Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli, powiedz mi bo jestes najbardziej oczytana, czy w 12 tyg. ciązy mozna juz zobaczyc płec dzidziusia?????dziekuje z góry za odp. dla jasnosci poprawie tabelke, według ostatniej @(czytaj wyliczone przez gina) jeszcze TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....??????? Faktycznie nie wykasowałam 1-sorki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:15 Iskierka Nadzieii hej Aska pisze ostatnie wyjasnienie........jestem dokładnie w 12 tyg. ciązy!!!!!!!! poród mam na 21 pazdziernika...(terminy z ostatniej @!!!!!!) a zaciazyłam 27 stycznia...wiec moja ciaza jest mniejsza o 2 tygodnie nie zamierzam sie tłumaczyc i za bardzo sledzisz moja ciaze.........po Tobie nic nie widac, a po mnie niestyety tak!!!!!!! zycze powodzenia wszystkim , ja nie mam juz siły pozdrawiam Was serdecznie....... Kocham Cie Artusiu Skarbie mój najdrozszy http:// http://bd.lilypie.com/W4e2p2.png\" alt=\"Lilypie Expecting a baby Iskierko :) naprawdę chciałabym zakonczyc ten Twoj temat ale Ty chyba sama prowokkujesz ...... Dzisiaj napisałas ze termin masz na 21 pazdziernika po czym do tabelki wpisujesz inną datę!!!!! Poza tym wg tego terminu to nie mogłas zaciązyc 27 stycznia!!!!!! bo @ miałałabys z tego terminu porodu ok 14 lutego!!!!!! więc sory Ja koncze ten temat aczkolwiek niezle sie nabawilam:) Dla mnie jestes poprostu NIEZRÓWNOWAŻONA PSYCHICZNIE. Na tym zakonczę moje inwigilowanie Twojej osoby i generalnie ne będę zwracała na Ciebie uwagi Poza tym wszystkiego dobrego..... a foli ,Asika paulę ankę i inne kolezanki uwazam za wspaniałe kobietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
098.... to nie było napewno do Ciebie:) Zaglągaj kochana do Nas:) będzie miło:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma powiem krótko, w karcie ciązy mam dwa terminy: ostatnią @ miałam 14 stycznia. wiec z tego wynika ze poród mam na 21.10.06.ale moja ciaza jest mniejsza według usg o całe 2 tygodnie. i według usg termin porodu mam na 04.11.06...... ja do Ciebie nic nie mam.........teraz napisze Ci opis ostatniego usg z dnia.10.03.2006 Trzon macicy powiekszony z widocznym wewnatrz zywym zarodkiem o wym 5mm(6tc). W rzucie przydatków zmian nie stwierdzam.... trzeba dokładniej sobie przeliczyc, a potem miec do mnie pretensje....chyba wystarczy tej burzy dzisiaj, ja naprawde sie zdenerwowałam , a zdajesz sobie sprawe czym to moze grozic, a Ty/Wy sie dobrze bawicie moim kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko nikt nie ma pretensji do ciebie o usg i nie musisz czytać dokładnie słowo w słowo ale miesiac wcześniej poweidziałaś ,ze jestes w ciaży a potem ,ze stres spowodował przesuniecie miesiaczki o miesiac i w sumie miesiac niby byłas w ciaży a potem sie okazałao ze nie byłas .nawet w suwaczku miałas 15 tydzien juz a dziewczyny sie z tobą cieszyły jak głupie ech nie chce już pisac na ten temat ,mam nadzieję ,ze rozumiesz dlaczego ktos moze byc rozgoryczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siem juz nie odzywam jak juz wczesniej napisałam:P a mogłabym jeszcze cosik dodać :D:D:D:D monik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik❤️, mi też już przeszło, wietrzenie dobrze robi, a jeśli chodzi o znęcanie, to jasne że przesadzam:-) ja lubię być ogrodniczką:-) ten patyk od kiszki to niezły:-)hihihihi bardzo mi się podobają takie tekściorki:-) Iskierka,🌻 myślę, że jeśli sie bardzo denerwujesz wypowiedziami, to albo je olewaj jak niektórzy Twoje, albo daruj sobie forum na jakiś czas, po co masz chodzić zestresowana, ja niedociekam Twoich spraw z ciaża, bo mi wystarczy fakt że jesteś w ciąży, a przed nami w sumie nie musisz sie tłumaczyć.A to czy ktoś sie bawi twoim kosztem to nie wiem, bo to indywidualna sprawa każdej wypowiadającej sie, wyluzujmy troszkę🌻 0985432🌻 enigma👄szalona kobietko:-) ja tam stawiam na luz:-)🌻 ptaszki ćwierkają i jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, nie dolewaj oliwa:-):-):-):-)wrednoto mała, jeszcze Ci mało to zaraz zjebkę ty oberwiesz hihihihihihih❤️ kochane dziewczyny z Was:-) 👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻👄 🌻 ❤️ 🌻 czary rzucone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się też nie odzywam ( no prawie ;) ) - Iskierko bardzo gratuluję Ci ciąży, bez względu który to tydzień ale mi się w mojej blond głowie zmiścić nie może- jakim cudem 30 stycznia mogłaś wiedzieć o ciąży ( ponoć stwierdzonej już wtedy testem i przez gina)????? No ale cóż- ja to blondynka jestem :P A co do stresów w ciązy- nie pomyślałaś , że takimi bzdurami, które wypisywałas , mogłaś też zdenerwować, którąś z nas ciężarówkę?? 