Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anusssko nie wyslalam ci zaproszenia tam bo wiem ze masz urwanie glowy;) dasz rade slonko, trzymamy kciuki za nasza pania doktor:) łobuzy ja lece do pracy, zjadlam teraz obiadek i moge isc pracowac:P koniec obijania:D milego popoludnia jak wroce to mam nadzieej ze bedzie co czytac:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze nic nie pisze, ale jestem chora:( Wybaczcie...plisek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) Fitness oczywiście, ze wybaczamy kuruj nam sie Skarbie😍 Anusia jestem z Ciebie naprawdę dumna:) Utrzymałaś sie Kochanie przy takim odrzucie widzisz masz silną psychike i teraz jestem już wiecej niż pewna że zostaniesz i utrzymasz sie na studiach 😍 Trzymam kciuki za egzamin😍 A jak tam mieszkanko? Jak tam z Twoim Kochaniem Ci się układa?? Rumianeczku ja dostałam to zaproszenie i od Owieczki też:) Jak znajde chwile to tamw ejdę zobaczę o co chodzi. Owieczko gratulacje!!!! Cieszę sie bardzo, że tak dobrze Ci poszło:DWiesz co ja też nie lubię takich przygotowań i jak kiedys miałabym brać ślub to tak kameralnie bym wolała ale to raczej nie mozliwe będzie... Kigus przyjrzałam sie tym zdjeciom i stwierdzam jedno są śliczne naprawdę:) Bardzo ładnie na nich wyszłaś:) Masz śliczne oczy:) O no to widzę super, ze tak Ci sie układa z Samem:) Pozdrów go tam od nas;) Mhm i co wyżerkę miałaś aż mi sie jeść zachciało jak czytałam :P Anno Julio fajną masz pracę:) Wiesz co ja miałam zdawać na stosunki międzynarodowe ale wszyscy mi mówili, ze to mimo wszystko nudnawe jest...ale teraz czy ja wiem przy moje socjologii?? Czy to byłoby nudne? jednak stwierdzam, ze oba kierunki są ciekawe:) A co powiedziałabyś na politologię?Heh ja Ci zazdroszczę tak jak i Kig tej Anglii:);) Bombusiu a Ty miałaś już wyniki z fonetyki??na pewno zdałaś :) Heh amsz racje z tą zazdrością chorobliwą...ja i P niestety nie wygraliśmy i powiem Wam, że to naprawdę wykańcza psychicznie...Kochana ja też jestem leń opatentowany:PCo tam u Ciebie?:) Anielko odezwij sie co postanowiłaś jak to rozwiązałaś?? Gigusia no wiesz co odezwałabyś sie do nas😍 Wiecie co padam normalnie. Mam taki plan tyle zajęć że nie mam na nic czasu. Obok na biurku lezy stos ksera i nie wiem kiedy ja to przeczytam i zrobie notatki...poza tym jestem cholernie nie wyspana. A na dodatek miałam małą schize:P Wzięłam następne opakowanie tabletek anty o jedną za wczesnie i bałam się że będziemy mieli dzidziusia ale na szczęscie to nie ma za duzego wpływu na ochronę i jest okej wszystko ale co panikowałam to panikowałam:P A D razem ze mną:P a co do D to układa nam sie bardzo dobrze aż się boję że zapeszę;) Staram sie nie denerwować i wszystko na spokojnie rozwiazywąc no i jakos nam idzie to:) a w maju chcemy na trzy dni do Zakopca znowu jechać:) Okej idę do tych kser zajrzę później postaram się😍 Kocham Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja właśnie wróciłam z lądu, musiałam coś załatwić. kupiłam sobie fajną tunikę :) Nawet nie wiedziałam ze tam są takie zajefajne ciuszki i niedrogie do tego :) Fitness lecz się lecz dziewczyno bo zdrowie najważniejsze :) Właśnie się zarejestrowałam w portalu nivea :) Hej ale dlaczego mi zazdrościcie, że jestem w Szkocji? To wcale nie jest takie kolorowe ale jakoś nie chce