Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

hal u halu:):):) nie ma nikogo?????:(:(:( Ciekawe co z elfikiem?????? i z Asikiem????? halo laski odezwujcie się!!!!!!!! Elff ❤️ Asik ❤️ ja ide na siłkę teraz :) klikne wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - dobrze, że jestes dzielna dziewczynka, ale przykro mi, że jednak będziesz jutro te 10 km biegać ;) gosiaczek - tak na 100 % nigdy nie ma pewności. Pęcherzyk 2 cykle temu puknął, więc chyba teraz też. Poza tym wtedy było potwierdzone monitoringiem, co jednak nie oznaczało, że jajo było zdolne do zapłodnienia. Ponieważ ja mam godzinę jazdy do Olsztyna to doktorek powiedział, że próbujemy na naturalnym narazie, po następnej @ pobierze wymaz (przed laparoskopią) i coś ustalimy. Ja spokoja jestem bo wiem, że do laparo mam jakieś 2-3 cykle. I sama ci powiem, że jakoś spowolniłam z zapędami i myśleniem. Wczoraj - mimo nakazu na zawołanie - przytulanki były bardzo ale to bardzo przyjemne ;) i tak ma być. NIe wiem jak wy, ale ja dzisiaj miałam się nie za ciekawie, oczy mi się zamykały i słabo mi było, to chyba te moje niskie ciśnienie plus aura (niby pogoda, ale w sumie to jakas dziwna). A jutro do roboty :-o Niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, znalazłam w internecie informacje na temat tego Castangusa, jest on bez recepty więc jeśli któraś z was chce to może go wypróbować ze mną :-) Castagnus jest roślinnym preparatem zawierającym w swoim składzie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego. Preparat reguluje pracę przysadki mózgowej, która poprzez centralny układ nerwowy kieruje cyklem miesięcznym i wydzielaniem regulujących go hormonów: estrogenów i progesteronu. Zalecany jest w celu łagodzenia dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz w leczeniu zaburzeń cyklu miesięcznego. DZIAŁANIE Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego. ZASTOSOWANIE Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu). Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka). Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). DAWKOWANIE Doustnie, dorosłym kobietom o wadze do 60 kg po 1 tabletce, a kobietom o wadze wyższej niż 60 kg po 2 tabletki, rano, przez 90 dni. PRZECIWWSKAZANIA Okres ciąży i karmienia piersią. DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE W sporadycznych przypadkach w trakcie badań klinicznych wystąpiły nudności w pierwszym tygodniu leczenia. INTERAKCJE Jednoczesne przyjmowanie środków zawierających progesteron lub gestageny (np. doustnych środków antykoncepcyjnych ) może wzmagać ich działanie. Ze względu na działanie dopaminergiczne preparatu może nastąpić osłabienie działania jednocześnie przyjmowanych antagonistów receptorów dopaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) jachcefasolkę:) witaj:) Trzymajcie za mnie kciukasy bo mam dzis biegi po poludniu:) A poza tym to troszkę mi smutno ,bo moj mezus zaproponował mi abym przyjechala do wawy do niego na noc:P i razem wrócilibysmy jutro:):):) Niestety moja siostra nie moze zostac z moją córunką:( hmmm.. a raczej nie chce:( bo wg mniej to głupi pomysł :( Hmmm..... a co tam te 4 godz w pociągu to dla mnie pestka No ale coz ....a miało byc tak romantycznie.......:P:P:P Pozostało mi więc biegac:(:(:(:( pozdrawiam Was w ten piękny słoneczny poranek ❤️ SOS DL..................... ELFF I ASIKA!!!!! ❤️ co z Wami?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Enigma trzymam kciuki za Twoje bieganie... tylko sie nie przeforsuj za bardzo :-) Coś puściutko sie zrobiło na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jestem i jeszcze nie urodziłam chociaż termin miałam na wczoraj :-) coś się nie spieszy temu mojemu dziecku :D buziaczki bo mam sporo roboty w domu - musze pranie poskładać i spakować wreszcie torbę do szpitala bo jestem luzaczka i se jeszcze nie spakowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Elfiku jak Ci zazdroszcze spokoju! Ja bym już chyba umierała ze strachu ale trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo!! I daj szybciutko znac jak wrócisz ze szpitala!