Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oldusia

30parolatki starające się o druga dzidzie!!!!!

Polecane posty

ciekawa jestem co będzie mam corke Dziewczyny pamiętacie kiedy pierwszy raz trzeba iść do lekarza wiem że pierwsze usg to dopiero w 10 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umawiałam się na pierwszą wizytę zaraz jak widziałam dwie kreski, a że u mojej pani doktor kolejki, wypadało to na szósty tydzień... Taka wizyta wstępna, bez USG. Za to, dostawałam wskazówki, co dalej, w dwóch ciążach od razu miałam przepisane lekarstwa.. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję oldusia!:) :) Ja na pierwszą wizytę poszłam też w szóstym tygodniu i wtedy na usg stwierdził ciąże .Chcesz mieć chłopaka czy dziewczynkę? Zacznij brać już prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziewczynkę ale tak naprawdę to żeby było całe i zdrowe i jak najlepiej egzemplarz bez kolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Witam trzydziestoparolatki starające się o dzidziusia. Mam 33 lata, 2 dzieci i oczekuję kolejnego dzidziusia. To koniec 1 miesiąca. Nie plnowaliśmy z mężem teraz dziecka ale cieszymy się i już je kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo,moje gratulacje,a miałaś przecież poczekać i starać się w kwietniu,to w takim razie na kiedy wyjdzie ci termin,na grudzień?Dziewczyny,dopiero teraz zaczynam dochodzić do siebie po ostatnich wydarzeniach.Niepotrzebnie siałam tyle paniki z tą@ ale trochę się denerwowałam,bo chciałam próbować dziewczynkę przed wyjazdem a nie chciałam aby okres mi sie przedłużył bo z tych starań nic by nie wyszło a nie chciałam też być w ciąży bo rodzić w grudniu też mi się nie uśmiechało.Ale szczęście w nieszczęściu,ze przez pomyłkęNFZ jadę do sanatorium 6 maja a nie teraz więc wszystko przede mną.Poza tym dwa dni temu robiliśmy młodszemu urodziny w świecie dziecka-jest to miejsce przeznaczone dla dzieci,tzn,zjeżdżalnie,kulki i takie tam różne atrakcje.I wyobraźcie sobie ,zdążył zjeść kawałek tortu ,rozpakować prezenty i poszedł szaleć z dziećmi.I niestety zabawa skończyła się złamaniem ręki(dwóch kości).Nastawiali mu po podaniu głupiego jasia i jakiegoś znieczulenia w kroplówce.No i 5 tygodni z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maja!Witamy cię w naszym skromnym gronie.Napisz coś więcej o swoich pociechach.Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryby misiu napisz skąd bierzesz te śmieszne buźki z minami,też chciałabym do was takie wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Według moich obliczeń na 18 grudnia. Mój synek Kubuś ma 6 lat, a córeczka Marysia prawie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie planowałaś to pewnie nie wiesz kiedy zaciążyłaś.Sorry że pytam o takie rzeczy ale staram się czasami obserwować inne osoby,bo ja będę starać się o dziewczynkę i czasami myślę że taka obserwacja też może mi coś podpowiedzieć,ale oczywiście ty jeszcze nie możesz wiedzieć co będzie,ale gdybys orientacyjnie wiedziała kiedy to się stało to możnaby pogdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Jeśli ci chodzi o to czy dojdzie do zapłodnienia przed czy blisko jajeczkowania, to mi akurat nie sprawdziło się. czytałam o tym przed urodzeniem dzieci i wyszło na opak. Natura zadziałała inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oldusia! Napisz jak tam twoje samopoczucie.Czy masz jakieś objawy?Ja dzisiaj czytałam w gazecie że pierwsze usg powinno się robić między 10 a 14 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?A ja strasznie się denerwuję tym co ma nastąpić.Boję się że mi nie wyjdzie córa.Wogóle boję sie wszystkiego coraz bardziej.Mam nadzieję że nie stchurzę.Jedna koleżanka się dziwi że chcę,że małe dziecko w domu to same minusy,a ja tak nie uważam,bo nadal będę mogła wyjeżdżać nad morze tyle że będe miała więcej obwowiązków.Tak samo tu na miejscu,w domu.Kiedyś to dziecko urośnie i wtedy na pewno powiem że nie żałuję że się zdecydowałam.Przecież nie można bez przerwy tylko sie bawić i miło spędzać czas