja też teraz widuję się z moim Kochaniem raz w tyg :( On Biedactwo ma tyle na główce, że czasem nie ma nawet czasu się wyspać :( A właśnie.. :D Wczoraj siedzę sobie zabeczana.. myślę sobie, że już nikt mnie nie koca (bo jak na złe jeszcze pokłóciłam się z Mami).. a tu w drzwiach staje moje Słońce :D:D:D (myślałam, że nie przyjedzie bo pracował do po 20) no i strasznie się pokłóciliśmy ale jak tylko się zobaczyliśmy i jak mnie przytulił to narmalnie.. :D:D:D i został u mnie na caaaalutką noc :D ale o 11 musiał jechać bo na południe do pracy :( Ale i tak już mi lepiej.. uspokoił mnie i dał siły na następny tydzień. Dziękuję Tomciu ❤️ tylko znów mam problema.. bo ja bym tak chciała codziennie.......... o rany.. Giguś zaczynam tak jak Ty.. musimy trzymać się razem i dzielnie oczekiwać naszych Misiaków :) No i przecież mam Was :D Moje kochane Niuniusie :D jesteście PRZEKOCHANE ❤️❤️❤️❤️❤️ Życzę miłego dnia 🌼 i uciekam niedługo do Kościółka. Odezwę się wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś my naprawdę mamy duuuużo wspólnego ;) Przepraszam za te wylewności ale to był dla mnie jedyny piękny dzień w tym tygodniu.. i musieałam się podzielić.. Rumianeczku jesteś jeszcze??? Buziam Cie Słodka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ja NIE PALE 6 DZIEN!!!!!!!!! ja tez uciekam, zobaczcie sobie maile i sie nie smiejcie, buziaki dla was, odezwe sie wieczorem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku strasznie się cieszę :D i jestem strasznie z Ciebie dumna ❤️ Nie będę Cię Kotku zatrzymywać 🌼 bo ja to też taka maruda jestem, że w końcu sama się spóźnię :P Buzi Buzi Do Wieczorka 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..wiedziałam, że tak będzie :P jak przyszło co do czegoto doszłam do wniosku, że się nie wyrobię i pójdę później :P cała ja :P Kobietki odebrałam Wasze mailiki :D Giguś normalnie zabójczo zazdroszcze Ci ślicznej cery.. w ogóle urodziwa z Ciebie Dziewczynka a co kolejne zdjęcie to ładniejsze.. i minki też słodkie ;) DZIĘKUJĘ 👄 Rumianeczku Kochany.. zupełnie inaczej wyszłaś na tych zdjęciach niż na tamtych, które przesłałaś mi wcześniej.. nie dość, że taka zajefajna i kochana to jeszcze taka ślicznotka :D Ślicznie wyszłaś :D Aaaa Ruminku ta Dziewuszka koło Ciebie to Twoja przyjaciółka??? Ale ja Ciekawa jestem... Aaaa i za pioseneczki Rumianku dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słońca ale jesteście śliczne!!!🌻Dziekuję Wam za zdjecia 😘 Rumianku piosenka rycz mała rycz jest zajefajna:D:P Ja Wam wyślę dzisiaj moje zdjecie zrobione przez kumpla i cos tam z nim pomajsterkował wczoraj;) Bombastyczna, Gigusiu moje drogie zakochane:)ECh Kasiu cieszę sie, że wczoraj miałaś taką miła niespodziankę:) Gabi kochanie jesteś szaleńczo zakochana i tak ma byc!🌻 Słuchajcie takie przezrwy w zwiazku to pewnego rodzaju sprawdzian dla Waszych uczuć, a pomyślcie jak fajnie jest sie spotkac takim wytęsknionym;) Chociaż ja wiem, że Wam cieżko...ale na pewno to wszystko sobie odbijecie w przyszłości🌻 Rumianku oby tak dalej!:) Ja oduczyłam jakos moją mamę od palenia, a nie było to łatwe bo paliła ponad 20 lat:) jadła słonecznik jak jej sie chciało palic i lizałyśmy lizaki jak ja nachodziła ochota na papieroska:D i udało sie juz rok nie pali:) Rumianku Tobie też sie uda:) Anussska, Kig, Owieczka, Kurka 😍🌻 Idę na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja... Przeglądam sobie Wasze zdjątka i doszłam do wniosku, że naprawdę jesteście ładne🌻Każda z nas jest taka inna ale ma w sobie coś:) Jej jak dobrze, że się tu spotkąłyśmy na tym topiku:) Owieczko niech Ci Bog to choćby w dzieciach wynagrodzi, ześ założyła ten temat:D Gigudiu bardzo mi sie podobają te zdjecia takie ciemno-białe, mam fioła na punkcie takich zdjęć;) Rumianku ładnie wyglądasz myszko w białym:) Owieczko a Ty jak tylko ktos Ci zrobi zdjęcie to wyśli koniecznie nam tu:) No a teraz to juz chyba zmykam na serio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie dziewczyny naprawde obecnosc tu mi bardzo pomaga 👄 🌻Rumianku dziekuje za zdjecia fajna babka z ciebie 🌻i gratulacje z tymi fajkami to jest zle ale czasem nie mozna wytrzymac wiem to :P podziwiam cie 👄i trzymam kciuki piosenki sa ekstra:) 🌻Bomba jestes super dziewczyna widze ze nie tylko ja mam taki problem 👄i nie przepraszaj za wylewnosc (i kto to pisze:D) musimy myslec ze niedlugo sie to zmieni❤️ ja wiem ze moja milosc przetrwa wiem to tylko nie poradze na to ze mi ciezko 🌻Nalusiu wiem ze rozstania sa fajnie zwlaszcza wtedy kiedy sie zobaczymy i nie mozemy sie od siebie odkleic:D:Dale ile mozna to juz tak trwa 2 miesiac ahhhhhhhh😭 no i znowu smecem boze co za dzien.........nalusiu kapitalne to zdjecie ten darek zbyt duzo zaryzykowal zostaiwjac cie sama:D👄 🌻anussska kig owieczko kurko👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie JO ziomalki:-P dzieki za maile az mi sie glupio robi bo obiecal;am wyslac itd a nic nie wyslalam ale juz napewno w przyszlym tygodniu jak tylko skoncze sesje to sie zabiore za was anussko ty mi tu dylematow natury ducowej nie miej patrz skora taki debil jak ja niemajacy pojecia o medeycnie moze w pewnej mierze robic za pielengniarke to ty sie napewno na lekarza nadajesz!no juz cichaj dziecino.. Nalus mi sie wydaje ze to dobrzeze sobie piszesz przez z neta z jakimis ludzmi. bo tak przynajmniej nie siedziesz i nie szlochsz w poduszker za darkiem, ludzi poznajesz a poza tym kto wie..jak juz pisalam ja jestem zycywm przykladem ze zwiazek rozpoczety przez internet jest mozliwy rumianku sliczne zdjatka naprawde gigus przypominasz mi moja kolezanke karasia taki maly zakret (pozytywnie oczywiscie) jak ty nic sie nie martw ze sie nie edziesz widziec z minisiakiem trzeba troche pozyc bez siebie zeby potem wiedziec za czym sie teski Owca byla i sie zmyla pracocholik jeden:-P A Kokoszka gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalusiu masz niezly tekst na stopce uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh juz mam w dupie ta mature [no dobra nie mam] chce byc tylko z nim BOZE ZABIJCIE MNIE BO WAS ZANUDZE wyslalam wam taka jedna pioseneczke na poprawe humoru :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×