Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

To daj znac jakie beda efekty. Tylko ze olejek cynamonowy zwiekszyl by wchlanianie sie balsamu poniewaz swietnie rozgrzewa. Ja robilam oklady bez olejku cynamonowego ale mi nie pomogly. Teraz robie tylko z olejkiem. Latwo je w Polsce kupic i wystarczy dodac odrobine do balsamu i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. mam uczulenie na olejek cynamonowy ... dostaje od razu plam ... ubolewam nad tym bo to fajna kuracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja juz myslalam ze jak nie znajde olejku cynamonowego ( mieszkam w Niemczech i nie mozna go tam dostac tak latwo) to dodam sobie troche olejku rozgrzewajacego mojej mamy a nazywa sie chyba Amol.Moze z nim by rozgrzalo? Ahh ja tez wskakuje pod koldre ale oprocz tego biore 2 butelki z goraca woda i klade obok nog zeby dobrze wypocic. A probowalas olejek geranium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka maja
ja stosuje od niedawna banke chinska (rubber glass), rewelacja mowie wam, zasysa skore i rozbija walki tluszczu,a ja celulit mam tego najgorszego stopnia. codzienny masaz zajmuje mi 5 min a kupilam ja na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
dziewczyny mam pytanie. czy moge stosowac jednego dnia pilling i foliowanie? z tego co piszecie to moge aleeee... podobno ten olejek cynamonowy nie oze byc uzywany w nadmiarze wiec jesli do pillingu z kawy dodam pare kropli ojejku cynamonowego a za chwile do balsamu aby si ezafoliowac tez dodac pare kropelek to nie bedzie zbyt duzo? i czy dobrze zrozumialam?.. pilling fusy z kawy +oliwa z oliwek+ np zel pod prysznic + kilka kropel olejku cynamonowego? foliowanie.. balsam +kilka kropel olejku cynamonowego+ folia+lezenie pod koldra? doradzcie bo walcze z celulitem i zwalczyc nie moge;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. dodaj jeszcze olejku geraniowego do foliowana on jest wyszczuplajacy a cynamonowy olejek wzmocni jego dzialanie. Ta kombinacja ktora probujesz jest dobra. Jest wiele mozliwosci i na wiele sposobow mozna probowac peeling i foliowanie. A co do banki chinskiej to ona jest na cellulitis? Bo ja dzieki olejkom cellulitis nie mam a chce za to stracic kilka cm w udach. Sa za wielkie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
ok.zakupie rowniez drugi olejek. czyli mozna pod rzad zastosowac te zabiegi? jutro lece po olejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam do peelingu 4 krople olejku cynamonowego i do foliowania rowniez 4 krople olejku, zawsze jednka mozesz zmiejszyc ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
a jeszcze jedno pytanko. do foliowania po 4 kropelki olejkow czy 2 cynamon i 2 geran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 krople cynamonowego 4 krople geranium. Daj poznie znac jak efekty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
ok dam znac moze uda mi sie nawet dzisiaj przeprowadzic te zabiegi o ile olejki beda w aptece:) biegne po nie:)buziaki mam nadzieje ze si eni epoparze bo wyczytalam kilka takich przypadkow i troche si eboje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj zeby nie wlac wiecej niz 4 krople, a i bedziesz czula ze grzeje i moze lekko podszczypywac ale gdyby to sie nasililo to zmyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
buuuuuuuuuu nigdzie nie dostalam tych olejkow:( jutro wyruszam na poszukiwania.mam nadzieje ze gdzies dostane.dzisiaj obskoczylam z 5 aptek i nie bylo. mam jeszcze pytanie. czy po foliowaniu jak juz wyleze te 30 minut czy godzinke to mam to zmyc czy zostawic na ciele? nie wiem czy jestem taka tepa czy mam zacmienie mozgu tymczasowe ale takie pytanie nasunelo mi si ena mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miescie w kazdej aptece mozna zamowic i odbieram na drugi dzien. Sprawdz tez w kwiaciarniach tam tez kupywalam badz w sklepach zielarskich. Ja zmywam to po 40 minutach poniewaz tak sie wypoce w tej foli ze musze wziasc pozniej prysznic. Jak sie pocisz podczas foliowania to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
lece na obchod w poszukiwaniu olejkow. mam nadzieje ze gdzies je wreszcie dostane bo juz chce te pillingi i foliowania zastosowac.zazdroszcze wam ze juz sobie robicie a ja nie moge buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No ja robilam na poczatku najpierw peeling z fusow kawy+ krople geraniowego olejku+ grapefruitowy olejek+rozmarynowy (wiem ze to moze troche duzo ale dawalam tylko po 4 krople i nie mialam zadych ujemnych efektow). Potem robilam mumifikacje: fusy+balsam do ciala (wazne zeby to bylo cos tlustego moze byc oliwka,oliwa)+4krople cynamonowego+ 4 krople geranium. Owijalam sie folia, wkladalam dres( ciezka sprawa go zalozyc) i wskakiwlam do lozka gdzi emialam juz przygotowane buletlki z ciepla woda jako termofor. Lezalam tak 40 minut az czulam ze folia sie osuwa czyli az sie mocno spocilam. potem prysznic i juz. Teraz znow planuje to zaczac ale tym razem zamiast kawy do mumifikacji chce dac balsam ujedrniajaco wyszczuplajacy taki w ktorym w skladzie juz jest kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riririri i jak ci idzie mumifikacja?? Udalo sie??? Mierzylas sie centymetrem?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
