Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cze Słonka! Piszę Słonka bo teraz to tego u nas maaałooo! Kobitki poradźcie mi jakie badania robaczków trza zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ...2 lata temu zjadłam 100 uszek i potem wzywaliśmy pogotowie:P powaznie:P w tym roku mamusia mi \"ograniczyła\" uszka:P ale jakos nasyciłam sie tymi 70ioma:) beti no jak to jak?????:P robaczki trza \"ręcznie\" pobudzić aby wyszły ... wypłynęly z wora......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i prosto do pojemniczka i do lekarza:) a lek sam wie co ma z nimi robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś Ty żarownisio, ja to przez tą aurę zasypiam ale Twoje opisy mnie skutecznie rozbudzają hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiihihihih Ana ja i tak to w niezwykle delikatny sposob napisałam :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Ty draniu Ty. Oj wiesz o co mi chodzi teraz wszystko trza wołać samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam wenę:) i ide na siłkę:) miłego wieczorku:):):) Acha:) od 3 dni nie jadam juz od 17:):):):) i jestem z siebie DUMNA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeciwnie mam ostatnio napady obżarstwa wcale mie się to nie podoba wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :D:D:D Jeste u rodziców, dlatego znowu milczę, ale pamiętam o Was. Właśnie komputer się na troszkę zwolnił wiec mam okazję, zeby poczytać, co u Was... Estelko, to już duży krok na przód. Decyzja podjęta, łzy szczęscia poleciały, teraz tylko znaleźć odpowiedni bank i niedługo pojawi się Maluszek. A propos Maluszka... Byłam w poniedziałek u lekarza i synek waży 1050 gram. Lekarz mówi, że grubasek z niego, hihihi :):):) Ciekawe, po kim ;) Ana, 👄 dla Julci. Dobrze, że już po największym strachu - teraz juz będzie sie polepszać. Mam nadzieję, że gorączka szybciutko minie i mała niedługo do domnku wyjdzie :) Przykro mi z powodu Danusi. To musi być potworna strata i straszne uczucie... Nawet nie chcę sobie tego wyobrazać... :( Elfiku, z dużym wyprzedzeniem, ale udanej zabawy na weselu życzę :D Oby Maluch się wytańczył, a dopiero później główkę pokazał ;) Elusia, dużo zdrowia dla bratowej. Mam nadzieję, że szybciutko wróci do zdrowia 🌻 Enigma, drapanko za uszkiem dla córci. Dobrze, że to nic poważnego... Aga, uwielbiam oglądać zdjęcia Twojego malucha. Patrzę na niego i zastanawiam się, jak mój synuś będzie wyglądał :) Słodki dzieciaczek... A że na tatę tak reauguje, to się nie przejmuj... Tata jest do zabawy :D A mama do całej reszty :D Joanka ❤️ nie martw się na zapas. Może owulację miałaś później, albo zarodek dłuzej sobie wędrował... Wszystko będzie dobrze. Jeśli lekarz nie kazał się martwić, to trzeba go słuchać :D Trzymam kciuki za betę 🌻 Foli ❤️ Iwonko ❤️ Wy wiecie, o co chodzi... ;) A ja jeszcze dodam, że babcia (czyli moja mama) szaleje na całego. Od dwóch dni chodzimy po sklepach i w zasadzie do kupienia został mi wózek, łóżeczko z pościelą i kosmetyki, bo całą resztę dostałam :) Butelki, smoczki, gąbki, termometry, termosiki... Ech, duże tego, żeby wszystko wymienić. Nawet skarpetki i czapeczkę dostałam (to znaczy Junior dostał) mimo, że już po kilka sztuk mamy :D Ech, życzę Wam wszystkim, żebyście się w niedługim czasie na równie cudne zakupy wybrały :):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś ja tyż próbuję odchudanko, tzn jem dużo mniej zobaczymy efekty, możemy się wspólnie mobilizować!! Ana Ty to pewnie nie musisz tego robić szczęściaro! Chociaż Enig,muś Ty to