Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej:) Mufra- widzisz, juz nie jest tak fajnie z Piotrkiem...;/ a mianowicie wczoraj zadzownil do mie i zapytal\"kochasz mnie jeszcze?\" a poznije\"ile mozesz na mnie czekac?\" a ja juz nerwy...cisza w słuchawce....;/;/;/;/;/ tak sie w kur....tym bardziej ze ostatnio mi obiecal ze wroci w niedziele(ta niedziele);/ a ja : \"ile?\" a ten dwa tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dajecie wiare, jeszczedwa tygodnie mam na niego czekac!!!!!!chyba sobie kpi ze mnie...i oczywiscie jak powiedzialam ze mi obiecal, ze teraz wroci...to on\"chyba moiwlem inaczej\" od razu tak mnie to wkurwi.....ze od razu odłozylam słuchawka mowiac tylko \"na razie\" normalnie ten gosciu nie zna granic!!!!!!!!!!!!!! jak poszlam na areobik, tak sie wyzylam;/pozniej na rower z kumplem do 23.....napisalam smsa zeby zadzwonil na domowy bo musimy pogadac, pozniej sygnalyi oczywiscie olał mnie.............. ja juz mam tego dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!on mnie wykonczy!! co ja mam teraz zrobic??? Prezciez jak on w koncu zadzwoni to ja go tak opierd.... tak mnie niosa nerwy ze nie wiem...;/ Ale oczywiscie nie jest zle:P wczoraj mialam pierwsza jazde z instruktorem:D ktory...............jest tak przystojny!!!!!!!a jego usmiech...:) normlanie sie zakochalam, wiecjak P teraz nie wroci, to chyba nie bedzie mial do kogo:P a wiem, ze ten bedzie przy mnie...;) jeju o czym ja mysle....ehh...a tak to jest jak czlowiek czuje sie samotny..;/ dziewczyny a na jedzie bylo super, a w ogole wsiadlam w samochod, pokazal mi gdzie co sie znajduje w aucie i kazal mi jechac!!!! dejecie wiare???normlanie ja w szoku, mowie zepierw na plac. a ten nie./.....i pojechalismy na ......trase gdzie organizowane sa rajdy;/czyli same ostre zakrety itp...;)ale bylo super!!!!normlanie caly czaas sie smialismy, ja zawsze cos tam palnelam...:)( a ten do mnie, ze pierwszyraz ma taka \"klienetke:\" hehe, ale bylo pianie, mowie Wam:D ale nastpena jazda dopiero za tydzien:( juz sie nie moge doczekac....spodobalo mi sie:)a raczej spodobal:P jestem dziwna, wiem:) hehe:) no i bylo super!!!!! a ten wiesniak oczywiscie musial mi spieprzyc humor na noc;/ jeju, co ja mam teraz zrobic!!!!!!!!!????????czekac???zucic???jejku;/;/;/ buziaczki dziewczyny:) Mufra gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaczki ode mnie:) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 wiedzialam ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra, jestem lepsza......ja to dopiero sie rozpisze...:P A Bajbajka ma wielkiego kopa ode mnie do nauki szybko do ksiazek i sie ucz,,,,,,:) wiecie co im blizej tych studiow tym mi sie nie chce:( chcialabym teraz gdzies wyjechac, ale dakeko!!! znalezc jakiegoz mezczyzne i zaczac nowe zycie:) juz nie wiem co mam ze soba zrobic;/ ten debil nawet sygnala od wczoraj nie puscil(odkad sluchawka rzucialm) i jesczez moze to moja wina????debil głupi...normalnie tak mam ochote go powyzywac;/ dlatego teraz szukam kogos by pojechal ze mna na rowerze daleko!!!!!! zeby mi nogi odpadly;/ mam ochote cos rozwalic, kopnac, poszarpac....jeju niew iem, nerwy mnie niosal;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka wiedzialam, ze Ci sie spodoba :) w koncu samochod to jedna z najlepszych rzeczy pod sloncem :) a P ehhhhhhh, kolejne 2 tygodnie czekania... po jaka cholere on taka idiotyczna umowe podpisywal???!!! a mnie dopadaja zyciowe rozterki. z jednej strony chce juz byc w anglii a z drugiej to bym chciala zamknac sie w pokoju i przeczekac to wszystko... a tym czasem: jutro rano - Torun i wracam w piatek wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)jakos dawno mnie nie bylo:( 🌼anielka przykro mi ze tak masz,ale jesli Ci zalezy na nim to poczekasz:)prawda?bo zalezy Ci?masz racje ze go opieprzasz,nalezy mu sie przeciez!a co on sobie mysli:p hoho tak to sie uczysz jezdzic,romansujac?ojoj nieladnie:p 🌼mufra gratuluje:)zdjecia poszly:)czekam na Twoje:) musze mykac bo jade na zakupy z