z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia i Maja! z trojgiem dzieci wcale nie jest dużo trudniej niż z dwójką! naprawdę. :) no poza krótkimi chwilami, kiedy ma się wszystkiego dość, :p ale to naljepszej mamie może się czasem zdarzyć nawet przy jednym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Jeśli chodzi o wakacyjne wyjazdy, to co roku jeździmy nad morze z dziećmi i wracamy super wypoczęci. Zabraliśmy ostatnio moich rodziców. Mieszkaliśmy w osobnych pokojach ale zawsze mieliśmy pomoc do dzieci i mogliśmy z mężem czasami gdzieś wyjść. Rodzice byli tak zadowoleni, że w tym roku ponawiamy taki wyjazd. Jeździmy zawsze do tej samej pani, która uwielbia dzieci, a miejsce jest dla nich przystosowane. Gruby misiu, ja tez tak myślę, ze z pierwszym dzieckiem jest najciężej, z trzecim damy radę. Też lubię być w ciąży. Tylko moja pierwsza reakcja na test była trochę nerwowa. teraz jest już ok. Nawet mdłości mnie nie drażnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej OLDUSIA! Odezwij się i nie strasz nas.Jak tam twój brzuch,boli jeszcze?Co z twoimi objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam maju73 :),gratuluję nowym zaciążonym i życzę przyjemnego noszenia fasolki.U mnie leci już albo dopiero 22 tydzień.Bardzo się cieszę że mam za sobą mdłości i \"rzyganko\" bo to było straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć goja_po-dzięki za przepis na żurek,co prawda zamiast boczku miałam inne mięsko a zamiast zakwasu dałam dwie torebki żurku(winiary)ale i tak wyszedł pyszny.Zdziwiłam się bo nawet dzieci jadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! ja ostatnio myślę nad tym ile czasu by mi zajęło po ewentualnym urodzeniu dojście wagowo do siebie,ale nie tylko wagowo.Może to głupie pytanie zważywszy na to że mniej więcej powinnam wiedzieć bo rodziłam dwa razy,ale wtedy to była inna sytuacja.Teraz udało mi się trochę zadbać o siebie,zmienić figurkę,dlatego boję się że to potem pójdzie w zapomnienie.Mam nadzieje że gdy w ciąży dba się o siebie to nie jest potem tak strasznie.Jak to było u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny brzuch boli juz mniej ale podobno tak moze być pierwsze miałam cc wiec moze to jest przyczyna innych objawów brak może we wtorek pojde do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy pomysł , wszędzie są młodziutkie dziewczyny, gdzie czasem czuję się jak dinozaur. Nie wiem, czy się do Was \"załapię\", bo ja już się postarałam o drugiego malucha. Moja starsza córka ma 10 lat, synek prawie 4 tygodnie, ja 34 lata. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj RRR :) poziedz nam jak mają na imię dzieciaszki i jak się chowa mały synuś. oldusia-brzuch od początku do teraz chwilami mnie pobolewa,ale dowiedziałam się że to normalne,że rozciąga się macica,wiązadła.Niepokojący jest ból długotrwały i narastający. Jak mocniej mnie ściska to staram się położyć lub chociażby posiedzieć.Naprawdę to pomoga. agunia33 mam ten sam problem,należę do osób szczupłych,ale muszę nad tym nieźle się napracować.Po poprzednich ciążach bez problemu wróciłam do swojej wagi. Teraz z tygodnia na tydzień przybywa mi kilogramów.Wiem że ciężko będzię mi to zgubić,bo po 30 już inaczej pracują hormony,a ja mam za chwilę 35 to już kataklizm;) obiecuję sobie że jakoś przezimuje a od wczesnej wiosny może jakiś aerobik,oprócz tego jeżdżę na rolkach i koniach. Konie to mój \"mały konik\" one na pewną dadzą mi wycisk.Ale czy znajdę na to wszystko czas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
witaj rrr, jesteśmy w podobnym wieku. dziewczyny, moje zycie to permanentne odchudzanie. Przy pierwszej ciąży żarłam, nie jadłam. No i nie moge patrzeć na zdjęcia z tego okresu. Przy drugiej się pilnowałam i nie było tak źle. Na roczek Marysi byłam już szczupła. Teraz tez się pilnuję, jem owoce i warzywa. Chociaż dziś po sałatce warzywnej dopadła mnie fala mdłości. Moja koleżanka po 3 dziecku wygląda tak szczupło, jak z okresu studiów. Ma 3 chłopaków, bardzo ruchliwych, więc spala w szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×