mi się wracać do Polski... Wczoraj rozmawiałam z moją rodzinką na skypie także już tak za nimi nie tęsknię. Zobaczyłam w końcu mojego przeukochaneo 16-miesięcznego chrześniaka, jak on urósł ;) Cieszę się laski,że dobrze wam idzie na studiach i w związkach. Ja jakoś nie mam szczęścia do facetów, choć nie powiem powodzenie mam. Tylko jak już przyjdzie co do czego to okazuje się kretynem albo coś jest nie tak. Wiem jednak,że teraz będzie inaczej, poprostu dojrzałam do pewnych spraw. :) buziaki narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... Anusska jaki esej kochnie fajnie ze mimo tego calego zgielku i braku czasu na wszystko masz czas sie do nas odezwac bo my tu tesknimy za toba a zrazm ci bardzo kibicujemy i wierzy w ciebie wiec badz dalej taka zaprata a zajdziesz naprwde daleko :) WIERZYMY W CIEBIE Naluś no no nieladnie tak :P:P wiesz dobrze o co mi chodzi ja wiesz ciocia moge byc niemam nic przeciwko temu ale wole z przmyslanej decyzji niz z pomylki:P:P tu oczywiscie zartuje zebys sie niepogniewala ..dobrze ze skonczylo sie tylko na panice:P Rumianku to ja myslam ze z twojego zaproszenia sie zarejestrowalm :( to nieweim od kogo dostlam tamte przez ktore weszlam;/ kurde a myslam ze tobie sie rejestruje przepraszam:* Aniu Julio niewazne gdzie jestes wazne zeby ci tam bylo dobrze :) a czemu tak wogole wyjechlas z Polski?? mam propozycje zrob sobie zdjecie w nowej tunice i nam wyslij:) na meila bo my mamy taki zwyczaj ze wysylamy soebie zdjecia zeby wiedziec z kim rozmawiamy :) wiec czemy na meila:) Giga to mnie wkurza siedzi na gadu a tu sie nieodezwe az chyba do niej zagadam no:P giga masz klapsa w dupe na opamietanie:P:P:P:P Fitnesiku zdrowej nie czy niemozecie byc zrwoe chcoc raz wszystkie KURUJ SIE KOBITO C Z E K A M Y T U N A C I E B I E ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny weszalm sie pozegnac znaczy sie zyczyc wesloych snwoi i kolorowych ja spadm do lozka bo jakos mi zimno ...buziam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z tym zdjęciem to nie dzisiaj już mi się nie chce. ale coś wymyślę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usprawiedliwiam gige bo jest w rozpaczy nasza mycha, jej misiek wyjechal wczoraj:( i nasza giga jest w rozpaczy:( slonce my cie kochamy i czekamy na twoje posty👄 aniu julio dziekuje za zarejestrowanie, brakuje mi 5 osob jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussko brawo doktorko pieknnie dumna z ciebie jestem:-* Rumianku jak prawko brata?zdal? Anno J w szkocji jestes?aaaa trop za tropem moze wreszcie ujawnisz gdzie dokladnie:P oj padam wlasnie rocilam z pacy jestem tez ani doktor pisa krew dluga historia przyszla do lekarza zis dziewczyna ktora zawsze nbyla dla nas niemila rodzinka pataologiczna jej siostry juz nie sa naszymi pacjentami bo je usunelism bo przeklinalmy do nas itd ale ona i maka zostaly i lekarz wpierw wola do mart o chusteczki a 5 minut pozniemj nas oie i mowi to ktora z was teraz wezmie ja na bok i jej po prostu wyslucha? my occczzzyyy pomyslalam no tak laskama problemy z rowiesnikami to doktore chce zeby sie nam wygadala wiec mowie ze ja...co sie okazalo po poltorej godzinie rozmowy i szlochow: rodzina patologiczna matka alkoholiczka ojiec polazl gdzies dwie siostrys tarsze i brat maly siostry 21 20 lat