Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianku skladam oficjalne gratulacje oficjalnej studentce drugiego roku :) anielko z P sie wszystlo ulozy, zawsze sie uklada wiec ja jestem optymistka w Waszej sprawie :) Nala dziekuje za zdjecia, sliczne sa :) i po opisach widze, ze z R Wam sie pieknie uklada :) Fitness tez widze cala w skowronkach z powodu faceta, wiec wszystko jak powinno byc :) bajbajko wynik z egzaminu zrekompensuje Ci ta niedziele :) zobaczysz :) a u mnie wszystko jakos sie kreci. ostatnio widzialam sie na pozegnanie z Witkiem, jako kobieta biznesu sprzedlam ksiazki z pierwszego roku z 4-krotnym zyskiem :P doszlam nawet do wniosku, ze mimo wszystko zapakuje sie do tej anglii choc poczatkowo wydawalo mi sie to zupelnie niemozliwe. ogolnie to ostatnie dni uplywaja mi w trybie znajomi-wyjazd-praca (kolejnosc przypadkowa). w piatek niby mam swietowac swoje urodziny ale co tu swietowac jak czlowiek sie starzeje i nie bedzie mogl juz powiedziec, ze ma nascie lat a dwadziescia :O heh, w zeszlym roku jako konczylam 19 to na urodziny bylam u kosmetyczki zeby mnie odmlodzila - nie wyszlo :P a jutro ide denerwowac starsze panie bo ide do mojego ulubionego lekarza i mam zamiar siedziec tam dluuuugo bo mam duzo do zalatwienia. a potem de na plac zabaw z Amela :P chcialam Wam tez opowiedziec o Pani Helence. Pani Helenka to opiekunka Oli-kolezanki z klasy Amelki. wiec Pani Helenka, zwana dalej babcia Oli, ma 65 lat i dosyc duzo zapalu do zycia. jak codziennie wracamy z dziewczynkami ze szkoly (bo male nie wyjda za prob szkoly bez siebie) to Pani Helenka opowiada mi o swoim zyciu. tym samym wiem na co poumieraly jej znajome, czy sasiadki maja czysto w domu, jak Pani Helenka ma w domu, wiem wszystko o jej dzieciach, wnukach, wakacjach w Bieszczadach, o o 12 lat mlodszym od niej tancerzu, ktory od tych 12 lat pala do niej miloscia i teraz chce sie z nia spotkac bo byla jedyna kobieta, z ktora cos iskrzylo, wiem takze jakich lekow na cisnienie uzywa Pani Helenka, ile kosztuja i ile kosztowaly leki na cisnienie Pani Krysi, ktora niestety juz zmarla, wiem tez wiele o zyciu rodzicow Oli, o bijacych swoje zony sasiadach, wiem na jakie zabiegi lecznicze i kiedy chodzi Pani Helenka, codziennie opowiada mi co robila wczorajszego wieczoru i dzisiejszego poranka i po poludniu, ewentualnie co robila w weekend, wiem jak uklada wlosy, co i jak gotuje, znam jej poglady na zycie, ludzi, swiat i polityke. jednym slowem dosyc dobrze poznalam zycie Pani Helenki i wszystkich, ktorzy cos do niego wnosza lub wniesli. jednym slowem ja jestem swiadoma tego, ze duzo gadam. a raczej bylam. bo po przykladzie Pani Helenki juz teraz wiem, ze na tym swiecie jest niedoscigniona liga mistrzow, ktorej nie przegadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mufra🌼zebys miala racje:Dbo jak nie to ja nie wiem:ood rana dzisiaj tez zakuwam:(no ale byle do czwartku....o 16 godzina prawdy:)a u Ciebie widze ze tez wsio milusio:)to dobrze.jak to niby?jak masz urodzinki to swieuj,a wiekiem sie nie martw,bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przpraszam dziewczynki ze malo pisze ale nie mam kiedy, praca dom prac dom i tak ciagle, dzisiaj mam nocke akurat wiec za niedlugo znikam, po pracy przychodze zmezona to tlyko sie kpaie i ide spac d razu:P no ale nie narzekam widze ze wam sie uklada :) kig widzialm opis na g ze reke zlamalas?? moze nam napiszesz cos??:P owieczka szczesliwa w stanie malzenskim❤️ nala tez, a giga