Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

oj ruminaku biedactow moje ale przynaiej bedzie mi razniej na mojej diecie:P hihi wykorzystam cie:P moge??? a na pajacyka wchodze codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja nie wiem co z Rumianeczkiem naszym toffanym :( tzn nie domyśliłam się. Tępawa z deka jestem pod tym względem :( Owczuś też kiedyś miałam bojowniki :) Na jednego samca muszą przypadać chociaż 2 albo 3 samiczki bo wykituje :P A jednej broń Boże bo ją zamęczy taki napaleniec :P :D A i spróbuj mu kiedyś przystawić na chwilkę lusterko do kuli to zobaczysz jak się napuszy :P :D Ja też dostałam od Miśka :) A rok temu na Walentynki takie GIGANTYCZNE akwarium. Przeraziłam się jak je zobaczyłam i nie mogłam spać bo bałam się, że pęknie i zaleje mi całe mieszkanie :o ale już się przyzwyczaiłam :) i nawet słoci wygląda :) Ja to jak zwykle muszę zaraz całą historię opowiedzieć :o Współczuję z tymi wirusami :( U nas ogólnbie spokój tylko dzieciaczki chorują na zapalenie oskrzeli i płuc :( Fitness a co dolega Twojemu?? A ja siedzę i się lenię. Wy jesteście na dietach a jak przed chwilką tak się napchałam, że aż mi niedobrze :o i do tego mam wyrzuty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce jedzenie!!!!!!!!!!!!!! mam taka ochote na czekolade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo kakao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i na diecie to jest jakas paranoja!!!!!!!!!!!!!! ja nie chce, przeciez ja bez czekolady do glowy dostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry witam wszystkie glodne:P najedzone odchudzajac e sie i te z przymusowa dieta:P hihi wlasnie wstalm i bede pic kaweeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ja wlasnie wstalam:P wiem wiem len ze mnie ale jak moge to dlugo spie:) owieczka juz po kawusi a ja lece do lazienki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D ja z tych nieodchudzających się:P nic nie dała żadna dieta zbyt kocham jeść:P Muszę wymyślić cos innego:P A co do D wiecie co on raczej pojedzie to jest tylko kwestia czasu...no ale jestem z tym w miarę pogodzona...a wczoraj mieliśmy o mały włos pierwsza kłótnię;P na szczęscie skończyło się na małym fochu z nim sie nie da kłócić;)ech;) zołza ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku to miałaś szczęście że taki dziadziuś jest lekarzem...ech ja muszę iśc do ginekologa i kurde czekam na kobietę do faceta nie pójdę bo o tych tu naszych krązą niezłe legendy... Mam nadzieję że u Ciebie będzie wszystko dobrze😍 Anielko własnie co tam u Ciebie??jak sprawy z P ze sklepem jak z wyjazdem do Moskwy?:) Fitness własnie może to grypa żołądkowa? U Darka mojego połowa rodziny jest na to chora i mam nadzieję, że on sie nie zarazi...Pozdrów sowjego kochanego i niech wraca do zdrowia;) Owieczko hehe fajne imię;) Ja niestety nigdy nie miałam rybek za to moj wujek miał gigantyczne akwarium własnie jak Bombusia:) I miał bojowniki wiec wiem co to jest;) Bombuś no to gratulacje zaliczenia wszystkiego tak ładnie:D:D Tak za 9 dni Walentynki...mam nadzieję, że mój D zostanie do tego czasu...a potemn świętujemy nasz roczek:P hehe raczkujemy już Kochane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko zdasz na pewno poprawkę😍 Bombusia Ty ta fonetykę i ten jeden jeszcze na pewno też😍 Wiecie co jestem wkurzona dowalili nam taki plan że szok!! Przerabane od rana do nocy na wydziale:O No oni są chyba nienormalni trochę mam ćw o 8 rano a potem następne o 16 i cały dzień siedz tam i sie gap w ścianę!! No co za....grrr jakbym dorwała tego co jest tak madry....ech wkurzyłam się... ja tez nie dawno wstałam musze sie naspać:P a w ogole wczoraj bylismy znowu na karaoke:) I eh było tak miło bo to było to nasze stare karaoke. A najgorsze że przyszedł ten chłopak co WAm pisałam kiedys że miałam z nim starcie co bronił Klaudii raz i do mnie dzieńdobry Pani Darek wzrok zabójcy na niego bo wie o wszystkim o tym debilu....no ale poza tym było oki:) Ide coś posprzątać bo tata powie że się lenię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki?? czt gołąbki sa lekkostrawne??;) bo