Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

Jestem dziewczyny ale mam troche zmartwień bo troche plamię więc boję sie co będzie Dziś idę na usg zobaczymy co wyjdzie zaczyna sie 9 tydzien mam nadzieje że będzie dobrze. Ale jak tu odpoczywać jak chodzę do pracy a w domu 3 letnie dziecko Boję się strasznie a do grudnia to jeszcze hoho Czuję się marnie nic minie smakuje mam kapcia w buzi a pd odrobiny cukru mnie odrzuca uf trzeba jakoś to przezyc A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Cześć dziewczyny, u mnie zaczął się 7 tydzień, ginekologicznie licząc 9. Mam termin na 18 grudnia. Mam takie mdłości,że mam dosyć. Trwają cały dzień, mija jak idę spać. I co Oldusia, jak usg? Mam nadzieję, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majka idziemy równo mnie dziś zaczyna się 9 tydzień termin z usg na 20 grudnia po wczorajszym usg okazało się że jest wszystko ok dzidzia ma niecałe 2 cm serce bije uf co za ulga czuję sie bardzo róznie ale jeszcze miesiąc i powinno byc lepiej. A Ty Majka masz już dziecko czy to twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz byłas ś na usg? Nastepne będzie między 11 a 14 tygodniem ciąży wtedy więcej będzie można powiedzieć i usłyszeć o bąblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie dziewcxzyny podziewacie? Smutno tu bez Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Cześć Oldusia, ja niestety włączam komputer z doskoku, jak mam czas, bo pracuję. Mam 2 dzieci-synek Kubus ma 6 lat, a córeczka Marysia prawie 2. Dziś po południu idę do gina, napiszę wieczorem coś więcej. Cieszę się, że z twoją dzidzią wszystko ok. A ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam córke 3 latka Ja tez idę dziś do gin więc wymienimy się wiadomościami a skąd jesteś bo ja z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Mieszkam w Bydgoszczy. Mój mąż jest własnie na szkoleniu w Warszawie, często tam jeździ.Byłam u gina i wszystko jest ok, ciąża książkowa. Widziałam na usg bijace serduszko tej małej fasolki i dostałam jego pierwsze zdjęcie. Termin według usg na 14 grudnia, plus minus 9 dni.Następną wizytę mam 6 czerwca, mam zrobić badania, w tym poziom glukozy, nie wiem jak to zniose przy moich mdłosciach...brrr...A w jakiej cześci Warszawy mieszkasz?Ja mieszkam, mozna powiedziec na wsi, bo to osiedle jest połozone 17 km od centrum Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Ja mam Już dwie córeczki - 10 ( a właściwie niedługo 11) i 4-latkę. Marzy mi się jeszcze jeden dzidziuś, fajnie gdyby to był chłopiec, ale nie to jest przecież najważniejsze. Jesteśmy z mężem w trakcie(dopiero początki) budowy domu, a dodatkowo ja nie mam od jakiegoś czasu pracy. Myślę, że moje dylematy są podobne trochę do problemów aguni33. Również boję się przyszłości. DZieci nie tylko się ma, trzeba je również wychować. Poza tym trochę boję się ciąży. Przy obu poprzednich bardzo wymiotowałam, musiałam być na kroplówkach, bo nawet wody nie mogłam przęłknąć. Ale tak w skrytości marzyć sobie bęę o dziecku. Może jednak jak skońxczymy budować domek to marzenie uda się zrealizować. Oldusia gratuluję Ci dzidziusia i oby wszystko dobrze Ci się ułożyło. Agunia Tobie też gratuluję odwagi,że jednak zdecydowałaś się na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majka ja też po wizycie wszystko ok plamienie znikło z czego bardzo się cieszę póki co wszystko ok tez mam zrobić trochę badań i za miesiąc przyjśc do lekarza lekarz mi nic nie mówił o usg między 11 a 14 tygodniem ale zanim do niego pójdę to chyba zrobię termin z usg mam na 20 12 też widziałam 2 cm maluszka z bijącym sercem niesamowite wrażenie Ciekawa jestem jak moja córka zareaguje na rodzeństwo ? A powiedziałaś już w pracy że jesteś w ciąży bo ja nie nawet rodzicom jeszcze nie powiedziałam a to już zaczyna sie 3 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Moi rodzice wiedzą od Wielkanocy, strasznie biadolili, jak sobie poradzimy z 3 dzieci. W pracy wiedzą tylko niektóre koleżanki, szef jeszcze nie, powiem na poczatku czerwca. Od września nie wrócę do pracy, bo pracuję w szkole i nie opłaca mi się wracać na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula33
Hej! narazie jestem na czerwono bo piszę nie ze swojego kompa.Ja obecnie czekam na @ ale dziś jej nie dostałam,zobaczymy jutro.2 dni temu robiłam test ale wyszedł negatywnie,ale pocieszam się tym że może było za wcześnie.Nie będę tu zaglądać codziennie bo jestem w sanatorium więc mam ograniczenia ze względu na to że muszę zostawiać w pokju śpiące dziecko a wolałabym tego nie robić.Pozdrawiam was dziewczynki i na razie.Mam nadzieję Oldusia że z dzidzią będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka68