a witam witam robilam juz trzy razy.najpierw pilling pozniej folia. bralam po 3 krople ale nastepnym dam juz po 4 (balam sie uczulenia i innych:) nie mierzylam sie jeszcze ale podoba mi sie.skora w lepszej formie i widze postepy takze bede napewno stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
jejku te pillingi i foliowanie cuda dzialaja:):):) sa swietne efekty i co najdziwniejsze wogole........ nie rosna mi wlosy na nogach hihihihhih. nie iwem czy te olejki je wypalaja czy jak to dziala ale jest extra:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie sa dobre, ja po nich stracilam cellulitis i skora byla idealnie gladka. A mierzylas juz cm? Ja stracilam 1 cm tylko ale stosowalam oklady 4 razy. Mysle ze jak wroce do domu to znow zaczne te zabiegi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririririrrir
nie mierzylam a widze "golym okiem" hihih. rewelacja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamCIę
Gdzie się podziałyście? Wasze posty zachęciły mnie do walki z cellulitem. Jak myślicie, czy w zielarskim sklepie znajdę te olejki? I gdzie folię kupić? Chcialabym w cztery tygodnie zrzucić z bioder, ud i łydek po 3 cm. Zamierzam nie jeść po 18, ograniczać słodycze- tyle diety, ćwiczyć trochę... Peelingi, foliowanie, kąpiele, masaże masażerem z wypustkami... Jak myślicie, czy to coś pomoże? Halo, odezwijcie się! Czy wasze efekty są długotrwałe? Czy nie nastąpił efekt JOJO? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folia w kazdym sklepie spozywczo-przemyslowym powinna byc. Olejki mozesz dostac w zielarskim chociaz ja zawsze zaopatrywalam sie w aptekach. Efekt jo jo nie ma, bo tu nie tracisz kg. Ja nadal cwicze, nadal jem mniej i od czasu do czasu wracam do mumifikacji. Peeling tak juz mi pozostal ze robie przynajmniej 3 razy w tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olak2344
no dziewczyny, ja tez stosuję raz na tydzień mumifikację,a co 2 dni piling kawowy podczas kąpieli, razem z żelem pod prysznic :). Rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie skusiłam na to - piling kawowy jest super. nie mogę za to dostać cynamonowego olejku. na allegro jest wiec nie pozostało mi nic jak zamówić. słuchajcie a taki np vick vapu rup - czy coś w ten deseń nie może być? to rozgrzewająca maść na bazie wazeliny, stosowana do inhalacji i rozgrzewania w przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy macie efekty po mumifikacji jesli nie dodajecie kawy do niej? I czy zamiast dodawania kawy do mumifikacji dodajecie jakies kremy wyszczuplajace? Bo ja juz mam dosyc tego balaganiu w lazience po nakladaniu kawy, przy peelingu tak sie nie nabrudzi jak przy foliowaniu. Co do olejkow to mozesz zamowic w kazdej aptece, a oni na drugi dzien powinni juz miec do odebrania. Na internecie takze mozna kupic olejki. No a jak z cm? celulitis znika to wiem a cm tez stracilyscie? Ja pozbylam sie 3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie tak
peling; kawa + olejek cynamonowy, grejfrutowy i cyprysowy. foliowanie; kawa + te same olejki co wyzej + balsam foliowanie na noc; balsam + olejki robilam tak przez jakies 2 tyg bo nie mialam czasu wiecej no i powiem ze skora ujest super! tylko nie wiem czy ja dobrych olejkow uzywam bo nic mi nie jest po cynamonowym a sporo gu uzywam... jakiej firmy uzywacie olejki? bo ja vera-nord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeah
No kobietki, podnosimy, rozwijamy temat! Dzięki temu topikowi nabrałam nadziei! Ja planuję w poniedziałek lub we wtorek przejść się po mieście w poszukiwaniu tych olejków (cynamonowy i geraniowy) i folii... A później oczywiscie foliowanie i peelingi, do tego może pilates, znalazłam fajną stronkę z tymi ćwiczeniami. Jestem dobrej myśli. Chciałabym zrzucić w końcu ten cellulit z bioder, ud i łydek. Aha, na ile kuracji starczają te olejki? I ile kropel tych olejków do foliowania? Po 2 z każdego chyba wystarczy?(+ kawa i balsam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no ciesze sie ze nie tylko ja eksperymentuje z tymi kuracjami. Ja daje 4 krople z kazdego olejku, chociaz moja kolzeanka musiala dac wiecej bo jak dala 4 krople cynamonowego to bardzo krotko ja grzal a przeciez chodzi o to zeby nas dobrze rozgrzal i zebysmy sie wypocily. Ja tez w tygodniu ide po olejki i zaczynam znow kuracje. Pilates goraca polecam, mi sie od tego ladnie miesnie wydluzyly a dotychczas mialam wielkie kole zamiast lydek (stretching tez jest super).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×