Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Niektórych ludzi nie warto zauważać, Boze brak inteligencji emocjonalnej. Foli, ja miesiączkę mialam 12 sierpnia 05, owu w 9 dc 20 sierpnia 05, a Betę robiłam 05 wrzesnia 05 i wynik 64 co wskazaywało na ok. 3,3 -4 tc. takze moim zdaniem jest u Ciebie ok,a i to było robione na tydzeień przed spodziewaną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca1243
Foliku nie przejmuj sie kochana chamstwa i prostactwa nie wykorzenisz. Za duzo sie nie odzywam ale cały czas podczytuje i uwierz ze nie mogłam sie powtrzymac aby dzis napisac ze trzymam kciuki za Ciebie cały czas czekam na słowa Hura - udało sie. A glupimi tekstami sie przejmuj bo gdyby ...... aLe ci........ - to szybciutko uciekaj z forum aby nie zaszkodzic swoim wyczekimanym tak bardzo fasolkom. Sciskam i bardzo bardzo mocno trzymam jeszcze kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny narazie uciekam bo nie ma sensu, ta idiotka będzie zasmiecać forum, poczekam na tel. i wtedy dam wam znać, dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale foli ma przeszło 4000 wpisów a ty chyba 4 wiec daruj sobie!!asi 30 też podziekujemy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mam nadzieję, że pod ciebie też się ktoś podszył bo chyba nie sądzisz że to ja robię, zmieniłam nick na asia30 bo ktos się podemnie podszywa a mnie nie bawią takie zabawy. Monik była na tyle inteligenta że sprawdziła liczbę wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie na to
Zauważcie, że w profilu użytkownika jedna foli ma kilka wpisów, a Wasza ponad 4 tys. Wasza foli ma w profilu nazwę użytkownika wpisana dużą literą. Zwróćcie na to uwagę. Foli, gratulacje, mam nadzieję, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ja też sprawdziłąm i wiem że ktoś się bawi również twoim nickiem no cóż, chyba moderator music wkroczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to chyba mają skrzywioną psychikę żeby mieć przyjemność z podawania się za kogoś, przecież to od razu widać, człowieku obstawiam że przyjaciół to Ty nie masz i szukasz innych rozrywek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a niedałoby się zrobć nowy nick foli coś tam jeszcze, bo tak to trudno skojarzyć go z Tobą, zupełnie to coś innego, tak jak to esteka zrobila, dodała tyko 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia30 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 hurrrraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 trzymam teraz kciuki, żeby beta była coraz większa i większa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, moje gratulacje _ serce mi cały czas wali z wrażenia!!! teraz kuruj się i dbaj i siebie, co ja pisze o Was :-) :-) :-) Bardzo, bardzi się ciesze, teraz wszystko będzie tylko super!!! pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli z tego wszytskiego sie zapedziłam i nie uwierzylam ,ze ty to ty :) czyli jak narazie asia to foli a foli nie ma .wiecie nie da sie uniknąc takich prymitywnych zlośliwych ludzi ale oby takich jak najmniej daj znac koniecznie później jak coś sie wiecej dowiesz od twego ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Po pierwsze Foli (Asia) gratulacje!!!! Ja też dzisiaj przeżyłam szok, tzn. nadal w nim jestem. DZIŚ RANO ZOBACZYŁAM NA TEŚĆIE DWIE KRESKI!!!. Sama w to nadal nie wierzę. Cieszę sie bardzo i boję zarazem, ale dwa testy nie mogą chyba kłamać. Hurarra udało się!!! Te które pamiętają mnie jak pisałam na tym forum wiedzą ,że miałam problemy z prolaktyną (hiperprolaktynemia czynnościowa). Moja lekarka zaleciła mi mniej stresu, odpoczynek i miałam się zgłosić do niej po wakacjach wtedy opracujemy dalszy plan działania. Tak się wyluzowałam,że nawet nie pamiętałam kiedy mam termin @, dziś się okazało że to już 3 dni po i w/g mnie najważniejsze co zakrawa na cud - przytulanki były tylko 2x w tym cyklu, nawet nie pamiętam kiedy:) Tak więc dziewczyny cuda się zdarzają, nie wiem co mi pomogło luzik, wit. E, castagnus które zaczęłam teraz brać? Teraz to nie ważne, teraz ogarnął mnie paniczny strach aby wszystko było OK, nawet moją gin. dziś na urlopie pomęczyłam telefonicznie co mam robić:) Tak więc dziewczyny cuda się zdarzają. Pozdrawiam Was. Mam chyba jakąś obsesję bo cały dzień chodzę i spoglądam na te testy, a kreseczki tak jak się momentalnie rano pojawiły tak są nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przypomniałam sobie, że foli już miała znac wynik i ... SUPER Kochana !!! Kuruj się, dbaj o siebie. Ależ się cieszę !!!!!!!!! ❤️ A co do podszywacza - nieładnie kraść nicki. Dziewczyny, wiem, że jest ktoś kto się chwalił na jakims topiku, że kradnie nicki. To przykre, ale przez takie coś może narobić zamieszania i przykrości. Dlatego zazwyczaj te chamskie posty nalezy sprawdzić dokładnie po ilości wpisów. Jedyna metoda. A jak nie - to naprawdę tylko poprosic moderatorów o pomoc, bo jak już ktoś podszywa się pod czarne nicki, to ja nie wiem. Przecież może zacząć wpisywać się jako każda z nas i spowodować haos :-o NIeładnie złodziejaszku, nieładnie !!! Ale pamiętaj, że jest coś takiego jak IP !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za styl mojej wypowiedzi, wybaczcie ale dziś całą jestem jakaś roztrzęsiona i bardzo, bardzo szczęsliwa chociaż jeszcze w to nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym już dziękować ale boję się zapeszyć, czekam nadal na telefon od profesora. Żabka gratuluję :) super wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a co na to mąż, jak zareagował? a Ty jak się czujesz? szok, euforia, radość czy strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się łzy w oczach pokazały, ze szczęścia (no ale teraz jest ogromny strach bo nie wiem czy beta nie za niska i czy to cholerne przeziębienie nie wpłynie źle) a mój maż czekał na mnie przed szpitalem i się denerwował a teraz strzasznie się cieszy, zadzwonił do swojej mamy od razu. A ja się uspokoję dopiero jak profesor powie, że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko ,ja mysle ,ze radosć i strach ,który będzie juz towarzyszył kazdej z mamus do konca zycia ,sama niedługo sie przekonasz ale co ja tu .niech sie wypowie foli asia :) kiedyś czytałam na jakimś topiku ciazowym ,ze najpierw sie czeka na test ,potem czy 1 usg ok ,potem następne,potem ruchy,potem poród ,potem .i cły czas by było dobrze ..i tak do konca naszych dni.to jest macierzynstwo miłość ,radosć i strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, jestem pewna, że potwierdzi, iż wszystko jest ok!!! musi być ok i będzie!!!!! Bardzo, bardzo się cieszę Waszym szczęściem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko ,gratulacje oczywiście dla ciebie wybacz za pominiecie !!!! ale wiadomosc foli chyba postawiła cały topik na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, zdkjęć nie ma:( dziewczyny wysłałam Wam kilka zdjęć konkurencji Pawelka - wielkoluda II - Oskara. Przepraszam że nie do wszystkich, ale niektórych maili nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu30 to jak już będziesz wszystko wiedziała to ciesz się razem z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×