Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej dziewczynki! Poradzcie mi cos prosze. Otoz jak go poznalam i jakis czas pozniej bylo wszytko super, dzwonil po kilka razy dziennie, pisal i chcial sie spotykac. Teraz od pewnego czasu wszytko sie zmienilo, a od 2 dni wcale sie nie odzywa. ja juz tez sie nie chce narzucac i zamilklam, ale nie moge tego zniesc bo chyba po raz pierwszy sie naprawde zakochalam. :( naprawde mi ciezko. Ciagle sie tlumaczyl ze jest zajety, zapracowany i ze nie ma czasu. a jak juz mieslismy sie spotkac nie odbieral tel. wiec i ja nie przyszlam... od tamtej pory cisza... matko mam juz wszytkiego dosc. jak juz jest dobrze to zawsze sie musi cos spierodlic. qrwa ale ja mam szczescie do facetow... Pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie oskrzeli, prawdopodobnie zapalenie spojówek, gardło boli jak chuj ŻYć NIE UMIERAĆ :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ brak internetu tylko chwilowe objawy neta...:O Oj Anno Julio dziwny facet niby tu chce coś a za chwile nie taki troszke nie zdecydowany...ale nie kochana nie odzywaj sie juz niech on sie odezwie poczekaj jeszcze troche moze sie wyjasni wszystko trzymam kciuki😍 Rumianku biedactwo wracaj do zdrowia kochana🌻chcemy zdjecia:P Bajbajko trzymaj sie nam tam jestes dzielna kobieta! jeszcze troszke bedzie dobrze😍 Anielko no ja chce zdjecia;) duuuzo zdjęc;) Kiguś jej gratuluje:D ale fajnie ech ciesze sie ze sie zareczacie, pobieracie i rodzicie małe skarby a u mnie cisza heh:P:P:P Mufra😍 Kochane nasze nie zagladajace z powodu waznych powodow tesknimy😍 a u mnie troche małe zawirowania moja przyjaciołka ma chłopaka zakochała sie tylko ze ten chłopak niestety jakby to powiedziec jest lekkim pasozytem spi u niej po dwoch miesiacach nie całych bycia razem praktycznie mieszka z nia a rodzice jej go kochaja ech poza tym robi sie schizmatyczny lekko chciałabym isc z nia na piwko ale gdzie tam...probowałam z nia gadac ale nie ma szans na rozmowe bo sie obraca przeciwko mnie to ze wiecie ja zazdrosna itp...szkoda słow ale martwie sie strasznie i nie wiem co mam robic... Z R wszystko oki:) idziemy we wrzesniu na wesele mojej kuzynki znowu:) a w czerwcu jedziemy na weekend do Szczawnicy buuu to nie Zakopane ale tez gory na szczescie:P:P Tesknie strasznie za Wami i jak moj net pozwoli zajrze jak najszybciej sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! z nim kolejna klapa i koniec a ja jestem zalamana.... do tego chora i musze sie uczyc... 3majcie sie i zdrowiejcie! zmienilam nick z ani julii teraz bedzi elatwiej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllloooooł :) KIG GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! :D A poza tym.. coś smutasowieniem zawiało.. no i muszę to zmienić ;) Jula nie dołuj się! Jesteś pięęękna wartościowa Kobietka i zasługujesz na to co najlepsze - jeśli on tego nie widzi to znaczy że jest bałwan i niech spada na drzewo!! Wiem, że łatwo pisać, ale czasem lepiej że ktoś wcześniej pokazuje swoją prawdziwą twarz.. nie łam się.. przecież jesteś młoda.. wszystko przed Tobą.. a z drugiej strony myślę sobie - niektóre typy potrzebują czasu na to żeby dojrzeć.. hmm.. trzymam kciuki tak czy siak 👄 Madziaaaa.. Ty Fuksiaro!! Zawsze coś Ci się uda.. tu wyjazd, tam wesele.. :P Cieszę się, że Wam się układa ❤️ A z tą koleżanką daj sobie spokój - ona jest zaślepiona a jak zaczniesz się wtrącać to wyjdzie, że wszystko to Twoja wina.. piszę z doświadczenia :( Rumianuś 🌼 Zdrowiej Słoneczko. Tak mi Ciebie szkoda 🌼 Jesteśmy z Tobą 🌼 Buziaki dla reszty Pięknotek 👄 zaganianych i zapracowanych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sielaneczka, że hej - naprawdę czuję, że jestem szczęśliwa.. praca, szkoła.. milion obowiązków ale to wszystko jakoś tak cieszy :) Mój bossski Mężczyzna i wiosna i wspaniała rodzinka.. nareszcie nauczyłam się doceniać :D Dziś się lenię (miałam się uczyć :P) A jutro jadę do Wawki i mam nadzieję na milusi dzionek :) Całuję Was mocno i życzę cudnego wieczorka 👄 Ja niestety dziś w samotności z "Wichrowymi.." ale jutro sobie odbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wrocilam z wycieczki:) bylo supcio! nie smutac sie,bo ja tez lapie dolinki:( teraz musze sie zabrac za nauke,ale nie chce mi sie:o pogoda robi sie cuuudna:)znowu sie opalilam,bede jak mulatka:) buzaim Was👄 do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynki, powysyłałam Wam zdjątka na meile z mojego wyjazdu:))) Jak któras nie dostała, zażalenia proszę u mnie składać:)najwyraźniej nie mialam meila:P Pozdrowka A u mnie smutno, P sie nie odzywa:((((( buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA!!!!!!!!!!!!!!!! postanowilam byc dobra studentka i przyjsc dzis rano na informatyke po tekst pracy domowej. i co??? i cholera jasna przyszlam na 9:00 i jakos tak pusto tutaj. po chwili zastanowienia uswiadomilam