Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

oj bombek bombek martwisz mnie dziewczyno dobrze ze bylas u lekarza wszystko bedzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś zdjecia są świetne:) Śliczna z Ciebie dziewczynka😍 Anielko ale dobrze, że przeprosił🌻Nie smuć się już😍 Bombuś wiesz co ja biorę te tabletki ale ostatnio zauwazyłam, że jak zaczynam brać nowe opakowanie to mi się od razu coś robi na twarzy jakaś chrostka albo coś w tym stylu dlatego chyba od nowego miesiąca przestaję je brać...a jeśli chodzi o zabezpieczenie to myślę, że są dobre tylko trzeba je brać zawsze o tej samej porze lepiej się nie spózniac.a z seksem to już Kochanie jeśli będziesz sie czuła gotowa pamiętaj nic na siłę, żeby było cudownie [kiwat[ Gratuluję chrześniaczki musi być cudowna:) A anemia...Skarbie nie martw się wyleczysz się z niej. Moja koleżanka też miała anemię i musiała jeść szpinak, marchewkę itp. Będzie dobrze😍 Rumianku mnie nie chodzi ten link:( A dziękuję za filmiki:) Anussska wiesz co jak możesz myśleć, że my tu o Tobie nie pamiętamy Kochanie😍 Owieczko , KIg dla Was 😍 Dziękuję WAm Kochane za te słowa, że mi pasuje ta grzywka. Wczoraj tata mnie wkurzył, że mam niby końską grzywkę. Powiedział to na żarty a ja że no wiecie zaskoczona ta zmianą i że sie odwazylam wkurzyłam sie na niego ale mi przeszło już:) MIłego dzionka WAm życzę lecę sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..;) Chyba za każdym razem tak się z wami witam..;p bombastyczna- zmartwilas mnie ta anemia, musisz zadbac o siebie tym bardziej jak chcesz zaczac wspolzyc ze swoim Miskiem...(też będziesz tracić kalorie włóżku...;)...nie a tak na poważnie, dbaj o siebie kobitko...to jest poważna choroba!przejdź na diete wskazana przez lekarza i walcz:)co do dzidziusia, gratuluje!!!wiem jakie to uczucie jak sie rodzi dzidzius, ja mam bratanka, ktory teraz niestety choruje i strasznie meczacy;D gigusia- kochana bardzo sie ciesze ze udala sie zabawa, aha jeszcze jedno, szlicznie Ci w czerwieni:d anussia- my o Tobie...............w ogole!!!!!!nie zapomnialysmy, pisz co u ciebie:P KURCZE NIE LATWO IPISAC Z KUBUSIEM(BRATANKIEM)NA KOLANACH:) rumianeczku- wysle Ci zdjecie, nie ma problemu....tylko na ktory meil??a co u Ciebie/>/?? Kochane a ja wczoraj bylam z moim na probie....on kiedys bardzo dlugo tanczyl w tym zespole, wiec nasza instruktorka sie ucieszyla ze zostaniemy para:P Na tancach bylo fajnie, w koncu sobie potanczylam>>>>jupi>>>>troszku sie klocilam z moim P, ale wyjasnilismy sobie wszystko, nawet to ze spal...;/.... Aha no i dziewczyny juz wyjazd jest zorganizowany!!! od 14-17 jestem w Breatanii!!!!!jupi...jeszcze tam nie bylam:D spimy w hotelu, wiec wygoda jest:Dale sie ciesze... Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala, przeprosil i jak naarzie jest dobzre..;)ale pokrzyczalam wczoraj na niego...;)ale ma cierpliwosc chlopak do mnie....:D bombastyczna- co do tabletek, niestety nie moge Ci doradzic bo nie biore(jeszcze z miskiem nie wspolzyjemy) i nie bralam..;)ale jesli sie wiecej dowiem na ten temat postaram sie napisac...a kolezanki nie opowiadaja o przezyciach z tabletkami...z reszta nie wiem ktora bierze..;)moja przyjaciolka nie....powodzenia..;)🌼 a gdzie jest OWIECZKA????????????????????