Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Parę dni z dala od computerka i już zdążyłam sie stęsknić :P Rumianuś zazdroszczę Ci, że z tyloma osobami łączą Cię normalne, zdrowe kontakty.. ja już chyba kiedyś się chwaliłam, jakie mam szczęście na ludzi :( Chociaż ostatnio odnoszę wrażenie, że troszkę się to odwraca.. mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo dziewczynki! Ja niestety nie jestem ze Śląska ale z Krakowa :) Mam 20 lat więc chciałabym dołączyć do waszego klubu heh ;) Widzę, że coraz bardziej rozkręca się temat heh :) Pozdro for all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus ja nie wiem czy mam szczescie do ludzi, jestem nieufna, nikomu do konca nie ufam bo sie tez przejechalam bardzo kilka, razy, ale wybaczylam:) jestem naiwna czasami ale ja pooprostu , nie wiem jak to napisac, nienawidze jak ktos sie na mnie gniewa, ja potrzebuje przyjaciol do normlanego funkcjonowania a w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką skończyłam oglądanie zdjęć. Waszych zdjęć :) Chyba setny raz je przeglądałam.. i aż mi cieplej na serduszku :D I wiecie co.. strasznie zatęskniłam do lata.. wakacji.. ciepła.. zieleni.. i beztroski.. aż mi się łezka zakręciła. Jestem koszmarną sentymetalistką.. wszystko z czymś mi się kojarzy.. kolor nieba, zapach powietrza, wiatr, konkretne dtzewo czy droga.. WSZYSTKO.. miejsca, kolory, przedmioty, piosenki.. czasem tak bardzo tęsknię.. Ehh zaraz się rozkleję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś ja kiedyś byłam naiwna ale po tych wszystkich przykrościach teraz patrzę na nowo poznanego człowieka jak na potencjalnego wroga. Smutne to :( ale już nie mam siły ufać. Ufam 2 osobom. I KONIEC na tym. No może jeszcze reszta rodzinki, ale też trzeba wiedzieć jak i z kim ;) Chociaż.. Wam też w jakiś sposób zaufałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robilam porzadek ze zdjeciami z LO i ta kolezanka napsiala mi na zdjeciu : \"Całe swe zycie usmiechaj sie\" przepisalam to sobie na kalendarz i dzisiaj napisalam jej smska i przyjechala do mnie niespodziewanie, bardzo sie ucieszylam, nie zaluje ze sie nie uczylam bo zrozumialam ze jednak jak bylo tak bylo, ale bardzo mi jej brakowalo, w niektorych sytuacjach sie moze na niej bardzo zawiodlam, ale stwierdzilam ze nie warto rozpamietywac przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastii 🖐️ Cieszymy się z każdej \"nowej\" osóbki :D i zaraz zadręczamy pytaniami (idąc za przykładem Anussski :) ) Pisz od razu jak masz na imię ;) I w ogóle.. pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus wiem jak to jest:) ale trzeba wierzyc ze bedziemy spotykac tylko dobrych ludzi ja patrze tak na chlopakow ostatnio, nie wiem mam jakis uraz i mysle ze wszyscy chca mnie w konia zrobic, musze sie ztego jak najszybciej wyleczyc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio musisz Misiaku.. bo to baaaaardzo złe podejście. Bądź po prostu ostrożna i zanim zaufasz - porządnie wybadaj teren ;) To jedyne wyjście :) Chyba :) Chociaż wiesz co ja myślę.. gdy trafisz na kogoś odpowiedniego to przestaniesz tyle myśleć.. i bać się :D Będziesz musiała zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że urazy zostają.. niestety z doświadczenia :( Ale wiem też, że nie wszyscy są takimi samymi ******* :classic_cool: i nie można wszystkich stawiać pod jedną krechą. Bo zyją jeszcze wspaniali ludzie tylko czasem trzeba poczekać żeby na takich trafić :) A ten topik?? Nie znam Was \"na żywca\" a jednak przepadam za Wami i wiem, że cudne z Was (Ciebie