ciekawa jestem czy bede tu najstarsza mama ?! Pierwsza coreczke urodzilam w kwietniu 2005 kiedy mialam 36,5 roku a mam nadzieje ze drugie urodzi sie zdrowe w styczniu przyszlego roku wiec bede miec 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotka68, ja nie sądzę aby Twój wiek był zły. Może jak na pierwsze dziecko troszkę późnawo, bo wiadomo,że pierwiastka powinna mieć ponoć do 30-ki, ale jak wszystko przy pierwszej ciąży poszło dobrze to wspaniale.Czsem tak się w życiu ułoży, że dzieci przychodzą troszkę później, ale można powiedzieć, że macierzyństwo jest wówczs bardziej dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia życzę Ci miłego i słonecznego pobytu w sanatorium i trzymam kciuki Majka masz dobrze pół roku wolnego a ja niestety powinnam pracować ale te dojazdy godzinne i powroty do domu na 18 chyba mnie wykończą więc bedę musiała wziąść zwolnienie dwa lata temu wróciłam z wychowawczego aż się boję iść powiedzieć szefowej o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka68
Jagnaa nie obraz sie ale wyczytalas w moim poscie cos czego nie napisalam, nie martwie sie bo nie mam powodu (na razie), nie potrzebuje pocieszenia, wrecz odwrotnie chetnie podziele sie moim optymizmem z tymi ktore maja go za malo, nie uwazam ze jestem za stara (za stare kobiety po prostu nie maja dzieci), chcialabym tylko dowiedziec sie czy sa tu na forum "inne przypadki" takiego poznego macierzynstwa ;) doceniam ze chcialas mnie rozgrzeszyc i pocieszyc, mily gest dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka68
Jagnaa nie obraz sie ale wyczytalas w moim poscie cos czego nie napisalam, nie martwie sie bo nie mam powodu (na razie), nie potrzebuje pocieszenia, wrecz odwrotnie chetnie podziele sie moim optymizmem z tymi ktore maja go za malo, nie uwazam ze jestem za stara (za stare kobiety po prostu nie maja dzieci), chcialabym tylko dowiedziec sie czy sa tu na forum "inne przypadki" takiego poznego macierzynstwa ;) doceniam ze chcialas mnie rozgrzeszyc i pocieszyc, mily gest dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko68 przepraszam Cię bardzo nie miałam nic złego na myśli, może rzeczywiście odrobinkę nie tak Cię zrozumiałam. I wcale nie usiłowałam Cię rozgrzeszyć, ponieważ nie mam z czego, przecież nie zrobiłaś nic złego. Pozdrawiam cię serdecznie i życzę abyś urodziła zdrową dzidzię, czego chyba każda mama pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bynajmniej nie uważam , że jesteś za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka 68
Jaagna, nie chcialam pyskowac a tak wyszlo ;) moze dlatego ze hormony mi szaleja i jestem zaczepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw szarotka wcale nie napyskowałaś. A poza tym ja również wiem coś na temat hormonów, ostatecznie też z brzuchem chodziłam. A tak swoją drogą to Ty tak wcześnie na nóżkach? Podziwiam. No chyba, że brzuszek nie pozwala Ci zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje szarotka jesteś rówieśnicą mojego brata i jego żony to wspaniały wiek Chciałabym mieć trójkę dzieci w grudniu będzie drugie kto wie może jeszcze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co z Wami
dziewczyny podoba Wam się imie Kinga, Martyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dziewczynnnnnnnnyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela
Ładne oba , mi się osobiście podoba jeszcze Urszula, nie jest chyba bardzo oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się podoba Ania, Kinga, Marta a dla chłopca Dominik , Michał , Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula33
hej tu znowu ja,ale na moment.Niestety nie udało mi się z dzidzią,ale będę próbować w czerwcu bo w maju gdy wrócę będzie już za późno.Dziewczynki ,odezwę się po powrocie,bo małego musiałam zostawić samego ,śpiącego a bardzo tego nie lubie.Trzymajcie się ciepło,pozdrowionka,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aguś pozdrawiam Cie serdecznie i wracaj do nas na forum w Wawie dzis buro deszczowo jednym słowem beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Cześć dziewczyny, w Bydgoszczy jest chłodno i mgliście. Ja jak zwykle z rana lepiej się czuję, od południa do wieczora mam mdłości, czasem mam już dosyć.Mój syn ma ospę, strasznie go wysypało, ciekawe, kiedy przejdzie na Marysię, aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia30
cześć MAm 30 lat i własnie staram się o druga dzidzię. Mam troszkę gorzej bo mąż raz chce a za parę dni mówi, że lepiej nie bo jak to bedzie itd. A ja tak pragnę mieć dzidzię. Ostatnio próbowaliśmy przed owu 3 dni wcześniej więc mam nadzieję,że wg. waszych wpisów zajdę w ciążę i może będzie to dziewczynka:).Zazdroszczę Wam ,że wasi męzowie chcą kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×