Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

To będzie szczęśliwy dzień :D Gratuluję sobie rozpoczęcia 80 strony :P Giguś no to nieźle :D Ehh ci faceci :P:P:P Dobrze, że nie musieliście sprintem wracać do domku bo dziki czasem lubią pogonić.. Przyjemnej pracy 👄 Kobietki gdzie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombusiu milego weekendu. wiesz za nim my doszlismy na ta plaze to jeszcze musielismy wejsc do lasu przejscia nadmorskie na takich zadupiach sa zazwyczaj przez las i wtedy byl sprint a ja wszedzie psychicznie widzialam dziki:D:D paranoja totalna :D:D no ale misiek spisal sie na medal obial mnie i powiedzial ze jak bedzie musial walczyc z dzikami to to zrobi dla mnie :D:D:D:D mam nowe haslo : Pokaz mi reakcje twojego faceta na widok dzika a powiem ci czy ten zwiazek dlugo przezyje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D:D:D Gigusiu no to miałas niezła nocną przygodę...jej ja bym chyba dostała jakiegoś mini wylewu na widok dzika przebiegającego prawie obok mnie...ale ten Twój misiek kochany jest:) Dobrze że Wam się nic nie stało:) A czy ja dobrze zrozumiałam że Ty też nam znikasz na parę dni? Bombastyczna ja będe baaaardzo tesknić...ech no ale jak masz mieć tak cudny tydzień to ja Ci wybaczam to małe zniknięcie;) I baw się dobrze:D Na pewno tak będzie:D No a ja własnie wstałam:) Leń ze mnie do kwadratu:) A teraz jem śniadanko i idę oglądać Anię z Zielonego Wzgórza:) Kocham tą ksiązkę i film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleczko dogadalabys sie z moja mama ona tez jest fanka Ani wlasnie siedzi i oglada:D no opuszczam was bo teraz tydzin bedzie bardzo goracy na glodowce ale pewnie sie odezwe z milena badz koszalina :D juz tesknie👄 za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombeczko dzieki skarbie za kolejne piosenki szalejesz dziewczyno👄 dobra teraz to juz naprawde musze odejsc od komputeraz i zaczac sie szykowac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu pozdrów mamusię od fanki Ani:):) To w takim razie za Tobą też już tęknimy🌻 I odezwij sie koniecznie jak będziesz miała możliwosć:) Bombastyczna dziękuję za kolejną porcję piosenek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za maile👄 myszki ja tez wybywam i pojawie sie chyba dopiero w poniedzialek wiec zmniejszcie troszke aktywnosc bo nie nadaze z czytaniem potem, milego weekendu zycze🌻❤️ jak zapomnialycie to weekend spedzam z przyjaciolka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia rozwalillas mnie totalnie z tym dzikiem:-P heh ja bym chyba sie zeschizowala niezle owieczko i co gdzies ty??? bombusia milego weekendu anussko rodzice rozwiazali bo mnie mamuska nakryla (spoko nic zesmy nie robili siedzieli obok sievbie) w nocy jak on byl u mnie w pokoju wkurwila sie wywalila go za drzwi poszla po rodzicow (heh chlopak z sasiedztwa) i dostalismy zakaz spootykania sie do 18tki. Byly schadzki tajemne listy milosne szlochy...ale chwala bogu przeszlo mi:-) rumianku znowu nocka u kumpleli???tyyyy paskudna ty....zazdrosnik ze mnie oj dzieweczki nic mi sie nie chce a Kot stwierdzil wlasnie zew skoro mam juz wakacje to moze bym jakies ciasto upiekle eeeeeeee boze nie chce mi sie do tefgo mamy slaby piekarnik buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko ale nei mam ani magnesa reni jusis ani isyy:( ktoras dostała od bombeczki???jestes jeszcze??