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znacie moze stronke, lub dobre ksiazki do nauki jezyka angielskiego???chce sie sama zaczac uczyc...;)znaczy z moim P:P jak byscie mialy to ja bym bardzo prosila...;D Dziekuje buziaczki..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec stalo sie misiek dostal sie do 2 i pol letniej szkoly morskiej ktora jest filia angielskiej szkoly ma wliczony kontrakt na wyplyniecie na rok czasu jestem naprawde szczesliwa i dumna z niego naprawde ...ale troszku mi smutno nie nie bede samolubna wszystko sie ulozy a jak on by nie poszedl do szkoly swojej ukochanej to by sie stal zgryzliwym staruchem a tak bede miala przystojnego marynarza:) 🌻nala powodzenia w nauce a tata sie nie przejmuj mezczyzni sa dziwni w wyrazaniu zachwytu a ja jeszcze raz ci sie przyjzalam i uwazam ze wygladasz cudownie twoje oczy staly sie jeszcze wieksze:) 🌻anielko taniec mmmmm jeszcze on byl tancerzem suuuuuuuuuuuuuuuper:D jedz dziewczyno i sie wybaw pamietaj ze my tu bedziemy za toba tesknic👄i juz nie krzycz na niego bombek ma racje przytul sie czasami do niego to naprawde pomaga na wszystko co zle❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia kochana jestes....no mam nadzieje ze bedziecie tesknic...:Dale spokojnie to dopiero 14 wiec jeszcze was pomecze:D...faktycznie macie racje, nie moge na niego tyle krzyczyc...ale co mam zrobic, jak on mnie denerwuje..;P:) Kochana a Ty sie nie boisz miec chlopaka, a pozniej moze nawet meza marynarza:>??ja bym sie osobiscie bala....moze nie to ze bala, ale tesknila on caly czas w rejsie na tyle tygodni...a Ty w domku z dziecmi....ale milosc wszystko przetrwa:D i trzymam dalej za wasz zwiazek kciuki, az mi palce odpadaja...;p Dziekuje za to ze jestescie..;*:* ❤️ 👄 🌼 Milego dnia, a ja ide sie szykowac do Piotra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Skarbki Wy moje ❤️ Anielka bardzo się cieszę, że wyjdzie Ci ten wyjazd :) Sama troszkę zwiedziłam kawałeczek świata i naprawdę świetna sprawa :D A jedziesz ze swoim P????? Giga powiedz swojemu Lubemu, że my też jestesmy z niego dumne :D ;) Wspaniale, że będzie robił to, co kocha :D Ja tam wiem, że Wy jesteście skazani na szczęście 👄 Nalcia Ty kiedyś mi pisałaś o tych tableteczkach.. i strasznie się dziwię, że jeszcze się tym trujesz :( Rzucaj to świństwo czym prędzej bo kto wie może za jakiś czas znów będziesz chciała zacząć brać... ;) I biedny Rumianeczek tez się truje :( Ale jakby nie patrzeć to zazwyczaj wychodzi na dobre :D:D:D A ja już dziś zaczęła kurację antyanemiczną. Qrcze w zyciu się nie spodziewałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻bombusiu jestem z toba w kuracji antyanemicznej:) trzymaj sie mala skazani na szczescie no coz tez tak mysle:) 🌻anielka cala sprawa polega na tym ze ja sie cholernie boje ale jestem tragiczna romantyczka duchowa i nic nie zmienie kocham go i tyle uwazam ze prawdziwa milosc wszystko przezwyciezy a taka nasza jest oczywiscie caly czas go strasze ze pozniej dzieci beda sie pytac kim on jest i czemu np pan krzysio juz nie jest ich ojcem bo caly czas tak myslaly:) na co on sie usmiecha i mowi ze do tego to on nigdy nie dopusci przeciez jest internet na to ja ze ja seksu PRZEZ INTERNET nie uznaje !!! i zazwyczaj po tym zdaniu lapiemy glupawke :) nie tak na powaznie boje sie ale tylko przy nim moge byc szczesliwa i mam