Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrusowa_

CEL Zgrabniejsza na WIOSNE

Polecane posty

Witam dziewczyny!!!:) cytrusowa-oczywiście,że od czasu do czasu mozna sobie pozwolić na słodycze,ale ja chyba pozwalam sobie za często:P,pora to zmienić.Wczoraj poćwiczyłam Abs nogi i brzuch po 2 serie poprzedzone 10 minutowym truchtem w miejscu.Później z 60 powtórzeń na motylku:D,no i na koniec krótki stretching:)na kolacje wypiłam tylko szklanke soku marchwiowego i kromke razowego chelba(bez dodatków).Mój facet powiedział,że mam figure jak Nicole Kidman.Nicole jest wporzo,jednak facet chyba mocno przesadza;). Plumciaaa -gratulacje,że wytrwałaś:) ksieżniczka-ja sobie nie wyobrazam tygodnia bez słodyczy.Wytrwała jesteś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja umieram dzisiaj z bolu :/ z bardzo jasnych kobiecych powodow, nawet cwiczyc nie mam sil.. jezeli chodzi o słodycze, to bardzo rzadko po nie siegam ale oczwiscie zdarza mi sie ..4 lata temu jak zaczynałam sie odchudzac powiedzialam zdecydowanie STOP i przez pół roku nie miałam w ustach zadnej czekolady, batona itp. i tym samym osiagnelam to co chcialam :D dziewczyny podzielcie sie swoimi doswiadczeniami w walce z cellulitem (jezeli w ogole go macie) bo jak zaczalam brac antykoncepy to mi sie pojawil, nie az taki tragiczny ale jest i moze pora cos z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Cześć kobietki :) Skruszona wyznam Wam swoją winę - zjadłam dzisiaj lazanię (taką mrożoną z Biedronki) Nio ale była ku temu okazja - dostałam wreszcie dłuuugo oczekiwane stypendiuuuum :) i wraz z moim Miskiem postanowiliśmy zaszaleć :) Co do słodyczy to uuuuuwilebiam lody, nie znaczy to jednak, że jem je codziennie :) Celulit i tabsy... mam ten sam problem :( No ale myślę, że dietka + peeling + balsamik + ćwiczonka pomogą mi uporać się z tym problemem :) Pozdrawiam wszystkie laseczki ;* Slodziuchnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemakaaa
chcialam Wam polecic Thermal Pro, normalnie w sklapach jest b. drogi ale tutaj mozna kupic za calkiem male pieniądze [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4] oraz http://www.suple.us/index.php?cmd=9&t=1&id=4884 tutaj są opinie na temat: http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=36 http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=162 zdjecia: http://www.cyber-sport.us/viewtopic.php?t=24046 ja kupilam tutaj [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkokoko
chcialam Wam polecic Thermal Pro, normalnie w sklapach jest b. drogi ale tutaj mozna kupic za calkiem male pieniądze [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4] oraz http://www.suple.us/index.php?cmd=9&t=1&id=4884 tutaj są opinie na temat: http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=36 http://www.e-figura.pl/viewtopic.php?t=162 zdjecia: http://www.cyber-sport.us/viewtopic.php?t=24046 ja kupilam tutaj [url=http://www.mmo.pl/index.php?ref=4&affiliate/banner_id=4]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! :) 🌻 Melduje się ,niestety dopiero teraz (kłopoty z kompem) to był świetny dzień, mało jedzonka ,dużo ćwiczeń i wieczorny peeling połączony z masażem i kremem ujędrniającym :D miałam ochotę na coś słodkiego więc zrobiłam szybko kisiel żeby oszukać te moje smaczki ;) i pomogło Księzniczka - musimy się wspierać, bo te słodycze są ogromną pokusą ..eh a później się dziwimy skąd ten cellulitis ;) apropo niego znalazłam dwa artykuły na ten temat : http://www.ny.pl/index.php?o=porady/artykul/99 http://www.ny.pl/index.php?o=porady/artykul/144 Warto poczytać :) Renikaa- co do walki z