nie wiem z czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dobrze ze Juniorek rośnie i jest zdrowy buziaki gorące dla Was !!! Beti oj przydało by sie coś zrzucić ale leniwa jestem ostatnio i nie chce mi sie ćwiczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankuś:):):) Witaj ❤️ i dla Twojego Dżuniora ❤️ Ty juz za 97 dni i go zobaczysz:):):) Suuuuuper:) Ja tez chcialabym synka:) dlatego tak sie podniecam jak patrze na Wielkoluda:P [czytaj Pawełek od Agi:P] On ma taki sliczny ryjek:) wogole cały jest śliczny:) beti:) ja w ciągu tych 3 dni zżuciłam 2,5kg!!!!!! Pisałam Wam ze straszne spuchlam i mowie ze to po clo ale oprocz clo to żarłam za duzo:P I nijdziwniejsze to jest ot ze mało jem i nie jestem głodna!!!!! I to znaczy ze poprostu jestem łakomczuchem i zżeram wsjo co popadnie:( Dzis zjadłam: sniadanie : kawa ze smietanką i 2 kromki razowca z filetem z indyka 3 plasterki obiad : 2 jajka na twardo z groszkiem potem niby kolacja 15:30-16:30 2 jogurty małe jogobella i to wsjo!!!!! jest to około 1000kalorii i poki co jest dobrze:) jeszcze tylko 5 kg:) ale zobacze:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono Enigma ja to więcej jem ale czy Ty tak długo wytrzyamsz? Bo ja bym nie dała rady!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomożecie mi zinterpretować wyniki badań? Fsh 9,19 a lh 4,24 niby w normie ale stosunek lh do fsh jest dość niski 4,46 .Pozostale wyniki czyli prolaktyna i estradiol i TSH w normie a nawet wrecz idealnie.Ktoś mi powiedzial że ten stosunek lf do fsh moze oznaczać jakąś niedomogę hormonalną i coś o wywolaniu @ ale ja mam bardzo regularne cykle jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja tez miałam podobny stosunek lh do fsh coś koło 0,5 to oznacza niedomoge chyba 1 fazy cyklu ,co wspomagać można clo i innymi gonadotropinami.o wywoływaniu @ nic nie wiem .czy ty masz podgladane cykle? jak jest owu to chyba nie ma niedomogi ,ja takjmysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czytam tu Was, ale u mnie nic sie nie dzieje, nie staram sie narazie jak to wynika z tabelki, więc nic nie piszę, a co tam codzienne życie, sporo pracy, cieszę sie bo wiosna idzie wielkimi krokami, podobno na mazurach juz są pierwsze bociany:-) ja czekam jak się tu u nas rozmnożą i w wakacje na mazurach jak będę to przyczaję siedo paru stadek:-) wiem, że na koniec sie załapię:-) na ostatki ma się piękny brzuszek i gładki:-) czarna31, stosunek chyba sobie policzyłaś błędnie, bo mi LH/FSH z twojego wyniku wyszło 0,46 - i to jest raczej dobrze, bo gorzej jest gdy jest stosunek 1,5 i więcej, oznacza to Zespół policeystycznych jajników, ja po cześci tak miałam na początku, teraz jeszcze tego nie mierzyłam ponownie, po wakacjach dopiero:-) normy podaję: FSH: w fazie folikularnej(pierwsze dni cyklu 1-7dc): 2,8-11,3 mlU/ml faza owulacyjna: 5,8-21,0mlU/ml faza lutealna: 1,2-9,0 mlU/ml normy LH: w fazie folikularnej: 1,1-11,6 mlU/ml faza owulacyjna: 17,0-77,0 mlU/ml faza lutealna: < 0,7-14,7 mlU/ml nie wiem w którym cyklu miałaś robione, ale jeśli w folikularnej, zaraz po @ to są jak najbardziej w porządku, a stosunek tym bardziej :-) nie masz co sie martwić :-) Joanna, bardzo cieszę sie ze WSPANIAŁEJ NOWINKI -GRATULACJE tego nam trzeba więcej i mówię to tylko z przyjemności, nie z zazdrości, jakoś odeszła mi narazie chęć posiadania potomstwa, mam ważniejsze sprawynp. teściów wrrrrr :-) czy przeprowadzka na jesieni. :-)Serdecznie gratuluję jeszcze raz ale muszę przyznać że jedno mi się nie podoba na tym forum, i powiem to tylko dlatego, że