Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość oliwwkaa
Cześć laseczki, wczoraj po raz pierwszy zrobiłam foliowanie a potem piling. Kurcze ale się namordowałam, chyba jakaś zła konsytsencja fusów mi wyszła. Rzadkie były okropnie. Dodałam do nich balsamu i parę kropel cynamonowego. Fakt że skóra przyjemna. Zrobię parę razy i napiszę o efektach. A czy Wam troszkę zleciały obwody po okładach? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Podam Ci mój przepis na pilling z fusów mi zawsze wychodzi taka konsystencja jaką chce otrzymac: Fusy wrzucam do miseczki i powoli dodaję oliwy z oliwek mieszając papkę jak uznam ze konsystencja jest dobra to nie dodaję juz nic. Oliwa z oliwek natłuszcza super skóra po taki pillingu i natłuszczaniu się robi. Wczesniej urzywałam kremu albo zelu pod prysznic a teraz tylko oliwa. Przed pillingiem smaruję się miksturą z olejkiem cynamonowym. Nie wiem ile cm mi ubyło od kąd się smaruję ale na wadze jest 4 kg mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to wszystko dzięki olejkowi,diecie kapuscianej i do tego ocet jabłkowy. 6 dni diety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam sobie peeling w środę, rzeczywiście świetna sprawa a po olejek cynamonowy pójde dziś bo w środę nie było, juz nie moge się doczekać:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Podnoszę temacik :-) Jak tam dziewczyny nie smarujecie się juz??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
Ależ smarujemy, kurcze ile to z tym zachodu!!! Aż słabo mi się robi. No ale cierp ciało. Dziś znowu piling. Jak u Was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
U mnie nawet nawet efekty mojej pracy juz widac :-) skóra jędrna i gładka. Katuje się co dwa dni. Nie wiem czy słyszałyscie i ile w tym prawdy ale wdychanie naparu z oleju cynamonowego przyspiesza proces odchudzania. Dziewczyny czy słyszałyscie cos o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
Szczerze mówiąc to nie słyszałam:-) Ale spróbować można. Ja dziś piling zrobię. Najlepiej służy mi potem balsam doktor Wilsz Norel. Chyba już cała przesiąknęłam cynamonem i nawet zaczyna mi się ten zapach podobać. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilema
Cześć dziewczyny!!!! siedze sobie owinięta folią i po przeczytaniu kilku postów doszłam do wniosku że chyba źle robie sobie piling kawowy a mianowicie ja zaparzam kawę z dotaktiem cynamonu i żelu pod prysznic - konsynstencja jest ok ale czytam też że wy robicie piling po foliowaniu (balsam i olejek) >jak jest poprawnie -piling a potem foliowanie czy odwrotnie??? > napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumaczka
Piling najpierw.Oczyszczasz skórę i lepiej się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Wydaje mi się ze kolejnosc tutaj to nie ma az takiego duzego znaczenia wazne ze są efekty. Ja najpierw się olejkuje a potem pillig. A tak po za nawiasem to ja juz mam -7kg i normalnie chyba z radosci głową rozwale sufit!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze oby tak dalej to do slubu zjade 12-15kg. Od 2 dni rano maszeruje z kolezanką po lesie 30-40 minut. Ona to taka "dama do towarzystwa" do szczupła jest,dla kondycji smiga ze mną. A po spacerku pod prysznic,pillinguje sie codziennie i efekty są widoczne gołym okiem. Cos mi sie zdaje ze im częsciej tym szybciej są widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Pączek - rewelacja normalnie! A jak w jakim czasie zrzucilaś te 7 kilogramów? Ja okładam się i mało jem, a nic kurcze nie mogę zrzucić pomocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