Rumianeczku) Istotki.. WIEM NO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, moze jak spotkam tego jedynego w koncu to mu zaufam , na razie jestem ostrozna, ale az za abrdzo chyba, mam jakas fobie ze mnie w konia robi, kurde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Rumianuś.. najlepiej nie myśleć.. nie czekać.. wszystko co NAJ przychodzi w najmniej spodziewanym momencie :) Przecież wiesz, że ta połoweczka Ciebie gdzieś chodzi po świecie.. kwestia tego, kiedy Bozia pozwoli Wam się spotkać :D Nie łam się Miśku.. jesazcze wszystko się odwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie, nie bede myslec za duzo o tym:) pojde za twoja rada:) a teraz uciekam spac bo musze wstac przed 6:/ mam jutro egzamin na ktory nic nie umiem, ale na poprawki tez ktos musi chodzic:P dziekuje Kasiu❤️ spij(cie) słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rumianuś.. mamy ze sobą duuuuuuużo wspólnego ;) Leć już bo jutro nie zwleczesz się z wyrka nie mówiąc już o trzeźwym myśleniu :P będzie dobrze :) Ja zazwyczaj tak mam, że im bardziej się boję i nic nie umiem tym mam więcej szczęścia :P Na jutro i na wieczność Tobie tego życzę :D Pomyśl sobie czym ten egz jest w porównaniu do wszystkich problemów świata :P Słoci snooooooooooof 👄 ja też idę lulu bo od jutra zaczynam ostre kucie :o Ale nawet to nie spsuje mi nastroju :classic_cool: DOBRANOC (który raz już to piszę?? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ANIELKA?? Mam nadzieję, że nie stało się nic złego.. że nie ma jej tylko dlatego, bo wszystko prostuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki jak dobrze że Was mam😍Jesteście takie kochane że aż normalnie świat wydaje sie przyjemniejszy😍 Kurde my MUSIMY się kiedys spotkać ale byłaby kupa śmiechu:) coś trzeba będzie wymyślić:) hehe no mała jestem strasznie nie całe 160 cm w kapeluszu na dodatek:P jak stałam na tym mostku to musiałam stanać na palcach do tego zdjecia bo mnie zza barierki widać nie było:P ale było śmiesznie:P Ech tak to jest mój D.....kurcze wiem będę tesknic jak szalona ale wytrzymam dam radę a potem będzie już tylko cudownie. I może powiecie że zwariowałam ale normalnie jakby mi się teraz oswiadczyl to nie wahałabym się ani sekundy z powiedzieniem tak i wiecie co mi powiedział że on by chciał jak wróci i kupi mieszkanie abym z nim zamieszkała....poważna sprawa ale mam masę czasu na podjęcie decyzji...ech....:) co do tych ludzi co gadałyście Słońca. ja Wam kiedyś pisałam, ze też sie przejchałam na paru i teraz jestem potwornie nie ufna...nawet Darek się na tym przejechał że tak powiem długo się przekonywałam do niego aby mu zaufać w 100% i teraz wiem że mu ufam bo pokazał mi że warto.... Niestety ludzie są tylko ludzmi ale wierzę że są jeszcze na tym świecie życzliwe osoby Wy jesteście takim przykładme😍 Także nie można się załamywać tylko dokładnie ostrożniej dobierać zaufanych ludzi. Matko ale się dzisiaj rozpisałam:P Chyba to był mój dzień jakis normalnie:P Rumianeczku bardzo mocno trzymam kciuki jutro za Ciebie😍 DASZ RADE Bombuś tez będę czekać tu jesteśmy podobne do siebie😍 Wiesz co ja też mam problem z pocztą tych większych plików nie chce mi załadować. Nie wiem co jest grane... Owieczko Miśku kuruj się wracaj nam do zdrowia😍 Mnie też coś łapie... Dzastii witaj:D Pisz jak najwięcej o sobie co robisz w życiu jak masz na imię...:):):) Dla reszty Miśkow wielkie😍 Dobra idę już spać chociaż nie wiem czy zasnębo ciągle mam przed oczami oczka Darka....:P:P Odbiło mi i to poważnie... Dobranoc😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra