Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny!!Oldusia i cała reszta!!!Jestem w ciąży!!!!Obliczyłam sobie termin na 15 marca.Jestem w lekkim szoku,jeszcze to do mnie nie dotarło bo przecież miałam sobie odpuścić a tu proszę taka niespodzianka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Agunia, tak się cieszę!Podzielam też twoją radość!W marcu urodziła się moja chrześniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,teraz będe żyła w niepewności do póki nie dowiem się jaka to płeć,.jak to będzie dziewczynka to chyba oszaleję.Czasami mam wrażenie że aż tyle szczęścia nie mogę mieć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Wierzę ci, że ciekawość cię zżera. Ja też to czułam przy drugiej ciąży. Też nie mogłam uwierzyć, że jest dziewczynka. Teraz też jestem ciekawa, ale nie az tak bardzo. Najważniejsze, żebyś miała zdrową dzidzię. Kiedy wybierasz się do gina?Ja chciałabym zrobić sobie usg 3D ale to jest chyba potwornie drogie. Szkoda mi 200zł na filmik na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Aguniu, przeszłaś na inny topik?nikt już nie odwiedza tej srony, dziewczyny, odezwijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus wielkie gratulacje ja za tydzień powinnam wiedzieć czy to dziewczynka czy chlopczyk trudno Was znaleść taka tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-miśka
Hej Dziewczyny tak sie super czyta te Wasze pogaduszki,gdzie uciekłyście? Ale wielki żal że Was tutaj nie ma,ja tez pragnę mieć córeczkę,a ciekawa jestem jak się to u Was skończyło... :( Buziaczki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×