0985432- a w którym dniu cyklu jesteś i na kiedy miałaś termin @. Może test już wyjdzie , bo gin nie stwierdzi teraz ciąży. ( chyba , że weźmiesz namiary na gina, który stwierdza 3 dniową ciąże- ponoć jest taki magik;0 :D ) A co do pomarańczek- ten wpis Emiki nie był do CIebie. 🌻 No cóż Emiczko- pewnie mi humory ciążowe szaleją i kto wie- może Enigmie już też. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - w Polsce ptasia grypa a wy ćwierkacie jak ptaszki. :D tralala fiu fiu ćwir ćwir :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma- Ty już chyba 3 dni po przytulaniach- może zrób najpierw test zanim pójdziesz na siłkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISKIERKO
ty zamknij temat ISKIERKO,na TWOIM MIEJSCU TO BYM SIE WSTYDZIŁA JUZ TU PISAC .SLEDZE TEN TOPIK I ZAINTRYGOWAŁA MNIE TWOJA POSTAC NEGATYWNIE OCZYWIŚCIE..AZ JA ZACZEŁAM WERTOWAC STRONY I 22 .03 NAPISAŁAS ZE JESTEŚ W 15 TYGODNIU(W SUWACZKU) I NAWET PŁEC BEDZIESZ CHCIAŁA JUZ POZNAĆ A DZIŚ CYTUJESZ OPIS Z USG 10.03 I CIAŻA MIAŁA 6 TYGODNI!!! 22.03 MÓWIŁAS ZE JESTEŚ W 3 MIESIACU DZIŚ ZAS MÓWISZ ZE 10 DNI WCZESNIEJ BYŁAS W 6TYGODNIU ,NIE MIESZAJ SIE KOCHANAW TYCH TEKSTACH BO POGRĄZASZ SIE CORAZ GORZEJ ,LEPIEJ MILCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka❤️ co tam humorki, ważne by były dobre, a jak Ty sie w ogóle czujesz?bo my tak bleble ble zamiast zapytać coś konkretnie, ja posłucham jak ciąża sie rozwija i dzidzia rośnie:-) od kiedy biorę anty to mam lepszy humorek jeśli chodzi o podchodzenie do spraw posiadania dziecka czy bycia w ciąży, nie męczę się odliczaniem i w ogóle, jest mi z tym dobrze i jakos spokojnie czekam na swą kolej na lipiec:-) Ty Asiula to już końcóweczkę będziesz miała jak ja rozpocznę staranka na nowo:-) a już wybrałaś imię dla córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moza ja sie nie bede odzywała...tylko czytała jak to było do tej pory, widze ze same nie wiecie czego chcecie, zamiast sie cieszyc moim szczesciem, tak jak ja sie ciesze Waszym....... dobra ja koncze temet, a Wy jak chcecie, Asia zycze duzooooo zdrówka dla Cibie i córeczki........ dla pozostałych wrednych i miłych ❤️ ja tak bym nie potrafił jak Wy!!!!!!!!!! odbije sie to kiedys na dzieciach jak to któras napisała.....juz nie bede pisała nickami pozdrawiam serdecznie........................❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana - nie pisz capsluckiem- źle się to czyta. :) ALe fakt- na to nie zwróciłam uwagi. :D 🌻 Moja inteligencja pewnie wyparowała spod blond włosów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wtrącałam , ale się wtrące, powiedz mi tylko Iskierko jedno, bardzo proszę, czemu pod koniec stycznia napisałaś, że wyszedł Ci test i jesteś w ciąży? czemu to zrobiłaś? przecież to nie była prawda, bo po prostu nie mogła być!!!! widać to, że mam od urodzenia blond włosy, upośledziło mój umysł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wtrącałam , ale się wtrące, powiedz mi tylko Iskierko jedno, bardzo proszę, czemu pod koniec stycznia napisałaś, że wyszedł Ci test i jesteś w ciąży? czemu to zrobiłaś? przecież to nie była prawda, bo po prostu nie mogła być!!!! widać to, że mam od urodzenia blond włosy, upośledziło mój umysł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0985432
Asiu miesiączkę miałam 23 marca a teraz to juz 14 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test wyszedł pozytywny a myslałam ze to ciaza i dlatego napisałam... i @ sie spózniałą przez stres miesiac......teraz juz chyba napisałam czarno na białym!!!!!!!! SORKI ZA ZAMIESZANIE!!!!!! WYJASNIŁAM WSZYSTKO????!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ISKIERKI
POSŁUCHAJ ISKIERKO NIE PRZEJMUJ SIE TYMI WYPOWIEDZIAMI, BO KOBIETY PO 30 , KTÓRE NIE MAJA DZIECI ZAZDROSZCZA TEGO I PROBUJA WSZYSTKO ZNISZCZYC I NAMIESZAC I BYC W CENTRUM ZAINTERESOWANIA.....RADA MOJA NIE PRZEJOMOWAC SIE WREDNYMI BLONDYNKAMI I GLOWA DO GORY, NAJWAZNIEJSZE JEST MALENSTWO, DUZO ZDROWKA ZYCZE WIEM ZE NA CAPS LOCKU DRAZNI IINNE KOBIETY COS INNEGO BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak pod koniec stycznia test Ci wyszedł pozytywny, skoro zaciążyłaś 27 stycznia!!! Dziewczyno, opanuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co własnei sie posikałam:P płacze ze śmiechu i sikam:P Cóż za cudowny sposob odwracania kota ogonem:P Dziewczyny :) nie zwalajcie na Nasz sexy kolor blond:) włosów:) wkoncu Kopernik tez kobieta byla..... buahahahhahaahahaha:) Estelka:) dobre pytanie:) A jaka będzie odpowiedz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×