Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dzien doberek moim slicznym Damom:) mam nadzieje ze spalo sie dobrze bo mi nawet chco nad ranem ostanio sni mi sie caly czas wesle chyba juz mysle::P a ja ide dzis znow na basen , bo wczoraj tez bylma z koleznka i urzadzamy sobie wodny aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry chciałam sie przywitać z Wami😍 Kochane moje Skarby mam nadzieję, że teraz to juz lepiej WAm sie układa ze Skarbami i sie pogodziłyście😍 Owieczko też muszę siew ybrac na basen:) Hehe mnie sie cały czas śnia skoki i mam nadzieję, że ten sen sie akurat spelni:PHeh Owieczko ja tez nie mogę sobie znalezć miejsca jak D nie ma... Rumianeczku ale słodki prezent:)Gratuluje zdania egzaminu;) Fitness ja też mam zrypany plan jak nie wiem....ech pierwszy sms od teściowej no no;) Ja juz poznałam mamusię;) ja zaraz zmykam na zakupy male:) Muszę kupic cos mojej Ani na WAlentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja byłam nie zauważyłas mnie:( Kupiłam Ani taką słodką figurkę taką w jej stylu:) A teraz idę ogarnąc dom bo D do mnie przychodzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wieczor chyba juz:P mialam dzisiaj mala gonitwe bylam w koncu sie zapisac na egzamin na prawo jazdy, potem z mama na zakupach i szybko jakis obiad no i potem do pracy........teraz mam chwile spokoju wreszcie, zrobilam sobie herbatke i wygonilam brata bo siedzi caly dzien ( niech sie juz te ferie skoncza bo do glowy dostane z nim w domu:classic_cool:) wogole jutro walentynki kazda z was ma kogos aja kolejne walentynki spedze sama:( no nic jakos wytrzymie , a jutro mam kontrole u chirurga, zobaczymy co tam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kontrole u chirurga rany boskie rumianek ja nie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig musisz poczytac poprzednie posty:P tak to jest jak sie ma zaleglosci:classic_cool: co tam wogole u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ja proboje adrobic ale mi sie juz wszystko miesza staram sie byc na bierzonco ale nadazyc nie moge bbbbuuuu siedzi u mnie brat moj sam i dziewczyna brata z lotwy i pija a ja nie pije bo w sobote pilam i cala niedziele wymotowalam bbbuuuu spaciu mi sie chce wogole jakos tal dziwnie jest zmeczonam ggghhhh owieczka jakie to sa simsy 8 w 1 jak ja mam simsy 2 musze sobie zaisnstalowac wlasny biznes jako dodatek ale te 8w1???co to no rumianku w skroie poproszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam zaproszenia do gfrona i co?? i znalalzam owieczke, slocitukie zdjecia pieskow:P eh kig mam taka przykra dolegliwosc i musze isc na kontrole, niezdrowy tryb zycia prowadze:classic_cool: za duzo siedze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Słonecka moje toffane ❤️ Wszystkiego NAJ z okazji Walentynek ❤️ (walę tynki?? :P) ❤️ ❤️ ❤️ Jestem PieRwszA :D Przepraszam, że się nie odzywałam.. miałam niezły huragan w życiu :( Próbuję teraz wyleźć na prostą ale jakoś tak nie wychodzi za bardzo :( Duuuuuuuużo by pisać.. A dziś rano chciałam do Was pisać a tu ZONK! Działał mi eMuł i gg a nie mogłam odpaliś żadnej stronki :o Dopiero teraz, po setnym przywróceniu systemu coś ruszyło :) nio i piszę :) Basen.. rany.. ja nawet pływać nie umiem :( i się nigdy nie nauczę pewnie 😭 boję się wody :( przykre wspomnienia z dzieciństwa.. a poza tym metdy T w nauce takiej nieporadnej sierotki jak ja.. ehh.. zawsze kończy się na wrzasku i gapiących się ludziach :P Ale za to napaliłam się na aerobik :) Już zrobiłam orientację w terenie i muszę sie na coś zdecydować tzn z koleżanka idziemy :) Muszę mieć sposób na wyładowanie bo zgłupieje :P Brak mi ruchu.. bardzo.. a wiecie.. kiedyś przez 6 lat grałam w ręczną :) byłam prawą skrzydłową :) całkiem nieźle nam szło :) brakuje mi tego.. :( Rumianuś zazdroszczę pościeli :) Słoci musi być :) I nie martw się.. bardzo możliwe, że ja też jutro będę siedziała sama w domku tzn z książkami. Ale odbiję sobie w czwartek potrójnie - mam zamiar obejść maxymalne ostatki :P :D A o weekendzie wolę nie myśleć :o Owczuś jak Ty byś wytrzymała, gdybyś była w Giguci, Nalki sytuacji?? Albo mojej.. ehh.. zazdroszczę Wam tej \"bliskości\" ;) Anusssia Trzymam kciuki cały czas 🌼 Już tylko 1....... 👄 Kig PISZ Kobieto!! PISZ!! ❤️ Fitness a jak u Ciebie?? 🌼 Ale wszystko mnie boli :( Głowa, oczy.. idę lulać.. Śpijcie słodko.. Ps. A co to było to pomarańczowe i dołujące?? Jaki celulit i zmarszczki?? JUŻ?? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