obie maja dzieci i sa po aborcji cpaja, byl dziadek wiec ona w wieku 15 lat uciekla do dziadka matka nigdy jej nie pomagala zawsze krytykowala, diadek zmarl na zawal na jej oczach i rekach 2 lata temu. dzieczyna ma depresje gleboka i od 2 lat chce sie lecyc ale za mloda na prochy ma 18 lat wyslana do psycholoa na liscie oczekujacych od kwietnia, zaniedbana matka nie daje jej pienidzy dorywczo pracuje mieszka z siostrami ktore ciagle ja prosza zeby sie dzicmi zajmowala. Caly zasilek one na prochy lub impry wydaja i mowia do niej ze ma isc ikracsc jedzenie. Ona kradnie jedzenie ubrania ale nienawidzi siebie za to. Chciala sie zabic iele razy ale jk sama mowi Bog mial inny lan i juz nie probuje. ALE promyk pojawil sie kilka miesiecy temu poznala faceta z jeszcze bardzej patologicznej rodziny ktory tak samo kradl tylko na wieeelka skale domy a nie w sklepach. I sie zakochala on prawie przestal krasc, ona wierzyla ze jej sie uda wyjscz tego gowna zapisala sie do collegu i...jest teraz w 3 miesiacy ciazy a jej chlopak...w wiezieniu! bo policja go szukala za te wlamania i jego wlasna matka go wsypala i odala adres gdzie przebywa! wiec ona dol totalny nie wie co ma robic na studia nie pojdzie do pracy tez nie krasc juz nie chce bo dziecko jaki to przyklad zabic nie bo dziecko dla matki jest kur_ mimo tego ze siosytrty jak mialay dzieci to byly mlodsze i kazde dziecko z innym facetem! takie sterszcznie...oh ciezko mi bylo tego sluchac bo jak na nia patrze to widze siebie dziewczyna jedyne czego chce to zeby ktos ja kochal zeby mogla wyjechac z tehj dzielnicy zeby miec jeden pokoj i jakos sobe poradzi. Mimo ze w 3 mieiscau u poloznej nie byla wogole nie chciala na koniec sie zgodzila wiec ja zapisalam . mata traktuja ja tak jamk oja traktuje mnie z tym ze moja NIE jest alkoholiczka wiec siedzialam z nia sluchalam (bo na po prostu chciala zeby ktos jej wysluchal i znia porozmawial bo mattka nigdy tego nie robila) wiec ja to zrobilam. Masakra...potem poszlam na duze piwo i wypalilam 10 fajek...nie wiem jak jej pomoc nie chce sie tez angazowac bo to moja pacjentka! ale serce mi sie kraje, przeciez to jeszcez dziecko ktore [o prostu chce byc kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze co za historia, ale co zrobić? Dziewczyno nie bierz tego tak do siebie, ale wiem łatwo się mówi, prawda? Ja wiem też chcę ludziom pomagać, ale nie zawsze mogę niestety. ja też chcę być kochana ale nie mogę jakoś trafić na tego swojego :( Kochana nie przejmuj się tak tym, nie angażuj się bo jak się już wplączesz to będzie trudno. Ja jestem na wyspie Arran jeśli Cie tak to interesuje. 3maj się a napewno dasz radę, skoro już z tyloma rzeczami sobie w życiu poradziłaś... Mi też nie jest łatwo, wyobraź sobie. Sama bez swoich przyjaciół, rodziny, chłopaka. Tylko mam kolegów i przyjaciółkę ale już poznaną tutaj... a i taką 2 matkę w pracy, fajna kobieta, nie wiem co bym bez niej zrobiła. We wszystkim mi pomaga, zawozi. Dlatego uważam, że trzeba ludziom za dobroć tym samym się odpłacać. Uwierzcie,że będąc tak daleko od bliskich mając 20 lat można dużo zrozumieć, docenić to co się ma. Nie znam was ale wiem, że te rozmowy mogą nam wiele dać, a więc 3majcie tak dalej a bedzie ok. Pozdrawiam i zmykam w kimę pa buziaki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig wspolczuje tej dziewczynie z calego serca, niektorym to ciagle zycie rzuca sie klody pod nogi, mam nadzieje ze jakims cudem ulozy sie jej, naprawde przez pryzmat takich ludzi docenia sie to co sie ma aniu julio pisz o czym tylko masz ochote, kazda z nas wyplakuje sie tutaj jak jej ciezko, dziel sie z nami wsyztskim , my tutaj jak rodzina❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D wiecie co strasznie mi brakowalo wczoraj tego topiku, wrocilam z knajpy przed polnoca i chcialam wam z przyzwyczajenia napisac dobranoc a tu ZONK:P moja kolezanka ta ktora wyjechala do skzoly do Danii przyjechala na ferie i musialysmy sie spotkac:D przyjechala jeszcze moja przyjaciolka z narzeczonym i jeszcze pare znajomych takze ogolnie spedzilam mily wieczorek..........a dzisiaj mnie czeka PARAPETóWA!!!!!! dlkatego lece sprzatac bo dzisiaj jestem sama w domku wiec musze wsyztsko szybko zrobic:P milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze juz jestemu bo ja rumniaku tez caly czas z przyzwyczajenia wchodzilam cay czas i nic:( a teraz juz jest:) to wodze ze milas fajny wieczorek wczoraj hihi mi sie chyba taki dzis zap[owiada bo moja kochnie zostanie u mnie noc i obeiecal mi masaz hmm jak ja uwielbima jak on mnie masuje:P a teraz pije kawe a potem ide na zakupy no i sprztam jak zwykle co sobote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Fajnie, żę przywrócili nam topik yoooohooooo! Ja wczoraj rozmawialam z moim kolegą na skypie. Wiecie co się porobiło.... Chyba się we mnie zakochał, powiedział mi tow czoraj. On nie powiem tez mi się podoba i jest zaje...ty, ale ma juz trochę pokładane życie a ja nie chcę mu tego psuc. Ma do mnie przyjechac na wyspe na przyszły weekend, pewnie będzie się działo. tak naprawdę to nigdy się nie widzieliśmy na żywo. Tylko rozmowy telefoniczne i skye, zdjęcia. Ale chłopak jest wart uwagi- uwierzcie.W sumie to on chciał zobaczyć tylko wyspę i poznać mnie na początku, ale teraz się to rozwija. Dużo przeszedł w swoim życiu, choć ma 23 lata, ale miał ciężko i jeśli ja bym teraz coś nawaliła to nie wybaczyłabym sobie tego. On tez mieszka w Szkocji, ale po drugiej stronie.Aha najgorsze jest to, żę on ma dziewczynę, z ktorą nie do końca jest szczęsliwy bo ona jest innej narodowości Co ja mam zrobić? Powiedzcie moje drogie. #majcie się cieplutko. Zmykam do pracy bo mam na 12. buziaki pozniej odpisze cos na wesze tematy ale teraz I\' m late. pa ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczak20
czesc jeszcze raz:) Rumianku masz racje pusto tu jakos no ale dzis sobota to rozumiem ta nieobecnosc:P Aniu Julio hmm trudno cos poiwedziec co do twojej sytuacji ale pwoeim ci tak ze narzie to mozecie sie spotkac bo jak mwoisz ze go niewidzilas jeszcze na zywo to tak naprwde niewiesz czego mozesz sie spodziewac jak juz sie spotkacie pogadaice to zoabczysz czy warto o niego zawalczyc skoro z ta inna niejest szczesliwy czy moze nieweim przeszkadza ci np. to jak wiaze buty :P i dzasz soebie spokuj . Mysle ze spotykanie sie i rozmawiane to ni4ejest nic zlego wiec smialo spotkaj sie znim bo nic nietracisz:) ps. ja tez mam skypa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam skype :D mozemy kiedys zrobis konferencje:) ale byloby super uslyszec wasze glosy:P aniu juli idz za rada owieczki, co ci szkodzi sie znim blizej poznac, potem zdecydujesz co dalej, milego dnia wpracy ja ide przygotwac sobie rzeczy bo dzisiaj spie poza domem:) pozniej musze sie isc wykapac, wloski zrobic i na busa:) odezwe sie jeszcze, buuziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusia6
