Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

teraz nie kradne neta siedze w bibliotece bo wczesniej skonczylam prace jestem pasludna wiem...ale tak mi smutno(matka przyjechala i od poczatku sa jazdy teksty ze jej nic nie pomagam ze powinnam ja utrzymywac itd) a wy macie slobnce opalanie wakacje a ja pupa....buuuu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig fajnie ze sie odezwalas👄 na mame nie wiem co ci poradzic, wspolczuje bo atmosfera chyba nie jest mila, a co do wylegiwania sie to mnie tez to omija, pracuje...ech ale jakos wytrzymuje:P myszki cos wieje mi tu nuda na tym topiku:P zloje wam tylki jak nie bedziecie pisac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wiecie co jest mi smutno...wszyscy wyjeżdzaja za granice...ja też chcę jechać...a poza tym będę tesknic parę moich znjaomych dośc bliskich już poleciało, dzisiaj ta nieszczesna obrazalska koleżanka...co prawda przeprosiła mnie ale ech...buuuu ja też chcę gdzieś lecieć:( Kurde cholerne praktyki już nie mieli kiedy ich wymyślić... Kig witaj Skarbie:) Biedactwo Ty nasze z tą mama ale ona chyba tam nie będzie długo u Ciebie? Nie wiem musisz się po prostu uzbroić w cierpliwośc i przeczekać... Rumianku ja albo nie mam neta albo po prostu gdzieś czasu...miałam się wylegiwac a tu sie nie da:( Ech mam dzisiaj doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Nalus ja tez mam dzisiaj jakies mieszane humory, wydawalo mi sie ze mam humor a teraz jakos juz chyba mnie tez sie na dola zbiera, w dodatku mam konferencje telefoniczna bo moja przyjaciolka zerwala z chlopakiem...uch czasami jestem szczesliwa ze jestem sama, a czasami załamana z tego powodu, ciezko mi dogodzic:P ja tez na razie sie niegdzie nie wybieram , chcialabym sie na pare dni do Pragi, zakochalam sie w tym miescie jak bylam tam na sylwestram chcialabym ja zwiedzic w lecie, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znjamoi tez sie rozjezdzaja, nasza bardzo dobra koleznka a nawet przyjaciolka( moja i mojej przyjaciolki) wyjezdza we wtorek do Irlandii i prawdopodobnie juz na stale jak jej sie uda, chlopak ja tam zwerbowal, bede za nia tesknic, bo chcociaz ona studiowala w Krakowie mialysmy kontakt a teraz?? bedzie mi zal bo to jest dziewczyna ktora zycie wiele nauczylo i w kazdej sytuacji dala dobra rade, czasami zycie zmusza do takich decyzji, spijcie slodko, ja lece pod telefon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z trzech piwek z moja kumpela z dziecinstwa wyrwala mnie i dobrze jakos mi sie humor poprawil :D jutro misiek przyjezdza bardzo dobrze musze sie do niego przytulic barzdio bardzo mocno 🌻rumianku dzieki za pioseneczke ale odbiore pozniej bo anty wirus mi sie skopal i nie moge otwierac poczty 🌻kig kurde ty masz z ta swoja mama moge tylko powiedziec a raczej napisac ze jestem z toba slonce trzymaj sie 🌻nalu nie miej dola badz silna my jestesmy z toba moi znajomi tez sie porozjezdzali ale ja nie chce mi sie marzy gdansk wiem ze to moje miejsce na ziemi i musi sie to spelnic wiecie co dziewczynki ja moze jestem naiwna ale ja wirze ze jakos to zycie nam sie ulozy bo kurde co kto ma byc szczesliwym jak nie my cholera jasna dobranoc slonca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam was ale niemam sil juz odpisac bo jestem zmaczona wlasnie wrcoilam z pracy ide sie umyc i do wyrka:( Kig fajnie ze jestes cigle z nami 🌻 do jutra moje slonca ps.ale mnie rwa nogo chyba wezme nóż i je obetne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:D owieczko uwierz mi ze ja znam ten bol kiedy nogi ci do d*** wchodza, ja wlasnie wstalam, tzn zostalam