nadzieje ze on sie wyszumi na morzach i oceanach a potem z tesknoty wroci i zostanie na zawsze:) wiem ze warto czekac a ja teraz sprzatalam dwie godziny po sezonie trzeba dom gruntownie posprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga pewnie, że czasem będzie Wam ciężko.. ale ja nie mam wątpliwości, że dacie radę.. wierzę w miłość ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko oczywiście, że będziemy tęsknić:) Ale masz fajnie jejku super po prostu:) Ech ja Cię rozumiem z tym denerwowaniem sie na P ale na pewno się wszystko pięknie ułoży:) Bombuś jesteśmy z Tobą:) Trzymaj sie mała i na pewno się wyleczysz:) Tabletki rzucam od następnego miesiąca a co bedzie dalej...to sie zobaczy;) Gigusia Wasza miłość oczywiście, że przetrwa ja innego wyjścia nie widzę:) Pogratuluj miśkowi od nas ale naprawdę fajnie, że sie dostał:) I dziękuję za komplement:) A ja mam już dośc tej nauki:P idę zaraz na spotkanko z dziewczynami poplotkowac trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUCY I\'M KOME!!!! tzn wrocilam:-) tesknilyscie ?bo ja tak Anielko ale bajer jedziesz gdzie?bo przegapilam gdzie ze z zespolem to wiem ale nie pamietam gdzie ja tez sie niez;le najezdzilam z dziewczynami przez te lata wlochy chorwacja slowacja czechy slask (he he) krakjow mile wspomniena malowania sie w autobusie (bo jestesmy spoiznione do miesjca docelowego 10 km a wystep zaczyna sie za..10 minut!) pozary autobusu (jedziemy i cos nam starszym dziwewczyna zaczyna smierdziec z tylu dym spod podlogi i wrzaski!wysiadka na snieg kostiumy z bagaznika do rowu eeehhh) picie (tzn odprezanie sie na slowacji po wystepie he he itd Anussko no co Ty dziecino co tobie? Giga ty cholero mala ale fajbie wygladalas sliczne zdjecia mialas racje co do tej 18tki prawie jak wesele w sumie niektore laski to chyba az przesadzily ale Ty wykgladalas przeslicznie Bombko co do tabletek ja od zeszlego sierpnia bralam wzielam 9 opakowan novynette (najpierw mialam badania wszystkiego co mozliwe) maja najmniejsza ilosc hormonow na rynku i powiem ci ze bylo super nie perzytylam (no dobra dopiero w grudniu ale to z obzarstwa chyba albo ze stresu przed powrotem do polkski na swieta) nie mialam zadnych problemow i w sumie dalej nie mam bo 2 miesiace temu z powodow finansowych postanowilam przezucic sie na angielskie tabletki poszlam doswoejgo lekarza dala mi jakises tablety ale cos mnie tkmnelo...prosuilam o odpowiednik novynette albo jakies takie zeby byle zblizone...dala mi baba nie pamietam juz nawet co...spytalam swojego lekarza w pracy...ale sie wkurzyl na ta kobiete-wyjal jakas ksiege porownal moje stera tabletki z tymi nowymi powiedzial ze glupia baba (biali lekarze nie umieja leczyc mysla ze sa nie wiadomo kim-to uslysza;lam przy okazji) dala mi tabletki z dwa razy mocniejszymi hormonami!tymczasem dwie linijki dalej wtej samej ksiazce jest odpiwiednik novynette MERCILON aaaggggrrr przepisal mi i problem z glowy ale teraz powiem wam nie kocham sie z Kotem od ponad miesiaca zreszta seks mnie jakos nigdy nie ciagnal (bbbuuuuuu gdzie te piekne orgazmy no kiedy jak i gdzie ja chcem!!!!!) eeeehhhh naprawde jestesmy z kotem jak dobrzy kumple ostatnio to chyba wpgole zrobie sobie przerwe bo to podobno dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba poza tym gratulacje:1 ze