Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Jak ja się cieszę, że Was mam :D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ❤️ Dziewczynki.. wszystko się ułoży.. A i jeszcze muszę mocno wybuziać ANUSSSIE 👄 Czekam do lutego :) Uwielbiam Was czytać wiecie?? :D Aaaaaaale mam dziś humorek :D :classic_cool: Miłego dnia ❤️ I piszcie................................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblałam:D hihi no zdarza sie ale mam dobry humorek bo widze ze duzo was tu jest dzisiaj👄 poprawke mam 10 lutego:) nie ma zle, student bez poprawki jak zolnierz bez karabina:P zaraz sparwdze maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś właśnie wysłałam :D Dobrze Miśku, że się nie martwisz :) 10 napewno na lajcie zdasz :classic_cool: :D BUZIAM i uciekam 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to powinnam pisaac prace ale wiecie JAK MI SIE NIECHCE BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE i powiem wam ze mi sie nudzi niemam co robic znczy sie mam ale nic mi sie niechce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku co tam stdnet bez oblana to jak zolniez bez karabinu tak mowi moj tata a po cos sa te poroawki co nie:P nieprzeuj sie ja tez pewnie obelje swoj i tez bede miec poproakwe 10 wiec luz :P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi jupi jupi zaliczylam gere na 4,5 hihi :D Jestem szczęśliwa :P Nalus----->AA juz myslalm, ze to jakas dyskryminacja, ze fotek nie dostalam!! Hehs, ale juz sa i bardzo ładniutkie.... w sumie pierwszy raz Cie zobaczylam:) Ogolnie to mialas super ja nigdy w gorach nie bylam.... Ps. Fajniutki przystojniaczek hihi A i odeslalam cos.... mam nadzieje, ze tym razem dojdzie... Dzis mam zaproszonko na urodzinki jednak chyba nie bede mogla niestety isc... :( Mam ful nauki a jakbym poszla to zapewne wrocilabym nad ranem i nastepny dzien bylabym pewnie nieprzytomna, a teraz niestety nie moge sobie na to pozwolic... Dzis widzialam sie z moim Krzysiem i jestem b.szczesliwa. uwielbiam go!! Jejciu nigdynie bylam tak zakochana ❤️ BUZIAKOLE dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja Fitnies to sie ciesze ze zaliczylas kurde ale my to zdolniachy jestesmy no:):):) oby tak dalej:):):) a to ze jestes zakochana to tez bardzo bardzo dobrze:) dziewczyny mam do was pytanie : bo chcialbym zrobic w dniu slubu mojemu jakoas niespodzianke ale ajkos taka no wiecie...ale nieweim co...:( moze wy macie jakies pomysly?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja ide poczytac sobie jakos ksiazke a wiece co przytylo mi sie nawet mi to dzis moje kochnie poiwedzialo hmm chyba bede musila cos z tym zrobic ale co jak ja LUBIE JESC:p:p:p: dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktora miala jakies jeszcze nowe piosenki to powysylajcie mi;) owieczko ja tez lubie jesc, zreszta widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też uwielbiam jeść :classic_cool: Fitness czyli smerfastycznie, że postawiłaś na ten związek :D Cieszę się :D i gratuluję 4,5 :D Owczuś ciężka sprawa z tą niespodziewanką.. ale pomyślę :) Rumianuś nie za ma co :D Mam dużo nowości ale nie wiem co by Cię interesiło :) i co Ty za głupotki wypisujesz o tym jeściu.. przecież zgrabnioszka jesteś :D Przyznam się szczerze, że znów plątałam się po kątach cały dzień i nie uczyłam się 😭 ale skoro już bierze mnie desperacja to i tak jest OK i od jutra będzie lepiej :P DoBRAnoC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus wyslij co masz:) ja lubie wszytsko:P ja sie uczylam dzisiaj biomedyki, jutro reszte bo w niedziele ostatni egzamin nie liczac poprawki, na szczecsie juz biomedyka pisemna wiec nie mma stresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jestem zgrabna, buzie mam jak paczek jak to ostatnio moi koledzy stierdzili;) hihi taka pyzatą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness dostałam zdjątka jak Ci odpisałam śliczna jesteś:) Masz bardzo ładne włoski:) Gratuluję zdania no no na 4,5 kujonik mały;) Hehe nie no super:D Rumianeczku ale Ty jesteś śliczna z tą buzia naprawdę:):) Miśku poprawkę na pewno zdasz ale masz świetne podejście do tego normalnie zazdroszczę:)No i powodzenia już Ci życzę na biomedyce trzymamy kciuki:) Słońce jaką byś chciała piosenkę tez mogę Ci coś wysłać:) Bombuś dziękuję za piosenkę:)Ładna:) Kochana ja też sie wczoraj obijałam:P no ale dzisiaj siadam i ostro zakuwam:PJaka desperacja ej Słońce uśmiech na twarzy już chcę widzieć;) Owieczko hm...coś fajnego w dniu ślubu....ale