jestem bezpośrednią osobą i szczerą, otóż , bardzo nie lubię i nie rozumiem soób, które, pojawiają się raz na parę miesięcy, nie wpisują się do tabelek(wynika z tego że nie zamierzają tu być na dłużej), proszą o rady - to zrozumiałe nawet jak ktoś chce tu tylko wpaść na chwilkę, płaczą bo im źle i w ogóle, znikają na parę miesięcy, po czym jak uda im sie to nagle wpadają z wielka pompą(to nawet zrozumiałe) że im sie udało i z pięknym pytaniem czy mnie pamiętacie? No wybaczcie drogie Panie, ale ja nei pamiętam takich osób i nie oszukujmy się że ktoś pamięta, skoro nawet nie ma tej osoby w tabelkach, nie mam pojęcia kim ona jest, ile sie stara i w ogóle, a nawet jestem pewna że za chwilkę zniknie jak sie szybko pojawiła.Mam na myśli tu również Joannę, ja osobiście bardzo sie cieszę Joasiu, że Ci sie udało, ale nie oczekuj, że teraz będę Cię pamiętała, skoro tak naprawdę nie insteresujesz sie tym forum, tylko przychodzisz jak coś chcesz.❤️ ja rozumiem, osoby, które nie mają czasu, nie mają o czym pisać, które chcą od forum odpocząć, ale jeśli ta osoba jest w tabelkach, to zawsze będziemy o niej pamiętać, bop te tabeleczki przewijają sie tu, a czasem też wchodzi się na forum nie tylko dla siebie, są inni którzy chcą pomocy czy porady :-) 🌻 nie chciałąbym byście mnie źle zrozumiały, ale takie są moje odczucia, a jestem tu już od ponad roku, i były tu przeróżne sytuacje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Nie nadrobiłam zaległosci i wpadłam na chwilkę. Ostatnio jakas taka mocno zmęczona jestem, ale nareszcie wiosenka i może siły wróca. Dzieki Estelko- życie pokaże swoje, przestałam czytać na ten temat, żeby nie świrować i staram się być dobrej mysli. Joank- ja też mialam w tym momencie minimalne plamienie. Wszystko będzie dobrze, łykaj progesteron i duuuużo wypoczywaj. Czarna - tu masz pomocnego linka na temat hormonów. http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,1873,2 Tyły postaram sie nadrobić w weekend i wtedy coś wiecej nagryzmolić. Buziaczki i miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.....Warszawa.......22.05.05....Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław...01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip....107 cm olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa 17:06 TABELA III TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....5553582 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku:) Ty uwazaj na siebie:):):):) i na maluszka:):):):) Emiko:) doskonale Cię rozumiem:) Ja akurat pamietam Joankę bo około mesiąc temu tutaj pisała:) i zyczę jej wszystkiego naj aj naj:) Ale niedawno ,bo w styczniu tez była tutaj \"akcja -afera\" z udziałem jedej kolezanki ktora tez pisała ,pisała...i naglemyk... nie było jej długo i dopiero potem sie pojawiła itez nie tak dosłownie poinforowała Nas ze jest w ciązy:) Wtedy było mi przykro, bo jednak emocjonalnie jesteśmy z Soba zżyte a tu nagle taka reakcja......:( Ale wtedy pomyślałam sobie ze ojeję to : jak che to niech pisze jak nie to nie...... Aczkolwiek przyznam Ci rację ,mi tez ne zabardzo się to podoba ..:( O wiele więcej byłoby radości i szczescia gdtybysmy sie dzieliły i radosciami i smutkami... i napewno \"śledzenie\" cyklu, zycia kolezanek a potem te upragnione 2 kreseczki przezywałybysmy o wiele bardziej -oczywiscie w sensie pozytywnym - niz tak jak czasem ot tak dziewczyny wpadną ,powiedza i znowu znikaja:( Ale to ich wybór.....:( Ja napewno bedę z Wami i nie mam zamiaru uciekac :) buziaczki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×