cellulitem to staram się robić przynajmniej 2 razy w tyg : peeling kawowy +masaż + naprzemian zimna/ciepła woda + kremik antycellulitowy+ ćwiczenia :) nawet jeśli większych efektów nie będzie to przynajmniej mam tą świadomość że robię coś pożytecznego dla ciała :) Plumciaaa - przede wszystkim gratuluję otrzymania stypendium - 🌻🌻🌻 :) a lazania ..mmm narobiłaś mi smaka :P:) miałam robić sama w domku ale przez tą dietkę się jednak rozmyśliłam i chyba też poczekam na jakąś specjalną okazję :) Mandylionona- widzę, że dajesz sobei niezły wycisk- tak trzymać !:D no i tylko pozazdrościć figury Nicole ;) nawet jeśli facet przesadza to jednak miło coś takiego usłyszeć prawda?:) Uciekam spać bo nie wstanę jutro Trzymajcie się Słoneczka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 przepraszam,że dopiero teraz się odzywam,ale jestem tak zabiegana,że ostatnio rzadko mam czas na internet... :( ale jednak jestem :) dopiero od poniedziałku zaczęłam wtaczać w życie moje postanowienia :) czyli słodycze tylko w weekendy, 8 minut ABS na nogi,a po tym od 30 do 50 minut stepperka...no i oczywiście krem ujędniający rano i wieczorem :) niedługo wypróbuję tego peelingu kawowego i tego nacierania cytryną ;) rękawicę szorstką już mam,ale kurczę nie za bardzo wiem w jaki sposób nią pocierać skórę i jak długo? 15 minut? z góry do dołu czy odwrotnie? Czy ktoś wie??? ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko na chwileczke, bo musze niestety wkuwac co na sama mysl przyprawia mnie o dreszcze :D .. cwiczenia oczywisce standardowo beda ale wieczorkiem Plumciaaa widze ze znasz ten nieszczesny problem..tez robie pillingi, masaze, kłade na ciałko roznego rodzaju błotka i mam nadzieje ze w koncu I will destroy him :D cytrusowa_dzieki za lekture, na pewno to przejrzę miłka*** podobno masaz robi sie ok 20, 30min. z dołu do góry postaram sie wieczorkiem jeszcze odezwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Hej Cudeńka Wy moje :) Właśnie wróciłam z uczelni i jestem skonana :( Nio ale że jestem uparciuch straszny to absiki oraz peeling i tak zrobie :) A co! Nie dam się temu paskudnemu cellulitowi i już!!! Tak na marginesie to nie wiem jak Wy, ale ja już czuje i co więcej widzę jak zmienia się moje ciałko :) Brzuszek zrobił się przyjemnie płaściutki i jakiś taki fajny, ciałko gładsze (niech żyje peeling kawowy!!!) i wogóle lepiej się teraz czuje :) Nio zmykam, bo jeszcze muszę się troche pouczyć (jutro mam kolokwium :( ) Pa dziewczyneczki ;* SŁODKICH snów Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!:) miłka***-tak jak renikaa pisze,taki masaż wykonuje sie od dołu do góry w kierunku serca,okrężnymi ruchami.To pobudza krążenie krwi.Nie wiem jak długo nalezy pocierać skóre,ja bym nie mogła nawet 5 minut szorstka rękawicą,bo przesuszone łydki nie dałyby mi spokoju:D Co do celullitu,to powszechnie wiadomo,że słodycze są największym wrogiem gładkiej skóry,a Wy odrzucając je robicie znaczne postępy!:)ja zauwazyłam znaczne postępy w walce z cellulitem odką d stosuję masaże oliwką (wieczorne,czasem rano),no i oczywiście ćwiczenia i ciepło-zimny prysznic. cytrusowa-zaraz zabieram się za artykuły,do których wkleiłas linki:) Wczoraj ćwiczyłam godzine (razem z rozgrzewką w postaci truchtu w miejscu)takie fajne ćwiczonka zaawansowane na brzuch,tamilee webs,i jedną serie abs na brzuch i dziś mam zakwasy. A dziś poćwiczyłam godzinke nogi,posladki i biodra,więc jestem z siebie zadowolona:DNiestety chudnę nierównomiernie>Gdybyście widziały moje plecy-wystające kości i chudziuteńkie ramionka.Masakra!!! podaję wam linki do tych ćwiczeń na brzuch tamilee webs: zaawansowane: http://s001.wyslijto.pl/?file_id=00451933643294891456 czuć,że się ćwiczyło:D proste: http://s001.wyslijto.pl/?file_id=34750838522065790966 dobranooooc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo słonka późną porą ;) ja dopiero zabieram się do ćwiczeń, wcześniej nie było ani czasu ani chęci :( nerwy robią swoje miłka - fajnie,że dalej z Nami jesteś :) koniecznie wypróbuj tego peelingu kawowego -jest super co potwierdzą wszystkie dziewczyny ;) Plumcia - skoro zauważasz zmiany na plus to jest dobrze a będzie pewnie jeszcze lepiej :) ja też zauważyłam że skóra jest gładsza i jędrniejsza co motywuje do dalszej walki z naszym największym wrogiem- cellulitem!:P (powodzonka na kolokwium - trzymam kciuki 🌻 ) Mandylionona - dzięki za linki do ćwiczeń, wydaje mi się że je mam ale ściągnę i sprawdzę :) a co to za oliwka która masujesz, to Johnson czy może jakaś inna? P.S. Zjadłam dziś malusio bo tylko troszkę płatków owsianych,jabłuszko ale i ... kromkę chleba :(((-zwykłego , ochrzańcie mnie proszę bo miałam nie jeść :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten śliczny słoneczny dzień mówię Dzieńdobry :) i lecę coś zjeść ahaaa wczoraj sie mierzyłam iiiii ..w łydkach i udach - o 1 cm mniej :D taki tam mały sukcesik ;) Miłego dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,to w sobotę zacznę używać tej mojej szorstkiej rękawicy :D dziękuję Wam za rady :) jak na razie u mnie dobrze,codziennie ćwiczę i nie jem słodyczy ;] no i serum... może w sobotę zrobię też ten peeling kawowy albo to coś cytryny...jeszcze nie wiem ;) w każdym razie jestem z siebie zadowolona :) a to szorstką rękawicą to trzeba się masować codziennie? :) sorka,że tak o wszystko pytam,ale ja naprawdę się na tym nie znam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze cwiczenia wykonane, troszke wiecej niz zawsze bo wiecej wolnego czasu i tak powinno byc codziennie :) Mandylionona jestem pełna podziwu dla Ciebie za dałas rade wykonac te 2 serie naraz..ja wymiekam juz po tych zaawansowanych :D i ledwo zyje ( wsytd sie przyznac) miłka*** uwazam ze masaz szorstką rekawica powinnas robic nie czesciej niz 2,3 x w tyg.zeby nie podraznic skory i oczywiscie nie na sucho, najlepiej uzyj oliwki ..tak nawiasem mowic fajna jest Bambino, mi przypomina dzieciństwo, beztroskie lata :D 3majcie sie ciepło ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!:) Dzisiaj udało się mi zrobić 2 serie ćwiczeń zaawansowanych na brzuch tamilee webbs(poprzedzonych 10 minutowym truchtem w miejscu-tradycja:D)i później ledwo co 8 minut abs na brzuch..zjadłam pół czekolady:(,na dodatek o 17,ale za to odmówiłam sobie kolacji.. cytrusowa-gratuluję tego 1 cm:))),ja na razie się nie mierzę i nie ważę.Może za jakieś dwa tygodnie..hmm.Do masażu stosuję oliwke firmy ziaja(niby antycellulitowa),ale ładnie pachnie,fajnie nawilża i opakowanie wydajne,więc ..motywuje do masażu..:D Moim zdaniem to Ty wcaaale dużo nie zjadłaś:P,zwłaszcza,że przeżywasz stresik i ćwiczysz.Efekty zresztą widać:)Trzymaj tak dalej:) renikaa -ja ćwiczę już od dawna,trochę sportu miałam w szkole,więc jestem przyzwyczajona do wysiłku:D,poza tym codziennie rano joga.., a Ty się nie masz czego wstydzić:P,bo zaawansowane to jednak zaawansowane i ja po nich okropnych zakwasów dostałam:D...jednak nad kondycją waaarto pracować,a bardzo mi zależy na takim całkiem płaskim brzuszku z wyraźnym wcięciem w talii.Ja Was podziwiam dziewczyny,że w ogóle jesteście w stanie zrezygnować ze słodyczy.dla mnie to by była katorga ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj tak szybciutko bo jest u mnie mój