jestes ciocia (chlopczyk czy kobietka?) i 2 ze jestes w kregu anemikow!WITAM! zx tego co slysze teraz dopiero masz anemie ja niestety mam od zawsze po mamie juz sie nawet tym nie przejmuje wiem ze sie nie da z tym nic zrobic...przynajmniej w polsce nie dalo tutaj nie probowalam a wiem ze jak mama byla w USA jak mieszkala to jak np byla ze mna czy bratem wciazy to dostawala zaszcyki z zelaza 3 razy wieksze niz dzienne zapotrzebowanie przecietnego czlowieka...brrrr Giga wraca,m do ciebie...gdzie ta szkola>W gdyni nie przypadkiem?bo tam sie moj kumpel tez dostal!ale jaja ze jak to bedzie ta sama:-P nie martw sie mloda jakos to bedzie...przynajmniej niogdy sie nie znudzic swym mezczyzna nie? Anielko rozumiem cie jak to jest mowic do faceta i jak groch o sciane eeehhh tacy juz sa sama nie wiem co ci doradzuic...natamioast podziwiam za cierpliwosc...to napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa strona nalezy do mnie! ha ha ha Nalus slixczna jestes normalnie az mnie wrylo i to bez wzgledu czuy braz czy blad normalnie nie wiedzialam ze jestes az tak ladna wczes iuej to do mnie nie dotarlo ale teraz tylko pozazdroscic... dzis dostalam wyplate znow zabrali mi 120 funtow podatku musialam sie oddolowac poszlam do poundlandu wszystko za funta nakupowalam sobie kosmetykow maseczek (jakas jedna chyba kwas omal mi buzi nie wyzarla) wzielam kapioel czytam juz prawie skonczylam kod leonarda jestem ostatnio do tylu z czytaniem przez nauke wogole mialam nie czytac tej ksaizki ale sobie obiecalam po tym jak napisalam z jej jezyka i budowy zaliczenie z dziennikarstwa az mi sie wstysd zrobilo ze napisalam za;iczylam cudnie a w gruncie rzeczy nawet dobrze nie zajrzaklam ugotowalam sobi obiad!na dwa dni!tak JA! co prawda mi nie smakuje(nie lubie gpotowac dla siebie wszystko zawsze laduje w koszu) aloe jhest wysdalam 11 funtow na jedzienia dzisaj na zakupy postanowilam sie dobrze odzywiaz od 11go wracam do szkoly tanecznej hurra 14 mam przesluchanie do grupy profesjonalnej psia krew o 630 w birmingham a ja o 630 koncze prace! bbbuuuu ide jesc czekolade:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dziewczynki wierze wierze dzieki👄 kig no tak idzie do gdyni sytuacja rzeczywiscie zabawna bo ta szkola to chyba ta sama :D:D:Da z ta baba gin beznadzieja wlasnie zawsze trzeba miec jakiegos dobrego bo z tym nie ma zartow pamietam moja kumpela dostala okropnych bolesci rodzice wzieli ja do gin a on powiedzial ze to tylko dolegliwosci kobiece i ze przejdzie dobrze ze rodzice wzieli ja do drugiego bo ta juz prawie niereagowala z bolu a ten drugi od razu do szpitala i w ostatniej chwili bo okazal sie to wyrostek prawie przed peknieciem makabra. kig jezeli seks z kotem cie nie ciagnie to rzeczywiscie jest cos nie tak zaczynam sie zastanawiac po co wy to cigniecie skoro jako kumple swietnie sie dogadujecie??? ja jestem chyba seksoholiczka ale naprawde uwazam ze dobry seks z twoim ukochanym to 60% udanego zwiazku poniewaz jest to bomba w ktorej mieszcza sie wszelkie emocjie takie jak pozadanie bezpieczenstwo zaufanie bliskosc itd... gratuluje zaliczenia:) i powrotu do szkoly tanecznej :) a co tam z sasiadem?? ja ide pic wino bo mnie wizja przesladuje mojego meza na jakies dziewiczej wyspie w objeciach pieknej tubylki....no coz troche swiata zwiedzi i troche