Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Paula:) dzięki własnie dostałam:) Ale ładnie wyglądasz:):):) masz taką malutką dupinkę:):):) Urodzisz i dalej laską będziesz:) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) hmmm... a co Ty z tą szyjka??? hihihiih sprawdzasz sama czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) hmmm... a co Ty z tą szyjka??? hihihiih sprawdzasz sama czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja byłam brunetką ponieważ od ponad pół roku nie farbowałam włosków - dałam im troche odpocząć a w zeszłym tygodniu byłam u fryzjera i zobiłam sobie pasemka blond bo już nie mogłam na siebie patrzeć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa ale co do tej dupinki - to może i nie wygląda na dużą ale za to taki cellulit jest na niej że szok!!!!!!! W nocy mogę faceta wystraszyć a co dopiero w dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam...mam !! Doszły :) Paula Tak ogólnie to za dużo nie przytyłaś, gratuluję...natomiast brzysio to widać, że końcóweczka :) Słodko wyglądasz... Co tam celulit ;) Potem zajmiesz się tym. Ja też mam ale cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini hihihi oki ciiiii ;) dzięki. A przytyłam łącznie do tej pory 17 kg. To jednak nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,A co to jest celulit?:P:P:P:P Ja na to mowię celinka:P hihihihihihih:) Ja akurat celinki nie mam ale za to często \"basior\" i zderzaki :P czyli uchwyty boczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wyglądasz rewelacyjnie, chciałabym tak wyglądać będąc w ciązy, właściwie masz sam brzuszek, Superek !!! Foli, Estelka co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma zapierd... w pracy :( czaem zaglądam i jak juz chce coś napisać to ktoś dzwoni albo wchodzi. ale za 2 godziny weekend i to mnie trzyma przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma hihi Tak jakoś głupio wyszło, biorę teraz laktovaginal po tej nystatynce i dlatego jestem na bierząco :) Paula to jednak trochę brunetką byłaś a jednak hihi, no dziewczyny mają racje figurka super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWUSZKI :-) wylazałam spod tony papierów, uffff Paula dziękuję za fotki i potwierdzam co mówią dziewczyny - super z Ciebie ciężarówka!!! Ale Ty brunetka z natury jesteś? jakoś mi do Ciebie ciemne włosy nie pasują! pozdrawiam Wszystkie serdecznie i zyczę miłego, słonecznego weekendu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O retki, ja jeszcze pół godziny dzisiaj i 8 jutro, chyba, że szefuncio się zlituje :) Mój weekend będzie krótki, no ale skoro ostatni był meeega długi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ja chcialam zapytać czy Twój lekarz mówił żeby próbować codziennie? Z tego co wiem są dwie wesje jedna mówi właśnie o tym że codziennie a druga żeby co drugi dzień. Mój mówił żeby co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze wcięło tekst:( beta < 1,2 wiec lipa ale wiecie co lepiej robic bete bo mniejszy stres niz czekanie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, ja mam owu wczesnie, wiec już od 6 dc miałam się wstrzymać, wczoraj był 10 dc i pęcherzyk miał 20 mm i był gotowy do puknięcia. I lekarz powiedział, żeby próbować. Wczorajsze armie były skumulowane po abstynencji. Wiadomo, że dzisiejsza będzie mniejsza i rzadsza, ale kazał poprawiać. Wg niego co 48 godzin jest idealnie, bo tyle przeciętnie zyją plemniki, owszem są takie co wtrwają dłużej, ale lepiej do końca nie wypróbowywac tej teorii. Co 2 dzień jest ok, ale najlepiej przed terminem owu zrobić 3-4 dni przerwy. Ale co lekarz to teoria.:) Powiem ci, że ja z tego poki co jestem bardzo zadowolona i ... co wazne, widze, że to nie jest naciągacz. Gdyby nim był to pewnie chciałby mnie w tym cyklu z raz jeszcze obejrzeć, potem na początku kolejnego. Ale on kazał mi się stawić tak czy siak za 3-4 tygodnie czy @ będzie, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ mam dostac we wtorek więc patrzcie ile teraz mam luzu:) wiem ze nici i biorę sie za moje zderzaki:D:D:D gosiaczek:) moj gin mowi ze dzien po dniu...... ale kurczę ciezko tak na zawołanie a jeszcze dzien po dniu.... tymbardziej w moim wieku......:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) mi nie jest przykro bo podejrzewałam ze nici z tego bo ten pęcherzyk był jakis koślawy... nie wiadomo czy była owu czy nie...:( Poza tym teraz mam dylemat... Próbowac z clo czy bez......??? Gin mi przepisał clo ale moge ewentualnie jeden cykl jeszcze probowac bez i jeszcze sie nei zdecydowałam...... po clo bardzo przytyłam i taka byłam \"wredna\" sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, przykro mi ale masz rację po teście się jeszcze człowiek łudzi a tu wszystko jasne. Pamiętaj o teście PCT być moze tu jest przyczyna no bo inne raczej już wykluczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja to dopiero będę wredna po tych zastrzykach silnych :) ale będę miała wytłumaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) hihihiih ło matko ..współczuję Twojemu slubnemu:P Dzwoniłam do gina i powiedzial zeby ten jeszcze odpuscic bez clo i powiedział ze biegi ..nawet 10km!!!! nie wpłyną negatywnie na ciąze!!! szok .... ja mu mowie ze beta ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten test PCT robię!!!!! jak tylko będę miała \"te\" dni i bara bara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. Zabajona czyli u Ciebie z owu jest wszystko ok? Pęcherzyk peka? Bo ja nie jestem pewna czy u mnie wszystko jest dobrze tzn czy peka. Ale teraz idę jutro na USG i potem sprawdzę jeszcze raz po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma co Ty opowiadasz? Jak to w Twoim wieku to nie codziennie? Toć to sam kwiat!!!! Kochana jak trzeba to trzeba nie ociągaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku:) nie jest całkiem tak.... Po pierwsze 1. za zawołanie.....a gdzie ta spontanicznosc???? 2. po drugie.... czasem walnie sie jakoą foche i juz ochota przechodzi 3. po trzecie.....my jestesmy razem juz18lat:P więc to nie jest takie hopsasa:) Moze chyby nie było tego \"musu\" to i owszem....... ale ten mus ...bleeee to jednak działa na psychikę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma my tez ostatnio strzelilismy focha ale dla dobra sprawy pogodziliśmy się . Mój mąż też się stara nie okazywać mi tego nawet jak mu się czsami tak bardzo nie chce, no cóż czego się nie robi dla dobra sprawy ale w zupełności się z Tobą zgadzam czasami sie odechciewa tak z musu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×