Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Witam Słoneczka :) Dziekuje za życzonka!! A dzis zaliczylam prawo na 3 i mikro na 5 i jestem cala happy. Jeszcze tylko matma mi zostala.... Tearaz mam praktycznie juz luzik :P nareszcie!! Poswiece teraz full czasu dla siebie na relaks i takie tam bajery:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Gratuluję Fitness :) Rumianuś ❤️ Aaaaale się dziś koszmarnie czuję :( Ta pogoda mnie wykończy. Ledwo wstanę a już bym chciała spowrotem do łóżka :P (póki co śpię sama - żeby nie było wątpliwości :P ;) ) No i naukaaaaaaa :o Mam drgawki na myśl o piątku 😭 Bleeeeee.. Nie będę Wam już przynudzać :P Marne dziś ze mnie towarzystwo :o DOBRANOC Śłodkości Wy moje ;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnieta...... wlasnie wrocilam z zakupow:D Kupilam sobie dwie bluzeczki :P tylko, ze na krótki rekawek i spodnie. dzis musze sie wczesniej polozyc spac bo juz nie wyrabiam.... plecki mnie bola!! Przydalby sie masazysta!! A Krzysia nie ma bo sie musi uczyc... :( A spotkalam bylego tego buraka i nawt czesc nie powie ani dzien dobry mojej mamie!! Brak wychowania!! Grrr.... Debil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ide potem do lekarza bo jestem chora ale kto nijest chory przy takiej pogodzie:P kurde milesmy juz wiosne zime a teraz mamy jesien wrr jak ja chce LLLAAATTTOOO a i jak by to bylo jak bym niemila poprawki wiec niezdalam w 1 termine egzaimu i mam poprawke w srdoe wrrr z przedmiotu ktory jest dla mnie ciezki wrrr cmokasi dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry, owieczko ci jest?? przeziebilas sie?? anielka nasza tez sadzac po opisie na gg sie rozchorowala, biedactwa trzeba sie wyleczyc raz a przadnie!!!!!!! owieczko mnie tez ta pogoda juz dobija, chce juz czerwiec albo chociaz maj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Owieczko wracaj szybciutko do zdrówka!! Rumanku ja nie dostałam od Ciebie maila :( Zaraz na korki z matmy bede zmykac... tup..tup..tup...a w poniedzialek egzam..hehs OSTATNI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness a ja chyba wyslalam do ciebie tez, tylko z drugiego mojego maila, musze sprawdzic czy dobry adres mam twoj;) zarza wysle 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus czemu jestes smutna?? sloneczko nie smutaj sie;( bo mi tez bedzie smutno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehs... maialo byc fajnie, a jest nieciekawie....mam pogrzeb w rodzinie:(........i moje Kochanie ma kroplówke bo jest oslabione :( Rumianku ja nic nie dostalam na maila :( Smutno mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitnies przykro mi:( wiem ze teraz zadne slowo cie nieposzy ale trzyamaj sie i badz dobrej mysli jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness trzymaj sie👄 maila sproobje wyslac rano patrzala ktoras na film na tvn Słodki listopad?? ale sie poryczałam, nie lubie smutnych zakonczen 😭 ale film ekstra spijcie slodko]serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Rumianku do mnie doszedł mail dziękuję 😍 Moje chorowitki mam nadzieję, że już jesteście zdrowsze😍 Fitness powodzenia na egzaminie.Trzymam kciuki:) Bombuś co sie dzieje????? Słońce nie smuć się 😍 Kiguś wybaczam Ci;)Napisz co tam u Ciebie:) Ja sie dopiero zwlekłam z łożka musiałam odespac cały semestr no przynajmniej jego część;) i teraz zabiorę się za sprzątanie:) Ech wiecie co do D jeszcze nie zadzwonili więc mam nadzieję, że nie wyjedzie w ten weekend;) Zajrze poźniej buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli okropnie dzisiaj😭 chyba jakas zmiana cisnienia jest czy cos, nic mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak pusto???? wiece co chyba jakis wirus panuje albo cos skoro tak nas wszystkie zlapalo i zreszta nietylko nas bo u mnie w kolo wszycy sa chorzy hmm nieweim co jest dziewczyny pisac cos no pisac a nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie owieczko dzisiaj tu straszne pustki, nawet bombusia sie nie odezwala:( anusssko juz jest luty odezwij sie😭 giga juz nie wspominam, kig?? łobuzy macie zaleglosci wreszcie mnie glowa przestala bolec, chyba cisnienie jest niskie, myslalam ze paden dzisiaj, normalnie mi sie przed oczami cmilo fitness masz cos chyba z poczta bo przyszla mi wiadomosc ze jest problem z dostarczeniem wiadomosci, sprawdz czy nie masz skrzynki zapchanej, a jak nie to moze wp znowu szaleje:D buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ruminaku dobrze ze cie glowka juz nieboli:) 👄 ja wlasnie obejrzalam Plac Zbawiciela i nawet mi sie podobal:) a teraz nalezalo by isc spac choc niebardzo mi sie chce:P dobranoc roabczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie odezwałam... ech no własnie wróciłam z knajpki i idę lulać:) Słodkich snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mozebysy wkoncu zakonczyl ta strone 200 wiem ze jest fajna bo taka rowna i okragla ale moze juz straczy co??:P:P:P Nalus mam nadzieje ze sie wybawilas i odstresowalas:P A Rumianku ciebie juz glowkka nieboli? ja wrcam do zlozka bo kaszle jak bym mila gruzlice i mama po mnie krzczy ze bym sie wygrzewala a nie siedzila przy kopmie tym bardziej ze musze posprztac potem :P bo tego mi niepopusis:P buziaczki słonka do potem i mam nadzieje ze jak wrcoe tu to bede mila co czytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×