Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Już wysprzątałam na cacy, zrobiłam sobie 2 godziny spa w łazence a teraz będę oddawać się przyjemnościom :P tzn muszę się uczyć 😭 ale za to jutro.. :classic_cool: :D Miłego wieczorka dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Bardzo Dobry :) Owczuś nazwałam to spa tak dla szpanu :classic_cool: Zamykam się w łazience i wydziwiam :) Wczoraj np robiłam peeling z kawy, maseczka na twarz, wyciąg z rzepy na głowę i olej rycynowy na rzęsy :P a na ciałko duużo balsamu albo oliwki dla dzieci :) Nio i efekt miodek :P To tak dla dobrego samopoczucia :) Aaale spa :P Straszniście chciałabym pojechać na jakiś tydzień do jakiegoś ośrodka spa ale niestety wszędzie chodzi o pieniążki :( Fajna rzecz to musi być :) Ale póki co zadowalam się łazienką :P Rumianuś 👄 Jak udała się imprezka???? Wiecie jak u mnie zasypało.. normalnie strach z domku wyjść. Świata za oknem nie widać. A w domku tak milutko.. :) Idę wcinać śniadanko :) MIŁEGO DNIA PYSIAKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słońca moje kochane:):):) Rumianeczku GRATULUJE ZDOLNIACHO!!!!!!!!!!!!!!!! nie no bomba to co pijemy wirtualnego szampana?:P:P Bombuś ale faaajnie miałaś w tym domowym spa....chyba też sobie cos takiego zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko wiesz co jak Ty jesteś pulchna to ja jestem jakiś prosiaczek:P z tych zdjątek co mam wynika, że wcale tak nie jest!!!Wiec proszę mi nie pisać takich głupot:P hehe wiesz co ja niestety też mam taką dziwną figurę po mamie i żadne głodówki diety nic nie dają jestem taka i już powoli zaczynam się przyzwyczajać:P Fitness ja też tak mam jak sie uczę muszę cos jesć albo piłuję paznokcie:P ADHD mi sie odzywa:P Miśku jak będziesz miała zdjecia z Krzysiem to wyślij:) Bombuś jak dziobanko? Moje tak sobie:P Owieczko a Ty jak tam po miłym wieczorku?;) Tak wiesz co było mi miło bo doszłam do wniosku, że jednak jest dojrzały myślałam że będzie wielka obraza zresztą co tu kryć poniekąd jest popatrzył tylko na mnie nawet i cześć nie mówiąc...heh...no ale trudno się mówi... No ja się teraz zabieram do nauki dalszej:P jestem chora tak w ogole i ledwo siedzę i chyba przeziębiłam nerki bo mnie bola jak cholera....:( Ale na własnie życzenie bo się ciepło nie ubierałam ale ja głupia jestem...Na szczeście moje kochanie przyjdzie za nie długo :) wiecie co zauwazyłam, ze ostatnio sie gdzieś bardzo rozpisałam:P Hehe nie uwolnicie się juz ode mnie:P Dobra spadam bo gadam głupoty:P A dzieki Owieczko za piosenkę ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalu snie przejmuj sie ze duzo piszesz, walsnie bardzo dobrze jest co czytac:) wymarzalam dzisiaj bo nikt nie mogl po mnie przyjechac, jak wrocilam do domu to wykapalam sie wlozylam pizame szlafrok skarpetki owinelam sie kocem i kołdra i dopiero zasnelam, taka bylam zmrozona dzisiaj;) spalam niecale 3 godziny i czuje sie jeszcze bardziej rozbita niz bylam, gdyby nie sms to bym spala do teraz:P mam nadzieje ze milusio spedzilyscie niedziele, buzki dla wszytskich👄 anusssko mam nadzieje ze ciebie wszytsko ok, trzymaj sie nasz pani doktor🌻 dla reszty OGROMNY BUZIAK kig fitness giga anielka owieczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bombastyczna oczywiscie tez;) skleroze mam , uciekam bo moja przyjaciolka przyjedzie do mnie dzisiaj;) wrrrrrrrr znowu u mnie snieg pada😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbuuuuuuuuu nienawidze nietolerancji i chamstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ide z Samam na zakupy do suermarketu na parkingu mijamy polakow (widac z daleka ze mowic brzydko robole-brudne wasate i przeklinaja) i slysze teks \'oo k**** jaka ladna dziewczyna szkoda ze sie zeszmacila i jest z ciapatym\' ale sie wkurzylam odwracam sie i mowie \'zycie panowie zycie\' ich wrylo \'o k***** nie wiedzialam ze jestes polka\' na co ja \'czasami jak patrze na rodakow to zaluje ze estem polka\' i poszlam. Sam zrozumial objal i powiedzial ze niepotrzebnie reagowalam. Ale jak to tak psia krew. Jestesmy w UK tutaj nikt