kobiet pozna wrrrrrrrrrrr grgrtrgrgrgr no dobra ide pic to wino dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu bo ja siedze sama w domu i jest ciemno i wogole piatek wieczor za dewa dni mam urodziny nikt na mnie nie czeka jak wracam do domu nie mam przyjaciol tylko te cholerna kariere a Kot jest w [racy wiec akurat nie mam sie do jkogo przytulic juz nawet buuu tak mi sie nagle ryczec zachcialo nawet czekolda nie pomogla nawet jest gorzej bo jestem gruba buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki a ja dostalam okres buuuuuuuuuu, mam migrene jest mi niedobrze i ledwo zyje:(:(:(:(:(:(😭 spijcie slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig dziękuję Skarbie za te miłe słowa😍 Kochan BARDZO Ci gratuluję dostania się do szkoły:) Jejku super :) I tego zaliczenia:) a jak Ci sie podoba ksiażka? Bo mnie sie bardziej podobała niż film ktory w koncu obejrzałam:P Jezu ale ta ginekolog miala niezle w głowie dobrze, że poszłaś do tego drugiego lekarza. tez brałam na początku Novynette (czy jak to się tam pisze) ale miłam po tym straszne bole głowy a teraz chcę je rzucić całkowicie póki co. Giguś naprawdę w tej sukience byłaś prześliczna😍 Nie dziwię, sie , że misiek tak za Tobą szaleje:D Hehe :) A z tym seksem masz racje dośc duży procent ma on w zwiazku tzn wpływa na niego:) Rumianku Kochanie połóz sobie jakiś kompres na głowie mam nadzieję, ze teraz zasnęłaś i jak wstaniesz rano będzie lepiej😍 A ja wrociłam z imprezki:) I odprowadził mnie taki fajny kumpel było naprawde wesoło. On ma chyba jakieś ADHD bo nie moze usiedzieć w miejscu dłuzej niz minuta:P ale jest słodki:P Okej zmykam lulać bo gadam głupoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi przeszlo chociaz mialam jeszcze horzej poznienj bo mi wpadla osa do pokoju a ja nienawidze wsztysdtkiego co ma nozki i sikrzydekla zaczelam panikowac bo jestem alergimiem i jakby mnie tegnela to koniec najpierw panika potem sms do sasiada (gnoj byl w kuchni nie mial telefnu za e soba a ja niemoglam wrzasnac przez okno bo na firance byla ONA) zaczelam buczesc jeszcze bardziej ale uwaga DALAM RADE wypedzilam ose pierwsze raz w zyciu sama zawsze musialam kogos prosic ewentualnie wolac psa zeby ja zezarl :-P i w chwile pozniej walenie do drzwi sasiad n ratunek ale mu powiedialam ze za pozno oczywiscie po30 minutach buczenia wygldalam jak pomidor zaczal pytacco sie dzieje ja na to ze nic a ona na to to idziemy gdzie...co prawda tylko do supermarketu ulice obok pojezdzilam na wozkach ale od razu byl;o mi lepiej:-P nic kochane pomykam do pracy :-( zle mi sie dzis spalo glowka tez mnie boli Rumianku cirpimy dzis razem ja moze nie tak bardzo jak Ty ale myslami jestem z Toba z Wami wszystkim (tfu az by sie hcialo zbluznic i dodac i z duchem Twoim-o zle ze mna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna koniecznie wysli nam zdjecie we grzywie!! a ja tez sie obcielam ostatnio:P a juzspinalam wlosy (pierwszy raz od 4klasy podstawoki) co za przemiana uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu rumianeczku zauwazylam dzis zety zauwazylas ze mnie nie ma masz buziaka za to 😘 :) a przygotowan do przeprowadzki chyba jeszcze zadnych..kupilam suszarke na praie taka duza naraziei reczniki i tyle...juz wrzesien a ja jeszcze nie umuwialam sie z faetem po klucze wrrrrrrr