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ! Enigma - to wredota ta Twoja szwestra ;) Niedobra bardzo, niedobra. Pociesz się, ze ja dzisiejsze popołudnie i kawał wieczorku spędze sama, bo męzul idzie na jakąś imprę pożegnalną kolegi, który zmienił pracę :-o Dobrze, że własciwie już po owu i po próbach, bo jak pałę zaleje, to nie będzie mógł ;) hihi A ja w pracy kisnę, a za oknem pięęęknyyy majjjj .... ech .... za tydzień tez sobota pracująca, odrabiamy ten nieszczęsny weekend. Jak wspominałam - wolałabym w cholerę we wtorek pracować a dzisiaj w domciu pobyczyć się. Ja chce fasolkę - castangus jest podobny do agufemu, który działa dokładnie na to samo i też jest bez recepty, bo to specyfik ziołowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - no niezły luzak z ciebie :) termin porodu minął a ta niespakowana ;) ale to dobrze, nim się obejrzysz a juz wrócisz z bobaskiem do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma - a ten bieg to jakiś 1/3 maraton, czy co ??? zawody, czy tak sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku ❤️ ❤️ ❤️ Daj znać kiedy będziesz miała zamiar iść do szpitala i urodzić:P:P:P:P hihihihi:) Zabajonku:) no wiesz fajnie tak spontanicznie sie zabawic:) no coz ...moja siostra jest czasem wredna:P ale to dlatego ze najmłodsza i zawsze była rozpieszczana:( poza tym moja rodzinka nie wie nic o naszych planach zwiazanych z bejbikiem tak samo rodzice nie wiedza ze studiujemy:P Jak zaliczymy semestr to mzoe powiemy:P To ma byc niespodzianka:) jedynie to wie moja siestra bo jak oboje mamy zjazdy to ta cholera zostaje wtedy z suczką:) A tak to ciezko ta cholerę namowic:P nawet kasa nie przemawia:P uparta jak osioł:( no coz ja dzis pobiegam ,potem zrobie porzadek w domku moze umowie sie z kolezanka na jakas kafke i jakis markecik jeszcze zobaczę:) ja tez w pracy ale mam luzik:) jakby co to będę zaglądac:) bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, uwielbiam Twoje wariacje na temat bocianów. Dzisiejszy tekst jest świetny:) Myślę, że znajdzie się wreszcie bocian, który będzie miał sokole oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa popieram! Bo jak na razie to chyba słoneczko oślepiło wszystkie bociany!! Ło rany rozleniwiły sie cholery, 1 maja widziałam jednego siedzącego w gnieździe i zaraz go opierniczyłam że zamiast siedzieć ma latać i roznosić fasolki... może podziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku :) ale z Ciebie poetka:P A te biegi to moje widzi mi sie:P Sprawdzenie swojej kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uop uop uop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:):):) u mnie za oknem świeci słoneczko:):):) życzę miłego dnia:) p.s. po wczorajszym maratonie nie mogę sie ruszać:(:(:( buuuuuu:( bolą mnie nawet rzęsy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Enigmuś bidulko... ale dałaś czadu :) W Trójmieście też słoneczko. Zaraz wyjdę na balkonik z kawką. DO poniedziałku ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - ale przebirgłaś ??? prawda ??? :) U mnie znaczy się na Warmii i Mazurach tez piknie, na termometrze od strony słonecznej mam ponad 30 stopni :) Balkonik otwarty - to lubię. Szykuję obiadzik - zapiekankę z ryżu z łpopatką, warzywami i serem. A swoją drogę troche się wczoraj naprułam, bo rano kłopociki miałam ;) ale już jest ok ... inaczej nici z obiadu by były, bo na skacowanego człeka wszelkie zapachy działają podobnie jak na kobietę w ciąży :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ale ja piszę ;) przebirgłaś - to znaczy przebiegłaś łpopatką - znaczy się łopatką ha ha ha no tak, chyba do końca nie wytrzeźwiałam jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! miło mi bardzo poinformować Was, ze 02 maja o 15:27 urodzil sie mój synek Oskar. Od 3 dni jesteśmy już w domku i cieszymy się sobą. Mały jest bardzo spokojny, mam wiec chwilkę aby cos koło siebie zrobić. Poród odbył sie w 37 tyg 4 d, trwał o zgrozo ponad 20 godzin. Zaczeło się w poniedziałek kiedy bylismy w gościach - wtedy skurcze już byly regularne i co 5 minut.Pojechaliśmy więc ok. 17 do domu po torbę o 20 byliśmy w szpitalu i zostałam przyjęta z 1 cm rozwarciem. Przez całą noc cierpiałam dośc mocno, ale rozwarcie najpierw nie postępowało a potem niewiele (choc skurcze mocne - podbno