Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

bombka to pozdrow ksiedza :D ja mialam szczera nadzieje, ze Wladek (vel probosz miejscowej parafii) przyjedzie do nas jak ja jeszcze bede no ale coz... ja bezboznica spedze kolejny rok bez wizyty duszpasterskiej :P no bo to tak jakos sie sklada, ze ostatnio to albo mama dzwoni i mowi zebym poszla na druga strone domu i siedziala tak, zeby ksiadz swiatel nie widzial to nie przydjzie :D albo, to wersja gorsza, ojciec wraca do pracy i napotyka ksiedza wychodzacego od sasiadow i cala akcja bierze w dupe i trzeba ogarnac wizyte ksiedza w 5 minut :D ps. jak mi sie zbierze to napisze Wam o dziwkach z Terespola, ktore byly na moim sylwestrze :D :D :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra dobra jesteś :D hehe I pisach o tych paniach.. ja CHCE!! :D A tak w ogóle.. Dziewuchy ale przed chwilą zabiło mi serducho :D:D:D No bo skończyłam pracę pod koniec grudnia i teraz siedzę w domku, a że ja nie potrafię bezczynnie siedzieć bo dostaję kota to od razu zaczęłam się za czymś rozglądać.. no i wczoraj znalazłam fajne ogłoszonko na moim miejskim portaliku i wysłałam swoje CV (mimo że pisali, że chcą kogoś z wyższym wykształceniem) no i SZOOOOOOOOK dziś zadzwoniła do mnie babka i jutro pędzę na rozmowę kwalifikacyją :D:D:D trzymajcie kciuki Kochane bo to dla mnie szansa - tzn to poważna firma i to byłaby praca za biureczkiem, stała posadka i w ogóle miodek :D PLISSS nie zapomnijcie o mnie jutro koło południa.. nie obiecuję sobie za wiele ale moooooooooooże się uda.. zawsze warto spróbować :D ps. a wizyta księdza a jakieś 2 godz :) Buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna 🌼dasz rade:Dzdolna jestes! a ja czekam na jakies info na temat wyjazdu i nic:owkurza mnie to,bo przeciez musze wiedziec na kiedy bilety rezerwowac i w ogole.a wiecie zastanawialam sie czy autokarem nie jechac i nie wiem...co myslicie? aha zdalam kolokwium z prawa administr.na 4+i zostalam pochwalona przed calym rokiem:D(polowa nie zdała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babajuś GRATULUJĘ :D Fajnie tak chociaż raz na jakiś czas się podbudować :) Naprawdę cieszę się.. :) A co do wyjazdu - nie martw się - u nas wszystko jest tak załatwiane :P Będzie oki :) Byłam na tej rozmowie.. duuużo ludzi było.. sama nie wiem.. mam mieszane uczucia. Jak coś to mają dzwonić w następnym tyg. Nie nastawiam się za bardzo - co ma być to będzie :) A poza tym mam teraz tyyyyyyyle kucia.... Miłego dzionka :) Ps. I większej frekwencji bo należy się lanie co niektórym (i kto to mówi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):):) Pamiętam i myslę o Was:* uwaga.... jedna dobra wiadomocs:D zdalam prawo jazdy:D:D:D wiec roczek minie, mysle ze autko bedzie a w tedy szykujcie łozeczko dla mnie, bo bede nawiedzac:P hihih u mnie etz kucie sie zaczyna:(ale mi sie tak nie chce...........ja nei wiem, chyba powinnam byc systematyczna i miala pelno energii a tu nic.;/ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anielka GRATULEJĘ!!! Suuuper :) Hehe to się zacznie.. :P A szkołą sie nie martw - z tego co obserwuję to wszyscy są jacyś zleniwiali po Świętach a w szkole tornado :o Mufra :D 🌼 Aaale miałam wczoraj wieczór.. mmmmmmm :classic_cool: :D Na cały dzionek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATLUKI ANIELKOOOOOO:P Wczoraj bylam na stancji u znjomy i sie swietnie bawilam:P ale dzis juz powrot do rzeczywistosci i bawie sie w naukowca:))) czyli kuje!! PozDrÓwkA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam tą pracę!! :D :D :D :D :D :D Stawiam wszystkim wirtualne piwo :D :classic_cool: Zaczynam od jutra :) Rany.. teraz tyle nauki.. nie daję rady czasowo.. wczoraj zawaliłam egz na admin.. i jeszcze praca.. ale co tam :P Cieszę się :D Ps. U mnie też łóżeczko szerokie :P a jak coś to mam jeszcze drugie :P BUZIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus gratuluje dostania pracy:) ciesze sie bardzo z tego