Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej wszytskim..;)_ Słoneczko- widzisz....mialam wyjechac za granice, ale bardzo tego nie chcialam(potrzeba wyjazdu: studia-zarobek):) oczywiscie tu pracy nie moglam znalezc bo u nas lipa;/ a uslyszlam ze mamy kolzenka, no i moja tez....chce otworzyc sklep ale nie ma z kim, a sama sie boi...no wiecbardzo szybko sie zgodzilam,by sie dlugo nie zastanawiac nad tym i w ciagu miesiaca po podjeciu decyzji mielismy sklepik:D No i w tym roku, dzieki mojej szybkiej interwencji w tym roku moglam isc na studia:) A teraz sie zbieram powoli do sklepu i pewnie bede czytala ksiazke, ale mam nadzieje ze beda kienci, bo kurcze potrzebuje kasy!!!!! no i tak bywa...;P Mufra ale Ci zazdroszczekursu, ja tez bym tak chciala:( ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka- spokojnie, jestes moj rocznik,.....wiecwitam Cie serdecznie...oczywiscie jestes mile widziana...wszytskich bierzemy....jedyne zadanie dla Ciebie: pisz jak najwiecej:P zmykam papa buziaczki❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka no to masz fajnie bo ja właśnie jestem w trakcie szukania pracy i coś ciężko mi to idzie:( A Tobie życzę żebyś miała tylu klientów,że aż Ci się drzwi nie będą zamykać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko- nie dziekuje:P ale mam nadzieje ze bede miala ich wiecej:) a ja w pracy, nuda:) czytalam ksiazke, troche sprzedalam..;)bylam na kursie...a teraz jem i szykuje sie na areobik:D a pozniej ide z kumplem na rower:)a co mi tam...;)przyjde do domku i bede czekac, bo miedzy 24 a 1 nad ranem bedzie dzwonilo moje kochanie:)i juz sie nie moge doczekac...;) widzeze Nala tak sie cieszy swoim R ze nawet nie zda relacji...;P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie slonka ale za 2 tygodnie slub mojej siostry i roboty full, ciagle gdzies jezdzimy, zalatwiamy itd itd, dzisiaj spalam po nocce tylko godzinke i w koncu ide si epolozyc, buziam was goraco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka- nie ma za co:P pisz jak najwiecej, np jak spedzilas dzisiaj dzien, gdzie bylam na wakacjach, czy jedziesz gdzies??co porabiasz?masz jakies hobby?? hmmmmmmmm....wszystko:D a ja po areobiku pojedzilam sobie z kolega na rowerze, bym nie zasnela pozniej czekajac na telefon od P...a co sie okazalo;>?? przyszlam do domu, i mama powiedziala ze juz dzwonil;/ehhh...ale sie wkurzyl podobno mam dymy..;P hehe, puscilam smsa, sygnala...i tylkko sygnalek odpuscil:( chyba nie zadzoni:(:(:(:(:(:( a tak bardzo chcaialam go uslyszec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie gwiazdy:) stare, nowe i te nowsze:P hehe Wysłalm wam focie... odezwe sie pozniej bo juz mi sie chce spaciu:P Buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:P Gdzie sa wszuytskie dziewczyny!!!!!!! bomba na gg byla, ale nawet nie napisala;/ A ja sie zbieram do abbuni....a pozniej na rowerek:D Wczoraj P dzwonill, mielismy karte rozlozyc na dwa dni, ale oczywiscie tyle gadalismy, ze karta nas rozlaczyla:P teraz to godzina dla mnie za malo:) i wiecie co???....... P wczoraj spr kodem ile mu przyjdzie za tel...... ponad 400 zl!!!!!!!!!!normalnie szok!!!!!!!!!! a ja tez place jak on do mnie dzwoni, no ladnie:( jak mi przyjdzie taki rachunek to chyba sie zabije....jak ja nie wiem z czego zaplace;\'/;/;/;/ buziaki a ja zmykam:) papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny,ale pikeny dzionek dzisiaj:)u Was tez???bo u mnie sloneczko swieci i