Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

do Foli....jak masz ochote pisać to oczywiście zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foli
Ok - muszę tylko zmienić pseudo, żeby nie było zamieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przestańcie Ana ja się nie obrazam tak łatwo więc nie licz na to :) Do foli, a ty pisz i się nie przejmuj to tylko żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie z tych obrażalskich i cieszę się że Ty tak samo podchodzisz no a pożartować można zawsze hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
Jesteście super dziewczynki, na pewno wiecie od kogo ten post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini wesoło a ja zaraz zmykać muszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
ja też zmykam , wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
to było od do foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
to było od do foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyśliłam się, późno ale sie domyśliłam Zmykam na drugi etacik, a potem na rolki, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszka
miłego popołudnia, życzę wszystkim, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też weszłam sobie na tą stronkę Ana, mi wyszło że gdybym zaszła w sierpniu to synek będzie-no i by mi to pasowało:-) ja pierwszego synka oczekuję:-) robiłam mojej koleżance która jest w ciąży i wyszło jej faktycznie to czego się spodziewa, bo ona już wie co będzie:-) moze coś w tym jest hihihihihi:-) no ja nie wspominam hsg miło, robiłam w św.Zofii, nie miałam zrostów bo kontrast od razu wyleciał za pierszym maleńkim wstrzyknięciem, bolało zakładanie tej całej aparatury, bo niby miałam tyłozgięcie co później okazało się nieprawdą, ale mam trzon do macicy lekko skierowany w lewo więc może dlatego zakładanie aparatury mnie bolało(no ale dr powiedziała że taka moja uroda i czasem tak jest), wstrzykiwanie też bolało-jakby Cię coś rozrywało od środka, ale na szczęście to trwa tak króciutko, że szybko o tym zapominasz:-) dziś na obiadek zrobiłam kiełbaski w cieście francuskim i ciasteczka bananowe :-) mniam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika aż mi slinka poleciała jak napisałaś co na obiadek mniam mniam mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja tez bym chciałam na rolki :-(, ale narazie zainwestowałam w sprzęt narciarski :-), może w przyszłym sezonie kupię sobie rolki:-), narazie spacerki muszą wystarczyć do parku:-) ale i tak jest miło, choć sie zachmurzyło pracuś z Ciebie, drugi etacik? hmm, aż pomyślę że leniuch ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Emika uwielbiam rowerek, jeździmy oboje z mężem dlatego tak się ciesze z wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko aleście naszkrobały:P Toszke sie posmiałam z tej \"kłotni\" mam nadzieje ze nie dostanę za to zjebkę:P Hihihihi monik :) pamietasz jak keidys tez była taka akcja??? całkiem niedawno:P no ale o Ciebie moja kochana to absolutnie nie chodziło wczoraj:P A Ty jak torpeda idziesz ...juz 10tydzien??????? Kochana...to Ty jeszcze w tym roku moze 2raz zajedziesz w ciązę skoro tak to szybciutko u Ciebie zlata?:D:D:D:D HIHIHIHIHIIH Mam dobry humor:) pewnei dzis na usg szczena mi opadnie i bedzie mniej wesoło jak sie okaze ze pęcherzyki zdechl:( EEee trudno.... wtedy dopiero przekonam sie ze ta wrózka to naciągaczka była:p bo mi wywrozyła ze pod koniec tego roku urodzę:P i na dodatek teraz przesladuje mnie i od czasu do czasu wysyła smsy i pyta czy ne che nowej wrozby:P a niech spada :P buziaczki i :D:D:D:D Dla Juleczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo Enigmuś w końcu się odezwałaś, to CI wróżka hihihihihi, Estelka a co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a do mnie ta wróżka nic nie wypisuje więcej, ale skoro Tobie wywróżyła niedługo ciąże to się szykuj mała:-) a pęcherzyki pewnie