powowdu zaliczylam wszytskie kolosy:) teraz czeka mnie sesja, 2 tygodnie praktyki i w koncu FERIE:) wybieram sie do kuzynki do niemiec:) dlatego odliczam juz czas na gg:P nie moge sie doczekac, a teraz lece wlosy myc i sie ogarnac bo na 12 do pracy, milego dnia slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane gratuluję Wam wszystkim:D:D Anielko teraz bedziesz małym piratem drogowym;) ja też mam łozko duże wpadaj słońce:P Rumianku ale zazdroszcze Ci końca kolosów i gratulacje że już za Tobą:D Bombuś ale fajnie dasz rade Słońce i gratuluję:) Bajbajko Tobie również gratulacje za zdanie na piękna ocene:D Fitness a my kujemy dalej:P:p Mufra jak tam po przyjezdzie na miejsce poza niepoznaniem salonu:P U mnie leci robię wszystko żeby się tylko nie uczyć heh...za dwa tygodnie i pól będę w Zakopanym :D (Bombuś pozdrowię góry;)) i to mnie trzyma już nie mogę się doczekac jedziemy sami z R więc będa to mam nadzieję bardzooo romantyczne dni:D Buziam Was gorąco i pamiętajcie myśle o Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nadrobilam czytanie :) bajbajko gratuluje Bulgarii i swietnej oceny :) podziwiam, ze nie boisz sie jechac tak sama ale widac odwazna i zdolna z Ciebie kobita :) bombus gratuluje pracy :) w ogole to przeciez wiaodmo bylo, ze nie wezma jakiegos glupiego babiszona tylko Ciebie :) anielko respekt :) widze, ze bierzesz ze mnie dobry przyklad i zdajesz za 1 razem :P i pamietaj (jak to mawial moj facet od teorii) \'zanim sie przejedziesz samochod trzeba wyruchac\' :D (w sensie, ze poznac :D ) rumianku gratuluje kolosow :) teraz pozakowasz a potem bedziesz sie lenic w Niemczech :) a gdzie idziesz na praktyki i co bedziesz na nich robic? Nala Zakopane... ehhh, tez bym chciala ale troche daleko mam :P to tak na pocieszenie zrobcie mi zdjecie jakiegos stoku :) tak patrze na to co napisalam i widze, ze wszystkim gratuluje i wszystkie zadowolone. HA, no i tak powinno byc :) ja dzis ide oddac jedna prace, w ktorej sie wczoraj zorientowalam, ze nie mam pelnej bibliografii do dwoch ksiazek (w tym momencie moje szanowne wspollokatorki uciesza sie, ze cos musialam robic a nie tylko sie opierdalac jak one sie ucza i pisza prace :P ). wiec w planach na dzis mam: uniwerek, zakupy, biblioteke, bank i Edłarda. nota bene chlpak jest swietny. dzwoni do mnie wczoraj ok 20.00 i pyta sie jak napisac prace, ktora musimy oddac dzis do 16.00 :D zaloze sie, ze dzis padnie tez pytanie jak napisac prace, ktora mamy oddac do jutra do 16.00 a ktora ja oddalam tyg. temu :P kocham Grekow :D dobra, ide sie ogarniac bo psiocze na Eda a w koncu sama nie zdarze oddac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was i DZIĘKUJĘ za wsparcie ❤️ Ja jestes TAAAKA zawalona ale i zadowolona :) część esejków już oddałam a teraz 10000 zaliczeń a później sesja :o oczywiście piszę o filologii bo na admin już od grudnia mam egzaminy (wczoraj byłam i oddałam pustą kartkę - nie wiedziałam NIC - musiałam dać sobie odpocząć - w koncu jedna poprawka to nie koniec świata :P) a teraz pomagam mojemu w pods roku do pracy bo został sam z tym wszystkim i ma przechlapane :( Ale nudze.. NALA ja piernicze!! Jak ja Ci zazdroszczę 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Błagam Cię narób milion zdjęć i prześlij mi.. ja jestem Tatromaniaczka i normalnie.. ja też chcę 😭 ale wakacje niedługo :P T mówił mi o morzu i Skandynawii ale po co mi (no fakt- pięęęęęknie jest) ale to może poczekać.. ja chce góry 😭 Madziuś.. to napewno będzie romantico wypad - ten klimat robi swoje :D Rumianuś GRATULACJE :D Tobie też kochana zazdroszczę :) Niuńka a w której części Niemiec mieszka Twoja Kuzynka? Już dawno miałam o to spytać :) Hehe Mufra :D Ja to się nie śmieje z Edłarda (fajne imię swoją drogą - takie telenowelowe :D) bo ja nie jestem lepsza :P czasami sama nie wiem jak to robie ale zawsze ze wszystkim nadazam :P Madziu przeslij ode mnie 👄 w kierunku Kasprowego :) Co ja bym dala zeby miec 2 godz do