Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej:D O rany Fitness no własnie urodzinki!!!!!!!!!!!Wszystkiego najlepszego Miśku dużo zdrówka szczeście ze Swoim Skarbem, zdania wszystkiego co da sie zdać i abyś zawsze byla usmiechnięta nawet w kryzysowych sytuacjach😍😍😍 Pijemy szampana:P gul gul gul!!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ale miałas farta:P wiesz co ja ostatnio tak poszłam na jednego kolosa bo już nie dałam rady sie nauczyć i ściągnełam i dostałam 4:P Fart stulecia:PU mnie też cos leci chyba to śnieg jest chociaż nie wiem czy nie z deszczem... Kiguś Rumianeczek bardzo dobrze napisała! Dokładnie przyjedzie takie z Polski i myśli, ze zawojowało świat! Bardzo dobrze im powiedziałaś musieli mieć niezłe miny heh Boże jak mi czasami wstyd za nas Polaków... A to z youtube zobaczę później:) Anusia no to fajnie że dałaś radę z tym z czym sie dało:) Będziemy miec na pewno fajną Panią Doktor:) I z tym mieszkankiem Ci sie ułożyło tak fajnie:) A napisz mi jak będziesz już miała chwilkę gdzie ono jest w której cześci Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja byłam:) ale to było ponad rok temu i powiedziała mi wtedy, że będę miała blondyna za męza a brunet będzie bardzo niepocieszony:P Nie wiem czy mam wierzyc ale heh póki co sie sprawdza:Pa co wybierasz sie? Bombuś biedactwo z tym archiwum😍 Gigusia Słońce damy radę jak cos to pisz dzwoń zawsze mozesz sie wypłakać na naszych ramionach😍 Wiem jak boli rozstanie na tak długo mnie też to czeka ....musimy byc twarde a czas szybko zleci😍😍 Heh ja wstałam i zabieram się za nauke....został mi jeden dzisiejszy cały dzień i nie wiem czy sie wyrobię....trzymajcie kciuki jutro za mnie...Ogolnie mam jakiś taki dziwny humor nic mi sie nie chce... Jeszcze coś pada i nie mam jak wyjśc z domu bo mi buty przemakaja...i pływam...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT, fitness wszytskiego najlepszego, spelnienia marzen i powodzenia w milosci;) Nalus no wlasnie przyjaciolka mnie namawia bo ona juz raz byla i jej powiedziala pare rzeczy ktore sie sprawdzily, z jednej strony chcialabym ale z drugiej sie boje, co ma byc to i tak bedzie a ja sie boje ze ona mi powie cos zlego i ja sie nie pozbieram potem.... a gdzie bylas bo my mamy jechac do Lublińca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat sto lat niech zyje zyje nam FFFFFFFFIIIIIIIITTTTTTTNNNEEESSSSS kochnie wszystko naj naj naj w twoim uroczym zyciu aby wszystko szło po twojej mysli by sie spelnialy twoje zyczenia by słoneczko swiclo zawsze na twoja głwoa bys poprostu byla SZCZESLIWA 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niebylam u wrozki bo zadnej nieznam ale wierze ogolnie w zaboabony i sny:P nieweim czy to to samo ale wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laseczki ja wlasnie sie wybieram na zakupy:) po szampony przyspieszajace porost wlosow-a tak ponadto jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wierze w sny, bo u mnie jest tak ze przez dlugi czas mi sie nic nie sni a jak sie juz przysni to jak prorokowi:P dlatego sie boje isc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zle to wkleilam i sie nie otworzy( nie chcialam rozciągnąc strony), musiscie druga linijke wkleic do pierwszej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Fitness WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ.. duuuuuuuuużo ciepła i miłości :D niech spełnią się wszystkie Twoje plany i marzenia 🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś nie radzę Ci z tą wróżką. One robią ludziom wodę z mózgu. Poza tym.. wystarczy trochę poczytać o autosugestii. Czytałam o mnóstwie przypadków, że np. człowiek był zdrowy poszedł do wrózki - ta mu powiedziała, że niedługo umrze i ten tak się nakręcał, że sam siebie wykończył :( Przecież to jest kwestia wmówienia \"czegoś\" swojej podświadomości. WIARA. Wtedy naprawdę zdarzają się cuda. A te wróżki.. większość to oszustki które po prostu w ten sposób się dorabiają. Naprawdę nie radzę. Tak samo jak czytanie horoskopów :o No i jest jeszcze kwestia wiary.. religii.. Kurdę NIKT nie może przewidzieć przyszłości ani końca świata.. tylko Bóg.. Buziam mocno.. i przepraszam, że tak.. napisałam tylko swoje zdanie a Ty Miśku i tak zrobisz jak będziesz chciała 👄 Dziewczynki PROSZĘ napiszcie do mnie na gg chociaż swoje imionka żebym miała Wasze nr :) Głupi ździś :P U mnie też caaaały czas sypie. Koszmar - zaspy do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - \"wróżki\" to niezłe obserwatorki. Chwilkę z człowiekiem pogadają i po \"sczajeniu\" jego problemów mówią często to, co biedny człowiek chce usłyszeć. Poza tym nawet po wyglądzie człowieka można wiele wywnioskować............................ chyba zostanę wróżką :P:P Idę się uczyć :) Trzymajcie się Misiaki :) Rumianuś PROSZĘ nie gniewaj się na mnie ❤️ ja to dla Twojego dobra...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus ja sie nie gniewam bo ja tak samo uwzam, dlatego mam tyle watpliwosci i raczej nie pojade do niej, bo wiem jaka jestem, ja bym to potem przezywala a co ma byc to i tak nas nie minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to cos mi strzelilo wczoraj w obojczyki i mnie boli:( starzeje sie juz, wkoncu juz po 20:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede miec zapelnie jakies nerwu twarzowego czy cos;(;(;( boliiiiiiiiiiiiiiiiiii przewialo mnie cholerna zimaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kasiu b👄 owczus ja tez nienawidze izmy, tego durnego sniegu ktory topnieje i tej kupy marasu ktora zostaje😠 jem budyn;) chce ktos??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjj ja mam tylko 199stron.. przeciez wczoraj bylo ponad 300 co sie stalo??? FITNESSsssss zycze Ci spelnienia marzen milosci i zdrowia, usmiechu na twarzy Twojej i Twoich bliskich 😘 to juz 21 skonczone?? starzejemy sie razem tu na tym topiku:) ja juz tu mialam 2ur czy tylko 1??;P nalus adres to na maila :classic_cool: :p a ze na ligocie to moge na forum napisac :) ligota nawet duza jest :) rumianku zgadzam sie w 100% z bombeczka co do wrozki autosugestia ma potezna moc nie jestesmy w stanie tego pojac przypuszczam ze ma taka moc o jakiej nikomu sie nawet nie snilo dlatego wmawiam sobie ze : w czwartek zdam egz i nalus ty tez zdasz i reszta co ma zdawac tez zda i trzymam kciuku spierdalam sie uczyc ;) sprawdzam czy jest cenzura dalej ;) buziaki dla wszystkich poczytam was bardziej juz w pt (teraz tylko przejzalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia ❤️ jasne, że zdasz :D JA mam nadzieję, że w pt też zaliczę. Boję się :( Trzymaj się mocno Słoneczko i wracaj szybko 👄 Naluś i Rumianuś buźka za nr 👄 Rumianuś ściągnę Ci tę piosnkę :) Aaaaaa Anuś coś Ci się potentegowało bo tu NIGDY jeszcze nie było 300 stronek.. ehh co ta nauka robi z człowiekiem ;) :P No ale niedługo tyle będzie ;) A ja mam dziś totalnego muła :( Jutro dla poprawy nastroju chyba pójdę na zakupy :P Będzie dobrze Skarby.. chociaż co do mnie mam wątpliwości (z moim nastawieniem i podejściem.. :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś i jak?? Jak się czujesz??????????????????? Mam nadzieję, że jest lepiej................................... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze rumianku nie dawaj sie szarlatanom ochydnym !!!!!!!!beda ci jakies schizy nakrecac i nie daj boze jeszcze obskubia z kasy bbbrrrr z miatla na takich! Fitnessik ZDROWKA I POMYSLNOSCI kochana Ci zycze na kazdej mozliwej plaszczyznie zycia cmok cmok Owieczko biedaczku wygrzac sie wy macie sniegu a ja nie mam buuuu Bombus Anuska Giguska Anielka (gdzie ty?) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig zapomnialaś o mnie:P Bombuś ja też sie z Tobą zgadzam.Ja byłam Rumianku u takiej starej babulinki i wzieła od nas tylko 3 zł:P taka znajoma znajomej u mnie tutaj w wiosce:P Anusia aha na Ligocie:) No ale i tak macie fajnie:D:D Ja teraz zakuwam dalej miałam dośc małą przerwę:P i nie widziałam dzisiaj mojego kochania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu Nala ja zla kobieta jestem....cmok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostre zaczepila kiedys cyganka i poiwedziala ze chce jej powrozyc, moja siostra poiwedziala ze nie che a ta jej powiedziala ze dzisiaj ma spotkanie z wysokim brunetem, akurat w ten dzien moja siostra miala randke ze swoim obecnym narzeczonym;) ja podjelam dezyjze i stweirdzilam ze nie jade, kig masz racje nie bedzie mi jakis szarlatan robil wody z mozgu:P sory za przekrecone litery ale nie chce mi sie poprawiac:) bombus piosenka krawczyka nazywa sie Tacy samotni:P przepraszam ze tak smece ale obiecuje ze to juz ostatni raz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×