napisz coś bliżej co by to miało być w jakim sensie pomyślę nad tym:) Kochana ja tez uwielbiam jeśc i za niedługo będę kluseczką:P Dostałaś zdjecia Miśku? Napisz mi oki?:) Ja wstałam własnie. Wczoraj poszalałam calą paczką ale było fajnie:D wiecie co jest najlepsze że przyszedł mój były tam do knajpki nagle i noramlnie podszedł i sie przywitał z Darkiem! Mnie zażyło myslałam ze zachowa się jakoś dziwnie a on tak normalnie fajnie:) Ale była kupa śmiechu z różnych pierdół hehe;) A teraz idę zajrzeć do książek:P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus jak ja bym chciala na jakas imprezke, a u mnie wszyscy do sesji zakuwaja i nikogo nie idzie wyciagnac nigdzie, zreszta jutro zas egzamin wiec musze byc grzeczna dzisiaj:P ale odbije to sobie jeszcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Nawet dziś się wyspałam:P jak nigdy, wczoraj juz padlam o 22 hehe Nom, ale teraz cały weekend nauki mnie czeka:/ i wlasnie nie wiem od czego mam zacząc... myśle, że mikro... pojdzie na pierwszy odstrzał... i jak sie uda to prawo, ktorego nie nawidze!!! Zmykam kuc kuc kuc i cos przekasic:) bo jak sie ucze to mi sie chce duzo jesc...nie wiem dlaczego, ale tak mam. Trzymajcie sie Słonka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Monrose- Shame, prosze prosze prosze, nie chce was meczyc ale mi nie dziala sciaganie bo jest jakas blokada na sieci przecviw wirusom czy cos i na rzie nie mozna sciagac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nietylko ja musze sprztac:P Nalus fajnie ze ten twoj byly sie tak zachwoal tu widac ze jego \"dorosłosc\" ale chyba milo ci bylo co?? Ruamnku aj sie postram cos ci sciagnac bo ja sciagm ale moj na mnie za to bardzo krzyczy bo potem musi mi wieczne kopma naprawiac bo mam wlasnie kupe wirusow i takich tam:P ale co tam:P Fitness wiesz co ty to naprwde kujon jestes tez bym chcila miec taka motywacje:P kiedys to juz poiwedzilam Anussce bo on byla zapara zeby sie uczyc aby dostac sie na medycyne i jak widac oplaca sie::) bo bedzmy miec przyszlego super lekarza:) ja soebie zrobilam przerwe w sprztaniu bo ile mozna ale ile jeszcze przedmna:P a co do nauki to ja musze zaczac pisac prace i chyba tak jak ty Naluś bede mila co robic w wekennd:P ALE MI SIE NIECHCE!!!! Rumnaku co ty gadasz ty gruba a ty naluś niby tez masz za niedlugo byś KLUSECZKA potrafice mnie rozbawic i zary sie was tak trzyamja ze hoho musialbyscie mnie widziec:P ale poiem wam ze juz probowlam cudow ale mam figure po mamie i niewidamo co bym robilam to bede pulchna:P juz sie przyzwyczailam ale chcilam bym w dniu slubu wygldac szczuplo chco ten jeden raz :( nieweim juz co mam robic bede sie musila wziac za siebie ale jak mozna sie odchudzac jak jest sniego i siedzi sie w domu i wcina przed telewizorem:P mozecie byc ze mne dumne bo tak jak mowilam narazie sie do niej nieodezwalm:P ale odpukac bo dzien dlugi:P oki lece poskladac pranie buziammmmmmmmm wasssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ja mam cala plyte ani dabrowskiej moze uda mi sie ja skompresowac i ci wysle chyba ci nagram i wysle pocztą:) sie zobaczy:P buzkakak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja właśnie wróciłam z zakupów i też będę sprzątać :P i zmieniać firany :classic_cool: Eh Dziewuszki u mnie też kiepawo z motywacją :P Leń jestem i tyle :o :P OwCo!!! Gdzie Ty jesteś pulchna??????????????? Chyba kurdę w uszach :P Weź mnie Kobieto nie dobijaj :P Naluś fajny wieczorek miałaś :D A jeśli chodzi o mnie to czasem jest mi potrzebna desperacja bo dopiero wtedy się mobilizuję ;) Jest baaaaaaardzo OK. Dziś też będę dziobać bo Misiak przyjedzie jutro ze względu na to, że jutro będziemy mieli duuuuuuuuużo więcej czasu niż byśmy mieli dziś :D:D Już się nie mogę doczekać :D:D:D Rumianuś ja mam to samo - za każdym razem jak chcę zebrać naszą paczkę to mi nie wychodzi :P Ehh Fitness ja też chcę zdjęcia!! 😭 BUUUUUUZIAM i zwiewam do robotki :P Pracuśka ze mnie :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez ciesze ze wreszcie jest co czytac, dziekuje za piosnke owieczko👄 ja lece sie kapac bo na 16 jade do kosciolka z mama, bo jej chrzestna ma dzisiaj 45 rocznice slubu i wujek ma przy okazji 70 lat:P jedziemy z moimi dziadkami, jak wroce to bede sie uczyc, juz mi na szczescie nieduzo zostalo:) milusiej sobótki łobuzy moje kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWIECKZA20
jade do miska :) życze wam U D A N E G O W I E C Z O R K U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×