Zakopca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczus!! Widze na gg ze chora jestes Biedaczko 👄 Odezwij sie.. Do roboty.. ale dzi mam humorek.. taaaaaaaaaak bym Was wysciskala :D:D eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jestem w szoku. oddalam prace zalatwilam sprawe w banku kupilam za dlugie spodnie (co przy moim wzroscie na dodatek w anglii jest cudem) kupilam buty spotkalam sie z Edłardem, potem mialam z nim 1,5h sesje na skypie posprzatalam w pokoju no normalnie jestem w szoku, ze az tyle zrobilam :) tylko podstawki na mydlo nie kupilam bo zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie w jakim gleboki zalu jestem pograzona, ze ominela mnie wizyta \'po koledzie\' proboszcza, ktora jak sie okazuje, wlasnie przegapilam. straszne, czyz nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka 😭 Nie wiem, czy to ja jestem taka wrażliwa czy to świat jest taki.. Odezwę się jutro jak ochłonę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka co sie stalo? napisalam sobie CV, kig sprawdzila i teraz pozostaje mi tylko szukac idiotow, ktorzy beda chcieli mnie zatrudnic :P znacie moze takich gdzies w poblizu? ;) a, no i oczywiscie wyrobilam dzienna porcje rozmow na skypie i ksiazke poczytalam. jezu, moja aktywnosc zyciowa mnie zabija: mycie, jedzenie, ksiazka, cv, skype, gg i w planach mam jeszcze spanie i ponowne mycie. to tak ambitnie dzien spedzilam :D (gdyby nie to cv i zamiast ksiazki film to w ogole byla bym miszczem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mufra czasami i tak trzeba :D Sądzę nawet, że to konieczność!! :D :classic_cool: A jakiej pracy szukasz?? Mi już przeszło od wczoraj :P Ale jeszcze nie jestem gotowa o tym pisać :P:P Idę kuć.. Ps. Oglądałyście w młodości \"Jezioro marzeń\"? :) Tak mi się przypomniało i tęsknie za tymi czasami.. jak się zaczęło to byłam w 5 klasie :P Ps2. Ale najbardziej to tęsknię za \"Przyjaciółmi\" i \"Ally McBeal\".. Hehe zaraz się rozkleję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!!ZDALAM FINANSE:D:D:D Anielko🌼 gratuluje:)tez zapraszam... do Bulgarii:D Bombastyczna🌼tez gratuluje:)a ja wlasnie ogladam "Przyjeciół":Pmoja kolezanka ma manie na punkcie tego filmu:)Kochana Hanusia:)👄ja tez kocham,dosłownie, gory,sa cuuuudowne:D rumianek🌼gratuluje zaliczonych kol:D Nala🌼dziekuje:)zabierz mnie do Zakopca....plizzzzzz!ale jak ma bydz romantycznie...,to ja jednak zostane(z żalem...)własnie zdjecia,duzo zdjec!!! mufra🌼dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babajka 👄 Aaale mam dość nauki :( Jestem zmęczona, niewyspana.. jeszcze tyle przede mną 😭 a i tak wiem, że nie wyrobię się ze wszystkim 😭 ja rozumiem, że to studia itp.. ale czasami naprawdę przesadzają :( Jak ja bym sobie zwiała stąd na minimum 2 tyg.. ehh.. Liczę na poprawę nastroju wieczorem po wizycie mojego Księciunia :D Mam dość 😭 Buziam Was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie nadrobic tylu zaleglosci :( niegniewajcie sie zdarzylam wylapac ze wszystkim sie ukada Anielka zdała prawo jazdy Rumianek kolosy Bombus dostala prace i wogole cieszcze sie waszym szczesciem :):):):) a ja od ponad tygodnia chora ale co zrobic mowi sie trudno jutro juz wracm do pracy :P bezsensu co nie na jednen dzien moj lekarz chyba nie pomyslal wypisujac mi to L4 :P tak wogole to przepraszam was za nieobecnosci bo naprwde niemam kiedy i nawet nieweim czy dobrze ,że sie tak rozpsiuje czy wogole moge wrocic na łonooooo kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca co Ty za brednie wypisujesz!! Należy Ci się porządne lańsko.. to Twój obowiązek do nas wrócić!! Nie masz wyjścia.. bo jak znowu znikniesz.. znajdziemy Cię :classic_cool: A tak serio.. cieszę się, że wróciłas ❤️ i mam nadzieję, że zostaniesz.. tzn musisz :D A z tą moją pracą to nie do końca.. ale wszystko opiszę z czasem :) Idę się pucować 👄 Owczuś.. nasz Stwórco.. nie osieracaj nas więcej.. 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×