/ milusiego tygodnia !!ja tez juz tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh kiugs ale miałas przygode:) hehe ale zakaz:D no niezel ale na dobre Ci to wyszło:)a ciasto hmmmmmm ja nie umiem piec:P ostatnio witek robil ze mna wywiad srodowiskowy czy umiem prac i gotowac:d jak by nie wiedzial:D twardo mowie ze nie i ze sie nei naczue zeby go zmobilizowac zeby sei sam naumial od mamusi:)dobre co nie?? rumianeczku do poniedzialku to jakos przebolejemy;( a gigusia sie bedzie odyzwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doebrek wam , sorki ze niepsilam ale bylam w pracy potem na zlocie w chudowie i tak mi zeszlo :) wiecie co niezebym sie cieszyla ze niektorych nibedzie:( ale przynajmiej bede mila mniej czytania:P niegniewajcie ze tak mwoie bo niepisze tego złoscliwie:) Bomba to ci zycze udanej zabwy chco i tak niemusze bo jak beziesz miec przy sobie swoje kochnie to napewno pobyt u dziadkow bedzie zajebisty:) Rumianku tobie oczysiwscie tez zycze zajebistej zabwy z psiapsiola\":) ide sie laski szykowac bo ide do pracy jak zwykle:P ps. przepraszm ze moj humor dzisiaj ale jestem jakas pokrecona dzisiaj :) zachowuje sie jak ktos z rodziny adamsow bo mam taki czarny humor pelny niewiadmo czego:P kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jej jak tu cicho... Kig no to niezłe miałaś przejścia...ech...a jak tam ciasto? Upiekłaś je w koncu?;) Mnie zawsze jak piekę to cos wyjdzie nie tak:D Ech kucharka to ja nie będę:D Anussska ale ten Twój Witek ma pomysły:) Wywiad środowiskowy , dobre:) Owieczko nasz pracusiu miłej pracy :) Kurko a Ty gdzie nam sie podziewasz?:) Bombastyczna, Rumianku, Gigusiu 🌻 No a ja własnie napisałam cudowny referat na praktyki na jutro i teraz idę zjeść rosołek:P W ogóle wczoraj z Anią poszalałyśmy:D na szczeście odprowadzał nas do domu nasz kolega bo jeszcze ktoś by nas napadł a tak to było wesoło:D A dzisiaj mnie trochę główka boli;) Buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety halo co z wami?zyjecie?mysle sobie ze psia krew znow bede musiala duzop czytac ze 3 strony pewnie a tu pupa. HAAALLOOOO dzis zostalamn ukarana za swoje wczorajsze lenistwo w pracy w hotelu no co przynzam szczerze ze jak wczoraj sprzatalam to zrobilam podstawy a to czego oko nie widzi zostawialam no i wpadla wieczorem superwajzorka i [posprawdzala... efdekt list od managherki ze nie spelniam standardow mam sie poprawic i dzis dostalam tylko 9 pokoi:-( heh wale to prace z gory na dol mam jej dosc marze o tym zeby moja mamuska przyjechala i mogla wejsc na moje niejsce a jak nie to i tak odchodze buhhahahhahaha tylko jeszcze 3 weekendy i wolnosc od kibli :-P no dziewczynki na litosc boska gdziescie wy???? ciasta nie zrobilam...poszlam do kepu i kupilam gotowe:-) po co sobie zycie komp-likowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fu a fe nieladnie dziewczynki nie ma was dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczk20
chyba wzielyscie sobie do serca to ze moglbybyscie sie nierozpisywac :) ale ja niemwoilam tego powaznie:) wiec mam nadzije ze to nieprzziemnie wczoraj spedzilam bardzo mily wieczor z moim skarbem naprwde brakuje nam takich dni mielsicmy takak glupawke jak nigdy:) i bylo super a teraz ide sie myc ubierac chcoc nieweim w co !!!! i ide di szkloy a potem prosto do pracy .... SPAC MI SIE JESZCZE CHCE ... no nic juz niemarudze to do poniej :* oiezwe sie chyba dopero wiczorem to cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka!!!! Mam zaległości, bo brakuje mi czasu. Mam taki nawał zajęć, że żałuję, iż dzień trwa tylko 24 godziny :( Biorę się do czytania zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam powiedziec, ze zyje ale komp nei naprawiony i wiesza sie okropnie..wczoraj wchodzilam 2razy i nic ei moglam wam napsiac:( bylam na komunii kuzynka a teraz lece ogladac KAsie i Tomka i potem z Witkiem na spcacerek:) ojejejejjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszki ale mialam maraton weekndowy:) stesknilam sie za wami❤️ a wiec po kolei, w sobote bylam w pracy do 18, potem sie szybko wykapalam i jechalam z chlopakiem mojej drugiej kolezanki do przyjaciolki na grilla i na festyn, spalam u niej, troszke popilysmy sobie:D w niedziele bylysmy z jej rodzicami na obiedzie w chinskiej restauracji, jedzenie cudne,palce lizac:) potem pojechalysmy