W S Z Y S T K I E G O N A J Z O K A Z J I W A L E N T Y N E K M O C B U Z I A K O W 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Ruminaku Bombus ja tez spedzam wlaentyki raczej sama wiec mozemy sie trzyamc razem moje kochnie meczy sie juz 3 dzien z autem bo sie popsulo :( wiec niemoge miec do niego pretensji sila wyzsz ale powiedzail ze mi to odbije wiec sie zobaczy :P hihi dzis tez ide na basen bo ja Kasiu na basen chodzilam juz od 5 roku zyiu to cos podbnie jak ty zcazelas reczna a czemu jej dalej niecoagneilas kto wie moze teraz moglabym poiwedziec ze moja Bombastyczna jest w reperzentracji:P ja tez sie do was przyzwczailam :) kigggggggggg pisz nam tu wiecej wiem ze czasmi sie nieda bo sie tylko przeczyta co slychac ale na odpisanie to juz czasu niema ale pisz !!!!:):):) dziewczny musimy tu rozruszac ten topik bo cos on nam tu podumiera a tak byc niemoze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widze ze ja ranny ptaszek jestesm:) Gigusia a co z toba cze mu sie nic nieodzywasz??? Anusska a jak tam u ciebie słonce , kiedy możemy sie tu ciebie spodziewać??? Naluś myszko co do tesciowej to badz ostrzana bo one zawsze maja oko na przyszle synowe !!!:P Kig❤️ Bombastyczna ❤️ Anielkaaaaaa a ty jak tam soebie radzisz odezwij sie !!!! chco pewnie niezdzis bo spedzisz waltenttynki z lubym :) wiec milego wieczorku ba dnia:) Rumianek❤️ Fitnes a ty myszko tez pewnie dzis swietujesz mam nadzieje ze twojemu juz goracza przeszla i spedzicie te walentyki razem a nie ze twoj je spedzi z goraczka :P udanego wieczorku ❤️ dla was wielke serce odemnie KOCHAM WAS ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś a to beda wasze piewrsze walentynki??? jak tak to kurde bedziesz mila cudowne swito :) mi moj skarb poiwedzial wczoraj zebym sie niegniewala na niego jak by dzis tez pojechal do garzu bo my mamy walentynki dzien w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Owczuś aaale mi się podoba Twoje ostatnie zdanie.. \"walentynki dzień w dzień\" :) i tak powinno być zawsze :) 14 luty = komercja :P Idem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Ja dzis WALENTYNKI spedzam sama :( moj Skarbek jedzie dzis do Kolobrzegu na badania i boje sie, ze cos moze byc nie tak. Bo to nie sa badanie ktore od tak sie robi :( Mam gdzies walentynki, wazne aby wyniki byly dobre!! Comooooooooooooooooooooki dla WAS KOCHANIUTKIE 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale mam prezent na Walentynki!!!!!!!!!D nie wyjeżdza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Idzie na kurs prawa jazdy na ciezarówkę i szwagier już mu zalatwił pracę tutaj będzie jezdził do Włocha na cztery dni w tygodniu a tzry będzie ze mną:D:DJUpi!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejej Naluś to sueprrrrrrrrrrrrrrr cieszymy sie ze D bedzie z toba:D jupi jupi jupi Fitniess slonce nieweim co mam napisac bo cie pewnie i tak nic niepocieszy:(moj kotek tez choruje i zadnen lekarz niewie co mu jest wiec trcohe podzielam twoje obawy ale glowa do gory pewnie dobrze a tez uwazam ze WALENTYNKI TO KOMERCJA mamy sie kochac zawsze a nie tylko w ten jeden dzien;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus ja tez miałam iść na aerobik moja koleżanka była i mówiła że jest fajnie tylko ma niezle zakwasy:P Kochana ale juz dobrze tam wszystko u Ciebie?Jeśli tak to sie bardzo cieszę:)Bombusiu czy Ty masz egzamin w weekend jakis? Trzymam już kciuki:) a no własnie jutro jest tłusty czwartek nie?:) Rumianeczku byłas u lekarza wszystko w porządku? Owieczko no niestety zdobyć serce teściowej to chyba jak znaleźc skarb:P ale stwierdziła że jestem fajna przynajmniej tak mi D powiedzial:) ale za to jego tatamnie polubił bardzo:P Miśku naprawdę mnie też się podoba to zdanie i zgadzam sie z Kasią że to