Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

no szok:(:(:( Moja siostra / mgr ekonomii i licencjat z angielskiego/ byla w ubiegłym roku w Anglii na wakacjach - w Londynie, tam pracuje jej chłopak i była tam 3 miesiace i postanowiła cos tam sobie popracowac, No i łaziła i szukała pracy..... po tygodniu dostała \"super oferte\" w sklepie sprzedawła torebki:P:P:P:P hihihihihihihih Tak mi sie chcialo smiac:P mowie do siostry: pani magister grauluję posady:P:P:P a Ona mowi ze takich magistrow znajacych jezyk jest tam tysiące..... szok ..to ja nie dziwie sie jak taki co nie zna angielskiego to mzoe trafic w jakies bagno:( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja znam mojego gina juz od ponad 7 lat, no ale wczesniej chodziłam do niego razz na pół roku,z reguły po receptę na anty/ jak sie pokólcilam z siostra ta lekarką:P - bo tak to zawsze ona mi pisała:P/ potem od 2 lat zaczęlam chodizc częsciej... potem On stał sie klientem mojej firmy...... no i wiesz... tak jakos ..... jak w rodzinie hihihihihihi:):):):) jak On cos potrzebuje to ja posyłam expresem moich ludzi a jak ja mam problemy to On tez jest na kazde zawołanie:) Klient Nasz pan:) w obie strony:) dopra spadam na siłkę :) będe potem:) paps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie enigma, zjęzykiem jakoś sobie poradzisz ale bez to lipa, jedzie się tak trochę w ciemno. Moja siostra jedzie do Belgii też ma 2 fakultety zna niemiecki, angielski, holenderski, łacinę i rosyjski ale i tak ma za malo wiary w siebie, zawsze tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajny uklad macie :) miłego ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! właśnie wróciłam z wakacji :-) na wstępie serdecznie gratuluje dla Foli. bardzo sie ciesze, że wszystko jet ok! Andzia, Pedagog, az mne ciarki przeszły czytając o Waszych dwóch kreseczkach - bardzo się cieszę i gratuluję!!!! u mnie koniec @, ale się jej spodziewałam wiec ok, wkacaje były super, złaziłam się po Bieszczadach i Beskidach, dwa dni spędziłam na Węgrzech, kosztując pysznego Tokaju :-) i podziwijać tamtejszy krajobraz. A na Słowacji to byłam prawie codziennie - super wypoczęłam, dużo zobaczyłam, zrelaksowałam się na maksa i teraz czas brać się za robienie dzidziusia, bo w górach istna plaga bocianów, latały jak muchy nad głową ;-) może w końcu i mi coś (kogoś :-) ) wrzucą do brzucha :-) Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Wszyatkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Estellko:):):):) fajnie ze wróciłas:) no same cuda sie tutaj działy:):):):) Estelko:) proponuję abyś załozyła kolejną część topiku:) tym razem letnią:):):):) bo wszystkie dziewczyny ktore zalozylły btopiki są juz w ciązy:):):):) kolej na Ciebie:):):):):) ❤️ Moze Asik juz ujrzała Sandrę?:) ciekawe co u Niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w czoraj wrocilam juz z mazur 3 tygodnie bylam ..witam was dziewuszki ..co tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka2805
Cześc ja sie staram jakiś rok ój mąż jest zdrowy przynajmniej tak mówią aja mam np.50 dzień cyklu i moje jajeczko przestało rosnąc i maleje i po owulacji czy ktoś z was miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×