udało mi sie wysłać Wam jeszcze jeden filmik tym razem z Zakopca oczywiście:) A teraz karaluchy pod poduchy i dobranoc😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie juz troche lepij ale dalej mnie glowa boli:( jakos Rumianku widze ze jestes na egzamnie wiec trzyamm za ciebie kciuki dasz rade zdalna dziewucha jestes:) a ja sie musze ubrac bo mama mnie goni na zakupy a niechcilam wychodzic z domu dzis:P buzka do potem dla wszystkich wielke 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece co jestem slepa albo moja ukraina znwou szwankuje ...bo ja weszlam na kafe to ostania wypoiwedz byla moja z wczorraj i napsialm nasteopnego posta a tu cul nastena strona i tyle wypowiedzi od was kurde no nieweim...chyba mi sie cos z mozgem dzieje:P poczytam soebie was jak sie ubeiore oki serca wy moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jestem:) dziekuje bombus ze o mnie pamietasz...;) witam nowe wirtualne znajome:)jestem Anielka(moje imie Ania), lubie kolory.....hahah mam juz prawie 21lat....ii......mam tez Pana Piotrka, który ostatnio...;/;/;/;/przeczytacie o tym:) Kochane u mnie juz dobrze, z Piotrkiem tez, prawie sie wszystko wyjasnilo,ale to wam napisze wieczorkiem:) Potwierdzilam juz wyjazd do Moskwy, wiec pod koniec marca mnie nie bedzie:)juz wyslalam numer paszportu by zalatwic wize;)ale jest problem z moim P....;/on nie ma paszportu i jako jedynuy musi szybko go wyrobic, i we wlasnym zakresie zalatwic wize..... A tak poza tym u mnie, calkiem dobrze, wlasnie wybieram sie do pracy.....wiec zmykam...;) buziaczki i kolorki, widze ze nasza kochana owieczka wprowadzila piekne kolorki na nasz topik:) ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 aha NAla piekne zdjatka i filmik:d tylko szkoda ze Twoja kolezanka taka wstydliwa:) ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄 buiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🌼 Jak na razie jestem dobrym humorku, ale zobaczymy jak dalej bedzie zaraz zmykam zaliczac gere..... nom mam nadzieje, ze gladko pojdzie :P a potem spotkam sie z moim kochanym Skarbem:D Juz sie doczekac nie moge:) HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY Jejciu tylko jest strasznie zimnawoo... az sie nei chce wychodzic z domku...brrr.... Dziewczeta ja skladam reklamacje piszecje o jakis zdajatkach a ja nic nie wiem:( Rozumiem, ze jestescie bardziej zzyte ze soba, nom ale tez chcialabym zobaczyc... Jestem prawie obrazona.... i za to malutkie buziaczki... AA i witajcie nowe 20-stki :D grono sie powieksza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala WITAJ DZASTI odzywaj sie czesceij i mam nadzieje ze cie nieodstrasze moim pisaniem:P bo ja zawsze przestawiam literki i chyba nigdy sie tego przyzwyczajenia niepozbede ale kwestia przyzwyczajenia w czyatniu:P witamy sie SERDECZNIE Rumniaku jak czytalm twoje posty to steiwerdzilam ze jestesmy toczka w toczke takie samie pod wzgdledem zaufania i \"niby przyjacioł\"daja mi ludzie po dupie a ja dalej im wierze i ufam i robie wszystko zeby sie na mnie niegniwali chco czesto to nieja jestem winna ..i potem tylko na tym cierpie:( bo mozna poiwedziec ze ludzie potem to wychwycaja i robia ze mna co chca\":( a ja o tym wiem ale niemam siely sie przeciwstawiac bo tak jak napisalas...