Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie śpiąca królewna

NISKIE CIŚNIENIE !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Używamy tego samego modelu i również mam pozytywne odczucia. Senior z zasilaczem ma ten plus że wszystko jest tutaj powiększone – przyciski, wyświetlacz w większym formacie, co mi akurat bardzo ułatwia wykonanie badania. Mankiet dopasowany wygodny łatwy w zapięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecało kilka osób niemiecki ciśnieniomierz Easy med i faktycznie działa bezproblemowo, wyświetlacz jest ładny jasny z dobrą prezentacją wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ranking na http://rankingcisnieniomierzy.pl/ może się przydać zwłaszcza jeśli jeszcze nigdy nie kupowało się ciśnieniomierza. Sama miałam duzy dylemat co wybrać bo tych różnych mechanizmów mankietów i systemów to jest teraz bardzo dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo ładujecie ten ciśnieniomierz senior? ma wejscie na baterie czy tylko akumulatorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senior ma wejscie na 4 baterie alkaiczne AAA + zasilacz do niego. Trudno mi ocenic ile sie laduje bo raz na miesiac wrzucam na noc do ladowania a czesto uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Używamy z mężem modelu SmartCardio od roku. Wszystko działa prawidłowo, wyniki są dokładne, również mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Powtórzę się po innych osobach ale też polecę model Senior. Żadnych problemów przy pompowaniu i przy przeglądaniu wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

W Simple mi się podoba wszystko, od wielkości, przez działanie na prezentacji i przeglądaniu wyników kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati
Dnia 2.01.2019 o 12:51, Gość ada napisał:

Powtórzę się po innych osobach ale też polecę model Senior. Żadnych problemów przy pompowaniu i przy przeglądaniu wyników.

Chcę ten Senior zamuwić dla swoich rodzicow bo oni to już jednak powoli są seniorami (55 plus) także powinien im podpasować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrta

Ja jestem bardzo zadowolony z SmartCardio , dostałem już rok temu na dzień dziadka i sobie chwalę. Co prawda prezent był od syna bo wnuczek miał dopiero roczek, ale przyjmuję że to jednak prezent na dzień dziadka od wnuka. :) Polecam seniorom, korzysta mi się bardzo dobrze, ręka nie boli, duże cyfry na wyświetlaczu, wszystko widać z odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytt
Dnia 7.02.2019 o 14:28, Gość marrrta napisał:

Ja jestem bardzo zadowolony z SmartCardio , dostałem już rok temu na dzień dziadka i sobie chwalę. Co prawda prezent był od syna bo wnuczek miał dopiero roczek, ale przyjmuję że to jednak prezent na dzień dziadka od wnuka. :) Polecam seniorom, korzysta mi się bardzo dobrze, ręka nie boli, duże cyfry na wyświetlaczu, wszystko widać z odległości.

Na pewno warto pomyśleć nad Smart Cardio jeśli chce się zainwestować w ciśnieniomierz nowszej generacji. Komfortowy, bezbłędny w pomiarze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anj

Polecam Simple, nam się sprawdza a mierzymy się z mężem każdego dnia, świątek piątek czy niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 16.04.2019 o 14:44, Gość anj napisał:

Polecam Simple, nam się sprawdza a mierzymy się z mężem każdego dnia, świątek piątek czy niedziela :)

Tez jestem zachwycona tym ciśnieniomierzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Mam komplet Smartcardio + Duo control marki Sanity i jestem zadowolona. Badanie ciśnienia i natlenienia szybkie i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaa

Potrzebowałem kupić dla siebie i wybór padł na ciśnieniomierz Senior. Wybrałem go dla tego, że jest bardzo czytelny i bardzo łatwy w obsłudze. Po wykonaniu pomiaru od razu mamy już informację, czy jest to prawidłowy pomiar czy też na przykład za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikk

Kupiliśmy dla mamy ciśnieniomierz Easy Med, bardzo wygodny, poręczny, w obsłudze prosty więc starsza osoba bez problemu sobie poradzi. Ogólnie w pewnym wieku na pewno bardzo potrzebny element domowego wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Z ciśnieniomierzami na szczęście na tą chwilę mam tyle wspólnego, że kupiłem w sieci wybrany przez nich model serce plus od sanity ale o samym sprzęcie zbyt wiele nie powiem więc raczej pomocny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnn
Dnia 10.06.2019 o 12:18, Gość majka napisał:

Mam komplet Smartcardio + Duo control marki Sanity i jestem zadowolona. Badanie ciśnienia i natlenienia szybkie i wygodne.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Sprawdź model Simple przygotowany przez Sanity – bardzo fajnie wykonany sprzęt, z którego na pewno będziecie zadowoleni. Jest świetny, bardzo prosty w obsłudze, szybko wykonuje pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×