Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kigus słowko do ciebie dzielna z ciebie babka kto nei ryzykuje ten ma malo albo nie ma nic taka prawda fakt bylonostalicznie ale tak potrzeba a ja wam powiem ze jestem glemboko wierzaca w kosciol w niekorych przypadkach tez wierze i w niktorych ksiezy tez wierze:) no to tyle o mnie:) uwieliam sie modlic:D no i kigus radzisz sobie dokonale moze tez znajdzesz sile zeby zmienic kierunek...jak bedziesz 1005 penwna ze to to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku gdyby nie ty to neiweszlabym na 62:P kureczko gdzies jest?? gigus kas ty?? nalus?? owieczkoooo??dzis w ocy nadrobisz?? bombeczko mials byc pozniej!! kigus nie powiedzials co z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę jesteście kochanymi czubkami:D:D:D Ja zamiast sie uczyć to gadam z penfriendem:):) Kiguś tak jak napisała Anussska podpisuję się pod tym:) Kurczę ostatnio jestem gdzieś zgodna bardzo;) Owieczko kochana 🌻 jak znajdziesz chwilkę to napisz co masz na główce za rewolucję:D Gigusia Ty się pewnie bawisz teraz z Michałem, super:):) Bombka , Kurka:):) Rumianku Anussska nie uciekajcie mi teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uciekłyście mi... Dobra Słońca mykam spać;) Kolorowych snów, karaluchy pood poduchy itp :P🌻 Buziaczki czubeczki moje kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko nie wrocilam wczoraj bo brat mi zajal kompa wiec poszlam spac:) hihi przynajmniej jestesmy juz na 62 stronce!!!!! ide sprzatac myszki, pogoda sliczna jest strasznie cieplo:D NARESZCIE LATO!!!!!!!!! (no prawie:P) buuuziaki👄 a tak wogole to dzien dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim:):) Wpadłam się przywitac i zmykam również jak Ty Rumianku ogarnąć dom:D A potem na słoneczko z książką :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kobietki!!! Przepraszam, że wczoraj wieczorem milczałam.. Pokłóciłam się z moim Skarbem.. i strasznie źle mi było :( i siedziałam w ciemnym pokoju i gapiłam się w okno.. i tak minął mi cały wieczór :( Ale dziś już lepiej.. Kochane Czubaski z Was Dziewczątka ❤️ Strasznie się cieszę, że tu jesteście.. i że ja jestem ;) Idę się pokręcić. Odezwę się później 👄 Aaaa Rumianeczku ja też 3mam za Ciebie kciuki.. nie pal tego świństwa.. 🌼 Buuuzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się doczytałam, że na dniach O-ki będzie Myslowitz :D Normalnie nareszcie coś się będzie działo :) I wiecie kto jeszcze??? Mandaryna :o chociaż może warto iść.. pewnie będzie niuezły ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus to super imprezka sie szykuje u ciebie:) ja wlasnie skonczylam sprzatac, teraz nagrywam sobie plytke do sluchania w kawiarni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze jestescie za giertychem to wtedy nie otwierajcie tego:P kazdy ma prawo do swoich pogladow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam z dworu:) jest tak fajnie ciepło;) Bombastyczna kochanie dobrze, że już jest lepiej....mam nadzieję że szybko sobie to wyjaśnicie i bedzie okej 🌻 U mnie na dniach mojej wioski ma byc Flinta i KAyah..ech... Rumianku a Ty wysłałaś to? Bo ja sie własnie tak zastanawiam bo to fajna rzecz jest:) odwołać Giertycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjdziwuszki:) ja mam dzis grila z rodzicami na dzialce kolo domku ale moj pomaga tacie i nie wie czy sie wyrobi;( szkoda:( 😭 ojjj bombeczko bylam na myslowicu jak byl u nas fanie bylo:) a kaje barodz lubie, a ty Nalus co??nie lubisz??a flinta ma fajny glos:) na kai tez bylam jak byla w czerwcu w krakowie:) a flinta grala na dnaich zywca ale nie bylam:P a z kaja sie spotkalam w hotelu w ktorym ona spala:P a my tam bylismy sie czegos napic:P i zrobila z nami zdjecie, miala brzydki makijaz:D oki idem przegladac (!!