komercja. Tak to nasze pierwsze Walentynki. Wiecie co mam złe wspomnienia z innych wiec trochę się obawiam tego swieta dzisiaj... Fitness na pewno będzie okej wszystko😍 Trzymaj się tam i nie martw sie na zapas będzie dobrze😍 A Walentynki mozna sobie zrobić każdego dnia:) Kiguś Miśku ja tez się przyłączam do tego abyś pisała więcej:) Powoli nadrabiaj i pisz co tam u Ciebie:) jak tam zwiazek mam nadzieję że kwitnie:D;) Gigusia odezwij sie do nas😍 Anielko nasza kochana jak znajdziesz chwilke pisz nam tu ładnie co tam u Ciebie😍 Anusia Miśku Ty tez się zamleduj tu bo tesknimy za Wami wszystkimi😍 No to ja lece sie szykowac;) Wiem tylko że jedziemy do kina a co dalej nie mam pojęcia;) SŁODKICH WALENTYNEK WAM ZYCZE MOJE SKARBY KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku to super ze u lekzrza dobrze❤️ ty to jestes chyba dobra kucharaka co?? bo robisz te obady:) ja nieweim czy bym umila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nowa strona by was przywołała:):): :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :) :) 🌻 ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś Ty Czubku nasz Kochany :D Naluś HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAA!!! :D:D:D Widzisz?? Widzisz?? Ja pierniczę NO!!! 🌼 Fitness myz Owcą też same w domku :) Także łączymy się z Tobą :) Będzie wszystko dobrze.. zobaczysz :) Ten topik przynosi szczęście ❤️ Owczuś tak samo u Ciebie ❤️ Rumianuś jak się trzymasz?? ;) 👄 ANUSSSSSSSSSSKA!! Ty wracać JA TĘSKNIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ A ja dziś byłam z moimi roztrzepanymi koleżankami na szarlotce (PYYYCHA na ciepło z bitą śmietaną i lodami) i humorek mi się poprawił :) Kupiłam Miśkowi kosmetyki, bo niestety przez leta już wszystko co możliwe chyba mu kupiłam i teraz za każdym razem mam problem :P Jest jakoś tak.. dziwnie.. nie potrafię tego określić.. ehh.. :( Ale wierzę w jutro :) Jutro mam zamiar się wyszaleć :D (Szczegół, że w weekenda mam 2 egz i prawie NIC nie umiem :P ) A co TAM!! :classic_cool: a kiedy jeśli nie teraz :) Postanowiłam skończyć z dołami bo życie mi przez nie ucieka i T ma przechlapane :( No :) Idę do dziobania :P Wszyscy się miziają a ja siedzę sama 😭 ale czasem nawet to lubię :) Świrek ze mnie :P To przez ostatnie przejścia :( Odbija mi.. już sama nie wiem jak jest i w ogóle.. co i jak.. dlaczego tak a nie inaczej.. po co i dlaczemu.. i w ogóle po co?? i jak w ogóle.. i czemu.. a jeśli nie tak to jak?? to jak w końcu?? ehh.. pogubułam sie.. MILUSIEGO WIECZORKA ❤️ L ❤️ O ❤️ V ❤️ E ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale mgła.. NIC za oknem nie widać. Tak.. jak w niebie :P Aż z tego nastroju idę do książków :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakos dziwne mam humorki raz jest ok. fajnie, a raz smutno az do bólu.......wlasnie zastanawiam sie czy nie isc na piwko z kumpela.....hmmmmm.... tylko czy wypada..... Mam bardzo ochtke isc na basenik...... musze sie wysmuklic... tup...tup...tup...nudzi mi sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spacerku bylam z mama i z psem:p fajne walentynki co nie:P hehe ale co tam bylo fajnie:P Bombus ja niby jestem świrek a ty to niby kto te twoje wywody na koncu świadczą tylko o tym ze chyba ty jestes chorszy świrusek odmnie:P hihi ale w dobrym znaczeniu tego słowa... powiem ci tak ze trzba zyc chwila bo niewiesz co bedzie jutro ...wiec szkoda czasu na smutki ciesz sie tym co masz a bedziesz szczesliwa:) a masz NAS hihi skormna jestem co nie:P Fitness taki urok BABY ze ma zmienne humory:P a co do baseniki to ja popieram jesli masz ochote to idz nawet sama bo plywac kazdy moze :) a w zdrowym CIELE ZDROWY DUCH:) ide pograc w simsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Fiitness - Owczuś ma rację ;) Ja mam to samo :classic_cool: także uszka do góry :) Ja próbuję kuć ale w główce coś innego :P Też Walentynki 1 klasa :P Ale przed chwilką przeszło pół godz rozmawiałam z Miśkiem przez tel więc już mi deczko lepiej :) Wracam do psychologii (O fonetyce wcale nie myślę 😭 ) Owczuć.. U W I E L B I A M CIĘ :D:D:D ❤️ Idem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×