Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

tylko pozazdrościć długiego urlopu czego uczysz? My pod koniec miesiąca wybieramy sie na wakację a potem chyba wezme zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Witam, można się do Was dołączyć? Właśnie zaczął się u mnie 2 cykl starań o dzieciątko. Mam 30 lat i 7,5 letnią córkę Gabrysię. Długo nie mogłam dojrzeć do ponownego macierzyństwa, bo praca,bo to, bo siamto...słowem zawsze to nie był ten czas. Teraz jestem pewna że czas jest odpowiedni i bardzo bym chciała być w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu super że chcesz do nas dołąćzyć mnie się już udało zajść w ciążę ale nie opuszczam tego forum bo tu czuję się najlepiej ja też mam córkę tylko że 3 letnią Bardzo się cieszę że wkrótce powiększy nam się rodzina czego i Tobie życzę ! a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dzięki za miłe przyjęcie. Jestem z Warszawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :) nadal boli mnie gardło a muszę zrobić badania krwi i właściwie nie wiem gdzie iść bo chyba będę musiała zaplacić bo mam od prywatnego lekarza może mi powiecie gdzie w warszawie zrobić i nie zbankrutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz :-( Znam jedną miłą i dobrą przychodnię na Tarchominie, ale gdybyś miała tam jechać np. z Ursynowa, to torchę daleko :-( Ja na szczęscie mam służbową przychodnię ze wszystkimi specjalistami i nie muszę tam płacić ani za wizyty u mojego lekarza, ani za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z drugiego końca z Bemowa więc za daleko muszę koniecznie jutro zrobić te badania bo pewnie na wyniki toksoplazmozy to się trochę czeka a ja powinnam we wtorek iść do lekarza A Ty Aniu już rozpoczęłaś staranka o drugą dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Tak, ale jestem po odstawieniu tabletek i w pirwszym cyklu nie wyszło. teraz czekam na zakończenie @ i zaczynam od nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszą ciążę po odstawieniu tabletek zaszłam po 5 miesiącach a w drugą bez tabletek też po 5 miesiącach W takim razie trzymam za Ciebie kciuki Powodzenia! Będziemy mogły się wspierać w oczekiwaniu na bąbla Wreszcie pogoda trochę sie poprawiła bo można się zdołować na maksa. Najgorsze że gardło boli mnie nadal a w sobotę mam wesele u znajomych ale chyba muszę sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Cześć dziewczyny, witam Cię Aniu!Nie zaglądałam na forum, bo ostatnie dni miałam intensywne. W poniedziałek byliś my u developera i zdecydowaliśmy się na mieszkanie 80m, 4 pokoje na 1 pietrze. Za rok dostaniemy klucze. Narazie robią fundamenty. A wczoraj byłam u ginekologa. Widziałam na usg Dzidzię, jak macha raczkami i nóżkami. wszystko jest ok, chociaż gin nie mógł skłonić dzidzi, by pokazała karczek (fałd karkowy do zmierzenia). Ciśnienie mam niskie- 100/60, a reszta wyników super. Ja tez Oldusia cierpię z powodu bólu gardła. Najgorsze jest, że nie można ssać żadnych tabletek, pić dużo płynów. Już nie mogę doczekac się końca roku szkolnego, a potem zwolnienie (uczę niemieckiego, tak dla scisłości).Mam już dość tych mdłości i wymiotów, czasami zdarzają się w drodze do pracy albo przy myciu zębów.Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mnie na ból gardław aptece polecono TANTUM VERDEP i w ulotce nie ma żadnych przeciwskazań co do ciąży witamina C i jakieś homeopatyczna angin-heel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Maja73, fajnie że będziecie mieli nowe mieszkanko. Nie ma to jak być "na swoim". I to niemałe. 80m2 to już całkiem sporo. Gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Oldusia:D ja nie pracuje,pisząc o tym że nie będę musiała rano wstawać miałam na myśli dzieci.Jeden do szkoły,drugi do przedszkola,wkońcu odpocznę.:DFajnie mi się na duszy robi jak czytam wasze opowiadania o tym jak widziałyście swoje maleństwa na usg,chciałabym znów tak się poczuć,wiedzieć że coś we mnie rośnie.A jeśli chodzi o wymioty to nie zazdroszczę:OMiałam tak dwukrotnie,od rana do nocy,koszmar.Nie mogłam normalnie funkcjonować.Życzę wytrwałości dla tych co tak cierpią.