jak tak to zarza peknę:P ummm uwielbiam byc na diecie:D mama mi powiedziala ze ja bez slodyczy do glowy dostane a oni ze mna;) lece wloski umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam niespodziewana wizyte tesciow :P kurde ale zrobilam pgrom bo oni juz byli na schodach a ja jeszcze w pizmie i nieumta;/ myslam ze sie wsciekne ale dalam rade :P i wizuta sie udala:P Rumanku dasz rade kotek a ja mam jutro miec niby golabki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko to mialas suprise:D strasznie mi sie wlosy elektryzuja, juz nie wiem czym mam je myc zeby przestaly, stercza mi dzisiaj jak siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że humorki dziś dopisują :D I ciągle o jedzeniu :P Qrde ja to już siły na siebie nie mam :P Jej no ale jeszcze odmawiać sobie przyjemności jedzenia?? To co wtedy miałybyśmy z życia?? ;) :P Owczuś współczuję zaskoczenia :P hehe nie wiem co ja bym zrobiła w takiej sytuacji.. chyba bym powiedziała, że nie ma mnie w domu :P Ja też chcę gołągki 😭 Aaaa Rumioanuś nie martw się siankiem na głowie.. dobrze, że je masz bo mi włosy wypadają garściami :( Już nie wiem co mam robić :( Niedługo będę łysa 😭 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze napisać Nalusi, że strasznie zazdroszczę jej tych imprez.. u mnie ostatnio pod tym względem nic nie wypala 😠 Cieszę się, że tak świetnie układa Wam się z D :) A swoją drogą.. mała kłótnia od czasu do czasu też jest potrzebna, żeby nie było za mdło ;) A poza tym.. jak słodko się później godzi.... ;) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku wiesz co kup sobie płynny jedwab. Ja używam i mi pomaga. Ten np z Gliskura czy jak to sie tam pisze:P Tą odżywkę albo po umyciu bez zmywania albo taką normalną i stosuj trzy razy gdzieś w tygodniu. Powiem Ci, że o tego zauważyłam, że mi już nie sterczą a też latały w całe strony:P Owieczko hehe to niezle ale dobrze, że się wizyta udała;) Bombusiu mnie też się nic nie chce:P heh ale z D się nie da kłocić on od razu robi te swoje oczka i ja juz wymiękam:P Chyba sie naprawdę zakochałam;) A jak tam Twój Skarb?:) Ja własnie czekam na niego i wiecie co musze go namówić abysmy poszli coś zjeść:P W nosie z dietą jak wyjedzie będe sie odchudzac tak sobie powtarzam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SLONECZKA 🌼 Własnie wrócilam niedawno do domciu z pogrzebu.... i strasznie zmarzlam....brrr... Takie wydarzenia sklaniaja czlowiek do refleksji na życiem.....hehs Jedyny plus jesli o plusach tu mozna mowic to poznalam troszke rodzinki z daleka :) A z moim Kochanie chyba juz wszystko jest w porzadku, troszke sie przeglodzil... w sumie to dzis i wczoraj go nie wiedzialam :( i jutro tez nie zobacze bo bedzie sie uczyl, ma zalegly egzam. Rumianku---> mam nadzieje, ze wszysciutko bedzie oki. I w sumie troszke diety nie zaszkodzi nikomu :) Nawet z przymusu... Chociaz ja wole cwiczonka, ale jakos ostatnio nie mam motywacji :( a przydaloby sie...hmmm... chyba bede musiala nad tym serio pomyslec. Bombus---> mi tez wloski nieraz wypadaja garsciami, ale ostatnio mi przeszlo.... to przez stres i brak witamin. Ja bralam wtedy tabletki i jakies odzywki wzmacnijace wloski stosowalam, naturalne szampony i przechodzilo. W sumie mam to co jakis czas. Owieczko---> aaa niespodziewane wizyty sa najlepsze..hehe no bo wtedy musisz wykazac sie umiejetnoscia wychodzenia z \"opresji\" :D Nalus---> tylko mi sie nie waz klocic ze swoim KOCHANIE!! Bo jak sie wciagniesz to potem moze byc ciezko. A i masz fajniusio, ze non stop na imprezki chodzisz... ja w sumei juz dawno nigdzie nie bylam:( A i wlasnei zjadlam cale TOFFIFEE :P BUZIAKI:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness jestes bez serca, jak mozesz mnie tak katowac i pisac ze zjadlas toffifee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
dzien dobry jade dzis na egzamin i powiem wam tak ze teraz sie boje ale sie nieczutalm bo jak to czytalm to mi sie wydlwo ze ja to umiem i czueje sie zbyt [pewnie siebie i pewnie niezdam:/ no ale trudno jeszcze potem sie odezew buzkakaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×