moim menem:)bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka dziekuje za maila z fotkami 👄 u mnie juz nerwowka, dzisiaj rozwoze z siostra ciasto weselne, potem mam kosmetyczke, krawcowa, jutro jeszcze do pracy na rano, potem wieczor panienski, w niedziele goscie z niemiec przylatuja, powiem ze ja juz nie mam sily, roboty od groma, nie mam na nic czasu::::::/ nie mam nawet kiedy was dokladnie poczytac:( ale mysle o was❤️ trzymajcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tak zadko zagladcie? rumianka rozumiem👄czekam na twoje fotki:) bede w niedziele,jade pod namiot:)z moim mene i jego kumplem,hehe ciekawie moze byc:p buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka....a co nie mozna romansowac:P dzis zadzownilma i jeszcze umowilam sie na piatek na jazdy:D:D hehe a moj P jeszcze chyba 3 tyg bedzie, ja go chyba zabije!!!!!!!! a ja nie mam Twoich zdjec:( moj meil wez od jakies dziewczyny:)albo przesle Ci przez gg..;P mufra- kochana, Ty to ciagle podrozujesz..:Pale fajnie,ze sobie ten kurs robisz:D z checia bym z Toba wyjechala gdyby nie ten sklep;/ rumianku- a TY kochana trzymaj sie tam, jestem z Toba....mam duzo sily wiec czerpaj ja ode mnie:P kochana jeszcze troszke i bedzie po wszystkim i sobie odpoczniej:) w ogole gorace zyczenia dla siostrzyczki:D a ja zmykam spac.... aha za tydzien w piatek o godz 19 jade sobie na morze:d z mama i bratem, doopiero urlop mam;/ale mam nadzieje ez bede miala pogode bo jak nie to sie wkurze;. buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z waliza pelna piernikow wrocilam na weekend do domu :) w koncu bedzie pozadny obiad i wylegiwanie sie w wannie :D anielko ja sie chetnie zamienie bo ja mam juz dosyc tego podozowania. tego ciaglego spieszenia sie na pociag, ciagania za soba walizy. gdyby byl taki pociag relacji: spod mojego domu - pokoj w toruniu to by bylo ok. a jak P wroci to go zmolestujesz :P bajbajko dziekuje za zdjecia. jak tylko ogarne pranie, odrobie prace domowa angielskiego i ogolnie sie ogarne to dobiore sie do zdjec wyjazdowych i Ci wysle. w ogole wysle Wam wszystkim :P rumianku to to juz ostatia prosta przed slubem :) potem sobie kochana odpoczniesz. wytanczysz sie na weselu, padniesz na lozko i bedziesz mogla leeeeeeeeeeeeeezec do gory brzuchem i odpoczywac czego Ci zycze :) w ogole to pozdrow siostre i pozycz jej ode mnie zeby zycie po slubie bylo zawsze tak samo slodkie i piekne, jak w pierwszych tygodniach znajomosci :) :) tak wiec zmykam do moich 180 ZADAN DOMOWYCH z angielskiego... aaaaaaaaa, tak jeszcze na fali mojej obsesji (choc wlasciwie ja nie mam obsesji) na punkcie koloru zielonego to w toruniu mieszkam na ulicy ZIELONEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze cos. zwazylam dzis moja walizke wraz z zawartoscia i stwierdzilam, ze ja do tej anglii to sie za cholere nie zapakuje. razem z podrecznym to jakies 30-35 kg (bo w kochanym easyjecie waga podrecznego to \"rozsadna ilosc bagazu, ktora mozna samemu wlozyc na polke). no wiec ja ni cholery sie w tych 35 kg nie zmieszcze i zostane naga i bosa z jedna para jeansow, butow i bluzka. juz nawet desperacko rozmyslalam o ok 25 godzinnej podrozy autokarem do birmingham bo wtedy bym mogla doladowac bagaz :P ale ja bym chyba umarla siedzac na dupie przez ponad jeden dzien bez mozliwosci kapieli. a jak by jeszcze kilmatyzacja wysiadla to... jezu, nawet nie chce myslec. innymi slowy: JAK JA MAM DO JASNEJ CIASNEJ SIE ZAPAKOWAC?????