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane .Mam na imię Emilia mieszkam w Gdansku i chętnie dołaczę do tak zacnego grona :)Wprawdzie mam już fantastyczną dwójeczkę w wieku 18i 15 lat ale...........niedawno stracilam ciążę ,która była dla nas WIELKĄ niespodzianką i bardzo zapragneliśmy (wsazyscy) poznać te nasze maleństwo które gdzieś tam na nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Mila70 witamy na topiku i życzymy powodzenia w starankach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i mniej nowe Dziewczyny :) Dziś wreszcie pokicałam zrobić badania Pogoda się poprawia i humor mi też dobrze że jutro piątek i weekend Gdzie się Dziewczyny wybieracie na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przywitanie.Stokrotko jestesmy rowiesnice wiec może powspieramy sie razem ?Majeczko czytałam twoje wpisy życze Ci zdrowka :)OCZYWISCIE WAM wszystkim i sobie samej powodzenia:):):) Ja pewnie o wakacjach zacznę myslec w ok wrzesnia.Niestety czas wakacji jest u mnie okresem intensywnej pracy (wynajmuje pokoje turystom)Wiec do wrzesnia mowy nie ma :( ale coś za coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 75 dzięki i powodzenia. To co za rok komunia i chrzcinki ?Dziewczyny a jak na pomysł powiekszenia rodziny zapatrują sie wasze rodzinki (dzieciaczki ,siostry mamy ?)nie maja z tym problemu?? W jakich godzinkach możecie tu przebywać aby było ,,bardziej rozmownie \"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja korzystam z netu tylko w pracy 8-16. A co do zapatrywania się na ciążę, to moi bliscy są raczej pozytywnie nastawieni, nawet moja mama pogodziła się z myślą o tym, że chcemy mieć z mężem drugie dziecko. Wcześniej bardziej nastawiała mnie na to żeby poprzestać na jednym. Córcia bardzo już chce rodzeństwo, więc z tym nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko30 Co u Ciebie udało się? Dziewczyny piszcie smutno tu tak samej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Ładny dzień dobrze że jutro sobota w następnym tygodniu mam 4 dni wolne już się cieszę Jutro mam wesele ale nie w co się ubrać ciążowe cichy jeszcze są chyba zaduże a moje na wcisk albo zamałe załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Hej, witam wszytkich w piękny piąteczek!! Ja dziś mam mały młyn w pracy. Zastępuję szefową i kolegę. Jutro za to weekendzik, chociaż u mnie zaczyna się on pracowicie. o 8:30 ruszam do szkoły mojej córy, szykować kanapki na festyn szkolny. Później zakupy i sprzątanie po remoncie. Oj będzie się dziąło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Oldusiu więc szykuje sie mały spacerek po sklepach ?Napewno coś zanjdziesz i bedziesz świetnie się bawiła:):) Aniu to życzę mało pracy (w pracy i na w\\festynie )i żeby wszystkie kanapeczki zeszły ze smakiem :) , przy tych festynach pracy dla MAM zawsze sporo.Remontowałaś mieszkanko czy może przeprowadzka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Oldusia,życzę miłej zabawy na weselisku.Ja siedzę ze szczęką znieruchomiałą bo byłam u dentysty:Oale pomału dochodzę do siebie.Wiecie co?Ja wolałabym nie mówić mojej mamie że chciałabym jeszcze jedno dziecko bo po co mam się denerwować.?Więcej by się nagadało niż to warte.Nie mam z nią takiego dobrego kontaktu jak bym chciała,za to moja siostra jest na tak,mój brat również nie mówił że to głupi pomysł a z resztą rodzeństwa jeszcze na takie tematy nie rozmawiam bo są za młodzi i nie rozumieją.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem.Przykro jednak gdy nie ma sie dobrego kontaktu z tak bliską osobą. Ważne że ty chcesz ! A chcieć to móc .Prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mozna dolaczyc? jestem po tabsach, 4 cykle staranek; dzisiaj powinna przyjsc@ (mierze tempke i zawsze 12 dni faza lutealna jak w zegarku a dzisiaj 13 dzien) i nie przyszla. zrobilam test - negatywny...probuje jeszcze za pare dni jak @ nie przyjdzie ale zaczela sie nerwowka. mam juz coreczke ma 9 lat i bardzo chcemy miec dzidziusia pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siobhan!Życzę wytrwałości i powodzenia.Bądź cierpliwa ,może się udało.A jak tam Oldusia na weselisku było?A może jeszcze się bawisz?Ja dzisiejsze popołudnie spędziłam u teściowej-miała imieniny :DStrasznie źle mi się siedziało,jakoś duszno mi było i myślałam że usnę przy stole.Marzyło mi się wygodne łóżeczko i odpoczynek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juz jestem wsele się udało choć nic nie kupilam nowego wszystko albo bylo za duże albo wyglądalam jak beczka jutro poniedzialek tragedia cale szczęście że ten tydzień kończy się w środę A potem do konca miesiąca planuje urlop Późno już idę lulu JUtro idę na Usg papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×