Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość do góry.....
dla Edyty1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałam prosić o przepis na okłady z kawy (te gdzie zawijało się folią). Z gówy dziękuję i POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj pierwsza strone
leniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajeeen
Wiecie co... ja robie tak najpierw wmasowuję sobie balsam...potem owijam sie folią.... i skacze... biegam;.... tańcze:D przez godzine:D... a co najwazniejsze to naprawde działa.... tylko teraz nie wiem jak zrobić z tą kawą... >>fusami.... NIe wiem czy uda mi sie je utrzymac pod folią... i w jakiej wogole robic to kolejnosci....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie sie trzymac jak wymieszasz z tym balsamem, ja tak robie, co prawda nie biegam w tym ale dosc dlugo chodze. Wczoraj zrobilam mumifikacje i dodalam sporo cynamonowego i greaniowego olejku. Mialam udo 61 cm w najgrubszym miejscu dzis w najgrubszym miejscu mam 58,5cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem szczesliwa!!! Pod koniec tygodnia zrobie jeszcze raz!!!!! ps. bylo goraco ale nie poparzylo skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemiecszczupłeuda
do lilalo moje gratulacje zastanawiam się nad zastosowaniem sproszkowanego cynamonu + kakao + sproszkowany imbir ewentualnie trochę kawy i olejki eteryczne obecnie stosuję guam rapida nie ubyło cm , ale po 3 zabiegu ( w domu rzecz jasna ) cellulit jest mniejszy , nadal jednak widoczny gołym okiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzik
Witam, Jestem amło cierpliwa ale przeczytałam wszyyyystkie wpisy... godzinę mi to zajęło. Napiszcie proszę gdzie jest ta fajna stronka z ćwiczeniami pilates? Chyba zaczne te całe olejkowanie i peelingi. Dzisiaj wyrusze na poszukiwanie olejków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek25
czytam ten topik od kilku dni i wczoraj zamówiłam w aptece olejki cynamonowy i geraniowy. już od dwóch tygodni stosuję peeling kawowy ale bez olejku :-( Moją największą zmorą jest brzuch - po dwóch ciążach oponki i celulit. ćwiczę brzuszki, jeżdzę na rowerku i w ciągu 8 miesięcy schudłam 13 kg ograniczając trochę miłość do słodyczy. jeszcze 5 kg brakuje mi do mojego wyględu sprzed 5 lat ale do lata musze dać radę. teraz waga zatrzymała się na 60 kg, ale pewnie przez to że ćwiczę. dziś mam nadzieję pierwszy dzień foliowania :-))) wierzę że może pomóc, bo nawet sama kawa jest super - skóra taka napięta i idealnie gładka. trzyamjcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na olejek geraniowy
nie powinno sie go używac jak sie bierze tabsy geranium ma fitoestrogeny i może sie przydarzyc Kinderniespodzianka, jak nie wierzycie spytajcie gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek25
wzięłam się ostro za wyszczuplanie ;-) rano foliowanie z olejkami geraniowym i cynamonowy - po 3 krople plus balsam wyszczuplający. wieczorem peeling kawowy znowu z olejkami. skóra super napięta :-) tylko męża szczypie w oczy ten olejek jak wchodzi teraz do łazienki ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DilaraBatan
O...widze ,ze ciekawe tematy:) Przez przypadek tu wpadlam! Ale super...Chyba zaczne te wasze foliowania i smarowania:) Przydadza sie..mam taki okropny cell ze juz nie moge patrzec na swoje nogi...Prosze o jakies rady (chociaz i tak jest ich tu duzo) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_milka
Czytam sobie te wasze posty i wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz (tez jestem kobieta i mam celulitis) czy rzeczywiscie to naprawde dziala to wszystko co tu piszecie te olekji owijanie folia Bo mnie zastanawia czy ktos kto nie podsunal tych pomyslow sie teraz z nas wszyskich nie smieje, ze wierzymy w cos takiego, w te wszystkie mikstury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selte
Witam, widze ze topik jednak umiera. Zainspirowałyście mnie tymi olejkami. Czekam az kurier je przywiezie bo zamowilam przez internet. Nie przestawajcie pisac!!!!!!!! Czekamy na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selte
Witam Jestem po pierwszym smarowaniu olejkami i zawijaniu. Było ciepełko. Nawet przyjemne ale powiedzcie jak owijacie się tą folią by się nie ściągała?????? Ile max można chodzić tak owinięta??? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes28
Hej Kobietki:) Swietny topik,naprawde!!!!!!!!!!!! Znalazlam dzis i tak mnie zainteresowaly te olejki, ze wszystko "za jednym zamachem" musialam przeczytac...:))) I pierwsza "kuracja" tez juz za mna!:) M;am nadzieje,ze beda efekty..! Odzywajcie sie! Nie pozwolcie ,aby ten topik przeszedl do historii....:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrinCeSka_87
oooooo z nieba spadl mi tenm topik!! od dzis zaczelam diete norweska i niedlugo lece do apteki po olejki:D tez bede stosowala:) a co:P mam nadzieje ze choc troche spadnie w udach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selte
Witam. Staram się smarować i robić peeling regularnie. Czasu brakuje mi ciągle. Gratuluje wytrwałości. Efekty chyba są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selte
Witam. Smaruje się olejkami już ponad dwa tygodnie, skóra rzeczywiście jest jędrniejsza, bardziej napięta. Ja dodaje po 10 kropli olejku, mniej na mnie nie działa. Nie sądzicie że 10 kropel to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebel_Angel
Witam wszystkich!! Na poczatku muszę powiedzieć że bardzo ciekawy temat!! czytam wszystkie wypowiedzi bardzo uważnie i postanowiłam wypróbować Olejek cynamonowy... Już wczesniej słyszałam o jego wspaniałych właściwościch ale nie miałam okazji jeszcze go zastosować... Zaczynam od razu jak tylko dostane Olejek ... i do dzieła!! Mam nadzieje że się uda i bede widziała również efekty tak jak niektóre z was :D OfC odpowiednia dietka .. jakieś ćwiczonka...itd ...;] Pozdrawiam wszystkich i Trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam za ten topic! na dietce jestem od kilku dni... postanowiłam tez walczyć z cellulitem... okłady z kawy robię od czaqsu do czasu bow czesniej o tym słyszalam... w pon. ide do apteki po loejek grejfrutowy cynamonowy i geraniowy... i dodam je do kawy ;) i tak 1-2 razy w tygodniu .. pomoże? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebel_Angel
Jasne że pomożę :))))) Musi pomóc :))))))) Trzymam kciuki :) i Czekam na relacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka1111
Mam małe pytanko : Na ile balsamu ma być 3-4 kropelek olejku cynamonowego i czy trzeba grubo wysmarować ciało czy trzeba to wetrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebel_Angel
Tak wlać 5-6 kropelek olejku (cynamonowego, jałowego oraz geraniowego, każdego olejku po 5 - 6 kropelek) wlać do kubeczka po jogurcie i do tego 2 łyżki stołowe balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam być może durne pytanie, ale co tam :P jak robicie kąpiel w wannie z tymi olejkami i kawa to ta kawę sypiecie do wanny, czy jak? czy robicie roztwór i wlewacie do wanny? a potem co z taka zasyfioną wanna? wszysstko spływa do odpływy i się nie zapycha? pytam poważnie, bo chciałabym zastosoać taka kąpiel, tylko boję się, że wanna sie zatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
a jesli dodam do zwyklego balsamu(normalny nawilzajacy,zaden antycelulitowy) kilka kropel olejku cynamonowego i poczekam az sie wchlonie,bez owijania w folie to przyniesie to jakies rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×