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie strasznie, przewialo mnie i teraz boli mnie caly boczek, nie moge nawet sie nigdzie ruszyc z domq bo boje sie, ze bedzie jeszcze gorzej. Caly dzien tabsy przeciwbólowe łykam:( A tak a propos poznalam chyba fajnego chlopaka:)) moze sie wreszcie uda:P Mufra ----> hehe wiem, ze aparacik superrrr w koncu radziłam sie eksperta:P a z tym pakowankiem hmm..... ciezka sprawa, chyba bedziesz musila wziasc wersie mini wszystkich ciuszkow i kosmetykow:) hehe Anielko----> P bym dała w 4 literki za to, ze ejst tak niegrzeczny i pocieszylabym sie instruktorem :P nio, ale z rady nie musisz korzystac:D zobaczysz czy sie facet zmini po powrocie.. No i czekam... czekam... az przyjedziesz rowerkiem for me :) Rumianus----> teraz jest ciut pracowicie, ale potem bedziesz milo wspominac ten okres:) ach ja ponoc nic nie robie.... szukam fajnej pracki, ale cos kiepsko idzie.. Owczuś----> chyba cos nam nie wyszlo:( Bajbajko----> Tylko uwazaj z % :P hehe no i z chlpoakami:) Dzis at home z przymusu:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile jak zwykle wlasnie skonzylo sie ognisko rodzinne bllleeee:P opalilam sie i jestem czerwona jak raczeg gggrrrr boli az wszystjo\\MUFRA szybko gadaj kiedy lecisz?nie znasz tez kogos z tego kursu kto potrzebuje mieszkania? bo moi sie wyprowadzaja z mojego domu i mam do upchania 2 pokoje (jesli zostane a trzeci t tak sobie mysle ze moze chcialabys ze mna mieszkac co?:P) a jak nie zostane (jest taka opcja ze sie mohge przeprowadzic wiec wybacz mi) to nawet ze 4 osoby mozna upchan ulatuje buziaki dziewuszki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zyje, mam kaca giganta, bylysmy po 4 rano, ale bylo zajebiscie poza tym rafala nie idzie ze mna na wesele bo nie dostal urlopu, ide sama :(:( no ae trudno czekamy na gosci z niemi, za 30 minut laduja w pyrzowicach i moj malutki niklasek przylatuje;) buuuziam was slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness szybko pisz kto to taki, jak, gdzie i kiedy :P a w domu tez mozna milo spedzic czas co ja doceniam po tygodniu siedzenia na walizkach. mozesz np. eeee, ciasto upiec i nam wyslac po kawalku ;) kig ja jak zwykle nie wiem kiedy lece ale to juz norma :P ale na pewno albo 16 albo 22, jeszcze nie zdecydowalam ktory z tych dwoch dni. ja z checia moge z Toba mieszkac (jesli ze mna wytrzymasz pod jednym dachem) to przynajmniej bede miala do kogo usta otworzyc :) wiec jak najbardziej :) rumianku nie ma to jak dobry kac :D to pomysl sobie jakiego ebdziesz miala po weselu :P a rafal niech zaluje :P wysylam Wam zdjecia z Mazur. jak zwykle wiekszosc to widoczki bo ja swojego wizerunku za bardzo nie lubie. a na tym jednym zdjeciu to ja i moja Mamuska :) a ten facet odwrocony plecami to Tata (i wcale nie ma lysinki na gorze glowy tylko zdjecie tak wyszlo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeee. przyszla mi wiadomosc zwrotna, ze zdjecia sie nie wyslaly :( wiec wysle albo wieczorem albo za tydzien bo juz nie mam cierpliwosci a musze jeszcze recenzje napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig i Mufra macie superrrr hiper huper zaje fajnie :P zazdroszcze wam:P hmm.. na wakacje bym wpadła do Was :P A co do ciacha to hmmm... smiem twierdzic, ze po drodze zostaloby zjedzone:P hihi jakies łakomczuchy by sie rzucily na moje CIACHO:] Rumianus szkoda, ze sie razem nei pobawicie, ale i tak bedzie zajebiscie :] A co do mojego kochanie to jak na razie rzadko sie widujem, bo ciut dalej mieszka... nio ale to tylko do wrzesnia. Pozniej bedzie caly i tylko moj tu na miejscu :P hehe juz ja go tu bede pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiatuszki!! Nie ma mnie ostatnio.. wiem.. i przepraszam.. Tyle się dzieje.. nie nadążam.. Tyle złego.. wiecie.. fakt, że może mnie bezbośrednio (dziękuję Bozi) nie dotknęło ale.. Dziewczyny.. tyle chorób.. śmierć.. wypadki..do tego większość ludzi to teraz cyborgi.. bez uczuć.. NIC.. nikomu nie warto ufac.. Ehh.. cieszę się tylko, że mam to swoje prywatne Szczęście, w którego ramionkach zawsze mogę się schować.. to chyba jedyna dobra strona życia dla której warto męczyć się na ziemi ;) Ale dość smutów.. nie odzywam się a teraz ni z gruszki ni z pietruszki będę posiewała zły nastrój.. nie chcę :) Chciałam tylko o sobie przypomnieć :) Bo ja cały czas pamiętam.. i dziękuję Wam Kochane za pamięć i maile :) Aż na serduszku mi cieplej jak widzę nowe wiadomości od Was :) Muszę nadrobić zaległości.. i obiecuję, że poprawię się jak tylko to moje wiecznie pokręcone życie trochę się uspokoi.. Ale wiecie.. brakuje mi tego.. pisania.. WAS.. ale (jak zauważyłyście) mam czasami taki czas że muszę się odciąć.. PRZEPRASZAM.. wstyd mi :( WITAM nowe Koleżanki, które baaaaardzo pragnę poznać 👄 🖐️ 👄 Nie gniewajcie się proszę 👄 ❤️ Niedługo wrócę do świata żywych..