jest cieplutko:)uwielbiam taka pogode:) co dzisiaj porabiacie?bo ja narazie nic,sie nudze... aha a jesli chodzi o moje wakacje,to...nie bylam nigdzie:/a to dlatego,ze kumpela zamawiala juz w maju (tak orientacujanie) domek dal nas,ale jak sie pozniej okazalo(gdy zadzwonila na poczatku lipca)babka zapomniala o nas i miala juz innych w tym domku:/a nie miala w ogole wolnych miejsc:/moj facet wzial sobie urlop,a pozniej juz nie mogla sie zamienic i tak sobie sioedzimy w domku/\\.a mielismy jechac do Mrzezyno:)moze we wrzesniu gdzies pojedziemy pod namiot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Za tydzien w srode w nocy jade do Władysławowa:)Ale sie ciesze:):):)Na poczatku wakacji planowalismy do Łeby,bo juz dwa razy bylam w Mielnie ale w koncu na spontana wybralismy Władka,bo jak nie bedzie pogody to jest wiecej mozliwosci ,mozna jechac do Trojmiasta ,na Hel,jest po prostu tam blizej ,wiec spontaniczna zmiana miejsca.TYdzien temu znalezlismy kwatere,zarezerwowalismy i odliczam dni do wyjazdu.Nareszcie zmiana miejsca i troche odmulenie:) 🌼 kig: ja mam nieregularne caly czas ,tzn teraz juz wystepuje okres co miesiac ale i tak jest nieregularny,wczesniej to roznie bywalo.Nie pojde sprawdzic wynikow teraz, bo jakby zle wyszly to bardzo bym sie martwila i musialabym isc prywatnie do lekarza ,bo nie przyjmuja normalnie a nie wiem gdzie on przyjmuje i czy w ogole przyjmuje prywatnie a lekarza zmieniac nie chce. Taki to juz jestem czlowiek,ze okropnie sie martwie:) 🌼 anielka :pytalas o sposob na to by nie jesc. Na mnie najlepiej dziala ciagly ruch,ciagle zajecie,jak siedze i sie nudze to duuuzo jem,w ogole jak sie ucze i jest sesja to tez ,jakos tak mam,chociaz problemow z waga nie mam ale jak jest sesja albo nudne wakacje jak teraz to widze pare kilo wiecej:( 🌼 bajbajka, sloneczko, kasiutka:witajcie🖐️ 🖐️ 🖐️ tez niedawno dolaczalam sie :)Mam 22 lata,studiuje administracje i jestem z woj mazowieckiego. 🌼 anusska : wiem,ze w sumie guz przysadki nie jest taki grozny ale wystrachalam sie nie na zarty,tym bardziej ze mam problem zw wzrokiem od malego,mam wyleczona wade ale akurat wtedy zaczelam slabiej widziec jednym okiem .Na szczescie jestem juz po badaniach ,ktore wykluczyly guza a nawet hiperprolaktynemie. 🌼 rumianku:faktycznie ten facet jest jakis dziwny mowiac ,ze nie mozecie sie czesto spotykac,bo sie soba znudzicie.Jak sie kogos kocha i zalezy komus na drugiej osobie to chce z ta osoba byc non stop ,bo chwile spedzone z ta osoba to chwile szczescia a jak tego kogos nie ma blisko to sie teskni itd,wiec ten koles nie jest wart nawet minutki Twojego zainteresowania... 🌼 nala: Ty jestes doskonalym przykladem tego co napisalam wyzej.jak sie kogos kocha i mu zalezy to sie teskni:)Fajnie ze juz jestescie razem,wreszcie sie soba nacieszycie:) 🌼 mufra: ale masz fajny plan:).Jak sobie tak zaplanujesz to wszystko Ci wychodzi? Bo ja to zawsze tak mam ze co zaplanuje to nic mi nie wychodzi,wiec od pewnego czasu nie robie konkretnych planow :) Jesli chcecie moje zdjecie to chetnie Wam powysylam tylko podajcie mail\'e. POzdawiam Was wszystkie, paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakies pustki dzisiaj na kafe:( anielka fajnie masz z tym sklepikie:) fitness ja tez chce focie,a co?:) rybcia zazdroszcze ci:)ja mialam jechac do Mrzezyno i tak wyszlo jak wyszlo,siedze w domu i zapie***am na polu w gospodarce:/ale cos trzeba robic:)chociaz sie opale,hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka- no