piękne są, ja tez jak zobaczyłam efekt mojej wypowiedzi, ze sie posypały dziewczyny w komentażach, dawno takiej zjebki niedostałam hihihihi, to też sie śmiałam później :-) o kurcze skoro to tak działa, a czasem tu tak pusto to może dobry sposób na to by więcej się pisało :-) oczywiście żartuję:-)🌻 fajnie ze masz dobry humorek, a w sumie tez mam dobry, choć jutro ciężki dzięń mnie czeka, ale mam nadzieję, że wizyta u koleżanki i jej córeczek poprawi mi humorek:-) teraz siedzę i ryję w książkach:-) aż mi łeb puchnie:-) ale szybko musze to skończyć zanim słoneczko przygrzeje na dobre bo wtedy mi się naprawdę nie będzie nic chciało robić a obrona niedaleko za dwa miesiące planowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) emika:) Ja po pracy idę al czaje lecę ..biegac:P Jest sliczna pogoda a mnie ostatnio zmobilizowało :) bo oprocz tego ze mniej żrę:P to juz od niedzieli schudałam 3kg!!!!!!! Po pracy biegi a potem usg u gina:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika owocnej nauki....Enigma Ty nie przesadzaj z tym odchudzaniem kochana....udanego popołudnia dziewczyny, do jutra uffffffffffff wreszcie do domu paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca z doskoku
mam pytanie do Foli. piszesz, ze masz regularne okresy. dlaczego masz problem z zajsciem w ciaze. ja niedlugo zaczne starania, nie robilam zadnych specjalistycznych badan, mam nadzieje, ze u mnie jest wszystko okey. napisz, prosze, jakie moga czyhac na mnie pulapki. dziewczyny, a jakie Wy macie problemy? podzielicie sie ze mna swoja wiedza. widze, ze zorientowane jestescie, a ja nie dam rady przeczytac wszystkich wpisow od poczatkku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytająca z doskoku,🌻 u mnie nie wiadomo co jest przyczyną,miesiączkuję raczej regularnie, najpierw wysoka prolaktyna(teraz już od ponad roku jest w normie), wszystkie badania jakie tylko są możliwe porobione i niby wszystko jest ok, najprawdopodobniej stres jest u mnie przyczyną, bo ja mieszkam z teściami i zwłaszcza moja teściowa daje mi nieźle popalić. Chodze do novum i już byłam u wielu specjalistów którzy mówili, że powinnam już według nich być dawno w ciąży, miałam raz rok temu malutkie zapalenie - spowodowane pływaniem w jeziorze, a tak nigdy żadnych zabiegów, widocznie musze cierpliwie poczekać i jak pojadę na wakacje(a wyjeżdżam od lipca do września na mazury i nad morze) to się odprężę i coś zafasolkuje, a w dodatku fakt, że się na jesieni wyprowadzamy podaje mi otuchy. Teraz póki co od miesiaca biorę do lipca środki anty by uspokoić jajniki , by dać im odpocząć i by o tym nie myśleć, moze się uda, mam cichutką nadzieję:-) wierzę że Tobie sie uda, nie martw się ja znam koleżanki,które miały takie problemy ze zdrowiem, hormonami , powycinanymi narządami i mają dzieci, że wiem że przyjdzie na każdego czas:-) enigma, 🌻to Ty nieźle szalejesz z odchudzaniem, ja niby powolutku sie odchudzam, nie myśląc zanatto o tym, chodzę na spacerki z mężem i psem :-) ćwiczę wieczorkiem i mam masaż od meżusia co drugi dzień na odprężenie, moze aż tyle nie chudnę w ciagu tygodnia, ale w końcu wiosna nadchodzi i kilogramy same zlecą:-) nie jem w ogóle słodyczy, i tylko 3 razy dziennie jadam ostatnio bo mi się nie cce więcej(zazwyczaj 5 razy dziennie jadłam) miłego popołudnia życzę, czy też wieczorku :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! aleee burza była ;-) na topiku oczywiście, bo w Warszawie pięęęękne słonko i mężuś zabrał mnie na zkupy i kupił mi fajny wiosenny, jasny płaszczyk :-) no i tyle u mnie, coś czuję, że @ zawita jutro, bo coś brzuch zaczyna boleć, ale co tam!!! już się zdążyłam przyzwyczić ;-) słyszałyście coś o noni? obiło mi się o uszy, że super poprawia parametry nasienia. Musze poszperać na bocianie ( Monik, tylko mnie nie bij za tego bociana ;-) ) miłego popołudnia! buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×