a ja sobie was zytam po kolei a w drugim oknie odpisuje ale sie wycfanilam co nie??:) gigusia a ja widzialam zdjatka z imprezy i mialas cud czerwona sukienke slicznie wygadalas i chyba zloto na oczach:D musieliscie sie super wybawic a wiesz co??taksobie teraz mysle ze ja nie bylam na zadnej imprezie procz spotkania klasowego w ogrodku piwiarnianym przez cale wakajcie:(eh nalusko pieknie ywlgadasz!!slicznie ta grzywae mialas cudna bo piszesz ze ja zmienilas??bo zem sie nie skapła:P anielko moglas sie przemuc i go obudzic zeby cie chocaiz odprowadzil widac byl strasznie zmeczony...mi tez sie tak raz zdazylo:9 bylo mniedzy nami zle a rozmawalismy a ja mialam chyba zamkniete oczy coprawda bylo juz pozo czas lulania le mi sie usnelo a witek mie nie obudzil calyczas nie spal a jakja sie zbudzilami go zobaczylam rozżalonego to mi sercepeklo...ale ze szlas sama to nie ladnie!!widac wie ze ci to przykrosc sprawilo wiec nie ma sie o co gniewac!! owieczko co siestaoooo?? nalus jatez musze uczyc wezmy isie razem zmbilizujmy...jeju ja se nie poradzejak nic nie zrobie z tego czlowieka:P chyba was o cos poprosze:zeby kazda mi wyslla zdjatka te co na poczatku bo musialam wyczyscic caly kmp bo mama do pracy go wziela i stracilam wszytko bo jakies bledy wysoczyly i juz cayczas mem neta na laptpie a tu zdjec nie mam:( prosze o waszezdjecia jesce raz ploseeeeeeeeeeeee bobastyczna a jak to robicie ze sie nie kloicie??wczoraj mielismy piekna perspektywe n cudowny wieczor noc: wyciagnelam mojego na joge:D zgodzil sie ja bylam sama nastepie potem poszam na jogei W przyszedl wracamy fanjie jest idziemy do pracy do tesco(ten serwis co juz wam kiedy salam) noi bylopo 20 i cchilismy wrocic na 21 na jakis film ale si poklocilismy o jakas pierdole tzn o czipsy rany i cala droge owrotna jakies zale smtki o boze juz mialam dosc on tez potem u mnie w domu ie odzywalismy sie cos mnie przemoglo i okolo 23 go przytulilam potem znow ....ehh a potem to juz zaczelismy sie smiac i poszlam go umyc bo sam nie chcial ja takiego wielkego chlopa musialam rozebrac i myc....no oe moge i wlazl mi mokry do lozka....no nie moge ale juz bylo dobrze ale ta klotnia pozostaje:( te zale smuty pretensjie jak by sie czlowiek uparl to zadne z tych slow nie musialo byc powiedzane..ze tamto to moja wina to zroibilam zle ale nie siedze w jego glowie wiec nie wiem jak milam to zrobic....JAK SOBIE Z TYM PORADZIC NO JAK?? dzis mam niesmak ze tak wyszlo coc to nie pierwszy razz...my sie ak umemy poklic w 6rocznice albo w sylwestra...w sylwestra plakalismy oboje a roczncie sierozeszlismy (ja poszlam w inna strone on w inna) od razu co prawda wracamy(po wyslaniukilku smsow) (rany ale matoly z nas dzieci normalie!!!!)i jest wyszkto okbo jak by mialo nie byc...to nasza wina obojga ale jak z tym walczyc??OZE KTORAS COS MADREGO POWIEDZIEC/???:D wszytko co powiecie bedzie madre ale powiedzcie!!prosze :( bo jeszcze kilak takich razow i sie okaze kiedsy ze o ten ostatni raz za duzo:( oki ide czytac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko zazdroszcze ci tego zblizenia :0 cudown to jest uczucie bo tez okresowo go przezyamy zeby potem sie od siebie oddalic i znow przyblizyc...??jest to mozliwe wogole??przeciez jak sie do siebie zbliza to po co sie oddalac/??nie zaczyna sie potem zow przyblizc od momentu