Misio i on bardzo nie lubi jak siedzę długo przy ciomputerku... No to tak - cwiczonka zrobione (na nóżki i brzuszek), ale dietka... ekhm... wypiłam dzisiaj piwko i przegryzłam prażynkami :( No ale myśle, że raz na jakiś czas możemy sobie pozwolić na jakieś tam małe grzeszki :) Dobra zmykam, bo Misio już krzyczy ;) Papapa Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej!!:))Dzisiaj godzine ćwiczyłam na nogi(poprzedzone 10 minut.rozgrzewką),no i jest ok.Mam trochę dzisiaj doła,więc zaniedbałam masaż:( Plumciaaa-oczywiście,że czasem można sobie pozwolić na małe grzeszki,bo te grzeszki dodają nam siły,aby ze zdwojoną energią walczyć o piękne ciało:D;) Dobranooc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, kobietki!! wczoraj cwiczenia wykonane, 20 min. masazu, ale..bylo piwko i to duze a dzisiaj juz godzinka na stepperze ..teraz zmykam sie uczyc bo czas mnie nagli a na dworzu tak ciepło, słonce ze az ..ehh :/ miłego dnia Wam zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie..hallo?! gdzie Wy sie podziewacie?! u mnie dzisiaj kiepsko z cwiczeniami, jak wczesniej pisałam tylko stepper bo zaraz szykuje sie na małą imprezke :) postaram sie nie przesadzic z alkoholem.. wiem wiem nie powinnam wogole pic ale jak tu nie napic sie piwka:) mam nadzieje ze mnie rozumiecie ;) 3majcie sie, miłego wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem!:D tak szybko się nie poddaję ;) wczoraj był tak piękny dzień, że całe popołudnie spacerowałam z moim Skarbem w poszukiwaniu przebiśniegów :) było super ale nie ćwiczyłam bo przyjechałam do domu padnięta ;P za to dziś jestem już po serii ćwiczeń na brzuszek, nóżki i pośladki i mam dość :) skoro mowa o grzeszkach ;) to też się muszę przyznać zjadłam wczoraj kilka wafelków (bez czekolady) oczywiście Misiek mnie namówił ;) a piwko - od czasu do czasu jak najbardziej :D tymbardziej w miłym towarzystwie :) Miłego weekendu Wam życzę kobietki i lecę pod prysznic :) 🌻 [ kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wczoraj już nie miałam siły,żeby pisać:D.Wczoraj poćwiczyłam 2 serie tamilee webbs na brzuch(oczywiście z rozgrzewką 15 minutową),zrobiłam sobie peeling kawowy,masaż oliwką:),a potem wybrałam się na dłuuuugi spacer:)Wczoraj na kolację o 18 wypiłam tylko szklanke barszczu,zjadłam kromke chleba i buraka:D,o 21 wypiłam szklanke piwa:DDzisiaj wstaaałam taka głodna,że do śniadania zjadłam trzy krakersy i dwie czekoladki:(hehe.Jednak zamierzam zaraz porządnie poćwiczyć;). Miłego dnia życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta zmiana czasu na mnie źle wpływa(niewyspanie:P).Sorry za powtarzające się kilka razy słowo\"wczoraj\":D w mojej poprzedniej wypowiedzi:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !! no niestety rano dopadł mnie mały kacyk :/ to było chyba nieuniknione :P bo za duzo było mieszania ale teraz po cwiczeniach jest juz lepiej :) ..za to mam ssawke na jedzenie, bo nie wiem czemu ale zawsze, na drugi dzien po piciu tak mam, chyba wypłukałam wszystkie witaminy ;) zycze udanego dnia mimo tej brzydkiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey..:) Wkurza mnie ta zmiana czasu....!,już po 23:(... Poćwiczyłam dziś godzinke i 15 minut(15-rozgrzewka)godzinka(biodra,uda,pośladki...