to efekt i 37 tc i fenoterolu który brałam na powstrzymanie, jak pisąłam wcześniej) od rana bardzo wymęczona mialam jeszcze większe skurcze , ale dostałam znieczulenie wiec ból był duży, ale do opanowania. wtedy rozwarcie powiększyło się do 4 cm, potem dość szybko do ok 12 do 7. W południe cudowny lekarz, ponieaż byłam juz na prawdę wymeczona dał mi \"koktajl\" z tzrech leków, który zadzialał u mnie jak narkotyk, ból czułam, ale byłam jakby w lekkim półśnie. Potem dr powiedział magiczne słowa - że wg niego na późny obiad zdązymy na Oddział - czyli jakieś 2 godz i będizemy we troje. W międzyczasie przyjechała moja mama z Jeleniej gory i zdązyła jeszcze na pierwaszą fazę no i kulminacyjna drugą. O 14:45 bardzo chciałam przec, ale pozwolono mi dopiero o 15:00. reszty prawie , oprócz wielkiego wysiłku nie pamietam. Wiem tylko, ze aby nmnie zmotywować położna dała mi dotknąc główeczki która już był bardzo nisko. No i dodatkowo dopingowął mnie mąż kochany i mama. O 15:27 maly był z nami. Cudownie piękny, gładziutki, czysty - w sensie niokrwawiony. Nawet nie płakałam tak byłam w szoku. Za kilkanaście minut byliśmy już wszyscy razem. Przesyłam Wam kilka zdjęc: przed porodem, chwilę po, zdjęcia malego ni mnie w 3 dobie po - nieco grubą ale bardzo szczęśliwą. Trzymam za Was wszystkie kciuki, iiwerzę ze Wam się uda tak jak nam, bo to wielki cud dla mnie ze mam dizecko - co jeszcze w ubiegłym roku o tej porze było dla nas niemozliwe i nieosiągalne. Buziaki Gonia Przemko i Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia - gratuluję syneczka i współczuję męki, dobrze że masz to za sobą ... wiadomo jednak, że każda kobieta wiele zniesie dla dziecka ... nawet ogromny ból i męki. ❤️, 🌻 jakbyś nie miała mojego adresiku to podaję, bo bardzo chcę zobaczyć twoje szczęście :) tinna77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, gratuluję!!!! aż się wzruszyłam jak czytałam Twój wpis..... u mnie słoneczko, ale... nie mam balkonu:(:(:( tylko taki na 10 cm:(:(:( Zabajona, Ty to masz talent:) fajnie się czyta wierszyki o boćkach, tych niecpotach leniwych:) Enigma, to się namordowałaś przy tym bieganiu! Życzę wszystkim dobrego, słonecznego i optymistycznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia:):):) jeżżżżżżu ja tez sie wzruszyłam:) Wszystkiego najlepszego i gratulacje 🌼 🌼 🌼 zabajonku :) tak przebiegłam i byłam very happy:):):) maklady:) a ja nie mam balkoniku tylko okna :P ale wszystkieotwarte i taki wiosenny wietrzyk przechodzi przez mieszkanie:) i ptaszki cwierkają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fotek goni i jej synusia:( buuuuuuu buuuu.... moze ktoraś mi podeśle???? Goniu jak tu zajrzysz to poproszę:) enigmaa@tlen.pl dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D I ja się melduję po długiej przerwie. W środę nie miałam netu a w czwartek pojechałam do rodziców , z którymi wróciłam w piatek i którzy niedawno pojechali. A przyjechali na moje urodziny, które miałam dziś. :) Za chwilkę przeslę Wam zdjęcia z wczorajszego spaceru. Goniu- wielkie gratulacje!!!!!!!!!!! 🌻❤️👄 Oskarku witaj po tej stronie. :D 🌻❤️ Sysiu- Już Ci to mówiłam- Tomuś jest przesliczny. 🌻 Gazetkę kupiłam- dziekuję. 🌻 Elfiku- dziekuję za wyprawkę, ja już spiskę tez zrobiłam , później porównam od Ciebie i zweryfikuje. :) No i przede wszystkim trzymam kciuki za szybkie i łatwe rozwiazanie. 🌻❤️ Enigmus- dziekuję za pamięc. 👄 Podziwiam Cię za ten maraton. Ło matko 10km- nigdy w zyciu!!!! :P Szkoda, że ta beta w tym cyklu nie urosła- ale na pocieszenie- jak w pracy jeszcze nie wiedzieli, że jestem w ciąży, to jedna z dziewczyn mi mówiła, że sniło Jej się, że byłam położną i odbierałam jej poród i się pytała czy nie jestem w ciązy :P :D Tak więc Kochana- ten sen męża to proroczy. ;) Zaraz Ci wyslę zdjęcia od Goni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na aktualizację. :) TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg....Sandra, Monika......97cm Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....??????? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg Paulaczku- wyglądasz rewelacyjnie. 🌻 Chciałabym tak wyglądać na koncówce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×