Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

bombus moj komputer to jest dopiero aparat:P dzisiaj jeszcze raz drukowalam moj plan, 45 minut czekalam az raczy zadzierzyc:P pieronskie wirusy😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mam napisac o wszystkim kiedy mnie nie bylo no wiec strasznie tego duzo ogolnie kazdy dzien spedzalam z miskiem zazeralismy sie lodami z bita smietana ogladalismy wszystkie bajki jakie znalezlismy w wypozyczalni i kursowalismy od mojego domu do jego. mial wyplynac juz 2 lutego wyplynal 20 dni pozniej dlatego ten okres byl bardzo emocjonujacy i nerwowy z cudownych uniesien za chwile do koszmarnych klotni od czulych usciskow do trzaskania drzwiami o 1 w nocy i ucieczke na plaze a potem wielkie pogodzenie w tonie lez. straszna hustawka ale to dlatego ze oboje bylismy wykonczeni tym \"wyjezdza-nie wyjezdza\" 8 lutego byla nasza rocznica wypilismy z jego mama szampana i bylo bardzo milo. 14 lutego walentynki:D najpierw u mnie na obiedzie po tem z jego rodzicami kolacja i o 23 przezucanie wegorzy zamrozonych do solanki w zyciu sie tak nie ubowilam i nie mialam tak orginalnych walentynek:P. w miedzyczasie bylismy z jega mama w gdyni i kiedy on zalatwial sprawy kontraktowe my z mama gadalysmy jak najete w tym samochodzie o dziecinstwie miska o facetach ogolnie i roznych pierdolach w drodze powrotnej wstapilismy do ustki zeby zobaczyc lodz ktora jego ojciec remontowal znaczy kuter ogolnie bylo zabawnie jak wlazlam do sypialni kutrowej bo tam zostalam zaproszona na kawe:P kiedy wyplynal strasznie bylo sie obudzic wjego lozku bez niego ale dalam rade mialam wracac do domu ale wstapilam do mojej kolezanki i uchlalysmy sie winem............... A TERZA NAJWAZNIEJSZA WIADOMOSC:) ODEZWAL SIE:D:D:D wczoraj jak ogladalam braveheart przyszedl sms od miska ze jest wszystko w porzadku ze za mna teskni i ze to ostatni rejs bo snie mu sie co noc i nie moze wytrzymac:D {nie wierze ze to ostatni rejs ale to bylo mile zdanko:) } no a teraz leze polamana zazeram sie galaretka i z nudow sie ucze;) milego popoludnia dziewoje:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla was kobierzec kwiatow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lece do pracy, milego popoludnia🌻 giga postaraj sie bradziej, myslisz ze sie tym zadowole??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... widze ze frekwencja nam dopisuje zauwazylsice ze przez pewnien okres niebylo nic a teraz ruszyło cieszcze sie ,bo zakladajac ten topik niespodziewalam sie ze bedzie on tak dlugi tzn nie jest dlugo bo DŁUGO powiem jak bedzie 10 lat:) hmmm tak wogole to ciekwe jak nam sie to wszystko potoczy co nie?? jestemy z roznych miast i ceikwe jak to bedzie... oki teraz wam opisze moj slub poiwem tak ze niechce mi sie nic robic w tym kierunku nielubie takie zachodu bo i tak zawsze kazdy bedzie wiedzial co poiwedziec ;/ ze suknia nie taka ze sala za mala i takie tam.. zaproszenia juz mam wypisane ale jak mam chodzic bo tych wszystich ludziach to zaprzeposzeniem huj mnie strzla no ale jak trzeba to trzeba..:) na branie miary pojde jakos w naspnym tygodnu bo milam sie do salonu zglosci na pocztaku marca wiec to bedzie w sam raz, dj zamowinego juz tez mamy , teraz myslimy nad podziekowanem dla rodzicow , ale szczezrze to chyba zostanie przy tradycyjnym podziekowaniu. Teraz tez mamy isc do ksiedza spisac protokul i zaczna nam sie nauki przed slubne i jak narazie to tyle:) chyba:P Naluś super ze tak sie wkupasz w rodzine tak powinno byc a poiewem ci jedno ze teście zawsze lubią swoje synowe bo wiesz młoda ładna krew jak to sie mowi tez to