nie wiem czy tak dobrez;/ caly czas nerwy...a to kasy nie ma, a to faktury, zamowienia...nowa kolekcja...;/dziewczyny nigdy nie otwierajcie biznesu w handlu!!!!!!to jest niewdzieczna praca;/i beznadziejna inwestycja;/;/;/ a ja po areobiku pojezdzilam sobie sama:( no i w domku...:) Moje kochanie dzwonilo, powiedzial mi ze mu zablokowali telefon wychodzace i przychodzace;/ dzwonil tam, a babka mu powiedziala ze jsli nie wplaci kaucji 300zl to nie odwiesza mu;/ no i sie wkurzam, bo zawsze to smsa moglam napisac na polski numer, a teraz....to ani zadzwonie na francuski, zadko napisze bo kasy brak:( i bede czekala az kupi karte i bedzie dzwonil na domowy, normalnie to mnie wykonczy;/;/;/ a teraz zmykam spac, jutro do pracy a na 16-18 prawo jazdy..;) buziaczki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny👄🌼 anielka moze i masz racje ze same z tym problemy,ale przynajmniej masz jakas prace:)a ja siedze w domu,no fakt mam wakacje i powinnwm odpoczywac,ale praca by sie przydala,jakas kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌼czemu w ogole nie zagladacie???? 🌼fitnessfajnie ze sie odezwalas na gg.wczoraj juz nie wchodzialm:( co u Was slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sliczne:) wczoraj bylam na piwku a potem na spacerku w Mielnie:) Ps. Ma ktos tel. do tej wrednej Owcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam na urodzinkach kolezanki, w prawdzie wrocilam kolo 4 nadranem, ale tak bardzo dobrze to ja sie nie bawilam;/ a to dlatego ze pisalam smsy, puiszczalam syg do mojego a ten nic;/;/;/ i martwilam sie caly czas...nawet nie wiedzialam czy caly dotarl do domu po pracy...a dzis sie odezwal dopiero o 13 i tlumaczy sie tym ze mial urodzinki i pili wczoraj;/;/;/ normlanie sie wscieklam..l;/nic nie mam przeciwko ze sie bawi, ale moglby napisac co sie dzieje;/a ten nic...;/ jej;/ a dzis siedzew domku, tez dlugo spalam..;) a ponziej na rowerek ide:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, juz czasami chcialabym ich udusic..;/ tak mnie wnerwia, ze szok;/;/;/ a ja wrocilam wlasnie z rowerku, bylo sympatycznie, troszke sobie pojezdzilam:) a jutro do pracy, nie chce mi sie...;)ale to chyb juz wszyscy wiedza...:P dzis dzwonil, wieczorem tak jak obiecal,ale mnie nie bylo:P hehe no i dobrze:) dzis rozmawialam z mama i chyba z nia pojade nad morze na tydzien i z bratem...ale dopiero koniec sierpnia;/ no nic, skzoda....ale zawsze to cos, a ten niech sobie siedzi w tej Francji;/ kurcze takie nerwy mam na niego;/;/;/ i samej mi smutno(:( Fitness i bajbajka dziekuje:) Kocham was, i szkoda ze tak malo odwiedza nasz strobnke:( gdzie Nala, gabi, Anussia....owieczka w Mielnie to wiem..;) ruumianek pokazuje sie na gg , ale nie napisze:( ehhh...... buziaczki:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko rumianek jest na gg ale mnie nie ma przy kompie, mam remont, z apare dni wesele i ja nawet w niedziele mam zapiperz, rafal w koncu przyjechal do mnie:) idziemy razem na wesele:) w sobote panienskie w niedziele goscie z niemiec przylatują, w poniedzialek trzaskanie szkla przed weselem ( nie wiem czy to znacie ) w srode i czwartek wesele a w sobote moja siostra ma urodziny jeszcze, takze widzicie ze roboty mam mnostwo, po weselu w koncu odsapne to bede pisac duuuuzo:) kocham was i pamietam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA23
