Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

Gość oldusia

Która z Was jak ja stara się o drugiego dzidziusia ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
A kiedy chcesz spróbować?Ja już mam dwójkę ale chętnie podtrzymam cię na duchu.Ja myślę o tzecim ale panicznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
a czego sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Nie mam stałej pracy więc nie mam co liczyć na dodatki.Co prawda z głodu byśmy nie umarli,ale wiesz myślałam sobie że znajdę pracę,trochę popracuję i może wtedy ale z drugiej stony nie chciałabym rodzić w wieku 36-38 lat.Już teraz czuję się słabsza niż 10 lat temu.Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
juz rozpoczęłam i jestem pełna nadzieji ze się udało @ spóźnia sie 4 dni az się boje zrobić test może jeszcze za wcześnie????????? Martwi mnie to że boli mnie brzuch jak przed @ a przy pierwszej ciąży nie miałam takich objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Jeśli miałam regularne miesiączki to chyba się wstrzeliłaś,życzę ci tego.A pierwsze maleństwo w jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Może ktoś jeszcze dołączy do naszej pogawętki.Napewno są kobitki które chcą mieć jeszcze jednego szkraba w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odusia
Chyba nie ma na co liczyć zrobilam test i wyszła jedna krecha :( chyba ze za wcześnie albo że popołudniu Troche mi smutno ale cóż trzba działać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odusia
Ach zapmnałam moja córka ma prawie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Cześć dziesiaj mamy nowy piękny dzień ,może to on okaże się dla ciebie szczęśliwym,nie poddawaj się.Test powinnaś zrobić z rannego moczu,to jest pewniejsze.Mi cały czas huczy w głowie że muszę również zacząć działać,ja chciałabym wstrzelić się w dziewczynkę.Ale rozsądek mówi co innego ale ponoć,tak mówią niektórzy że czasami problemy same się rozwiązują i jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja tez jestem po 30, mam 2,5 latka w domu i staram sie o drugie, ale jakos chyba za slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
boję się rozczarowania więc testu rano nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
cześć kretka.Oldusia-ale nie dostałaś jeszcze@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
kretka-czy to znaczy że masz chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
przepraszam miało być kredka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Ja się zastanawiam czy nie spróbować w kwietniu bo jak już to chciałabym urodzić w styczniu.Poza tym 22 kwietnia wyjeżdżam z moim młodszym synkiem do sanatorium w góry i boję się że potem cykl może mi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
dziewczyny,będę potem bo muszę wyskoczyć w jedno miejsce,na ra.Odezwijcie się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Jeszcze nie przyszła 5 dni po ale boje sie ze sie sama nakręciłam pragnieniem dzidzi wczoraj wieczorem test wyszedl negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Nie ma co sie udzić @ nadchodzi po 4 miesiącach saran robie w marcu przerwe musze wyluzowac mały urlop dobrze mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny ja za tydzień kończe 32 lata, mam w domciu córcię 7 letnią od pół roku staram sie o drugą dzidzię jakoś z marnymi efektami. Tzn. W styczniu byłam w ciązy ale niestety zarodek się nie zagnieździł i poroniłam samoistnie. Teraz czekam co miesiąc aby nie przyszła@. dziś mi źle i prztykro bo niestety 2 dni temu przyszła i znów nowe starania choc to najprzyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