przechodzilam tzn. przechodze nadal:P Gigusa fajnie sie czytlo twoj post zawiało nutką romantyczności ale tu popieram Rumianka jak na nadrobienie zaległosci to sie kiepsko postralas:P CIESZE SIE ZE TWOJ MISIEK SIE ODEZWAŁ Bombus super ze masz dzis dobry dzionek tzn humorek i obys zie tak budzila co rano z takim nastawienm do zyia bo warto ...:):) Kig i jak u ciebie kochnie?? ruszylo cos?? Anielciu zrowiej nam teskno nam tu za nasza tancereczka:( kuruj sie Fitniess ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ps. zapomnialm juz co milam napsiac reszcie zraz sie odezwe dalej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem co chcilam powiedziec Fitniesiku napisz nam co tam na zajeciach chyba masz blsiko bardzo do domu ze szkloy skoro wpadlas cos zjesc w przeriwie miedzy zajeciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki! Owieczka>>> Ale masz pewnie zamieszania w sprawie ztym slubem ale ciesze sie, ze poznalas tego swojego jedynego. Ja tez bym chciala wiedziec ze to ten i sie nie wahac. Musze Cie zobaczyc w tej sukni slubnej, juz mnie ciekawosc zżera :) A jak duze robicie wesele na ile osob? Jesli juz to pisalas a ja zadaje ci te same pytania to sorki ale nie czytalam waszych wczesniejszych wypowiedzi :( zaczełam ale tego tyle jest ze musialabym spedzic caly dzien a niestety nie mma tyle czasu i mma ograniczony dostep do komputera ;( Kurcze zazdroszcze wam tych studiow, ja mialalm isc w tym roku ale zdecydowalam sie wyjechac, ale nie zaluje... :) Tyle bym awasm chciala powiedziec... ale nie wiem od czego zaczac? Boże ślub ciagle mi hcodzi to po glowie, jaki to piekny moment w zyciu czlowieka. Aha Owieczka sorki ze pytam ale wychodzisz za maz z wlasnego wyboru czy koniecznosci? Fitness>>> fajnie sie z Toba rozmawia na gg buziaki Rumianek i magda dziekuje za fotki, sa sliczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej owieczko ja sie ciebie nie boje i mnie nie odstraszasz :) buziawki 🌼 🌼 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczynki czy moglybyscie mi podac jeszcze raz swoje gg bo nie wrzucialam na serwer i buuuuuu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle jak ja jestem to zadnej nie ma i ciekawe do kogo mam pisac, do siebie nie będę ;( ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niech ltoras sie odezwie bo mi smutno.... nie mam tu nikogo komu bym sie mogla wygadac, jedynie Kasie ale ona jest na 2 koncu wyspy, wczoraj u niej bylam :) odezwijcie sie kochane! >>> Gigusia jak sie czujesz, jak noga? Lepiej troszke? mam nadzieje ze tak.buzka ❤️ Anusska>>> nie martw sie tak ta szkola dasz rade, mądra z Ciebie bestia :) ❤️❤️ bomabstyczna>>> co u ciebie? jak sie masz? 🌼 ❤️ Kig>>> jak tam ci sie uklada z twiom kochaniem? mam nadzieje ze dobrze ❤️ jak samopoczucie? :) A Rumianku co u ciebie? Nala ładna z Ciebie dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam korki :P Aniu Julio ale wystrzeliłaś Owieczce z tą koniecznością :P:P hehe.. to ja Ci napiszę.. Owczuś ze swoim jest normalnie już z pół wieku.. a tak dokładnie to koło 10 lat (rok temu było 9) i Owczuś uwielbia swojego Pysiaka :D więc to ślub z chcenia a nie z konieczności :D Bo i ile można chodzić?? :P Owczuś to już pełną parą idą Wam przygotowania :D Nie martw się niczym - olej to :P Nakważniejszi jesteście Wy tzn Ty i Twój przyszły mężuś :) A reszta to tylko dodatki :P Wszystko się uda.. A ja od razu zamawiam na maila wszystkie możliwe zdjęcia :D Aniu Julio ja też siedzę sama w domeczku.. tzn z mamą ale ona chora i przysypia :) Ja to mam pecha do koleżaneczek.. kiedyś już o tym pisałam z 5 razy :) GIGAAAA.. to suuuuuper że wszystko OKI :D Cieszę się, że między Wami jest tak dobrze :) Dużo przetrwaliście.. teraz już nie ma mocnych :D Ale przyłączam się do Dziewczyn - nie postarałaś sie tak, jak tego oczekiwałyśmy :P Chcemy JESZCZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaniu Julio co to za tekst w ost poście 😡 ??????? Chcesz po tyłku??????????????????????????? Ty niedobra Dziewczyno 😠 Przecież my bardzo Cię ten no ❤️ I nie chcę czytać więcej takich bredni!