do mnie, tzn do mojej babci bo miala urodziny, potem na chwile poszlysmy do mojego dziadka bo tez mial urodzinki:) pozniej zaprosilam reszte mojej sobotneij bandy na kawusie do mnie bo mialam wolna chate w niedziele:P wieczorem pojechalismy na urodziny do kolezanki z liceum:D mowie wam maraton to nic w porownaniu z moim weekendem:) pojechalismy na 20 i wrocilismy wczesnie bo chlopak mojej przyjaciolki wyjezdzal do niemiec w nocy. Nagadalam sie w koncu z moja przyjaciolka, polozyslysmy sie do lozka o 22 i gadalysmy do 2 w nocy, wyjasnilysmy sobie juz wszystko do konca i teraz juz jestem spokojna calkowicie, mam nadzieje ze bedzie im sie dobrze ukaladac:) no a dzisiaj moja przyjaciolka pojechala rano do domciu a ja musialam z mama jechac na miasto, potem do babci na kawe bo mama wczoraj nie mogla bo byla na komunii i potem pozlam z nia do jej tescia czyli mojego dziadka. na 16.30 na kurs prawa jazdy potem do pracy i wrocil;am przed chwila. mam nadzieje ze sie polapiecie, kocham was, odezwe sie jeszcze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spijcie slodko myszki👄 ja tez ide do lozka bo padam na klawiature juz, buuuuuzki do poduszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY hmmzreszta czy takie dobry to ja nieweim bo u mnie jest tak pochmurno ze chyba bezie padac:( a wczoraj bylo juz tak pieknie::) Rumianku to ci zazdroszcze takie wypadu wiem ze moze to bylo i meczoce ale napewno to bylo bardzo mile zmecznie , tez bym chcila sobie urzadzic kiedys taka noc pogaduchwo z moja przyjacilka no ale mieszkamy od sibie 2 kroki:P wiec spanie niewchodzi w rachunbe:P Anussko ty biedaku moj mja ukrania nijestes lepsza zeby wejsc na forum to musze tak z przynajmij 3 raz zresteowac kopma i jak mi sie uda to za 4 razem sie strona otwrzy a ja nie to dupa:( resetuje dalej:P napisz wogole co tam u ciebie slychac chcoc tak troszke jak to robilas ostatnio tak na wyrywki zeby ci sie komp niezawiesil:P Naluś słonko to żeś napisla u mnie wszystko oki :P ja chce wieciej co robilas z kim?? o ktorej godzinie jak ?? masz sie tu wyspowiadac a nie:P:P hihi zartuje oczywiscie :) ide sie szykowac na uczelnie ale pewnie tu jeszcze zajrze Bombastyczna🌻 Gigusia🌻 Kig🌻 Kurka🌻 czy o kims zapomnilam jak tak to wybaczcie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczontka:) teraz mi sie nie zawiesi bo jak dluzsza chwilke dzial to bedzie oki:) Nalus sloneczko a masz jakies egz/kolokwai zeby kciuki trzymac? Kigus juz dobrze z \"myciem kibli\";) Gigusia odezwij sie z koszalina!! owieczko u mnie tez brzydkooooo i zimnooo rumianeczku ale jak sie robi tyle rzeczy naraz i calyczas sie ma co robic to jest najlepiej!!ja teraz od keidy mam wakacjie czekam tylko na mojego skarba...jak on pracuje to ja nie mam co robic i mi sie najzwyczajniej w swiecie nudzi...a on calycza pracuje,pomaga rodzicom:( a ja czekam i czekam..mowil ze przyjdzie na chwilke ok12 weic czekam.... kurko nadrabiaj i odzywaj sie pisz co tam robisz i jak ci idze? bombeczko czekamy na ciebie!wiesz ja mysle ze te piosenki m isie poprostu nei zmiescily na mijej skrzycne ale witek znow obiecal ze naprawi koma ale....mam go do niego przywiesc ale m isei nie che:( ufff no t oide oczekiwac umyc wlsoki i zjesc cos... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki weekend super praca do dupy ja sie do tego nie nadaje ale na szczescie koniec:) teraz jade na tydzien do mielna :):) pisze krotko bo mam tylko troche czasu jestem szczesliwa tesknie za wami wakacje sa super jak wroce napisze wiecej❤️ jezu caly tydzien bede mieszkac kolo miska ;) kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki owieczko za maila super daje mi optymistycznego kopa na tydzien chociaz u mnie leje masakrycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) owieczko moglabys mi wyslac twojego maila jeszcze raz bo nie chce mi sie ta