Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

Gość agula32
Mojego męża bratowa zaszła w ciążę dwa dni przed owulacją i urodziła córkę,nie wiem czy u mnie tak zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
A ja mam zamiar w długi weekend majowy intensywnie pracować nad dzidzią akurat wtedy wypada owu i nasz wyjazd do Wrocławia więc liczę że wyluzowani wrócimy we czwórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
No to powodzenia,ja mam obawy że się nie załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldusia
Co za noc całą spędziłam przy dziecku miała wysoką gorączke znowu została w domu znowu dodatkowa kasa na niańkę niech to szlak pogoda lekko sie poprawiła jest zimno ale słonecznie Życzę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Cz.No i jak po nocce?Pewnie chodzisz do tyłu z niewyspania.Współczuję ale niestety takie są uroki macierzyństwa.Ja się wxczoraj tak wkurzyłam na kafeterii że nie miasłam ochoty już nic pisać.Wyobraźcie sobie że pogrzebałam trochę po niektórych tematach i wielkiego karpia strzeliłam bo się okazało że ktoś się pode mnie podszył.Jak tak można robić?Nie wiem co mam zrobić żeby tego uniknąć ,jest jakiś sposób?Może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
Hej! to znowu ja.Właśnbie przed chwilą weszłam na stronkę gdzie mogę podglądnąc najbardziej prawdopodobny dzień w którym mogę zajść w ciążę i okazało się żę jeśli dostanę @ wtedy co myślę to mogę się załapaĆ (BYĆ MOŻE NA DZIEWCZYNKĘ)BO TO BĘDZIE TRZY DNI PRZED TYM DNIEM.Co myślicie?Trzy dni wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejśc w preferencje i zabezpiecz profil wpiszesz hasło i juz ja właśnie to zrobiłam będziesz się pokazywać na czarno ide do domku podaj na jakiej stronie znalazlas kiedy najlatwiej zajść w ciążę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
najgorsze jest to że nie pamiętam jakie dałam hasło.Ale spróbuję zrobić wszystko od nowa,najwyżej będę miała nową ksywę.A jeśli chodzi o stronkę poświęconą zachodzenia w ciążę to jest:www.zdrowie.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia33
Hej to ja Agula 32,zmieniłam sobie nawet numer bo w maju będę kończytć 33 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia33
cholera to nie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w waszych stronach dziewczyny też jest coś takiego jak zajączek w przedszkolu? Ja pochodzę z nad zachodniej granicy i tam nie było żadnych zajączków gdy się przeprowadziłam do wielkopolski to przeżyłam szok.Na początku trochę sie buntowałam bo jak to dopiero co były Święta Bożego Narodzenia,full prezentów a tu znowu wydatek,ale wkońcu dałam za wygraną i już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wreszcie topik dla mnie.Mam 35 lat , dwóch synów i trzeciego brzdąca noszę pod sercem!!!!! Moja rada to nie czekać za długo na kolejną ciążę bo po trzydziestce już nie jest taka łatwa sprawa. Postanowiłam parę lat wstecz teraz chcę dziecko,pół roku a tu nic. Okazało sią że mam wielkiego mięśniaka który nie dawał żadnych dolegliwości,późnie operacja,rok musiałam odczekać,następne pół roku walki o fasolkę. Można powiedzieć że jestem już weteranką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia 33 ja też jestem z wielkopolski a dokładnie z Poznania tak-taki jest zwyczaj w przedszkolach i w szkołach,na zająca dzieci dostają słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!hej!Fajnie że tu weszłaś.Ja mieszkam teraz w Lesznie.Czasami jestem w Poznaniu ale rzadko,przeważnie albo u lekarza albo na zakupach.Chociaż to drugie częsciej,i na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym jesteś miesiącu i na kiedy masz termin?Czy wiesz już jaka będzie płeć dziecka czy jeszcze za wcześnie?Czy starałaś się o dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to jak samopoczucie na samą myśl o tym że niedługo dojdą ci obowiązki i dodatkowe problemy no i nieprzespane noce.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mi się 20-tydzień,w przyszłym tygodniu idę na usg to może się dowiem czy to jeszcze jeden urwis nie robiłam specjalnych starań o dziewczynkę bo jak już pisałam miałam problem z zajściem w ciąze,jak tylko widziałam że mam płodny dzień to zaraz musieliśmy to wykorzystać. nawet szczerze powiem że nie jestem pewna czy chciałabym dziewczynkę bo przyzwyczaiłam się do wychowywania chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agunia nie będzie lekko,ale moje dzieci są już duże Kamil 13 lat a Łukasz 9 lat więc myślę że mi pomogą. nieprzespane nocę.......już się odzwyczaiłam a o ilę się nie mylę to ty też masz dwójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ze ten młodszy ma często anginy,nie myślałaś o wycięciu migdałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeciwnie ,nie chcę mieć już więcej chłopców,mam dość.Ale jak mi się nie uda z dziewczynką i wyjdzie chłopak to trudno./Będzie mi ciężko się z tym oswoić ale nic nie poradzę.O migdałach już dawno pomyślałam,mieliśmy pierwszy termin na 7 grudnia ale oczywiście mały był chory na ucho ,potem 27 grudnia miał anginę,a następnie co dwa tygodnie znowu to samo.W lutym miał ospę bo zaraził się od starszego więc znów przepadło,a teraz okazało się że pani ordynator ma złamaną rękę i jej nie ma a i tak nie wiadomo kiedy będzie mogła robić operacje bo to ma być pod ogólnym znieczuleniem.Pediatra proponowała mi abym załatwiła sobie Poznań ale doszłam do wniosku że to będą dodatkowe koszty,bo za trzy tygodnie jadę z nim do sanatorium więc sie wykosztuję.,Jak wrócę to umówię się na konkretny termin i będę czekać,mam nadzieję że latem mniej będzie chorował,choć w zeszłym roku to nawet w lipcu miał anginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy okres na ten zabieg to lato bo może jeść lody a to znieczula i naprawdę pomaga (wiem to z własnej autpsji) będzie na pewno duza poprawa zobaczysz.Jedziecie do Szczawnicy? moja mama właśnie tydzień temu z tamtąd wróciła,jest zadowolona,jest super jedzonko....mówiła że jest duzo dzieci ,ale ten marzec nie był najlepszy bo wszystkie dzieciaki kaszlały i smarkały.To dobrze że jedziesz dopiero teraz może będzie już po tych infekcjach a w jakim wieku masz chłopców i jak mają na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że jest tam pięknie a ja uwielbiam góry.Na początku lekarz rodzinny zapisał w karcie że kieruje mnie nad morze ale lekarz z NFZ skierował nas w góry.Fajnie ale diabelnie daleko.Starszy syn ma na imię Dominik i ma 10 lat,skończył w styczniu,a drugi to Krystian w kwietniu skończy 6.Akurat dzień po przyjeżdzie będzie obchodził urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę lecieć na zebranie do kościoła bo Łukasz idzie w maju do komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś bałam się zdecydować na usunięcie mu wszystkich migdałów ale okazało się prawie wszyscy moi znajomi są po usunięciu migdałów i są zadowoleni.Mówią że przestali chorować a też jako dzieci często chorowali.Ale u niego to już nie ma wyjścia,ma brzydkie i przerośnięte.Sieją mu na organizm.Byłam u kilku specjalistów w nadziei że choć jeden powie że nie trzeba ale się nie doczekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mieszkam na warmii i mazurach i cieszę się z tego ale w lato nad morze będę jeździeć nad morze do teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×