wyjechal dostaje szjby bo sie jeszcze nie odezwal a juz mija 3 doba ryczalam jak bobr i cos czuje ze bede jeszcze ryczec. sprawdzam poczte srednio co pol godziny a tam ciagle nic najgorsze jest to ze cala rodzina jego i moja mysli ze juz sie do mnie odezwal wiem ze na pewno nie moze bo jakby mogl toby sie odezwal eh chociaz dzisiaj mi juz lepiej czuje sie bardziej spokojna ale jak mial wyjezdzac popadlam w histerie moja przyszla tesciowa napoila mnie winem szampanem i 4 kubkami melisy i jakos zasnelam a teraz siedze w domu zrobilam sobie tygodniowe wagary w poniedzialek wracam do slupska mam nadzieje ze to wszystko jakos wytrzymam............eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chciałby bezpłatny żelik antycellulitusowy z nivei :)???? Jeśli ktos jest chetny to prosze o podanie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co to byo z tym toikiem????????????ale jaja,,,, Giga no juz mala spokojnie ja ci dam wagarowac,,,ja sobie moge co najwyzej wyobrazic jak ci ciezko ale dasz rade mala no:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz tak w zasadzie to ja potrzebuje pomocy w zdobyciu go :) Potrzebuje jeszcze 8 osob ktore sie zarejestrują... Moze kto mi pomoze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasiadam do czytania was i nadrobienia tego wszystkiego kiedy mnie nie bylo witam Anie Julie jestem Gabi i bardzo mi milo ze jestes z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiina ja tu pozbieralam z mojego topiku osoby wie nie znajdziesz tu nikogo chetengo:P giga👄 kig🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianek - aha rozumiem :) W takim razei zycze powodzenia :) I szczescia :D 🌼 Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kig 👄 wiem ze dam rade musze tylko zeby sie odezwal ze wszystko w porzadku chociaz w glebi duszy wiem ze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻aniu julio dziewczyny maja racje spotkaj sie z nim przeciez to jeszcze nic nie oznacza a sama rozmowa na zywo moze duzo wyjasnic 🌻rumianku milej parapetowy fajne sa takie imprezy w sumie ja tez bym na jakas poszla:) 🌻kig ta historia z ta pacjentka mnie starsznie ruszyla nie zazdroszcze ci to bardzo trudna sprawa jednie mozesz jej pomoc rozmawiajac z nia. rozmowa to bardzo duzo ona jak nikt potrzebuje bliskosci i wysluchania a ty jej to wysluchanie mozesz dac 🌻owieczko dzieki za klapsa w sumie to mi sie nalezy bo becze bezsensu przeciez on wroci a ja rozpaczam jakby niewiadomo co 🌻nala ciesze sie ze ci tak z dareczkiem sie uklada:) to najwzniesze ze jestes szczesliwa 🌻fitness zdrowiej i trzymaj sie cieplo 🌻bombastyczna masz racje kazdy dzien jest darem Boga darem tego zeby mozna bylo jeszcze bardziej doceniac zycie 🌻anussska wierze w ciebie dasz ze wszystkim rade 🌻anielko gratuluje srebrnego medalu....a z P zastanow sie bo jesli naprawde sie meczycie to moze pora jakos uzdropwic zwiazek niekoniecznie zrywac skoro jeszcze go kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×