Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

1801 post jest mojj :D Naluś robie sobie przerwy widzisz juz dzis WŁĄCZYŁAM kompcia 5raz umylam se wloski przed chwilka, jak wyschna lece prostowac bo dalej sie kreca na koncach:o ehh juz chyba nigdy nei zrobie trwalej:Dnie smieje sie z historii z tym chlopakiem tylko sie usmeichnelam ladnie:) no to fajnie sobie macie:) rumianeczku prosze tak trzymac🌻 jak juz 4dni wytryzlamas to znaczy ze mozesz bez tego zyc:D zeby jeszcze owieczka to zajarzyla:D bombeczkoooo juz Ci lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo i 61 strona też moja:) biedna owieczka...ile bedzie miala czytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus nie boj sie, wies ze bedzie dobrze :) ja mam w pon chemjie i kurde kurde......:( ooo musze leciec szybko prostowac wloski bo iwtek bedzie za pol h:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko gratuluje 61 stronki, posuwamy sie szybko naprzod:D ja zaraz jade na zakupy z moja przyjaciolka:D ciesze sie baaardzo!!!! bombus tu chyba wszystkich objal jakis nostalgiczny nastroj ale slonca glowa do gory, mi juz lepiej mam nadzieje ze wam tez👄 ja juz wyprostowalam moje wloski, teraz kombinuje co ubrac:P odezwe sie chyba dopiero wieczorem, trzymajcie sie cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie dziewczyny!!!!!!!!! 🌻🖐️❤️ ale mam dziś zabiegany dzień :)jeszcze pani na poczcie dziś jaka sympatyczna i miła, to wprost proporcjonalnie powolna. Stałam przy tym okienku i stałam i stałam :D już myślałam, że do poniedziałku nam zejdzie ;) a tu koniec tygodnia i wieczorem wypadałoby się odstresować :) Jeszcze dziś okulista i wypije sobie wieczorem browca :D Dla relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurka wodna fajnie ze sie u nas zadomowilas, tworzymy naprawde swietna paczke, ja zaraz znikam ale nie potrafie sie oderwac od komputera:D to wszystko przez was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też się cieszę, fajne towarzystwo jest :) 🌻 dla wszystkich teraz zabieram sie za raporty, bo ostatni mam z 4 maja :D a tu dziś już 12 :D super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki bardzo bardzo was przepraszam ale niemam kiedy cos napisac nawet przeczytac niemam kiedy ja sie zacharuje na smierc a w niedziele mam komunie i jest kupa przygotowana wiec sie niegniewajcie zdarzyklam tylko zauwazyc nasza nowa Pania\" KURKE WODNĄ\"🌻 wiec witam cie bardzo serdecznie i mam nadzieje ze z nami zostaniesz :) a teraz lece bo mam farbe na glowie i ide sie kapc i ide do pracy ps.Rumnianku gratuluje zaparcie z fajakmi ja tak nieumiem oki lecie bo sie niewyrobie , poczytam sobie w nocy ja wrcoie bo juz tak CHOLERNIE ZA WAMI TESKNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko kurde po dupie dostaniesz!!rozciagnelas strone nie da sie nic czytac 😠 No biedactwo ty nasze ale za niedlugo wkacjie i zostanie tylko praca :) 🌻 kureczka musi zostac bo zem jej przedstawial nas tak doglembnie:D kurko a jakie raporty piszesz? rumianku napisz cozes wypatrzyla i co kupila:) a ja wrocilam ze spacerku ugotowalam makaron i czekam na mame to zrobimy placki ziemniaczane mniammmm kigus jak sprawa z netkiem sie posowa??bedzie nie bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysła laski zeby dotrwac do konca strony to po kazdej np 6wyrazowej linijce tekstu dawajcie entera wtedy sie bedzie dalo czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynbki widze ze was dopadl nastroj refleksyjno filozoficzny.. nie ma co sie dolowac trzeba pchac do do przodu ja tam zbytnio religijn nie jestem ale wierze w probe charekteru nie wiem co prawda co nas na nia wystawia ae kazdy ma taki