_zeszyt :D a na mandaryne bym poszla bo przeciez w sopocie se pospiewala ale przez tv glos sie jej znieksztalcil :D ojj owieczka nie nadrobila...a kureczka nam zniknela...a gigusia pewnie dopiero sie wybudza:) podpisalam sie na giertychu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska nie no Kayah jest mi obojętna ale Flintę lubie:) W tamtym roku była Reni Jusis i Brathanki:) A raz Ich Troje:P Heh robi sie światowa ta moja wioska:D:D Ale będzie napewno fajnie;) To ja też sie podpisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyslalam !!!!!!!!! ide do pracy dzisiaj, milego dnia dziewuszki, anusssko udanego grilla buzki myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko właśnie udanego grilla:) Rumianku ja tez i namówiłam parę osob;) Miłej pracy:) Ja zmykam na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień.. A ja tam w polską politykę się nie mieszam.. już jest tak źle, że gorzej chyba być nie może :o Miłych grilów, pracy i smacznego obiadku życzę :) A ja kolejną sobotę spędzę sama przytulona do poduchy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussko kochana kobieto dzieki wielkie za slowa otuchy nasd studioami jeszcze podumam najwyzej skoncze co aczelam a mgr i doktorat zrobie z czego innego :-) oj kobieto ale masz fajnie grullek mmmmmm kielbaska i karkuweczka i zikmne piwko mmmmm rumianku trzymaj sie kobieto z tymi papierochami ja wczoraj wypalilam tylko 4:-) rok temu byla matura z historii p;amietam hehehehhehe a potem wos najbardziej luzacki przedmiot:-P ehh starzeje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej ja jestem na dlugo tutaj pisze raport a was nie ma no i czemu?neta nie mam i nie bede miec do wrzesnia nie moge wziac tej kart teraz bo cos tam mam zlego w historii kredytu i nie chca podpisac ze mna kontraktu ale od wrzesnia zakladamy w owym domku zwykly kablowy ne=cik:) poza tym jak pojade do polski za 2 tyg (????!!!!!) to bede miec neta caly czas huuurrrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej sama!!!! jeden raport na presentacje skonczylam teraz musze napisac krotki raporcik namarleting a was nei ma aaa nie chce mi sie jak nie napisze to przez was bo nie ma mnie kto natchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co?skonczylam pisac a was niet!teraz ja chce na kolejna strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J E S T E M G L O D N A C H C E P I E R O G A ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeehhh to moze chociaz papierosa? ehhh nie wzielam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kiguś :) nie chwytaj sie fajek skora ci przesmierdnie i buzka zszarzeje...widzialam kiedis takie zdjeice ktore zrobili antropolodzy kobieta w wwieku ok 40-50 lat na jednym zdjeciu palaca od ok 30 a na drugim niepalaca wogole...dziewczyny!!!!!!!!!!!co za roznica!!!!!!!!!! jenyyyyyyyyyyyyyyyy jakbyscie tozabaczyly juz dawno byscie zucily faje!!zrobcie to dla siebie i dla dzieci bo jak bedziecie miec 40lat to ebdzeicie wygladac na 60!!!conajmniej [beksa[ no to raz dwa na wakacjie wszytkie rzucaja palenie!! jeju jak tam pieknie...szafa juz zrobiona okna na antersoli wstawione....trwaka rosnie.....zaniedlugo dziadziu nasz robi nam duuuzy taras..od czwartku tam siedze :) a jak sobie kupie lapotpa na studja to wstawie se neta bezprewodowego jakiegos zeby was z oczy nie stracic :) boje sie :( naprwde sieboje:( mam czarne mylsi pierwszy raz w zyciu...w tamty roku tak nie mialam bo w sumie powiatpiewalam ze w ciagu 6mc da sienauczyc wszytkiego na rozszerzeniu....no ale teras to juz 15mc nauki i wypadaloby kurde umiec zeby sie dostac....choc niektorzy wiedza od dziekca ze ida na medycyne a i tak sie nei podostawiali...ale ja bym tak bardzo chcial...wiem ze bede dobrym lekarzem...wiem to...jak ja przezyje do wynikow i jak przezyje do napsiania chem i fiz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka wlasnie wrocilam po nocce u miska wczoraj bylismy na koncercie t love ze znajomymi muniek dal caly rynsztokowy slowotok ze sceny na temet naszego nowego ministra edukacji (podpisalam sie na tej stronce):D:D:D:D:D jamal tez wystepowal po koncercie pojechalismy z miskiem do Łaz na plaze przy niesamowitej pelni ksiezycowej super po takiej nocce obudzic sie w jego ramionach ahhhhhhhhhhhhhh :) teraz siedze w domku i musze sie uczyc:P NALUSIU przepraszam ze cie pominelam uh nie wybacze sobie tego👄 znajomosc przez gadu nie jest smieszna ale trzeba jednak nie robic sobie wielkich nadziei ale mysle ze u ciebie bedzie inaczej❤️ Owieczko milej komunii i powodzenia w pracy👄 my tez tesknimy za toba Rumianku cool spodnica:) jestes crazy dzaga hihi Anussska ty tez jestes wariatka z ta 61 strona:)udanego grilla bedziesz swietnym lekarzem ja pierwsza zamawiam u ciebie wizyte Bomba klotnia jest czasem potrzebna bo potem fajnie sie godzic ja tez dzisiaj sama😭a misiek ma wolna chate😭ale no coz ostatni tydzien tej rabnietej matury i bedziemy razem:) Kig jestes silna baba:) przyjedz do mnie na pierogi:) 👄 kocham was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze juz tesknie😭 i to bardzo z biegiem tych dni od kiedy jestesmy razem czuje sie coraz silniej z nim zwiazana ja wiem ja to czuje ze to jest facet jedyny w swoim rodzaju moj ideal na cale zycie z nim czuje sie bezpieczna i szczesliwa❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnej z was 😭😭 😭😭 uh i znowu zaczynam smecic ale wczoraj bylo tak pieknie ze nie chce sie obudzic z tego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane wróciłam:) Anusska napewno będziesz dobrym lekarzem. Spokojnie miśku dostaniesz się na wymarzone studia:) I ja sie zapisuję nastepna w kolejce po Gigusi:)A jaką chciałabyś specjalność? A z tym domkiem ale Ci fajnie:):) Gigusiu nasza zakochana:) Ech jak ja bym sie chciała tak zakochać jak Wy moje drogie...;)Moze kiedyś napewno...:) Ale fajny miałaś dzionek skarbie :) Kig wiesz co to my zrobimy paczkę i Ci wyślemy wszystkie przysmaki okej:) Fajnie, ze wracasz do kraju:) Tylko sie Giertycha nie przeraz:P No i super, że będziesz miała neta cały czas:D Rumianku ja też trzymam kciuki, nie pal skarbie... Owieczko cały czas myślimy o Tobie:) Jak będziesz miała chwilkę to zajrzyj:) Bombastyczna a Tobie skarbie jak minął dzionek?:):) A gdzie nasza kurka wodna:):) A wiecie co z tym moim penfriendem to tak fajnie jest...mogę sobie niezobowiazująco z nim pogadać, tak dystansowo...a gdy sie spotkamy to kto wie:)W końcu nie ma ryzyka nie ma zabawy:P:D Idę zjeść pozną kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje najmadrzejsze myszki na swiecie🌻 nalus ja tez mam takiego penfrienda Tomka, cos mi ostatnio zniknal ale fajnie mi sie z nim gadalo, raz mi zaproponowal spotkanie ale ja akurat bylam po tej akcji z moja przyjaciolka i nie mialam jakos nastroju:) mieszka w gliwicach i studiuje na politechnice:D:P myszki ide sie kapac ale zajrze tu jeszcze do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×