\"potrzebuje przyjacoil do zycia\" np. teraz jestem w takiej dziwnej sytuacji i dziwnej tylko przezmnie bo niepotrfaie byc silna i konsekwenta i swoich dzialaniach ..bo jedno mysle i obecuej soebie ze tego niezrobie ze pierwsza sie do niej nieodezwe a mimo to robie i wiiece co NIE przyznajie sie przy WAS ZE SIE PIERWSZA JUZ NIEODZEWE\" DO MOJEJ PSIAPSOKI\" bo tak nparwde to ona ma mnie w dupie i juz to zauwazylam ma mnie tylko twedy kiedty niema jej druegij przyjacilki z ktora studuje i jak niema jej chlopaka wrrr sory ale myslam sie wyzalic bo mam juz dostsc bycia jakims popychaldem sory ale bede mila meza i mam sie na kim oprzec mam rodzine jak to zawsze Kasia powtrza i mam WAS wiec czego mi najwiej trzba do szczesia :) przepraszam ze tak smece ale same mnie do tego natchnelysie:P a wiececo jest najlepsze ja ze tej mojej psiapsoiki nie trawie czasami mnie tak wkurza ze bym jej poiwedzila co o niej msyle ale mimo wszystko mnie do niej ciagne jak to jest poiweddzie mi??? Naluś zaraz soebie sprwdze poczte , a wiesz co niebede ci mowila ze to szybko zleci czy cos takiego bo wiem ze bedzie ci trudno ale jak bedzie ci trudno to znaczy ze bardzo kochasz i warto bedzie czekac a w chwilach slabosci jestemy my i jak tylko zatesknisz popatrzysz sie na zdjecie D i napiszesz do nas to ci ulzy mowie ci:) Anielka ty nasz skarbenku roztanczony:P fajnie ze wrcoilas i ze ..wszystko..sie wysjasnilo i ze jest na dobrej drodze oby tak dalej:) WALCZ KOCHNIE BO WARTO Rumanku wiesz co nawet sie niezapytam jak poszled egzamni bo napewno dobrze:P kto ma zdac jak nie ty a czasmi takie spontany jak zrobilas ze siedzilas do zpona i sie nieuczylas wychodza najelpiej cos o tym wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitnes witaj i poiwedznia a nieprzejmuj sie zdjeciami bo ja filmku o ktorym pisala nala tez niedostlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) KUrcze Owieczko to ja zaraz wyśle Ci go raz jeszcze nie wiem czemu nie dostałaś wysłałam do wszystkich. Fitness Miśku nie wysłałam do Ciebie bo ja nie mam Twojego maila...podaj mi go albo nie wiem wyślij jakoś na mojego to zaraz wyśle Ci wszysciutko😍 Owieczko dobrze, że juz się lepiej czujesz. A co chcesz sobie kupić?:) Ja tez nie planuje wyjscia dzisiaj z domu bo mnie strasznie dusi... Anielko ciesze się, że już coś lepiej u Ciebie. Dobrze, że sobie wyjaśniliscie z PIotrkiem. Jejku ale fajnie do Moskwy i na ile ten wyjazd? Super:) a jak tam praca? jak butik? Fitness widzę że Ciebie też niezle wzięło na Skarba:) Powodzenia na zaliczeniu😍 Owieczko wiesz coja też tak mam obiecuję sobie że sie nie odezwę a tu dupa blada musze sie odezwać bo nie wytrzymuje...i dokładnie ludzie to wykorzystują:(A to z tym że Cię tak ciągnie mnie też a mam niezłe potyczki z niekórymi...i też nie wiem czemu tak jest....ale ten świat jest zwariowany... Dobra a teraz zmykam się uczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci Owieczko:) Fitness Tobie też zobaczyłam, że masz podanego maila w tym jak się na Twojego nicka naciśnie:) Mam nadzieję że doszły dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Misiaki :D Aaaaaaaale ruch :D:D:D Się cieszę no :D:D:D Owczuś Biedactwo jak czytałam Twojego przedostatniego posta to normalnie jakbym czytała siebie jeszcze sprzed 2 lat :( Nie dawaj się Mała.. niektórzy ludzie naprawdę nie są tego warci.. Najważniejsze że masz oparcie w swoim przyszłym mężu :D a reszta niech robi co chce :P ANIELICO 🖐️ :D Nareszcie się odezwałaś :D Naprawdę się martwiłam.. Więc wszystko się ułożyło :) Mam nadzieję, że Twój P wyniósł z tego nauczkę na przyszłość :) Naluśka cieszę się Twoim szczęściem :D i w ogóle się cieszę :D I wiesz.. Owieczka ma rację.. Aż miło poczytać.. :D:D:D Fitness powodzenia na egz :) i na rande vous też ;) Rumianuś a Ty jak żyjesz?? Jak filozofia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×