moment...momenty dla mnie pierwszy b yl jak umarla moja babcia (mialam 7 lat i od tego czasu cale moje zycie rpodzinno poszlo w piz du) potemjak poszlam do gipsu...za pierwszym razem bylo ok ale za drugim razem juz nie..no bo czemu akyurat ja?juz raz wystarczylo musialam znow zaczynac od nnowa z baletem dochodzic znw do typowania na solistke i znow o krok i pach...malo tego czy bede mogla tanczyc a co gorsza czy czeka mnie operacja? kolejna proba..anglia a raczej wysylanie papuirow o stypendium..rozdarcie ze pewnie mojemu kochanemu sie nie uda (UDALO SIE jak moglam nie wierzyc) i co wtedy?ja wiedzielam ze pojade po prostu wiedzialam i ze beda zmiany to tez tylko ze az takie to sie nie spodziewala... az strach pomyslec jaka provba ejeszcze mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczcie sie kobiety napraqwde chociaz wy ja nie mam czasu przez to ze pracuje i wiem ze trace cos waznego..i tez oczuwam ze chyba do konca nie robie to co chce...:-( nie wiem wyjdzie w praniu owieczko jak juz mowilam witaj kolezanko pracocholiczko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko masz klapsa za ta stronke, ale wiemy ze to z tesknoty:P kupilam sobie dzisiaj taka biala falbaniasta spodnice zakonczona brazowa koronka i bezowo zlotymi haftami CUDO!!!! hihih w dodtaku podwiozl mnie chlopak mojej przyjaciolki:P i bylysmy obie na mrozonej kawce i ciasteczku..pycha bylo swietnie,uwielbiam takie babski dni, bo wtedy jestesmy tylko obie i sie mozemy soba nacieszyc i nagadac do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede teraz pisac jak glupia, poswiece sie dla was:P hmmm co by tu napisac jeszcze....o dzisiaj jest rok po maturze z historii MASAKRA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH MI KTORAS POMOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie sie podziewacie wszystkie dzisiaj!!!!!!!!CZEKAM NA WAS!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wychodzi mi cos, dziewczynki przynajmniej jedna niech siadzie przed kompem,wiem ze piatek i poczatek weekendu ale kurde raz mozecie zrobic wyjatek uciekac od ksiazek!!!!na chwilke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam uczulenie juz, zaczelo cos pylic bo strasznie mnie rece i oczy swedza katastrofa, niedlugo mnie czekaja opuchniete oczy i czerwony nos:( nienawidze alergiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znowu gadam sama do siebie p i j e t y m b a r k i n a k a p s l u p i s z e BUZKA dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smiejcie sie ze mnie jutro jak bedziecie to czytac ale mi odbija,chyba od braku papierosow:) oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie juz wkurzylam, ilez mozna pisac slucham wlasnie gomenasai co znaczy przepraszam:D ja was tez wszytskie gomenasai i wspolczuje czytania tych glupot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide sie kapac, hihi rumianek gora, podwyzszylam sobie dzisiaj licze moich postow:D ale prosze nie przeciagajcie juz stronki:P jak sie wypluskam to tu wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku jestes nie mozliwie zarabista :D hehehehehe genijalny pomyslll d z i e k u j e z e t e n c z u b m n i e k o c h a a ja kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h u j * m a m h u j * c i d a m :D:D:D:D eh chyba mi moj skrabek polepszyl humorrrr bo ja marudzilam ze sie nie dostane powiedzilam mu ze mni nogi bola i mie zaniols do domu po schodach na sama gore a biedak pracowal caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łożesz kur** teras to ja zapomnialam dac enetera ale ze mnie glomb:D:D:D:D r u m i a n k u w r a c a j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×