co ?? napisz nam jak ci sie uklada?? bombastyczna znowu zaginela:P lece sie polozyc jeszcze na chwilke bajbajk nie stresuj sie poprawka bedzie dobrze, ja myslalm ze to koniec moich studiow bedzie a wszytsko sie szczesliwie skonczylo:) buuuziaki dla wsyztskich👄 mufra kiedy wyjezdzasz bo zapomnialam ;) jeszcze raz buuuuuuuuuuuziaki dla wszytskich👄👄👄 owczus dzieki za maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Ja tez jeszcze zyje:) czytam was codziennie, ale jak wiekszosc z nas nie ma czasu by napisac:) a u mnie w smie to beznadziejnie!!!! P wraca, i w ogole sie z tego nie ciesze;/ a do tego nigdzie nie jedzie bo chce byc ze mna a mi chyba przechodzi..... a ostatnia noc.....glupio mi sie przyznawac ale spedzilam z kolega nad zalewem do 4.30./....i bylo super:D ehhhhhhhhhhh jaki ja mam teraz metlik w glowie!!!! wlasnie wrocilam z pracy....smierdze frytkami:) dzis mialam jazde na 8 30, wstalam o 7;/ i oczywiscie niewyspana:) a jutro ma chyba najlepszy dzien...... 8.30- 10 jazde 10-18 sklep 19 -step i areobik 20-1 nad ranem praca w barze...;) i sie bardzo ciesze bo mam nadzieje ze nie bede miala zcasu na namysly.... a cos czuje ze jutro P juz bedzie....bo niby ma byc to niespodzianka...a ja sie w ogole nie ciesz;( ehhhhhhhh...... i co ja poczne:( rumianku fajnie ze choc troche napisalas, wiec widze ze ty tez z domu robisz hotel:P buziaczkiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla sprostowania oczywiscie nie zdradzilam go.....znaczy P.... ale spedzilismy super ladne 5 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlamalam lape buuuu pr\\awa boliiii rumian gratulaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie wzielo na rozmyslania przedwyjazdowe i mi gorzej :O jutro sie pakuje, przyjezdza moja Agnieszka, w piatek sie dopakowuje i przyjmuje prezenty urodzinowe a w sobote lece. ehhh, starsznie szybko to minelo... a dzis dostalam pierwszy prezent urodzinowy, od Amelki :) dostalam misia, piornik i linijke :) oczywiscie wszystko rozowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj ja bede trzymac kciukasy!! :P A dzis jade do mojego rodzicow na rocznice i na narodziny dziecka, ktore jeszcze sie nie narodziloooooo oj 🌼 jejciu co za stresik :0 Ps. Juz jego rodzicow poznalam tydzien temu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka to ja za pol godziny trzymam kciuki :) Fitness nie ma to jak konfrontacja z tesciami :) zobaczysz, ze Cie pokochaja :) ja sie wlasnie pakuje i jestem pozytywnie zaskoczona bo spakowalam juz 2 polki rzeczy i nie dobilam nawet do 10 kg a mam limit bagazu do 30 kg + torebka i plaszcz. jedyne czego zaczyna mi brakowac to miejsce w walizce :P aha, no i rozwijalam dzis swoj talent kulinarny i zrobilam lody sliwkowe. SAMA zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):):)dziekuje bardzo za kciuki:)mysle ze daly rade:Dale wyniki dopiero za tydz. Fitness🌼i jak bylo?opowiadaj!!!!! mufra🌼sto lat sto lat:Dwszystkiego najjjjjlepszego z okazji urodzinek:D👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!Dużo miłości, szczęscia, powodzenia w Anglii niech Ci tam bedzie jak najlepiej;) i w ogole spełnienia marzeń:D😍🌻🌻 Bajbajka uda się na pewno:) A wyślesz mi jakieś swoje zdjęcie?:) KIguś biedactwo Ty nasze🌻 Rumianku gratuluję zostania ciocią:D:D Fitness wlasnie jak było u tesciow i tez wyślesz mi zdjęcia?:):) Anielko kochana trzymaj się tam🌻 Zobaczysz że z czasem wszystko się ułoży tylko nie rob nic na siłe i wbrew sobie🌻 Dla nieobecnych dziewczyn buziaki🌻 U mnie jest oki:) za tydzien do szkoły w czwartek jade wybrac promotora:Pheh:P z R przeszliśmy mała wojne ostatnio o jego prace ale już jest dobrze chyba...w każdym razie doszliśmy do porozumienia:) Trzymajcie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra 🌻 zycze ci nadziei, wlasnego skrawka nieba zadumy nad płomieniem świecy filiżanki dobrej pachnacej kawy, piekna muzyki, poezji, odpoczynku , zwolniena oddechu, nabrania dystansu do tego co wokól, chwil roziskrzonych wspomnieniami... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postanowilam..;) Dzis juz definitywnie rozstalam sie z P..... Wróclaim i powiem wam,,,ze jak mnie przytulil nawet nie czulam takiego ciepla... A tak poza tym, to mam metlik bo moj nowy szef, na wczorajszym spotkaniu powiedzial ze mu sie podobam....upssi nie wiem co mam zrobic....ehh....a dzis przyniosl mi leki bo jestem przeziebiona:) a tak poza tym to spoko..;P nawet ciesze sie ze tak sie stalo, a z P mam dobry kontak,,,bynajmniej jak na razie...ale mysle ze bedzie dobrze... buzka Mufra sto lat sto lat stop la.......................................t................ kochana wazytskiego naj naj najlepeszego:* Oby wszystko Ci sie tam ulozylo......mysle ze nas sciagniesz za pare lat:P no i duzo szczescia:*:*:*:*::*:* milosci:*:*:*::**: i spelnienia marzen:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz spakowana, teraz moge isc i pospac do 2.00 :P dziekuje Wam wszystkim za zyczenia :) i odezwe sie jak uzbieram na laptopa ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co tam slychac u was?? niemam czasu przynam sie bez bica was czytac dlatego wyslalam kazdej z was meila mam nadzieje ze dotarl do was bo odpoiwedziala mi tylko madzia i anussa czyzby reszta niedostala?? napiszcie mi na miela co u was slychac jak mozecie bo ja niebywam na kafe niesety bo niemam kiedy . U mnue zycie plynie pelna para mam 2 prace dostalam sie na studia wiec brakuje mi czasu nawet dla meza juz nawet on sie o to wkurza ze w domu jestem tylko przelotem zeby sie przebrac i lece znwou do pracy przychodze i ide spac ..no ale trudno jak jest praca to trzeba ja szanowac co nie napszice mi prosze co uweas oki to lece sprztac dalej i zmyc maseczke bo urzadzam soebie dzis salon spa :):) musze jakos wynagrodzic mezowi moja nieobecnosc co nie :P tesknie za wami cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra ty moja kochana przeprsam zapomnilam ze masz urodziny wiec zycze ci ze sczerego serca W S Z Y S T K I E G O N A J L E P S Z E G O aby w życiu niezabraklo ci przyjacół , by zawsze nad toba swiecilo słonce abys zawsze miała ducha walki i abys była poprostu SZCZESLIWA :*:*:*:**:*:**:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mufre i nie oddam chyba ze za okup 20 mln funtow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochane:) u mnie srednio:o jestem po zabiego krioterapi(zamrazania)nadzerki czuje sie srednio:o z samcem super:D od niedzieli jestem w Kaliszu w mieszkanku nie wiem jak bedzie z netem:( ale bede starala sie zagladac:) pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig szczesciaro, jak fajnie ze mozecie sie widziec w realu;) pisz co tam u was?? owieczko wybaczamy twoja nieobecnosc, ja tez dostalam twojego maila ale tez jestem ostatnio zalatana i nie miAlam kiedy ci odpisac, dzisiaj ciagle spie, jak niedzwiedz:P bajbajko zaniedlugo wroci twoje dobvre samopoczucie❤️trzymaj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×