Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość A może zamiast...
wklejać suwaczka byś to w końcu wszystko wyjaśniła!!!! Ty chyba rzeczywiście masz coś nie tak z główką!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz to ankapisała chyba juz enigmuś rankiem ,ze płakała przez cieie w kącie hi hi hi!!! wiesz enigma ja do konca to taka mądra nie jestem i wszytskiego nie pojełam .ktoś zmieniał w tabelce daty...i eeee zmłotkuje sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słuchajcie nie ma się co denerwować, ja po kilku rozmowach z Iskierką napisałam, że jest niedojrzała emocjonalnie bo od początku coś czułam że kręci i jest nadwrażliwa, napisałam, że dlatego będę ją ignorować. Wtedy Paula na mnie wsiadła, że ignoruję kogoś a potem zaczęly pojawiać się wpisy dziwne pod moim adresem (nie podejrzewam Pauli bo ona zawsze pisze co myśli i nie mam jej tego za złe). wiecie ignorowanie to jest chyba najlepsze co mozemy zrobić, ja tak będę robić, po co się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to z suwaczka wynika, że jesteś w 7tc . Nie wyjasniłaś jednego- co Ci rosło 30 stycznia i jakim cudem test wyszedł pozytywny po 3 dniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:) aaaa Tobie sie to śniło :P:P:P:P hihihihihihihihiihih Ty chorero:P Paula:) to se teraz poleniuchujesz:P:P:P:P:P Ja tez będę miała cesarkę bo sobie zamowiłam :) hihihihihiih ze względu na wiek:) Gosiaczku:) skopiowałam tabelki z kilku stron do tyłu i pokazałam tym ze iskierka za kazdym razem ma inny termin porodu i z tedgo co Ona mowi ktos za nią to wpisuje :P:P:P:P:P Bo nie wiem czy Jestes na bieżąco ale U nas iskierka była juz w 15tyg ciązy ale cos sie jej poprzesuwało i teraz jest tylko w 9:P Asiku :) mi kiedyhs ktos powiedział ze ja cwana Jestem:P ale uznałam to za komplement:):):):) monik ....no te tabelki pokazuja ze iskierka zmnienia terminy porodu od lipca po listopad a czesem to nie jest pewna czy moze ma wogole termin:P A Ty mnoik ❤️ to lepiej sie tak nie wczytuj bo jeszcze i Tobie termin sie przesunie o 4 tygodnie...:P:P:P hihihihihihiihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Foli - wtedy jej broniłam bo myślałam że jest inna - ale teraz widzę że się pomyliłam. I zwracam ci honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku ales Ty jędza:P:P:P:P:P:P Co znowu sie czepiasz???? tym razem suwaczka:P:P:P:P:P BUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA:)_ bo zaraz sie posikama:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze iskierko to 7 tydzien u Ciebie ? chyba znów ci sie cos pomyliło .sprawdź w suwak i go popraw oczywiscie jak masz ochote wg twych dzisiejszych obliczen jestes 10 dni do przodu ode mnie .mnie sie zaczął 11 tydz to wiec niemozliwe bys ty była w 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma staram sie ne wczytywac ,ale tak sie nie da niestety .aż leków dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - dajmy se spokój - bo znajac zycie , niedługo będzie zagranie na naszych uczuciach i próba wywołania w nas poczucia winy , bo już przecież brzuch zaczął boleć naszą koleżankę - a nie chcemy przecież mieć czegokolwiek na sumieniu. Iskierko- odpocznij i weź sobie nospę. Jest bezieczna bez względu czy jest się w 7 tc, czy też 9tc czy też 12tc jak i 15tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko...nadal masz w suwaczki 7tydzien .... moze Ci pomogę:) Musisz wpisywac tą samą datę :P:P:P:P tzn datę ostatniej @ hmmmm........ ostatniej to znaczy nie tej z listopada czy grudnia czy stycznia itd..... tzn tej którą miałas:P Albo moze zmien suwaczek na suwaczek z terimnem owulacji????? hy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - ty tez niezły detektyw Gadżet jestes :p owszem, znam tamten topik, ale najbardziej z niego kojarze gosiaczka76 (bo mieszkamy w bliskim siebie regionie i troszkę już pogadałyśmy ze sobą) i J_A_N_Ę, którą pewnie kojarzysz sama :) Odnośnie tabelek i poprawek .... pewnie ktoś się zorientował po innych topikach, jesli chodzi o te terminy i zaczął sam liczyć, wstawiać, poprawiać i wyszło niezłe zamieszanie.:) no cóż, widzę, żeście zdenerwowały nasza koleżankę wy niedobroty :-D zobaczcie coście narobiły wy detektywki :p Oczywiście żartuję, bo uważam, że każdy może się plątać w \"zeznaniach\", ale aż tak? Skoro jesteśmy czarne i znamy się dośc dobrze, zwierzamy się sobie niemalże ze wszystkiego, to uważam, że w takim gronie szczerość obowiązuje. Skoro okresik się po porstu przesunął, to się mówi. A nawet jak test był pozytywny a potem przyszła @ też się mówi i nikt nie powie, że ktoś kręci. Pamietamy wszystkie jak nasza Ana przezywała w ostatnim cyklu, tzn. teraz przedostatnim. To całe testowanie i radość. A potem jak powiedziała co się stało, to nikt jej nie skrytykował, tylko pocieszał. Przecież takie rzeczy się zdarzają. Iskierko - nie ma co się denerwować, ale trzeba panować nad tym co się mówi. Zdaje się najabardziej cenisz Anę z tego towarzystwa, my tez bardzo ja cenimy, głównie za szczerość. Może powinnas brac z niej przykład, wówczas nikt nie będzie na ciebie naskakiwał. Przecież to nie wstyd nie być w ciąży po iluś cyklach. Zobacz na tabelkę ile czasu większość z nas się stara. Są tu niezłe weteranki i nikt nie pomyśli o nich źle. To żaden wstyd miec z tym problem. Tylko trudniej o tym mówić. Tobie się udało i dobrze. Ale naprawdę nie kręć już, wyprostuj wszystko, wyjaśnij - jesli chcesz być dobrze odbierana - i będzie ok, temat się zamknie. Więc już nie stresuj się i głowa do góry. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj enigma tak tak ,nic dodac nic ujac !!!! asia a ty co tak sie ciaza iskierki zajmujesz bardzo hmmm? dobrze że ja suwaka nie mam to jak mi sie cos rąbnie to nikt si nie przyczepi hi hi i sprawa załatwion a jesteście zepsute do szpiku dziewczyny ,zeeepsute jak tak mozna szukać dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iskierko ... główka do góry :) wszystko już jest ok :) Mam nadzieję, że brzuszek już cię nie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0985432
witam wszystkie Kobietki!...wiele razy czytalam juz te wszystkie wątki ale praktycznie nigdy sie na nie nie wpisywalam,ael dzisiaj postanowilam ze to zrobie. :-). Ja tez od jakiegos czasu ,tzn od jakis 3 miesięcy staram sie zostać mamusią, ale nam to jakośnie wychodzi....wczoraj bylam nawet u gina, bo mialam roznego rodzaju inne zachowania organizmu niz zawsze,i krótszą oraz skąpszą miesiączke i wogole....pani dr zrobila badanie "reczne" i powiedziala ze na dziec dzisiejszy ona tutaj nic nie czuje ani nic nie widzi :-(((. dodala takze ze moze moja fasolka jest jeszcze na tyle malusia ze takim "recznym" badaniem onan nic nie wywnioskuje. przepisała kwas foliowy w tabletkach i kazała przyjsc po świętach... Ach :-(, a juz myslalm ze zrobie prezent mojemu mężczyźnie, który zresztą czekał tam razem ze mna...no ale moze nastepnym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak enigma to blondi!!! he he!!! i aska tez!!!!!ale im dałas !!!!matko ja tez ale farbowana to moze nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0985432, przykro mi ale nie trać nadziei moze jednak a jak nie teraz to może w następnym cyklu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
098.... może zrób test ciazowy ,lub badanie z krwi bo tak wczesnej ciaży lekarz niestety nie potwierdzi .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×