zmuszona, bo mi sie jacys durnie zaczeli drzec na dworze a mialam otwarte okno, juz mialam zamiar wyciagnac strzelbe i strzelac:P milego dzionka myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :D Przepraszam za moją chwilową nieobecnoć. Już się tłumaczę: w poniedziałek przeszły w mojej wiosce 2 koszmarne burze 😭 strasznie boję się burz bo jak mieszkałam na wsi to widziałam bardzo dużo pożarów od grzmotów :( uraz został do sziś choć wiem że u siebie w mieszkanku jestem bezpieczna :) ale do rzeczy: tak trzaskało że hej! :( No i coś się spsuło w tych kabelkach czy czymś tam przez co \"idzie\" necik. No i od poniedziałku nie miałam neta :( i dlatego nie mogłam pisać. Jakaż była moja radość, gdy odpaliłam ździsia i okazało się że JEST :D:D Kiguś witaj 🖐️ Kotku jesteśmy z Tobą! PAMIĘTAJ. A długo mama będzie u Ciebie mieszkała? jakoś wytrzymasz.. buzi dla Ciebie 👄 Giguś Złotko fajowo musisz wyglądać :D aż Ci zazdroszczę.. a szczególnie tych plażowych widoków :P i tej wiary, którą mi przez ostatni miesiąc odebrano 😭 :(:( Nalusia Złotko fajno będziesz miała na tych praktykach :) Głowka do góry.. i to karaoke.. ;) Rumianku ja też skrzętnie oglądam mecze :) nie tylko Portugalii :D Owieczko który raz ja to powtarzam: zacharujesz się nam! Niegrzeczna Dziewczynka!!! :P A Anussska pewnie grzeje pupcie na plaży.. ehh.. ale jej zazdroszcze.. A mi się chce beczeć :( Nie dość, że wszystko zaczyna się walić, to jeszcze jutro mam 17 rocznicę śmierci mojego Tatka :(:( Dół total :(:( Jutro na raniutko mam mszę za Tatę a w południe znów wyjeżdżam bo już nie mogę :( Miłego dnia Kochane.. i nie zwracajcie uwagi na te moje doły bo poza Wami to ja nawet nie mam się komu wygadać :( Nie wiem co się dzieje z ludźmi. Przeraża mnie to :( Idę się dziobać. Trzymcie się Słonka moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus wspolczucia z powodu taty, na pewno ci ciezko na tej mszy, ale pamietaj ze tata na pewno czuwa nad toba i nie pozwoli ci zrobic krzywdy, pamietaj ze Pan Bóg daje nam zawsze taki krzyz, ktory zdolamy udzwignac, jak masz dola nie krepuj sie i pisz, kazda z nas tak robi, glowka do gory slonce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry. Kurczę nic mi nie minęło z mojego dołak, a do tego boli mnie jeszcze głowa...kurczę w tej chwili jestem na etapie, że nic mi się nie chcę i że mam pecha w życiu...mam nadzieję, że to szybko minie... Bombastyczna Skrabie jutro jesteśmy z Tobą 😍 Rumianek dobrze napisała pamiętaj, że nam możesz się zawsze kiedy chcesz wyżalić i w ogromnej ilości jeśli tylko sprawi Ci to ulgę🌻 Wiecie co tak się do Was przyzwyczaiłam, ze jakby mi ktoś Was zabrał to chyba bym się zapłakała🌻 idę poczytać książkę w tej chwili pochłaniam \"Dziewczyny do wynajęcia\" Ireny Matuszkiewicz:) A Rumianku dziękuje za pisoeneczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ssstokrotko :) Jako, że właśnie pełnię wartę witam Cię serdecznie w naszym rozhuśtano - zamotanym świecie :D 👄 Ej no.. jaka tam staruszka ??? :P My tam cały czas sobie wmawiamy, że to najlepsze lata naszego życia :P Jej.. i znowu ten Śląsk :) Piszę tak, bo większość z nas stamtąd jest :D 👄 A co Ssstokrotko porabiasz poza mieszkaniem na Śląsku?