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dzieczyny... mam jutro rodznicę :D tzn ja z Miśkiem :) 2,5 roku dokładnie :) Hmmmmmmmm nawet nie wiem kiedy to minęło.. znam Go już jak nikt :) Już nawet wyczaiłam, że jutro się do mnie wybiera :D Muszę wystrzelić z czymś super romantico :P I mam do Was Dziewczyny interesa.. tzn macie jakieś pomysły?? Może już coś ciekawego przerabiałyście?? ;) Bo u mnie pustki w łepetynie :P Aż mi się fajniej zrobiło :) Spadam się pouczyć bo do kolosa coraz bliżej :o ❤️ B U Z I 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia przegrala walke z rakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dzieki Bombus za przedstawiei mnie:P tak to juz 10 lat:) Aniu Kasia napisala prawde:* hmm a co do romantiko to nieweim nic mi nieprzychodzi do glowy :( bo wiesz jesli macie warunki to mozesz obwiazac sie czerwon kokarda i dac siebie w prezencie a jak nie to mozesz caly pokuj wylozyc swiecami i dac jakaos nastrojowa myzuka taka jaka lubice obydwoje moje kochnie mi tak kiesys zrobilo ahhhhhh co to byl za wieczor a jaki sexxxxxxxxxxxxx ulala niezapomnie tego nigdy:P Anusska widze ze po opise na gg ze cos zdalas:P jupi jupi jupi jupi proponuje oblac to wirtualnym szmpanem.. ...a więc za nasza przyszła PANIĄ DOKTOR GUL GUL GUL GUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo jestem strasznie zmeczona, a zaraz zmykam na bilard z kolegami sie umowilam, ze poucza mnie grac:) Jutro cos skrobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś współczuję :( Trzymaj się Skarbie.. Owczuś....... hmmmmmmmmmmmmmmm.. DZIĘKI Maleńka :D Wiem, że to śmieszne obchodzić połówki ale co tam - każda okazja jest dobra :P I trzeba korzystać.. ;) Anuuusia a co?????? ... w każdym razie GRATULACJE :D Owczuś.. natchnęłaś mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu B Owieczka dała naprawde fajny pomysł na spędzenie tego dnia;) Ja bym sie owinęła w kokardę:PNo to jutro Miśku świętujemy rozumiem chociaz mały kieliszek szampana za zdrowie Wasze;) Kiguś biedactwo nasze trzymaj sie tam😍 Jestesmy z Tobą😍😍 Owieczko heh ja tez bym sie wściekała nie cierpię takich przygotowań...ale co zrobić. Napisz nam Słońce jak przymiarka;)a jak u promotora wszystko oki? Aniu Julio wysłałam Ci maila z gadu moim:) Kochanie my Cie uwielbiamy kochamy nawet więc nie pisz nam tu takich głupot😍 Gigusia mhm naprawdę powiało romatycznością...fajnie że sie odezwał wiedziałam że się odezwie:) Zleci jak nie wiem i będziesz miała go przy sobie:) Fajnie że z teściową masz takie relacje:) Trzymaj sie nam :) Fitness ja nie umiem grać w bilarda jak sie spotkamy nauczysz mnie;) Rumianeczku Bombuś ja też uwielbiam szkołe uczuć:):) Mogłabym ten film na okrągło oglądać:) Ja tez piję za zdriwe Anusi:):):D GUL GUL GUL :P Anielko nasza chorowitko odezwij się 😍 Tak wiem Wy macie zawsze racje;D:D Już sie tego nauczyłam:D I tak bardzo chce Was ponzac na żywo że łooooooo:P:PKurde ale sie z Wami zżyłam no:) Wróciłam nie dawno ze szkoły miałam zajęcia z feminizmu:P Fajna babka i tak będzie przez pól roku zostane jak Kazia Szczuka:P Ide lulać bo padam słodkich snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×