Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ja zaczynam byc o tym przekonana dlatego tak sobie mysle ze niedostalam sie do gdanska bo nie bylo mi to przeznaczone i dlatego tak nie rozpaczalam WSZYSTKO DZIEJE SIE PO COS i zaczyna myslec ze ten slupsk na dobre mi wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestance z tymhinduistycznym przeznaczeniem bo jakbym jeya slyszala:-P ale no rzeczywiscie kobietki ja tam zbytnio w boga nie wierze ale mysle ze cos tam musi byc co nas pcha w zyciu no bo jak to ja tyle lat planowalam poznan a jednak jestem w anglii nawet lepiej mi tu niz tam a wszystko sie zmienilo w ciagu dwoch dni doslownie o co chodzi z Darkiem? dzieki kobietki nie wiem jeszcze co zrobie po prostu musialam sie wygadac ojojoj musze z kotenm porozmawiac tylko kiedy jak nie wiem a czy mnie lubi jey bardziej niz przyjazn?no raczej cos tak czuje ta swopja babska podswiadomoscia ze tak bbbrrrr ide do pracy zakladam piekny seksowny uniformek pielengniarski i papuski moje kochane bede pozno wieczorem:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi napisal jak mnie lubi uwaga:as much as the water in the sea, stars in the sky, leaves on all the trees.There is only onebeautiful moon BUT not as beautiful as you hehhehehe jakie to dziecinne ale slodkie papuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś hm...masz naprawdę fajne podejście do tego wszystkiego:) jak ja się nie dostałam z pierwszego rzutu to przeryczałam całą noc:P heh aż Co zazdroszcze takiego poniekąd zdrowego optymizmu:) Kig Darek to ten co wyjechał w maju do Holandii. Jego kolega mnie dorwał i prosił mnie abym mu ponownie dała mój numer dałam a co mi tam ;) i sie odzywa teraz cały czas, że aż w szoku jestem:D Ale słodki ten Twoj sąsiad i wiesz co ja myślę, że z tego będzie romans jak nic tylko pogadaj z Kotem;) Miłej pracy:) ja Słońca zmykam teraz będe wieczorkiem buziaki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig przede wszystkim zachowaj zdrowy rozsadek i potraktuj tak kota jakbys sama chciala byc traktowana najwazniejsza jest szczerosc. powodzenia w pracy❤️ nala to moze nie jest zdrowy optymizm tylko realizm zreszta ja nie lubie marnowac zycia na zastanawianie sie co by bylo gdyby...? tylko dzialanie ale podobno wszystkie znaki zodiaku jak moj czyli baran tak maja:) nie pojechalam do darlowa bo moi rodzice pojechali sobie zdjecia robic a moj ojciec jak ma sobie zdjecia robic jest gorszy niz baba 10 razy zmienial ubranie i fryzure:D:D:D a zreszta jest w histerii;) i wolalam nie jechac bo ja po za lenistwem uwielbiam SWIETY SPOKOJ o co u mnie ostatnimi czasy trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kogo ja tu widzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee KIGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG kochana!!!!!!!!!!!!! super ze o nas pamietasz:))))) kiedys przeczytalam cos takiego: jezeli przeszkadza cie nawet sposob w jaki on trzyma szklanke to... jak mu zsypie twarz wulkanami to.... no to jzu wiesz??nie wiem na jakies zasadzie on cie denerwuje, ale nigdy nei warto jest probowac milosci tzn mam na mysli isc do Juhana ( :p )...na probe tego sei nei robi, skoro mowisz ze z kotem smiejecie sie ze to juz przywyczajenie to moze teraz ten smiech nalezy zamienic rozmowe i moze on ma takie samo zdanie , ze np dajecie sobie kilka tyg miesiecy itd zeby poczuc smak zycia i sie rozgladnac??ale to tylko za obopolna zgoda. kiedys mialam wszytkeigo dosc i powiedzialam witkowi ze moze sobie zrobimy przerwe,odpoczniemy od siebie, wyleciela na mnie ze jak sie kochamy musimy sobie dac razem rade a nie osobno, to jego zdanie uszanawalam go ale u was moze byc zupelnie inaczej. owieczko mierz te suknie slunbe tak zeby sprzedawczynie byly zle :D anielko wysle ci zdjecie moze jutro albo jeszcze dzis i ty tez mi rpzeslij:) buziakiiiii dla wszytkich aha napszie cos jeszcze:P nalus sloneczko ciesz sie kazda chwila ktora