A więc przez 9dni była kapusciana(tylko to bez podjadania tych dodatkowych dozwolonych posiłków) No a cwiczyc mi się nie chciało bo leniwa jestem,ale za to muzyka latino np.Shakira i se tance hulance odstawiałam jak chłopkaki juz mi się z domu wyniesli.Przecierz pękli by ze smiechu jakby zobaczyli jak brzuszyskiem potrząsam,ale jak widac dało efekty. Po 9-ciu dniach kapuscianki zrobiłam sobie 4-5 dni naprawde postnych,powiem wam ze po tej kapuscianej diecie zołądek siŁ skurcza i mozna naprawde mało jesc i nie cierpiec. Od 3 dni łaze z kumpelką po lesie(szybki marsz) No i pillingi.Ja niechce schudnąc ja MUSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak do konca lipca dojade do -15kg to będę naprawde HAPPYYYYYYYYYYYYY A tak po za nawiasikiem to bolą mnie okropnie plecy,moja kolezanka pielęgniarka mówiła mi ze to moze byc niestety efekt odchudzania(ze za szybko) Nie wiem jak to ma się do siebie przecierz chudnąc odciązam organizm. A ona mówiła ze to kręgosłup moze tak reagowac bo nie wie na którą stronę balansowac.NIE KUMAM TEGO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! przez przypadek tu trafiłam ale widze, ze chyba cos jest w tych olejkach, skoro wszystkie są zachwycone! :) Nie mam za wiele czasu, by przeczytac wszystkie 8 stron Waszych wypowiedzi.. :o dlatego chciaam zapytac: czy jeszcze gdzies - poza stroną 1. - mogę znależć \"podrecznik\" zasad stosowania olejków i kawy? pozdrawiam serdecznie wszystkie z Was! :) prawdopodobnie do Was dołacze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cath
Masz kobieto link do mojego pierwszego artykułu gdzie przeczytałam o foliowaniu http://www.pinezka.pl/content/view/764/191/ a tak w ogóle sam miesięcznik jest bardzo fajny - sporo porad dla kobietek i nie tylko ja sama zrezygnowałam z foliowania gdy też przesadzając z ilością cynamonu dostałam straszliwej, swedzącej skóry nosorożca na udach. Teraz sie tylko pilinguje kawą . dla tych pań króre mają problemy z trądzikiem - prosze dodać kilka kropel lawendy lub olejku herbacianego do fusów. Na cellulit podobno pomagają zafoliowane okłady z soku z cytryny - to będzie chyba w wątku jak modelki dbaja o urodę - znalazłam przepis na takiej fajnej stronce dla modelek - hehe choc mi samej daleko do jakiejkolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Dziewczyny rewelacjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Własnie zrobiłam sobie pomiary :-) alez mi sie morda usmiechnęła W biuscie - 8cm -10cm w pasie kurcze ale jestem z siebie dumna jednak konsekwencja się opłaca jak daje takie efekty. Kurcze kocham zupkę kapuscianą :-) A dzisiaj jadę do miasta po imbir i pije herbatkę imbirową. Przepis mam wam zostawic??? Zostawię : na litr wody potrzeba 4cm korzenia imbiru i z przepisu takiej jednej babeczki wynika ze trzeba to gotowac 10minut. Inna pisze ze wrzuciła do wrzątku i parzyła .No i teraz nie wiem jak to w koncu robic ale obie babeczki twierdziły ze efekty były. No to z tego wnioskuję ze oba sposoby są dobre. Babeczka pisała ze przez 3 tygodnie piła tę herbatkę co dziennie litr i zjechała 11kg!!!!!!!!!!!!!! Czyli sie opłaca :-) Imbir ponoc drogi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
He,he własnie doczytałam ze to nie jakas kobitak schudła na imbirowym naparze tylko to była Andzia Joli czy jak to się ją tam pisze w kazdym razie wiadomo ze to ten nowy nabytek Brada Pitta :-) Po porodzie niby zjechała 11kg w 3 tygodnie. Kurcze jak to podziała to rewelka ja się piszę juz dzisiaj wypiłam sobie taki napar. W smaku jest oki.Zadne obrzydzenia,a na upały boma!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Czyzbym tylko ja tu zaglądała???? Dziewczyny cz wy juz tak schudłyscie ze zapomniałyscie o tych które jeszcze walczą???? :-/ Dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Kurcze bo ja się katuję, nie jem i foliuje i prawie NIC!!! Pomocy pączek, może podasz dokładny przepis na zupkę? Strasznie Cię podziwiam i spróbuje też tego imbiru. A ile kosztuje taka porcja? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