ostatniego przyblizenia??le to pogmatwnae ..nie wiem...czasami wrazenie bliskoci mam po jakies rozmowie a przed nia sie czasem boje... problemy chyba najlepiej zblizaja co nie?? bombastyczno sleneczko kaosienko ty moje mła no i doszlam dotego jak pytaszo abletki..i tu jest wielki problem bo ja NIE WIEM:( poprostu nie wiem tak samo boje sie jak i pewo ty tak samo chialampo pierwszej ciazy eh zaraz popiszen aten temat przemslenia ale dorne do konca kasiu B gratuluje chrzesniaczki a z czyjej to strony sie malenstwo urodzilo????:) bombeczko no to zkup sobie warzywa bogate w zelazo napewno pani r dala ci liste produktow i zryci zryc i jeszcze raz zryc a bedzie wszytko dobrze!! Nalus w grzywie ci slicznie!!!!!!!!!!!ja tez mam grzywe i w srode sie obcielam tez mam wlosy do ramiom niejwiecej a te najkrotsze sa przed uco tak na calym łepie i gryzwa poszczepiona tak samo chyba jak ostatnio ale malo wlosow teraz mam bo przeciez malam takie siano jeszcze po tej trwalej:) anielko tanczysz zeswim P!!!!!!!!!1to cudowie!!!!11 po tancu z gwazdami widac ze taniec zbliza(i doslownie:)) no i jeszcze razem wiecej czasu bedziecie spedzac i jezdzic razem :) hhhihihi gigusia jestem tez dumna z twojego :0 i masz 100% racjie ze musi tam isc zeby ie stac sie kasliwym staruchem kiedys:)madra babka z ciebie!! kasiu b ty mi wygladaas na anemiczke akchudizlua z ciebie pewnie malo co jesz:( :) nie denerwuj sie na mne ale ty na serio chudizla jestes!!wie bac mi tu sie za siebie i juz juz jestem na 139:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig jak zwykle zabiegana jak to czytam to se myse obieto skad masz sile na to wsztko praa szkola nauka tance gotowanie zakupy yyyyyyyyy szacun!!:Di jeszcze czas na czekoladki zjedzenia masz!!:D kigus kochanie my na cebie zawszeczeamy przez cae wakacjie na ciebie czekalsmy i cue tu wzywalysy!!ile to stron jest z twoim nikiem a ciebie ani slychu ani widu:)juz sobie ciebie wybrazam z sasiadem indyjczykiem;) jezdzaca na wozkach przecnice dalej w angli ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko tabletki to zlo :D no a tak na powaznieto zlo czasem konieczne...ale ALE jak by sie mialo conice BOZE ZANIECHAJ cos pogmatwac to ja dziekuje jakim kosztem??seks moze byc uprawiany na rozne sposoby zaspokajac zblizac dawac przyjemnosc zabezpeiczac sie mozna n rozne sposoby jejuuuu no BOGA mieszam do tabletek??kig widzisz ze mna tez cos nie tak:o no to jest jeden z najwazniejszych powodow, wiem ze jest 21 wiek wiem ze cioca mojej klezanki, kuzynka uodzil po otabletkach ale to jest sferatak nie znana tak niezbadana...przeciez kobiety ktore zaczynaly jesc te tabletki (te najnowoczesiejsze) maja teraz gora 25 a zaczynaly jesc dajm yna to w wieku 20lat.. teraz iektore zaczynaja jesc nawet jak maja 16lat (o zgrozo - min to jest 7lat po pierwszej miesiaczce albo 21rok zyia - dojrewanie kladu hormonalnego - tak on tez musi dojrzec jak kto woli...) a te biedne cukiereczki 16letnie jak beda mialy 30lat 40 50 co sie moze u nich dziac??wiem ze niektore z was biora i nie zloscice sie na mnie ze ja jestem tak na NIE bo zaniedlgo moze sie okazeze tez bede je brac...wiem ze ten post jest pewno pogmatwany ale takiesa moje pogmatwane przemyslenia raz mysle tak zeby za ciwle pomyslec nie...mm recepte na dwa opakowania harmonetu z data wazna do 16wrzesnia czy wykupie czy nie pewnie bede siewachala 16wrzesnia jeszcze... ile potrzeba \"grup badawczych\" (tu moze chodzic nawet o kobiety 30 40 i 50letnie) ktore zaczely brac tablety jak mialy 20 lat??