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, to ja jutro rano znowu do Torunia i wracam w piatek. nie chce mi sie jak cholera... ale trudno, jak trzeba to trzeba kig wiec juz wiem kiedy przylatuje. w Londynie bede 22 wrzesnia prawdopodobnie o 13:05, choc biletu jeszcze nie zarezerwowalam bo zrobie to dopiero jak kurs skoncze czyli 29-30 sierpnia. ale data sie juz nie zmieni bo to jedyna mozliwa bo w weekend 15-16 jade z rodzinka na wycieczke krajoznawcza :) tak wiec do urodzin (21.09) zostaje w domu a po urodzinach przylatuje do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny👄 juz jestem:) wiem,wiem........mialam byc w niedziele,ale....pobyt sie przedluzyl,hehe:) mielismy byc w slesinie,ale brak miejsc(na sponton pojechalismy),wiec zostalismy w Mikorzynie:) i nie zalujemy )bylo poprostu..... zaj**iscia:) az zal wracac :(a ile sie dzialo,hoho... :) bylam z moim menem i jego kumplem(a znam go od 15.08 :p)pod jednym namiotem:) tak w skrocie Wam napisze co sie dzialo,oki?piatek wieczor-totalna popijawa,tyle %poszlo ze szok:p ,pozniej kumpel nam udowadnial ze potrafi plywac,hehe po pijanemu(on jest nieobliczalny),pozniej spal na molo,znalazl sie na wieczorze paninskim(wziely go za striptizera,haha),sobota-tez mala dawka %:) wieczorem grill,chwile przyjemnosci z chlopakiem,hehe,a kolega znowu na molo,ale juz z laska swoja(!!!!).niedziela-tu byly dopiero chwile przyjemnosci....ach.....:)👄 mielismy wracac,ale moje kochanie wzielo sobie wolne w pracy .......i zostalismy do dzisiajlezelismy w nocy na molo(koledze zostawilismy namiot),to tak wialo,ze maskra,a zimno...ale Mis mnie ogrzewal ...:)👄 no i jestem... 🌼 przepraszam ze w takim skrocie ale spac mi sie chce strasznie buziaki dla Was!!!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie???wywialo Was gdzies:( ja sie ucze,wiec tez zadko zagladam,ale coz,trzeba zaliczyc te finanse,jakos:/ pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO WRACA MISIEK TRZYMAC KCIUKI bo cholera chyba sie zakochalam w innym napisze wiecej jak wroce juz jutro na stale do domu buziaki dzieki za maile🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................... jestem..;P jutro mam druga jazde, u mnie ok:) w piatek na urlop jade:D w sklepie nowa kolekcja... z p codziennie rozmawiam, jak na razie jest ok:D buzka!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny,🌼 ale mialam w nocy burze:/a moj mis w jej samym srodku jechal o pracy:(musialam siedziec sama w domku,bez niego,a ja sie taaak boje burz:( jade dzisiaj do ginekologa,okaze sie czy ide do szpitala:(boje sie troche:/aha,a mam isc do szpitala bo mam nadzerke:(jedna babka mnie leczyla(prywatnie)ale nic nie dalo:/zobaczymy co bedzie teraz.jade na 13! 🌼kig🌼gigusia my sie jeszcze nie zanamy:)👄 🌼anilka co ta rzadko zagladasz??a gdzie na ten urlop sie wybierasz?zycze powpdzenia na jezdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko jak sie nie znamy jak juz sie znamy:P GIGA do jasnej ciasnej nie piernicz kobieto bo i tak ci nie uwierze a jak jest tak to ja juz wogole strace wiare w milosc ale ba najwazniejsze zebys ty byla szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja jestem i przeprszam myszki :(:( ze tak dlugo nic przyjmiecie mnie spowrotem ?? postrama sie was nadrobic choc chyba to bedzie niewykonalne od razu witam nowe twarze bo widzilam ze nowe niki sie pojawily wiec moze sie przedstwie jestm ANIA i bardzo mi milo a u mnie po urolpie odrazu cie Fitness przperszam ale jak mi wyslas tego ostaniego smsa to ja bylam juz wszczecienie a milas sie wczesnij odezwac bo tak mi napislas :P sorki ale musze nzowu mykac jestem w ciglym ruchu niemam nawet czasu podrapac sie po dupie :P ale kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×