Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tośmy się z estelką poszarogęsiły i zarządziłyśmy :) Mamy nadzieję, że ta wiosenna część topiku będzie szczęśliwa dla wszystkich starających się oraz dla naszych mamusiek :) Zapraszamy więc tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie estelko , będzie dla nas wszystkich, zobaczysz, w tym roku wszystkie obwieścimy tutaj dwie kreski !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja też się melduję:) Mam nadzieję że nowa część przyniesie nam dużo szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyniesie Andzia, przyniesie !!! :-D No dziewczynki, reszta meldować się :) enigmaaaaaa, monikkkk, Granini, beti, AnAaaaa :) Foli pewnie pracuje ale na pewno nas znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja też się melduje w nowej części która przyniesie nam szczęście......melduje sie tez po dłuższej nieobecności przez chorobe, ale juz się wykurowałam i jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Ana, a dopiero co pomyślałam o Tobie, hi hi Mam nadzieję, że choróbsko poszło precz :) No to jeszcze enigmuś niech tu zajrzy !!!! Monik ma chwilową przerwę, ale niech zajrzy, niech zajrzy, brzuchasie nasze też, szybciucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sie dołączyć? Jestem na topiku Marcowe testowanie, ale tam coś dziewczyny rzadko sie pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska74
No no dziewczynki- brawo. :D No to życzę wszystkim kobietkom szczęsliwej części V i duuuużo bocianów , które przynisoą same dobre nowiny!!! 🌻🌻 A to porcja fluidków ( może nie do końca wiosennych) na dobry początek.:) **************************************************** ***************************************************** **************************************************** ***************************************************** **************************************************** ***************************************************** **************************************************** *****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Aneczka, w grupie raźniej :) Dopisz się do tabelek :) Ile się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - coś pomarańczowo, ale za to jak wiosennie :) Łapiemy fluidki, łapiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyśmy Asia, :) :-D hi hi w ogóle to naprawdę gdzies tam w Polsce już pojawił się bocian :) tylko biedaczysko zmarznie, troszkę się wyrwał za szybko na te mrozy, ale ... może on do nas z przesyłkami :) i dlatego tak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !!!! Patrzcie, patrzcie !!! I wszystkie w dobrych humorkach !!!! SUPER!!! Oby tak cały czas i niech ten topik stanie się ostatnim pod tym tytułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JAKI RUCH SIĘ ZROBIŁ OD RAZU HIHIHIHIHIHI Zabajonku ja już jestem zdrowa nareszcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......a fasolki niech się tu rozprzestrzenią jak zaraza hihihihihihi niech nie oszczędzą nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie może być onaczej, każda z nas ma swój dzień i każda z nas go doczeka, rok dopiero upłynął w niecałej 1/4 części, więc sporo jeszcze przed nami :) Szczęśliwe chwile przyjdą do każdej z nas, musimy w to wierzyć. Cholerka !!! NIe może być inaczej !!! P.S. Bo te ziółka wcale smaczne nie są a walą jak z murzyńskiej chaty :) I wiecznie ich pić nie chciałabym ;) Sorry, nie jestem rasistka, ale podoba mi się to powiedzonko mojego kolegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - no niech by już się tak rozprzestrzeniały jak ta nieszczęsna ptasia grypa. O! Zamiast ptasiej grypy niech rozsiewają się ciąże !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo własnie tak Zabajonku i niech nas wszystkie zarazi hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko zarazie ciążowej :) żeby to było proste to sama upolowałabym jakiegoś kaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby bociany wreszcie wracały... :) My będziemy testować za 4 dni, czyli w piątek :( W piątek zły początek :( Buuu... mamy jednak nadzieję, że się uda. OBY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - nie kaczkę a bociana hihi Ana - cieszę się, że już zdrowa jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amnesia - nie smucić mi się!!! Pomyśl o tym inaczej :) Jak teraz nie wyszło, to sylwka jeszcze przebalujesz z balonikiem :) a w styczniu się pięknie rozmnożysz :) i takim cudem zaliczysz imprezkę noworoczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dostrzegac plusy rodzenia zimą :p bo jak narazie celujemy w przełom roku 2006/2007 hi hi Aśka - no tak, zapomniałam, że to nie kaczki przynoszą dzieciaczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że dzidzia się pospieszy i sylwestra będziemy świętować na porodówce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×