sobie, ze informatyka jest na 10:00 a nie na 9:00. no jestem tak nieprzecietnie zla!!!!!! a tak strasznie mi sie nie chcialo rano wstawac i gdzies w glebi siebie czulam, ze wstawac nie powinnam. no to teraz sobie posiedze przez godzinie :O a, no i wczoraj prace dostalam jako interprete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka sliczne zdjatka dziekuje, ale co tu sie dziwic piekna kobieta zawsze pieknie wyglada :) jestescie moze na naszej klasie? podac nazwisko zebyscie mnie znalazly? pozdawiam mufra nie denerwuj sie tak zlosc pieknosci szkodzi :) kurde musze zakuwac :/ z piotrkiem koniec definitywnie. ale mam kogos na oku :P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko dziekuje za fotki:) a tak wogole to hej:) wracam do zywych, mialam zapalenie oskrzeli, spojowek i ucha i na razie nie slysze na lewe ucho:O czeka mnie jeszcze jutro wizyta u okulisty i musze isc po skierowanie do laryngologa,t akze urzadzilam sie konkretnie. Jutro nareszcie wracam do pracy bo w domu juz nie potrafie wysiedziec. kig GRATULUJE ZARECZYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie ogromnie twoim szczesciem:) dla reszty ogromny buuuziak👄👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze foteczki sie podobaja...dziekuje za komentarze...fakt faltem nie odzwierciedlaja tego co przezywalam, co widzialam...ale mniej wiecej widzicie:)nie przeslalam duzo , bo mam ich ponad 500 i jeszcze bede miala 4 KB wiec troche ich bedzie:P Ale bylo siuper, mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy i bedziemy mogly sobie wszystko poopowiedziecx:)))bo nie tylko ja wyjezdzalam...:P hehe jak np Bajbajka o Bułgarii, tam jeszcze nie bylam:D A dzis mialam wystep..:i dowiedzialam sie, ze przedłuzyl nam sie wyjazd do Meksyku o tydzien, bo jest drugi festiwal 200km od naszwego, bardzo sie podobamy i chca bysmy zostali na dluzej:)))bedzie sie dzialo:P A u mnie.,..nic....codziennie silownia, na zmiane z areobikiem, stepem i pilatesem, wzielam sie za siebie bo troszku przytylam:P A tak poza tym, praca, tance, wystepy, szkola(teraz na weekend):;/ i jakos leci:P buziaczki....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś słonce najwyrazniej nie mam Twojego meila:( proszę, wyslij mi na gg, to oczywiscie wysle Tobie:))) Buziaczki, a ja dzis jakas :(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj co sie dzieje bajbajko...ja za to stwierdzilam,z e wszytsko co mnie smuci olewam, w tedy przynajmniej mam dobry humorek:D i np tak jak dzis, mam zajefajny:D:D:D:D::P a co tam u Ciebie?> znow ciezkie dni samotnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko🌼chyba znalazlam Cie na naszej-klasie:)wyslalam zaproszenie:)wiec jak zechcesz to przyjmij:) a humorek mam taki bo wsio mnie denerwuje i jakos jakbym lapala jakas depresje:(dzisiaj nie mialam sily wstac z lozka:(o 13 sie podnioslam bo na 14 bylam umowiona!nie wiem co bedzie jutro,bo po 9 mam spotkanie z prof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko, oczywiście ze przyjelam:D dziekuje za zaproszenie:)) Trzymaj sie tam mycha, bedzie dobrze...musi byc..:)))pamietaj, masz NAS, moze to zbyt malo by osiagnac wewnetrzna ekstaze:P buziaczki... A ja...hmm...wolne i dzis na rowerek:D a wczoraj z moja Bercia pilysmy troszeczkę...;p smiesznie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko🌼niop widzialam:)ze przyjelas,znaczy sie:D bardzo sie ciesze:D u mnie tez sie teraz pogoda zrobila ladna:) a nie moge na poczte wejsc:(i nie wysle Ci wiecej fotek:(nie dzisiaj:o buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez;/ i co? Ania balowala wczoraji nie wstala:P choc wczesnie wrocila:D kurde, musze jechac...;/nie chce mi sie beczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj drugi:D:D:D chyba olałam ten weekend:D:P Ale za to jadę do Wrocka na szkolenie; tworzenie map myśli:)))) buziaczki:*:*:* A gdzie reszta? :(nik nie pisze...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) ja wczoraj bylam u Witka babci na 50leciu malzenstwa pod krk i bylo supio............:)) anielko ja nie dostalam od ciebie nic:((( na uczelni mam mega zaleglosci i 1msc na zaliczenie wsyzstkiego, jest bardzo ciezko...jutro pisze kolejna poprawke tym razem z biochem z lipidow i tak to sie kreci co porabiacie w weekend majowy>?? ja jade do siostry do rzeszowa-uczyc sie......... kupilam sobie autko!!! 14 letniego passata kombi od wujka dziadek przy nim duzo robil wiec jest sprawny oprocz tego ze jest zepsuta pompka od centralnego i trzeba dmuchnac w rurke zeby sie bagarzni(??)k i prawe tylne drzwi zamknely.... caluje was i odzywajcie sie wszystkie czesciej bo czasem zagladam zbaczyc co u was a tu cicho wiem tylko co u bajbajki i anielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje :D jeszcze 2 tygodnie i THE END :D czyli, ze koniec roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×