sprawia ci radnosc:) fajnie ze Darek sie odzywa :)a mieszkam w zywcu:) kig dostalam sie na AMedyczna,a smeirc tej pani, to nei twoja wina, nie zadreczaj sie to lekarze ktorzy nawet nei zrobili jej rentgena klatki a mowisz ze strasznie kaszlala...gorzej niz w polsce.... pomagalam dzis mamie w bieslku a potem pojechalam do witka i potem poszlam na stepa z siostra i teraz jestem tu i spadam na g ore jesc mi sie chceeeeeeeeeeee papapa milego jutrzejszego wypoczynku:) aha bylam na kasi kowalskiej byla bardzo fajan spiewala mi 2pisoenki z 1szej plyty i kilka jeszcze starszych fajnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig chodzilo mi o to ze jak mu zsypie ryjek pryszczami to cie to nie wkurza i nie aptrzysz na nieg oz obrzydzeniem to takie przenosnie ;) rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac temu poznalam kube jest z poznania fantastycznie mi sie z nim gada potrafi mnie rozesmiec do lez teraz znowu przyjechal i wlasnie wrocilam ze spotkania z nim nic zlego nie robie po prostu gadamy a jedy ne nasze dotkniecie to podanie reki ale mi jakos dziwnie opowiedzialam michalowi ze chodze na spotkania teraz z grupa znajomych z poznania co nie jest do konca prawda ale on sie ostatnio zrobil strasznie zazdrosny no i ZNOWU NIE WIDZIMY SIE JUZ TYDZIEN a ja nie zamkne sie w domu kuba jutro wyjezdza zreszta wiec moze nie ma co przezywac ... i to ja nie jestem fer wobec miska ja bym sie nie chciala zeby on sie tak spotykal z jakas dziewczyna widzisz kig a ja tobie jeszcze pare godzin temu pisalam zebys robila wszystko zeby byc fer wobec kota nie sluchaj mnie ja sama sie swoich zasad nie trzymam eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystko sie konczy z miskem nie chce tego od dwoch dni tylko rycze w nocy bo czuje ze sie tracimy na wzajem wszystko jest do dupy jestem juz zmeczona tymi rozstaniami kiedy mam problemy nawet nie moge sie do niego przytulic wiem ze on pracuje ze nie moze tak samo jak ja ale zapowiadaja sie jeszcze wieksze rozstania a ja powoli mam tego dosc za duzo lez... wiem ze mnie kocha ja jego tez ale zwiazek polega na byciu ze soba a nie przez kable telefoniczne.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czemu was nie ma caly dzien mi sie zbiera na placz cos sie konczy cos co tak duzo dla mnie znaczy i nie wiem czy bede umiala z tym zyc dlaczego wszystko sie pieprzy kiedy najbardziej tego potrzebujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus nie przekreslaj tak wszytkeigo przypomnj sobie jak nam tu wiele razy pisalas ze po kazdym dole jest gora ze po kazdym zwatpieniu jest nadzieja!!!!!!!!wiec przestan tu pisac ze to koniec !!!!!!!1 kochasz go on kocha ciebie bez niego nie ma cie bez ciebie nie ma jego! CHWILA ZWATPIENIA SIE ZDAZA ALE TO NIE POWOD ZEBY WSZYTKO SKRESLIC!!!!!!!!!!!wiec wes do niego zadzwon i poiedz mu ze ci ciezko albo jedz do niego zrob cos nie sie bezczynnie a wiesz co?? oze masz takiego dola bo mu nie powiedaas calej prawdy??moze to to w tobie siedzi bo masz poczucie e nie jestes z nim do koca szera z tym kuba??..wszystko by bylo dobrze gdyby on wiedzial ze to nie paczka tylko kuba... trzymaj sei sloc=nce!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anussska wiem pisalam duzo gurnolotnych rzeczy np: ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i nie ma sie czym przejmowac ale po wczorajszej z nim rozmowie prez telefon oczywiscie :( kiedy juz nie moglam i sie rozryczalam stwierdzilam ze cos jest nie tak i to nie przez kube on wyjechal i wraca dopiero za rok.. to sie po prostu rozsypuje przez bezsens niewidzenia kazda godzina kazdy dzien bez niego to koszmar zwlaszcza ze rodzina tez klopty przezywa i to powazne a ja nie umiem im pomoc wszystko sie sypie.............a ja nawet nie mam go przy sobie wkurza mnie ta praca jego moja nasze zobowiazania wszystko jest wazniejsze od nas kryzys sie zaczal i ic na to nie poradze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA DZIEWCZYNKI walnelam sie pare razy po mojej zakazanej mordzie i mi przeszlo KTO MA BYC SZCZESLIWYM JAK NIE MY PIEKNE MADRE DZIEWCZYNY to bylo zwatpienie dobrze ze moge tu pisac te bzdury nic nie jest wazne tylko to ze mam jego i to ze najwiekszym moim marzenie to powiedziec na lozu smierci ze NICZEGO NIE ZALUJE I JESTEM SZCZESLIWA :D:D:D::D:D:D koniec UZALANIA co ma byc to bedzie wzielam goraca kapiel i doszlam do wniosku ze mam szczescie zawsze mialam i nie bede sie martwic na zapas wiec wielkie prze[praszam za temoje wywody KOCHAM WAS🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego szczescia az zaczelam nowa strone z tej okazji ta strona ma byc PELNA OPTYMIZMU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie caly dzien sama do siebie pisze:) rozwiazalam sama swoj problem no dobrze oczywiscie z wielka pomoca anusssk. a GDZIE RESZTA DZIEWOJ co to jakis dzien GABI czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny..;) gigusia- tak mi przykro, że przezywałaś te chwile sama, widzisz gdybym była z chęcią bym z Tobą popisała....:)a z Twoim będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli...a jeśli nie ten, to inny,...wiem , że łatwo mi to powiedzieć, bo was zapewnie dużo łączy(choć nie wiem bo nie znam sytuacji)...ale spokojnie nie załamujmy sie, jesteśmy za młode(i piękne:))że byśmy miały się smucić z powodu osobników płci przeciwnej...;)...:D dla Ciebie duży, big 🌼 anusia- mail wysłany ze zdjęciami, mam nadzieję, że tym razem doszły..;) kig- a jestem taka sobie dziewczynka z okolicy Wrocławia....jak chcesz zadawj pytania, z chęcią odpowiem...a wiele możesz się dowiedzieć z topiku...więc jak masz chęć i zcas poczytaj...ciebie też miłlo czytać...:) Nala&gigusia=- dziękuje za komplement, nie przesadzajcie...:D p.s- jesteście ŚLICZNE!!!!:) pozdrowienia i buziaczki dla was👄🌼❤️, nie znam się jeszcze na tych znakach...;p A ja spędziłam cały dzień z moim, było naprawdę miło, nawet nie denerwował mnie tak swoim zachowaniem(czasem ma głupie teksty). bYlismy na mszy w kościółku, na szczęście tym razem było kazanie o kobietach w przybliżeniu o matkach..;)potem poszliśmy na spacerek...a później.....oglądaliśmy kabaret \"Ani mru mru\", ale mielismy śmieszki,....:P :d To ja juz sie chyba poloze, dozobaczenia jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia a co Ty jeszcze nie spisz o tej porze...;>?? Powiedz mi kobieto jak tam z Twoim? co się dzieje..;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia czekam i czekam...chyba książkę piszesz...;)...juz mi się oczy zamykają....;( Jak Ci idzie pisanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka wiec tak przepraszam ze to tyle trwalo ale mialam rozmowe telefoniczna wiec miotam sie pomiedzy watpliwosciami a stlamszeniem ich michal jest idealnym facetem gdyby nie to ze naprawde sie rzadko widujemy i ja juz mam powoli tego dosc powodem jest jego praca i moja praca bo oboje mieszkamy nad morzem i sezon sprawia ze nie mamy czasu idziemy teraz na rozne studia daleko od siebie i tez nie wiadomo jak to bedzie eh... strasznie go kocham jest opiekunczy wrazliwy a mimo to niesamowicie meski i pociagajacy uzaleznilam sie od niego i nie dopuszczam mysli o rostaniu a mimo to cos jest nie tak mam nadzieje ze jeszcze jestes fajny mialas dzien ze swoim kochaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ze tak zapytam....ile jestescie ze soba?jestescie w tym samym wieku....???pytam ,żeby się wglebic aby ci w jkais sposob doradzic.... A jako kto on pracuje, a TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia widze, ze jestes zajeta...ja juz padam...jestem zmeczona...ale jak chcesz zostaw mi maila i ja Ci rano odpisze, chyba ze rano sie spotkamy na topiku..... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie jestesmy pol roku ale znamy sie dw lata on ma22 ja20 on pracujemy sezonowo u rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×