witaj sabcialku fajnie że jest nas coraz więcej Ja sie trochę załamałam staram sie od 4 miesięcy z marnym skutkiem w tym miesiącu nawet testy owu wyszły pozytywnie a efektu brak Teraz przede mna mały urlopik wiec może nabiore trochę energii i dsystansu do sprawy Zanim zaszłam z corka w ciążę minęło 5 miesięcy więc kto wie? możet teraz bedzie podobnie Ale zastanawiam sie czy nie zrobić przerwy bo gdyby to dziecko urodziłoby sie w grudniu tak zupełnie na koniec roku ??????? moze lepiej poczekać na kwietniowe staranka co Wy na to? buziaczki OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Cz.już jestem,fajnie że poszerza się nasze grono.Sabcial-Dla ciebie to jeszcze za wcześnie,daj odetchnąć organizmowi.Ja byłam w podobnej sytuacji,ale poroniłam w grudniu a udało mi się zaciążyć dopiero w kwietniu.Musisz poczekać miesiąc może dwa i wyluzować.Oldusia,to prawda na koniec roku nie warto,ja mam syna ze stycznia i cieszę się bo inaczej byłby rok do tyłu.Dziewczyny,ja byłam dziesiaj polepszyć sobie samopoczucie i odwiedziłam fryzjera,jestem bardzo zadowolona.Czasami potrzebny jest nam taki relaks który związany jest z naszym wyglądem.Byłam też u dietetyka bo nie mogę sobie poradzić z nabytymi po ciążach kilogramami,nie wiem tylko czy dieta nie spowoduje rozregulowanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Witajcie!!!! Wiosna idzie!!!! Trzeba troche zadbać o siebie a przy dzieciach to dość trudne ale w sobote ufarbowałam piórka wyszły ok a terraz myślę o małej diecie Wciąży bardzo duzo przytyłam i udało mi się schudnąć poprzez niejedzenie chleba i słodyczy teraz tez muszę trochę przystopować bo coś mi się ciasno w ciuchach robi ;( A staranka o braciszka lub siostrzyczkę zostawiam na kwiecień A jeszcze muszę dentyste odwiedzić choć nie należy to do przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Czeeeść wam wszystkim!U mnie niestety tej wiosny nie widać ale ją sobie wyobrażam,hi,hi.Od wczoraj jestem na diecie 1200 kcal,i na razie idzie mi nieźle.Też chciałabym zgubić parę kilo bo na początku ciąży i tak gubię ok.4-5 kilo.Więc może potem będzie mi łatwiej utrzymać wagę.A co wy porabiacie?Pracujecie czy siedzicie w domku?Ja siedzę i zajmuję się dziecmi,dzisiaj niestety obaj są w domu bo są przeziębieni.Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Ja pracuje Mała chodzi do przedszkola Od jutra mam urlop więc mnie nie będzie do końca nastepnego tygodnia z wami :( A Twoje dzieci w jakim są wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Cześć kobitki!Jak na razie udaje mi się wytrwać w diecie.oby tak dalej.Jeśli chodzi o moje dzieci to starszy syn ma 10 lat a młodszy 6.I wiecie co?Mam dośc tych ich zabaw w wojnę lub w antyterrorystów.Latanie po wszystkich pokojach z hałasem,istny koszmar.Kiedy to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Widzę że nikt nie chce pisać,dziewczyny się zmyły.Ja zaraz biorę się za porządki więc mnie też nie będzie przez jakiś czas,może potem sobie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, milo porozmawiać z doświadczonymi mamusiami.Sama mam 33lata i synka w wieku 11. Najwyższy czas na drugie maleństwo. Narazie wszystko układa sie znakomicie jestem w 8 tyg. i siedzimy sobie z dzidzią w domku na zwolnieniu- przez ostatnie trzy tyg. przechodziłam okropne mdłości i te inne objawy-okropieństwo, ale mam nadzieję, że to juz nie wroci, bo teraz czuje sie dużo lepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Hej Dorcia!Fajnie że do nas dołączyłaś,mam nadzieję że będzie nas więcej.Ja nie zawsze mogę być na kompie więc się nie zrażaj tylko pisz.Super że będziesz miała dzidziusia ,gratuluję.Szkoda że zdecydowałaś się tak późno,bo czym większa różnica tym gorzej dla dzieci ale widocznie tak wolałaś.Ja też siedzę w domu więc czasami możemy sobie poklikać,na ra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm tak sie zastanawiam
Dziewczyny!! Nie wiem co to za plaga dziwnego podejscia!!! Mam niecale 24 lata, nie jestem jeszcze mama, ale kiedys chcialabym byc. Mam mame niesamowicie nadopiekuncza i kontrolujaca, ciagle, pomimo swojej doroslosci z tym walcze. Jak czytam "starajace sie o druga dzidzie", "dziecko sensem zycia" itd. to jestem troche przerazona. Wiem, ze malenstwo jest cudowne, slodkie, urocze, najmilsze itd., ale prosze, dziewczyny, starajac sie o dziecko, myslcie, ze staracie sie o zycie nowego czlowieka, odrebnej istoty!!! Dziecko nie jest wlasnoscia. Wiem, ze wiele z WAS napewno nie ma nic zlego na mysli, ale to, ze dajecie dziecku dar zycia, jest niesamowite, ale to jest dar, a nie interes. Prosze, nie przyzwyczajajcie sie od poczatku do tego, ze dziecko nalezy do WAS, bo pozniej zle sie to konczy. Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×