E tam podziwiac to jeszcze nie ma co :-P zwały tłuszczu jeszcze są :-( ale juz mniej :-) Zupka jest prosta jak nic,ja Ci podam mój przepis potrzebujesz kapuste liscie selera ( jak nie lubisz lisci to seler normalny ale więcej tak z większł połowe główki) kostke rosołową i przyprawy które lubisz(minimum soli!!!!!!!!!! ) por 3 pomidory 2-3 papryki 2-3 cebule przecier pomidorowy to wszystko kroisz wrzucasz do gara i za ok.1,5 godziny masz gotową porcje jedzonak na 2 dni Musiałabys sobie wejsc na stronę o diecie kapuscianej ia tam masz pełny wykaz co mozesz w trakcie diety jesc a co jest zabronione. Ja jem tylko tą zupę od czasu do czasu owoce, gotowaną piers kurczaka. Ale mam tak silną wolę schudnięcia ze odstawiam wszystkie dodatki po to zeby szybciej zjechac z tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Dziewczyny co wy juz nie zaglądacie tu??? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Kupcie sobie masażer.Taki przyrząd-wałek z wypustkami.W rosmanie chyba widziałam(ja mam z gazety)i masujcie,masujcie...Wyjdą na początku siniaki,więc się nie przeraźcie.Efekt-po 3 tygodniach systematycznych masaży,trzeba palcami chwycić skórę żeby celulit zobaczyć.A wcześniej z daleka go było widać.Polecam,osobiście sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Cześć pączek!!! Ja dziś będę spożywać zupę kapustkową:-) Dzięki za przepis. Mam nadzieję że jeszcze nieco schudnę przez dwa tygodnie. Zazdroszczę Ci efektów. Naprawdę bardzo. Trzymam za nas kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Tylko czemu ta waga się dalej nie rusza??? Przecierz ograniczam się dalej kapusta,kapusta i kapusta do oporu a tu taki prezent !!!!!!!!!!!!!!! :-O Dzis na obiad był łosoś dla mnie tylko łosos ,smarzony na patelni i to z malutkim dodatkiem oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Ja dziś kurczaczka pożarłam i surówkę. Waga stoi. Chyba mnie ze złości krew zaleje. Co to jest? Gdzie tkwi przyczyna? Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejkowa
olejek cynamonowy został wycofany z aptek-zostaje ci tylko zielarski lub sklep typu"mydła i smarowidła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam w zielarskim 2 rodzaje olejku cynamonowego: z lisci i z kory. Czym sie one różnia? który jest lepszy do wcierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Snejki nie ma różnicy między tymi olejkami pod względem ich własciwosci. Różnią siź tym ze olejek z kory jest trudniej uzyskac i dlatego jest on drozszy. Ja mam z lisci cynamonu i jest oki. Masazystka mi powiedziała ze to nie ma znaczenia,a pani z apteki to potwierdziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Oliwwka jedz zupe a w tydzien zlecisz minimum 3kg .Jezeli schudniesz więcej niz 6kg w tydzien musisz na tydzien diete przerwac,bo organizm wykonczysz. Wpisz sobie w wyszukiwarke "dieta kapusciana" i dowiesz się o niej wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Dzięki pączek będę wcinać, wczoraj był premiera. Mam nadzieję że jakos to pójdzie. Dokladam też sporo ruchu. Aerobik jakiś na przykład. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,widze ze nasz topik umiera smiercią zapomnienia :-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Moja waga nadal stoi ani drgnie :-( ale obwody się zmniejszyły co mnie cieszy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×