Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Joanka, zadzwoń do LIM Centrum Medyczne LIM Al. Jerozolimskie 65/79 02-569 Warszawa, Polska tel. (+48 22) 458 70 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowite :) Zawsze macie radę dla którejś z dziwczyn i ciepłe słówko... dlatego tak lubię tu być :) Codziennie Was czytam. Nie piszę bo u mnie bez zmian ;) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tak z innej beczki. Jesli macie w miare bezchmurne niebo, to weźcie spójrzcie na słoneczko, widac już zaćmienie (częściowe). Uważajcie na oczy, jak macie szkiełko spawalnicze, to przez nie najlepiej, albo przez dyskietkę (tą folię w środku).:) Ma być tak do około 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gości ze Szwecji w pracy więc wpadłam do biura na chwilkę.@ nie dostałam ale w każdej chwili bo wczoraj wieczorkiem male plamienie było, no i oczywiście mimo że wiedziałam że przyjdzie musiałam sobie popłakać i pohisteryzować, nie spodziewałam się, że to tak przeżyję. Mój mąż mnie pocieszał i stwierdził, że tak dalej być nie moze i musimy przestać się tym tak bardzo zamartwiać bo się wykończymy. I ma rację ale musiałam się wypłakać i jak zwykle dzisiaj już mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki. Goniu, dostałam progesteron na podtrzymanie ciąży - duphaston. Mam go brać aż 4xdziennie. To właśnie gin powiedział mi, że jeśli nie mogłabym wytrzymać do poniedziałku to mogę zrobić badanie bhsg. Nie zapytałam go tylko gdzie się to robi. Być może uda mi się jeszcze gdzieś zrobić to badanie. Dzięki za kontakt. Oby tylko ta ciąża się rozwijała. Czekałam prawie półtora roku, a teraz takie nerwy. Ale Wy jesteście kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, w każdym laboratorium i szpitalu. Trzymam kciuki, moja szwagierka też tak miała i wszystko dobrze się skończyło, ma piękną córeczkę. Ale musisz duzo odpoczywać, leżeć i staraj się nie podnosić rąk wysko do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - Tobie też zyczę, by wczorajsze łzy były ostatnimi łzami smutku, następne niech będą TYLKO z radości. :) Joanka - musisz wierzyć, że wszystko jest dobrze, nie martw się na zapas. Zrób jak ci radził lekarz betę, to się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki joanka, nie doczytałam, ale ze mnie gapa, ale szybko chciałam cosik doradzić, nie martw się bezie dobrze a na wynik bety czeka się okoo 2 godzin, no dwie i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Foli. Zrobię betę dzisiaj i w piątek. Jeżeli w piątek okaże się, że wynik jest dużo większy, to będzie ok. Cały czas mam nadzieję. Trzymajcie kciuki. Ja też będę za Was je trzymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Goniu:-) W chwili stresu każda rada jest dobra. Dziękuję Wam wszystkim za zainteresowanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyko na chwilke do Joanki - u mnie tez były plamienia i lekarz na pierwszym USG stwierdził, że ciąża jest za mała w stosunku do momentu zapłodnienia, a potem po 2-3 tygodniach sie wszytsko wyrównało i teraz mam 9 kg bobaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niebo szczelnie przykryte chmurami i dosłownie leje całyczas buuuuuuuuu żadnego zaćmienia nie było mi dane oglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :) Pawełek to nie bobas:P tylko wielkolud :D:D:D:D Ty go tak nie tucz:P:P:P:P hihihihihi ale z buziaczka jest taki słodziutki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak jak u mnie Enigmuś i nic się prze to nie chce buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - Ty nie bądź taka mądra bo Ci zdjęć Pawełka nie powysyłam :-P A tak na serio to synek sam chyba zrozumiał, że co za duzo to nie zdrowo i je ostatnio tylko 4 razy dziennie w tym zupka. Jest na diecie - razem z mamą - hi hi hi :-P U mnie tez beznadziejnie - zrobiło sie tak ciemno i pada - ale pamiętam jak bylo zaśmienie słońca w 1999 roku( chyba) - wspaniały widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka nie stresuj się. To dopiero początki, wszystko będzie dobrze. Ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agusia, ja też pamietam tamto zaćmienie, jechaliśmy wtedy jeszcze nie z męzem na wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaćmienie miało być - mnie tez chyba dzisiaj zaćmiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ana. Jutro minie dwa tygodnie od inseminacji, ale jeszcze sobie poczekam. Pewnie w kwietniu o ile @ nie przyjdzie wcześniej. Zawsze miałam cykle 30 paro dniowe. Dzisiaj jest dopiero 28dc. Najgorze przed mną. Ale nie sądzę, aby się udało... A u mnie zacmienia nic a nic nie widać, a szkoda bo chciałam sobie popatrzeć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w zasadzie już czekam na @ :( choć jej nie chcę, ale wszystkie znaki ją zapowiadają. na Chce mieć dziecko własnie malbik ogłosiła II kresiunie :) jeny, musze uzbroić swoje nerwy, bo nie wytrzymam :( ciągle mam wrażenie, że jest tak późno, że ja nigdy nie dam rady, mam już schizy, ze może u mnie rezerwa jajeczek się skończyła i rosna puste pęcherzyki :( zwariuje :( kobitki, chyba naprawdę mam mega dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku postaraj się tak nie myśleć kochana, kurcze rozgoń te chmury nad sobą, ja wiem że łatwo mówić i jak się człowiek tyle stara to przychodzi załamanie, ale postaraj się kochana wziąć w garść TRZYMAJ SIĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki AnA, cały czas próbuję i nie wychodzi mi to :( Musze jakoś zmobilizować się, bo oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Zabajona jeszcze ta pogoda daje w kość i dodatkowo przygnębia buuuuuuuuuuu......ale weekend się zbilża może byście się wybrali z mężusiem, odpoczeli, Ty byś tyle nie myślała o tym wszytkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ,enigma jak przeczytałam o tych 70 uszkach to myślałam że sie posikiam ze smiechu ,niezły jestes aparacik joanko dobrze,ze zrobisz betę ,wtedy bedzies zpewna na 100% czy wszystko ok .pamietaj źe wazny jest przyost a nie wartosc sama w sobie .tak jak w moim przypadku pecherzyka nie było widac beta była niska ,pecherzyk sie pojawił ale jeszcze malutki beta wzrosła ale była niska.mimo to stosunkowo w ciągu wzrosła prawidłowo i to było dla lekarza najbardziej miaronajne.joanko daj znać trzymam kciuki no i trzymam za wszystkie testujące i majace ochotę na porodzik swiąteczny jak to enigma powiedziała ale moze bez tych 70 uszek hi hi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku ❤️ młoda z Ciebie dziołszka:):):) więc nie załamuj sie:) ja raz tylko miałam takiego doła a teraz podchodze do teog zupełnie inaczej:) Jak nie w tym cyklu to w przyszłym:) a ja mam juz niestety 34lat:( więc nie masz sie co dołowac:) Iwona:) ja mam nadzieję ze jednak się powiodło:) Aga:) alez mi sie grubasek Pawełek bardzo podoba:) slicznotka z niego:) i jest taki słodziutkiii:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×