nie zwraca uwage na kolor skory na to kto z kim i dlaczego. Przyjedzie taka husaria i co????chamstwo czyste chamstwo oni taki obraz tworza dla reszty polonii ze to sie mozna normalnie powiesic! za grosz wyczcia i wychowania! co wracamy znowu na drzewo czy jak? Jakbym nie bylo mi ciezko samej zaakceptowac i zrozumiec pewne roznice...minimalne cale szczescie ale zawsze eeeeehhh przytulcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig to jest cala mentalnosc polskich wiesniakow, pojechali zapier*** do anglii i to jest ich jedyna atrakcja w zyciu, gowno widzieli wiec dla nich to jest niepojete, zyja w epoce komunizmu jeszcze i teraz graja szpanerow ze pija piwo pod sklepem ale z ta roznica ze w anglii nie smuc sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Kig Rumianek dobrze mowi bo pojechły takie wiesnki do innego swita i mysla ze to straczy by sie lansowac a to gowno prawda wiec sie nimi wcle nieprzejmuj to swidczy tylko i ich glupocie i bezmyslonosci tak ze glowa do gory bo nienalezy sie do nich znizac:) a ja jak sobie pomysle ze mam wyjsc na ten dwor brrr to naprwde sie zastanwiam ale chyba niemam nad czym bo musze jechac do Gliwic po wpis z niemcaD::D bo nieweim czy sie chwialilm ale mam 4 z egzaminu na poziomie a2 a wclw sie niecuzyalm ale to wcle bo stwierdzilam ze pojde tylko zoabczyc co bylo zebym wiedzila na czym to polega i sie chcilam nuczyc na przyszly raz:P i tu walek bo zdalam:P oki ja ide sie uebireac odezwe sie potem buziaki i milego ranka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wiecie co u mnie tak wialo w nocy ze drzewo w parku wyrwalo:P park mam naprzeciwko domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭aaaaaaaaaaaaaaaaaa jutro misiak wylatuje do norwegii a potem to heja na morze i 😭 pol roku 😭 dzisiaj pozegnanie 😭 eh no trudno jakos wytrzymam no nie mam wyjscia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu ucze sie do egz bo mam w czw zdalam wszystko zbioli wiec mnie dopuscil do pierwszego terminu jestem szczesliwa bo tak h(ch??)arowalam zeby mnie dopuscila pisalam ostatni test z pasozytow 3razy i zdalam za 3cim razem tzn zdawalam 2razy bo do peirwszego mnie terminu nie dopuscil:( a z anat z kosci z testu mam 4termin nie wyrobilam sie juz za to konczyne gorna zdalama cala w 3cim terminie lacine mam warunek:P kig nie warto sie przejmowac dobrzezrobilas ze im pow co myslisz moze siezastanowia nastepnym razem wiesz??a ty kochasz jestes ochana i ciesz sie ty mi juz buziaki dla wszystkich naulus sliczne djatka i slicznie razem wygladacie:) potem popisze wiecej aha przeprowadzka trwa mieskzanie odmalowane kupilismy dywaniki w ikei do wakacji wytryzmamy :) caluski dla was wsyztkich oby do 1lutego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus dasz rade musisz milosc to milosc juz sie o tym przekonalas wiec dasz rade gigus my ci pomozemy trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kogo ja widze Anusska kochnie fajnie ze sie pojawilas juz niedlugo dasz rade :) i badz dzielna a mnie znwou cos lapieeee jakies chorubsko wrrrrrr moglo by zlapac raz a doporzadku a nie tak 3 dni cos mi jest ;przechodzi i po tygodniu wraca wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeej :) Dziewczyny jestem zła!! Dziś miałam wgrywany na nowo system bo ździsio ledwo mi zipał i teraz nie mogę odzyskać niczego z gg 😭 ani kontaktów nie mówiąc o archiwum 😭 Love do bólu Dziewczynki. Napiszę później. Trzymajcie się mocno. Anusssia jestem z Ciebie dumna ❤️ Giga nie łam się 👄 Rumianuś GRATULUJĘ 👄 Nalka ❤️ Kigguś olej cymbałków :) Telegraficzny skrót bo muszę uciekać. Odezwę się jutro. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Wczoraj mialam urodzinki, ale nie moglam swietowac bo musialam sie pouczyc na to glupie prawo:/ grrr... ale odbije sobie w weekend :) A i moje Kochanie wczoraj dostalo mandacik za przekroczenie predkosci:( A teraz sie zakrztusilam jedzonkiem.... Jak bede miala czas to tez sobie zrobie takie malutkie SPA:))))))) Trzymajcie sie Kwiatuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×