JA MA 23 LATA ALE ZYCIE PROWADZE JAK 40 LATKA MAM 5 LETNIE DZIECKO MEZA ALKOCHOLIKA JESTEM BEZ PRACY I PERSPEKTYW NA PRZYSZŁOSC PRACY NIE MOGE ZNALEZC CIAGLE SŁYSZE TO SAMO ZE JESTEM BEZ DOSWIADCZENIA NA DODATEK DZIECIAK CHCIAŁA BYM ZMIENIC SWOJE ZYCIE LE POTRZEBUJE KREDYTU ZAUFANIA A NIKT NIE CHCE MI GO DAC Z TEGO WSZYSTKIEGO ZGRUBŁAM I ZANIEDBALAM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje chyba mam dosc wakacji ja chce do anglii do domeczku cholera jestesmy na wczaaasaacccchhhh yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig przeciez jestes w domu:P jestes tu z Samem?? a ja sie dowiedzialam ze moj byly Lukasz obmyslil sobie genialny plan, a mianowicie, ze ja bede ta dziewczyna na stale a reszta to beda przygody na jedna noc:P ale sobie oblmyslil, niestety ja go przejrzalam predzej niz on swoj genialny plan wcielil w zycie;) myszki co tam u was?? ja juz mam dosyc, jutro chyba skoncza wreszcie ten remont, dzisiaj kupilam sobie sukienke na drugi dzien wesela, bialo czarna do kolanka z takim fajnym dekoltem;) dzisiaj mialam wolne a jutro do pracy na 6 :/ no ale wole juz siedziec w pracy jak sie meczyc z tym remontem:P buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌼 jakos pustki na forum:(mnie tez jakos troche nie bylo,brak czasu. aha rumianek wysle Ci fotke,jesli dojdzie:) u mnie nudy,nie moge zabrac sie za nauke:/a wrzesien tuztuz:(macie jakis sposob na motywacje? pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jutro mam wolne od kursu wiec dzis przyjechalam do domu i wracam do Torunia w czwartek rano :) w weekend bylam na mazurach i sie cala opalilam oprocz nog :O poza tym caaaaaaaaaaala niedziele spedzilam w kajaku, ktory UWIELBIAM :) bo ja w ogole kocham wode i wszystko co z woda zwiazane :) tak stwierdzam, ze Torun to bardzo ladne miasto, szczegolnie jak sie wychodzi o 19 z zajec i idzie sie nad Wisle :) to bylo z rzeczy mniej waznych a teraz bedzie rzezc wazna, jak nie najwazniejsza. otoz dzis dostalam papiery potwierdzajace przyjecie mnie na studia w wolver :) wiec Kigus od dzis jestes oficjalnie skazana na moje sasiedztwo :P i w zwiazku z tym postanowilam, ze pojde sobie na wrzesniowe poprawki. wszyscy beda zestresowani powtarzali material przed aula a ja sobie jak gdyby nigdy nic wejde na sale i bede baaaardzo szczesliwa i bede miala caly egzamin w wielkim powazaniu :P Anielko widze, ze rowerek sie dobrze sprawuje :) no i ciesze sie, ze z Piterem wszystko dobrze :) niech juz wraca z tej Francji i niech Ci cos ladnego jako zadoscuczynienie przywiezie ;) rumianku co to jest z tym szklem? ja nie znam takiego weselnego zwyczaju. i nie zpaomnij wyslac nam zdjec z wesela :) bajbajka ja tez chce Twoje zdjecie :) swoje tez CI wysle ale to jakos w weekend bo ja teraz, jak widac po moim planie, zalatana jestem fitness dziekuje za zdjecia :) bardzo ladne bo ladnym aparatem robione :P ;) rybcia moje plany nie zawsze wychodza w 100% ale staram sie je realizowac. poza tmy ja nie lubie tak byc zawieszona w czasie i nie miec zanej perspektywy na nastepny dzien. a we Wladku jest jeszcze ta duza kolejka gorska? heh, dawno tam nie bylam :) kig jeszcze do konca sierpnia i do domu :) a dla odstresowania mozesz skoczyc na slowacje i kupic mi cos dobrego do picia i lecac do anglii wyrzucic paczke pod warszawa ;) a po gigusi, bombce, anusi i owcy ani sladu. to sie rozpisalam :) ide spac bo jutro jest jeden z tych nielicznych ni kiey ide do kosciola i to na dodatek na msze PO LACINIE :D ❤️ Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×