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucze sie w studium farmaceutycznym.Teraz sie obijam ale czas z tym skonczyc i sie wziasc za szukanie pracy.Jutro jade na łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studium farmaceutyczne? Fajnie.. pewnie niezły dziobak z Ciebie :) Fajnie, że do nas dołączyłaś..kto wie, może i Tobie będzie z nami dobrze i już nie będziesz mogła się od nas oderwać (ależ ja skromna jestem :P ) Jak masz Ssstokrotko na imię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssstokrotka mam nadzieję, że Cię nie odstraszyłam :) Muszę niestety uciekać. Obowiązki wzywają :P Buziam gorrrrąco 👄 Ps. Kobietki Wy moje naprawdę tylko dzięki Wam (no i jeszcze 2 moim najbliżsiejszym) jeszcze zostały mi resztki wiary w ludzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaale pustki :( Jednak Ssstokrotka zwiała :( Qrcze co ja w sobie mam że wszyscy przede mną uciekają 😭 Idę spać Kobietki bo jutro przede mną cholernie ciężki dzień :( Słodkich snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus jak mozesz pisac ze wszystkich odstraszasz kochamy cie tu slonko baaaardzo mocno👄 stokrotko moze zostaniesz z nami?? zapraszamy goraco:) ja wlasnie wrocilam z pracy, nudy jak nie wiem...ide na TV popatrzec, odezwe sie potem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witam🌻 jestem szczesliwa mimo wszystko dzisiaj przyjechal do mnie misiek i bylo cudownie jak zawsze zwlaszcza kiedy on stwierdzil ze to miedzy nami to jest cos najwazniejszego w jego zyciu i nie chce nikogo innego:D eh... oczywiscie zapomnialam o wszelkich problemach❤️ bombusiu dziewczyny maja racje jestesmy z toba👄 mala trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie wróciłam z mszy (miałam na 6.30) Byłam u spowiedzi ale trochę się zdołowałam bo ksiądz cały czas mi przerywał i w ogóle chyba mnie nie słuchał bo mówił nie na temat :( A teraz idę coś zjeść i się pakować. Najpierw jadę do mojej naj koleżanki i posiedzę z nią parę godzinek a po pracy zajedzie po mnie Misiek i jedziemy na cmentarz do mojego Tatka a później odrzuci mnie do Dziadziów. Dla mnie to zawsze najgorszy dzień w roku :( Odezwę się jeszcze jak zdążę 👄 Ps. Giguś cieszę się, że się cieszysz i jesteś szczęśliwa 🌼 Rumianku Kochanie nie dołuj się.. w końcu mogło być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mialam za noc:( moja przyjaciolka zerwala z tym chlopakiem a jemu odbilo, zaczal ja sledzic itp, dzwonil do mnie w nocy, ze teraz on dopiero sie zemsci na niej, mowie wam to juz nie jest milosc tylko obsesja:( palma mu odbila, ide sie zdrzmnac bo musialam rano wstac i sie prze tego durnia nie wyspalam, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 🌻bombusiu jestesmy z toba ksieza u spowiedzi za zwyczaj gadaja bzdety i nie na temat nie doluj sie nimi kochamy cie dziewczynko i pamietaj ze mysle o tobie zwlaszcza dzisiaj intensywniej👄❤️ 🌻rumianku boze co za obsesyjny debil uch pamietam jak mnie jeden pacan tak dreczyl przez 3 lata niech ta twoja kolezanka nie odzywa sie do niego i go ignoruje totalnie jakby nie istnial bo jak bedzie sie przejmowac bedzie jeszcze gorzej a ja dzisiaj robie z mama pierogi :D z kapusta grzybami i kasza gryczana mmmmmmmm pycha MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łobuzice:P nieladnie, znowu sie nie odzywacie, ide spac, jutro odezwe sie dopiero po poludniu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co wy robicie ze nie macie czasu napisac?? ja ide sie zdrzmenac a potem mecz:D Portugalia z Anglią, buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z mielna wczoraj moja kolezanka niespodziewanie mnie wyrwala na noc do siebie:D misiek zaczal prace ochrania osrodek w ktorym dwa lata temu pracowalam i tam sie poznalismy oh wogole dzisiaj lezalam z nim caly dzien na plazy i jestem jak zwykle happy:D 🌻rumianku widze ze podtrzymujesz zycie na naszym topiku👄 ciesze sie ze twoja druzyna wygrala zwlaszcza ze ja za anglia nie przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×