Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianek niczym mitologiczna meduza zabija wszystkich przystojnych rycerzow wzrokiem:) ale kiedys przyjdzie ten co pocalunkiem przerwie ten okrutny czar i nasz rumianus zamieni sie w zakochanego rumianusia i beda zyli dlugo i szczesliwie ze stadem dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla skrotowa wersja bajki na dobranoc na faktach autentycznych :) rumianku nie znam angielskiego:) nie no dobra troche znam ale tego slowa raczej nie uzywalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsich bede hipnotyzowac, pozerac wzrokiem od jutra bo dzisiaj juz racze nie spotkam nikogo, chyba ze we snie:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żem się zagapiła :P Spadam Dziołchy bo jutro naprawdę nie zwlokę się z wyra :P Dobrze mi z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus nam tez z toba dobrze:) a jeszcze lepiej odkad nie znikasz:P bo wtedy sie martwimy i jest nam smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce snic bo we snach jestem z moim miskiem (boze juz smecem to jest chyba choroba o nazwie harleqinus fobios:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bądź dzielna.. idź sobie.. łóżeczko z pachnącą Miśkiem podusią czeka.. No idź do cholery.. Tak.. będę dzielna.. IDĘ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie rumianku mozesz sie podpisac:) jutro wam wysle zdjecia mojej nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie tez zbieram juz chyba;) aniu zcas na colgate:D ale tak ciezko sie rozstac, 3 dni bede zas w innym swiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozprawka nienapisana 😭 Jeszcze raz BUŹKI.. Teraz to już idę :P Bo niestety jutro na zajęciach nie bardzo będę mogła używać zapałek do podtrzymywania powiek :P Śpijcie słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja sie lenie i obija, no tak wrrrrrrrrrrrr PRZECIEZ JESTEM KOBIETA SUKCESU W PELNI SAMODZIELNA A LEZE I GNIJE WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr ninawidze byc bezuzyteczna dobranoc kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce] no do lozek juz bo bedziemy sie zegnac do rana:P a tego juz owieczka nie strzymie i tak zas przybyla strona:P wspolczucia dla reszty lobuziatek ktore jutro wejda na kafe i bede oczy przecierac:classic_cool: jestemy COOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my to mamy wyzcucie 3 posty w tym samym czasie:P jestescie niesamowite, dobra ja juz ide, zarzadzam cisze nocna, buuuziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalala kurde gnije z lenistwa jestem leniem smierdzacym wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×