prezentacja otworzyc:( ide sie przebrac bo znowu ruszam na kurs dzisiaj, milego dnia👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedł ale zły ze ja jeszcze nie gotowa..robiłam obiadek a on nie mogl wejsc na gore:( w rezultacie powrzeszczelismy p osobie padlo mnostwo niechcianych słow i bylo mi ogromnie przykro:(mu tez zreszta :( przez cala droge sie nie odzywalismy a potem powiedzialm mu pod nosem ze ide kupic czipsy i on poszedl ze mna do sklepu i kupilsimy slodkosci i ja kupilam GALE z 2filmami i jak przyszlismy do niego do sklepu to przytulilam sie do jego nogi( bo ja siedzialam a on stal) i to go rozczuli bo mnie tez przytulil wytlumaczyslimy sobie wszytko i ogladnelismy denna koemdie ale juz przytuleni:) no ale kurde jak sobie pomyslalam ile czasu trwalo to zeby sobie uswiadomic jakim sie jest matołem to az mie ciarki przeszly ze jestem taka glupia:( ehhh...zycie:( Nalus ale pisz z zapasem jak cos bedzie zeby trzymac kciukasy:D owieczko mi pewno tez wyslalas ale ja nei mam poczty jeszcze:( gigusiu ciesze sie zes szczesliwa, ja tez) a dzis magda m:) kochamwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O USUNIECIE DOROTY Z MAGDY M BO SIE STRESUJE JAK JA WIDZE!!!!!!!!!!!!!!! CO ZA ZOłZA:( nalus myszko nie mam jeszcze jazd bo dzisiaj mialam pierwsza teroie dopiero, wczoraj mialam badania i dostalam bezterminowe prawko oczywiscie:) ciesze sie ze z wami ok, anusssko nie sprzeczaj sie bo to niezdrowe, kocham was myszeczki👄 nie moge juz zyc bez was, odzywam sie malo ale sledze was, zalatana jestem ostatnio, rano z mama na miasto potem obiad prysznic i lece na busa i jade na prawko, a potem jeszcze musze isc do pracy:) wieczorem juz padam, marze tylko o lozku, za chwile lece pod prysznic i spac, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: \"Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!\" Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", alemimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", aleuważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", alemówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: \"Jestem sobą\" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... tak dla was myszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! gdzie wy sie podzialyscie dzisiaj? nastawilam sie na dlugie czytanie a tu nic, co z wami? ja zaraz uciekam do pracy wiec zycze milego dnia, mam nadzieje ze u was wszystko ok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jak wroce to bede musiala czytac dwie godziny wasze posty, macie mi tu natychmiast strescic co robilyscie dzisiaj ze zadna nic nie napisala!!!!!!!!!😠 B U Z I A K I 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZ JAJ nie bylo mnie prawie 3 dni i pupa nic zescie prawie jie napisaly ja rozumiem ze praca i tego ja tu po pracy wlasnie specjalni lece n a leb na szyje zeby wam cos napisac i co co co???? macie sie poprawic no w kazdym badz razie ostatnie 3 dni to sajgon pracuje eeeee powiedzmy delikatnie duzpo nie mam kiedy nawet isc do biblioteki bo mi nawet od pracy nie po drodze eeeehhh poza tym moj kot wreszcie dosta;l lep-sza prace szkoda ze na nocki] 4 w tygodniu wychodzi o 18 (ja akurat wracam) wraca o 10 (ja akurat wychodze) dzis mam 3 juzx noc bez niego od dluuzszego czasu:-( smutno mi ogladam glupie filmy budze sie kilka razy w nocy bbbuuuu ale cale szczescie ze to 4 nocki w tygodniu (na razie) a 3 ma wolne JUTRO MA WOLNA I POJUTRZE I W SOBOTE JA CHCE SEKSU :-P no zatesknilam co poradze eeeeehhh:-( gigusia na wakacjach fajniee....wogole cieplo macie a u mnie zimno od 4 dni 10 stopni i wiaterek na przemian z ulewa bbbbbbrrrrr rumianku imprezowiczko :-P a co jak nie teraz to kiedy? a wy reszta moje biedaki zakuwacie?ojojoj ciezkie to dorosle zycie:-) ANUSSKA NA LITOSC BOSKA PANUJ NA SOBA KOBIETO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×