łydki),był masaż,na kolacje 1 kosteczka white chocolate(17.30).Teraz siedzę w piżamach i popijam zieloną herbatke;). U mnie dzisiaj była nawet ładna pogoda,słoneczko świeciło,ciepło,przyjemnie:).Mam nadzieję,że zima już nie wróci:). renikaa -ja też mam mega apetyt po alkoholu:D No cóż..weekend za nami,to miłego poniedziałku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej...!!!,czemu nikogo nie ma???hmm??? Taka piękna pooogoda,że aż chce się żyć:). Ja dziś poćwiczyłam 2 serie tamilee webbs na brzuch i jedną serie 8 min abs na brzuch(przedtem rozgrzewka trucht 15 min.).Potem ciepło zimny prysznic i masaz oliwką;). Wreszcie \"czuję\"pierwsze efkety moich zmagań.Spodnie,które jakiś miesiąc temu opinały nogi i biodra teraz leżą luźno:) Pozdrawiam ciepło!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Cześć dziewczynki ;* Byłam u mojego Miska w domciu na weekend i.. wiecie co mi powiedział...? Że mam skończyć z tym dietowaniem, bo jeszcze troche a nic ze mnie nie zostanie ;/ Jego mama też na mnie najechała, że bardzo schudłam i że mam zacząć pożądnie jeść bo się jakiejś choroby nabawie... Kuuuurde niooooo :( A ja się sobie właśnie teraz podobam - płaski brzuszek, elastyczne i gładkie ciałko... Nie chce być znowu kuleczka :( Dlaczego oni nie potrafią tego zrozumieć...? Przecież nie jestem znowu taka przeraźliwie chuuuuuda (obecnie 50 kg przy 168 cm wzrostu) Nie chcę już tracić na wadze, ale nie chce też tyć! A oni właśnie tego chcą - żebym "nabrała ciałka, bo tak mi ładniej" :( Poradźcie mi co ja mam im powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!! no to chyba mamy juz wiosne na stałe ..tfu tfu, zeby nie zapeszyc ;) jestem juz po 30 minutowych cwiczeniach na stepperze a wieczorkiem zrobie cos na brzuch ..moje osiagniecia moge tylko spr. po ciuchach, bo nie mam wagi, ale moze to i dobrze bo znajac zycie ważyłabym sie codziennie :) cytrusowa_ gdzie Ty sie podziewasz??!! Mandylionona gratuluje efektów :) Plumciaaa w sumie to tak troche głupio powiedziec mamie swojego faceta zeby sie nie wpieprzała :D ;) ale mozesz zaznaczyc ze Tobie jest tak lepiej i dobrze sie czujesz w skorze :) zycze miłego dnia..pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Chciałam coś powiedzieć Plumciiii-nie wiem czy jesteś już mężatką i masz dzieci, ale zakładam że nie :) W każdym razie mama mojego chłopaka robi dokładnie to samo! Ciągle wysłuchuję wykładów, że trzeba jeść zdrowo, dużo witamin, minerałów itd i że broń Boże nie powinnam się odchudzać (swoją drogą robię to na okrągło ;) ), bo mój organizm strasznie na tym ucierpi... Uffff... czasami wręcz mam ochotę ją zabić. W poprzednie wakacje, jak udało mi się zrzucić parę kilo, to nie powiedziała, że ładnie wyglądam, ale: \'No bardzo ci poleciał biust... I po co to się odchudzać?\' Ostatnio, chyba ze dwa dni temu, jak kolejny raz usłyszałam te same wywody, to nagle mnie olśniło... Dlaczego o mnie tak dba? Przecież nie jestem ani jej córką ani nawet synową... Jednak wie, że jesteśmy razem już od prawie 5 lat i jedyne co nas powstrzymuje przed ślubem i dzieckiem to moje studia-oczywiście chodzi o dziecko!!! Przyszła babcia pewnie chce doczekać się zdrowych wnuków (albo w ogóle się ich doczekać...) ;) :D Plumciaaa, może mama Twojego chłopaka ma to samo na uwadze ;) Pozdrawiam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Hiehiehie :) Chyba masz rację amour sensuel :) Nio meżatką jeszcze nie jestem ale przyszła teściowa już teraz setki razy mi powtarzała, że przez te diety to kiedyś będę miała problemy z zajściem w ciąże... Nio ale to nie jedyny powód :) Ostatnio mamcia Misia stwierdziła, że ona nie może mieć takiej chudej synowej bo... będzie miała kompleksy :) Hiehiehiehie Co do mojej argumentacji to ciągle jej powtarzam, że ja się czuje bardzo dobrze, nic mi nie dolega i że lubię się właśnie taką jaką jestem Ale moje słowa do niej nie docierają, uważa, że to ona ma racje i koniec... Ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×