(tak jak my) sie okaze ze bede jedna z tych kobiet w grupachbadawczych: \"co ci sie spieprzylo po braniu tabletek przed pierwsza ciaza/w wieku 20lat albo i wczesniej...)a zmierzam w tym moim zagamtwaniu ze jeszcze nie wiadomo jak one dzialaja co pozostawiaja po sobie..wielka niewiadoma gadalam z witeki m otym stotysiecy razy :najpierw postanowilisy ze bede je brala, potem dalam mu ulotke przeczytal ostatnia strone malym druczkiem napisana i twierdzil ze on chce miec zdrowa kobiete w wieku 40lat i ze nie bedziemy uprawiac seksu bez gumki taim kosztem yc moze kosztem mojego zdrowia...eh a teraz jak mu mowie ze jednak chce brac bo SEKS to on mowi ze juz podjelismy decyzje....i kto mi pomoze?? nie wiem czy ten post nadej sie do druku ;) bombeczko i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alternatywa: mierzyc temperature wyczaic kiedy owulacjia gumka zawsze 0 seksu w czasie dni plodnych +: -brak zasyfiania organizmu tabletami -poznanie organizmu iwysztkie plusy ktore sa zwaizane z NPR -: -brak spontanicznosci.... -nie mozna zawsze wszedzie itd +/- szacunek dla drugiej osoby ze nie moze (dni plodne) wspolne mierzenie temperatury analizowanie wkresow moim zdaniem zblizaja inni uwazaja wreczprzeciwie dlatego mozna to potratowac jako plus albo jako minus.... STRACH tabletki o zdrowie brak tabletek ze sie zajdzie w ciaze (rezultat = szczescie) :) nie wiem nie wiem nie wiem boje sie mam metlik w glowie przepraszam ze tak zapisuje topik tym ale nie wiem i nie mam gdzie znalesc oparcia; gin - ale czego sie boisz nie ma czego siostra - musisz jak nie chceszzajsc w ciaze - dalej nie wybiega o zdrowu ie mysli tylko zeby w ciaze nie zajsc mama - uslyszalam tylko ze chyba zacne je jesc zeby nie zajsc w ciaze witek - tylko i wlacznie moje zdrowie, mozemy spac wtuleni on wytrzyma bez seksu (ale czy ja wytryzmam??watpie;) ) no i nikt nic mi nie chcie powiedziec nikt nie chce za mnie/nas zdecydowac.. sniadanko!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 boze anussska z kig tak pogmatwanych postow to ja dawno nie widzialam :D zwlaszcza anussski :P ok pozniej wam odpisze na posciki teraz jade do babci na caly dzien pilnowac domu :D zanudze sie na smierc. wczoraj misiek dzwonil o 23 ze od 4 dni spi na pace samochodu pod kocem i cigle mi kaszlal do sluchawki wrrrrrrrrr martwie sie o niego pa milego dnia dziewczynki kig z tego co wyczytalam KOLEJNE SWIETO 3.09 URODZINY KIG:D:D:D jak wroce napisze wiecej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska kurde jestes 4 lata po pierwszej to zryj te tablety i sie nie boj !!! bedziesz potem miala dzidzi chcialas poznac moja opinie prosze bardzo zwlaszcza ze widze DZIEWCZYNO ZE TY LEDWO WYTRZYMUJESZ ;) a tak na powaznie idz do dobrego gin ktory ma powazanie w miescie i sie go wszystko jeszcze raz wypytaj no!!!! i sie nie boj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gigulko;P jestem 8lat po pierszej miesiaczce ostatnio se liczylam:) wiec jeszcze lepiej wiez co?? teraz pomyslalam ze nie majak komfort i e wykupie..ale ze mna głab ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×