Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Ja tu sobie tak podczytuję. Byłam trzy tygodnie na wakacjach i zaprzestałam foliowania i peelingu, teraz do tego wracam. Niemniej miałam chyba najmniejszy na plaży cellulit (oczywiście nie uwzględniając nastolatek), a kiedys był. Nie za duzy, ale jednak widoczny gołym okiem. Dieta, ćwiczenia i ww. katusze przyniosły efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeno
Witam Ja dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam foliowanie, (peelingi robię od 2 tyg.). co się na wkurzałam, myślałam , że mnie szlag trafi. Zanim doszłam do lóżka folia prawie spadła z ud. Chiałam poprawić przedarła się, a owinełam się dość mocno, ale efekt niez. Czy wy też tak miałyście na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Tak z tym foliowaniem to niezłe cyrki. Najgorzej mi zawsze było łapki owinąć. Pączek wszystko będzie ok, na pewno zdążysz. U mnie niestety też ani drgnie. Ale trzeba cierpliwości. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakk
możecie podac przepidy dokładne na te okłady wszytskie? bo nie moge ich znależc strasznie bym była wam wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thema
znalazla na alegro koncentrat cynamonowy z algami do okładów z folią. jest super. troszke kosztuje ale starcza na meggaaaa dlugo. nie dostanie sie go w sklepie, tylko na alegro, bo stosują go gabinety kosmetyczne. na prawde dziala, centymetry lecą a do tego cialko takie sprężyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dlugoo
trzymacie ten peeling z kawy na ciele? i czy smarujecie tez nim twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeno
thema podaj prosze dokładną nazwę tego koncentratu, albo podaj stronkę. Jak długo - ja osobiscie robię peeling z kawy ale go nie trzymam na ciele. Nie smaruję nim twarzy. Po peelingu na ciało nakładam maseczkę ( balsam z olejkami cynamonowym , grapefruitowym i geraniowym) owijam folią i pod kołdrę na 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trzymam na ciele. Twarzy nie smaruję tylko części dotknięte cellulitem. Oczywiście do kawy oliwa z oliwek i olejki - cynamonowy i grapefruitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pączek jak torpeda
obwody ci sie zmniejszyly po tym foliowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik nie umiera, tylko odchudzaczkom brak zapału aby coś tu nasmarować!!! ja śledzę topik od samego początku, zrobiłam sobie już peeling kawowy, foliowanie z miksturą olejków eterycznych, juz przeprowadziłam kilka serii i jest super!!! dziewczyny wpisujcie swoje opinie i może macie jakieś nowe propozycje!!! wpadajcie tu czasami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może jakiś pomysł na ujędrnienie biustu??? pisać!!! pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam... ponawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobi
no jakieś maseczki ujędrniające na biust to chętnie bym tez spróbowała wiecie jak wygląda biust po ciązy i roku karnienia piersią? ochyda! napiszcie jakies fajne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izucha
Dziewczyny, a powiedzcie mi czy udałoby mi się trochę zmniejszyć cellulit, w ciągu tygodnia, gdybym zastosowała Waszą metodę z olejkiem, kawą...?Mam na to zaledwie 6 dni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo! Ja od dziś zaczęłam stosować okłady a tu pustka... czyż byście pozbyły się celluli a przy okazji innych narządów potrzebnych do pisania ??? hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam te okłady ale się uczuliłam i cały brzuch mam w plamach i swędzi że hohoho, dla osób co miały uczulenie :) znacie jakie sposoby na to by tak nie swędziało ałaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Od wczoraj zaczęłam stosowanie papki z cynamonu, imbiru, kawy i balsamu. Mam nadzieję, że i tym razem mi pomoże :) 2 lata temu pomagał, ale nie miałam do niego cierpliwości ... ;) Pozdrawiam Was wszystkie zmagające się z tym cholerstwem, i te, które nie mają tego problemu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars22
dziewczyny zrobilam sobie ten olejek sama ale wyszła konsystencja kisielu czy tak ma być?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAGA
Witam serdecznie! :) Mam pytanie: jaka ma być ta folia???????????? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia__
to ma byc taka rozciagliwa i elastyczna folia(streth folia)jek sie styka ze sobą to sie "skleja"(nie ma kleju tylko jedna warstwa trzyma sie drugiej) Ta folia jest do kupienia w marketach budowlanych np. castorama/ ta folie na pewno znacie uzywa sie jej do wielu rzeczy w sklepach -do pakowania np. pokrojonego sera zółtego lub np. włoszczyzna na tackach jest tą folią zafoliowana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w wyszukiwarkę
a ja stosuję olejek cynamonowy grapefrutowy z kopru włoskiego przed snem robie pół godzinny masaz ciała wyszczuplałam troszkę... a po co zabawy z zawijaniem się w folię? masazem tez się rozgrzewa ciało. szkoda foli.. na mnie działa masaz z olejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop lolipop
głupie stwierdzenie- szkoda foli.Tu nie chodzi tylko o działanie olejków.Ale przedewszystkim o działanie kofeiny.Cynamonowy olejek tylko wzmaga i ułatwia działanie kofeinie a grapefruitowy(lub inny antycelulitowy)wspomaga walke z cellulitem! Acha olejku eterycznego nie mozna zrobic samemeu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
czy ten olejek cynamonowy to jest taki zwykły olejek którego się uzywa np do kominków zapachowych??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odi9
witam,,dziewczyny ile razy w tygodniu sie foliujecie??? codziennie trzeba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Poki co czekam na moje olejki cynamonowy+ geraniowy. Robie peeling z fusow kawy wymieszanej z plynem do kapieli cynamonowym. Musze przyznac ze skora stala sie idealnie gladka. Moj maz twierdzi ze celullitis rowniez sie zmniejszyl. Skoro on tak mowi to pewnie ma racje, poniewaz dosc sceptycznie podszedl do tych zabiegow. Powoli gubie sie juz w tych przepisach na te rozne olejki, kawy, imbiry. Zaczelam cwiczyc oprocz brzuszkow 30minut z Tami Lee ABS dolaczylam tez 5 minut wioslarz i 8 minut rowerek w powietrzu ( po tym ostatnim strasznie czuc nogi wiec moze pomoze wyszczuplic je).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2086
hej dziewczyny a co myslicie o tym zeby wysmarowac sie balsamem wyszczuplajacym zawinac sie w folie i przykryc piecioma koldrami i polozyc sie spac chyba tak zrobie bo nie chce mi sie kombinowac z olejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×